Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Ján Griger - RE/MAX Search

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Ján Griger je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 74869469.

Mgr. Ján Griger

Mgr. Ján Griger, od roku 2009 prodejce nemovitostí v Praze a okolí. Pan makléř změní vaši REALITU. 

Makléř - RE/MAX Search

Telefon:
+420 733 679 991
Adresa:
Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Podrobné informace

Více o mě

O prodej a pronájem Vašich nemovitostí se starám od roku 2009.

Pomáhám Vám s prodejem bytů, rodinných domů a pozemků především v Praze a okolí. Díky Vašim doporučením však působím po celé České republice. 87 % klientů vyjádřilo spokojenost s mými službami nejvyšší známkou 10 z 10. Vaše důvěra je mým motorem a moc si toho vážím! Svěřte mi svou nemovitost a přesvědčte se, že pan makléř změní vaši REALITU.

Mgr. Ján Griger

PRODÁNO 23.10.2023. Samostatný patrový RD 5+1 125 m²/garáž/sklep/studna/zahrada Kojice Kolín

PRODÁNO 20.4., 25.9. a 31.10.2023, 3x byty 2+kk Pivovarská, OV, Praha 5 - Smíchov, 1 minutu metro B Anděl

Mgr. Ján Griger, od roku 2009 prodejce nemovitostí v Praze a okolí. Již 15 let měním Vaši REALITU.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme panu Grigerovi za velmi profesionální práci . Svou práci dělá s obrovským nasazením. Po celou dobu prodeje domu jsme byli v kontaktu,pravidelně nás o všem informoval. Veškerá jeho práce včetně prezentace nemovitosti byla super. Tohoto MAKLÉŘE mohu všem doporučit. Moc děkujeme pane Griger."

Hodnocení: 5/5

"S panem Grigerem jsme úspěšně uskutečnili složitý prodej řady pozemků u Frýdku-Místku. Pan Griger je vysoce profesionální, rychlý, vytrvalý a spolehlivý makléř. Vyzná se v oboru a dovede prodat i velké komplikované nemovitosti, vždy pracuje na 100%. Moc děkujeme a pana Grigera všem vřele doporučujeme! B.F., Boston, USA"

Hodnocení: 5/5

"S panema Grigerem spolupracují již několik let a jako vždy proběhl pronájem bytu rychle a efektivně. Veškeré potřebné záležitostí zařídí velice spolehlivě, takže jsem s jeho službami vždy spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Pan Griger mi nyní pomohl s pronájmem bytu již potřetí. Proč použít služeb pana Grigera? Všechny prohlídky zařídil, dostavila jsem se až k podpisu smlouvy s novým nájemníkem. Nastavil realistickou cenu pronájmu. Nájemníky prověřil, doporučil, kdo bude nejlepším kandidátem, a zatím se nikdy nemýlil. Zajistili mi včas platící nájemníky, kteří byt na konci nájmu předali v bezvadném stavu. Z jednání pana Griegera je vidět, že je opravdový profesionál, který rozumí svému oboru."

Hodnocení: 5/5

"Pan Griger je ten nejskvělnější makléř s velkým pracovním nasazením, profesionálním přístupem a velkou ochotou vyřešit všechny složitosti. Zaslouží si obdiv a velké poděkování. VELKÉ DÍKY. "

Hodnocení: 5/5

"K panu Makléři se opakovaně vracím, má moji naprostou důvěru, jsem spokojený s kvalitou a rychlostí, cením si spolehlivosti."

Hodnocení: 5/5

"Služby makléře při realizaci naší zakázky byly zcela profesionální a nemám k nim žádné výhrady. Vše bylo provedeno dle mých představ."

Hodnocení: 5/5

"Rychlost, Spolehlivost, Preciznost"

Hodnocení: 5/5

"Pan Griger je profesionál ve své činnosti. Po telefonickém kontaktu si domluvil schůzku na prohlídku objektu, dále zajistil důkladnou propagaci prodeje také v rámci svých osobních kontaktů. Následně mě průběžně informoval o zájemcích o koupi z nichž jsem se s jedním manželským párem nakonec zprostředkovaně domluvila. Veškerou dokumentaci k prodeji kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí také zařídil p. Griger. Dále domluvil společnou schůzku s kupujícími, zajistil ověření podpisů a zařídil zavkladování na příslušném katastru nemovitostí. Je to profesionál na svém místě ochotný, milý, vstřícný, znalý problematiky koupě a prodeje nemovitostí."

