Otakar Schuma

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Ruština
Tel. +420 777 051 051
E-mail otakar.schuma@re-max.cz
Web www.otakar-schuma.cz
Adresa RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 309/31
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Litujeme pouze jedné věci, a sice toho, že jsme pana Schumu neoslovili mnohem dříve. Pan Otakar Schuma je zárukou kvality, spolehlivosti a slušnosti vůči klientovi. Díky své mnohaleté praxi dokáže dobře odhadnout reálnou cenu nemovitosti. Na základě těchto zkušeností jsme jej doporučili několika našim přátelům."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní služby, velmi příjemný makléř, vše proběhlo v naprostém pořádku. Nemohly jsme se ségrou dostat dvoulůžko do sklepa, pan Schuma přišel, kouknul, vzal postel a byla tam! Dodatečně ještě jednou moooc děkujeme :-)"

Hodnocení: 10/10

"Pan Schuma Otakar je člověk na svém místě-maximální spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"S panem Schumou máme již opakovanou zkušenost, vždy to bylo na jedničku a vřele doporučujeme!"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 777 051 051
E-mail otakar.schuma@re-max.cz
Web www.otakar-schuma.cz
Adresa RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 309/31
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Jako realitní makléř pracuji již 19 tým rokem.

Celých 17 let jsem spolupracoval konkrétně s Maxima reality a během 17 let jsem úspěšně zrealizoval přes 2.350 prodejů bytů, domů a pronajal celou řadu bytů.

Byl jsem celkem 15x vyhlášen nejlepším makléřem společnosti.

V roce 2011 a 2012 jsem zároveň působil jako obchodní ředitel společnosti a jako vedoucí oddělení prodeje bytů.

Za dobu mého působení v oblasti realit jsem se stal několikrát součástí televizních pořadů  - jako je například pořad Přes nová práh či Jak se staví dům. V tisku a rovněž v televizním vysílání jsem opakovaně komentoval vývoj trhu s nemovitostmi, případně naceňoval konkrétní byt či dům.

Mojí největší devizou jsou právě léta zkušeností v oboru. Po 17-ti letech jsem již téměř všechny možné i nemožné situace, které by mohly nastat v souvislosti s bydlením, sám zažil a úspěšně vyřešil. Velmi těžko mne proto cokoliv, co souvisí s bydlením, může překvapit či zaskočit. To, co se klientovi může zdát jako složité či náročné, dokonce neřešitelné, je pro mne zcela běžné a automatické. Běžně řeším problémy s dědictvím, návaznostmi, exekucemi. Dále se může jednat o různé formy návaznosti při změnách bydlení a následné financování,  zda je dobré nejdříve vysněné bydlení hledat a až poté prodávat stávající, či naopak, to vše je mi důvěrné známé. Jsem schopen v první fázi klientovi detailně poradit a nastínit další postup - ať už časově nebo