Hodnocení: 5/5

"Služby p.realitniho makléře p.Grigara 100%spokojenost Děkuji Šeflová"

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velmi spokojení. Prodej nebyl zrovna jednoduchý, byl to docela dlouhý a náročný proces, než se všechno zaměřilo, dohodlo a vyřídili papíry na příslušných úřadech.... Jednání pana makléře bylo však velmi rychlé a efektivní, takže se brzo věc dala do pohybu a nakonec vše dobře dopadlo :-). S panem makléřem jsme stále ve spojení a využíváme jeho služeb i nadále....."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, jasná komunikace, spolehlivost. Děkuji!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotný, usměvavý a hlavně pracovitý člověk. Mohu ho vřele doporučit pro jeho ochotu a profesionální chování spojené s lidským přístupem. Ctělo by to víc takových lidí."

Hodnocení: 5/5

"Pan Griger byl velmi profesionální. Spokojenost na všech stranách."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní práce. Všechny podrobnosti byly vzaty v úvahu a vše bylo včas."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Flexibilita."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Flexibilita. Obětavost."

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř Griger jedná velmi profesionálně, je vstřícný a spolehlivý. Jeho služby budeme rádi doporučovat svým přátelům a známým."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Grigera jsme byli již v minulosti velmi spokojeni, proto jsme se na něj s důvěrou obrátili s dalším požadavkem prodeje nemovitosti. Vždy vše probíhalo dle předběžného plánu realizace prodeje a vždy jsme byli o všem informováni. Služby pana Grigera můžeme vřele doporučit. Ladislav a Dana Chocholatý"

Hodnocení: 5/5

"Služeb pana makléře jsem využila již podruhé při pronájmu nemovitosti a pokaždé jsem byla velice spokojena. Všechno vždy zorganizoval od začátku až do konce tak, že jsem se nemusela o nic starat. Je radost vidět, že pan makléř ví co dělá, má profesionální přístup a zkušenosti."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"korektní jednání, se službami spokojena"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"pečlivý výběr nájemců, vstřícný přístup, spolehlivost a ochota"

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř působí velmi profesionálním dojmem, je vidět, že se orientuje v dané problematice. Z naší vzájemné komunikace bylo zřejmé, že se záležitosti plně věnuje. Můj byt pronajal ve velmi krátké době k mé naprosté spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"rychlý, komunikativní, proaktivní"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a vstřícný přístup"

Hodnocení: 5/5

"pan Griger nám poskytl služby opravdu na nejvyšší úrovni. Protože jsem pohybově omezená, všechny písemnosti vyřídil, jednání je velice slušný a vstřícný. Mohu ho ohodnotit tím nejvyšším počtem bodů a doporučit i případným známým."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem makléřem Janem Grigerem jsme byli velmi spokojeni - je profesionální a milý, celý průběh transakce dobře připravil a vše nám průběžně vysvětloval, komunikoval se všemi stranami obchodu a díky jeho práci jsem měla po celou dobu prodeje klid, že je o vše postaráno. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb a spoluprace, bez problemu."

Hodnocení: 4/5

"Rychlost, přesnost a komunikativnost. Vše bylo jak mělo být."

Hodnocení: 5/5

"výborná komunikace"

Hodnocení: 5/5

"nakup nemovitosti, pronajem"

Hodnocení: 5/5

"Před nedávnem jsme měli s (jinou) RK katastrofální zkušenost. Proto jsme dlouho odolávali možnosti využít služby RK. Pan Griger je ale úplně jiná "liga" a nakonec jsme byli rádi, že nás "přemluvil" a vše nakonec dopadlo na výbornou. Rozhodně doporučujeme!"

Hodnocení: 5/5

"Touto cestou chceme poděkovat realitní kanceláři RE/MAX a především makléři p. Jánu Grigeru , za realizaci pronájmy bytu. Svým velice slušným jednáním a profesionalitou nás pan Griger velice potěšil a můžeme ho všem vřele doporučit. Děkujeme. S pozdravem, Y.Maystrenko"

Hodnocení: 5/5

"S panem Grigerem se mi velmi dobře spolupracovalo. Byl velmi vstřícný, svědomitý a vše, co slíbil splnil. Zároveň v porovnání s jinou realitní kanceláří vše proběhlo překvapivě rychle."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem Grigerem jsme byli velice spokojeni. Je precizní, spolehlivý a oceňujeme, že vše zařídil vždy v nejkratší možné lhůtě, takže transkce proběhla rychle."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, tah na bránu, přehled, jistota v administrativních záležitostech"

Hodnocení: 5/5

"jeden z najlepsich maklerov s ktorymi som mal tu cest spolupracovat. kvalita a profesionalita v jednom"

Hodnocení: 5/5

"Profesionál"

Hodnocení: 5/5

"S panem Grigerou jsem byl velmi spokojen, byl vždy dochvilny a to co slíbil dodržel. "

Hodnocení: 5/5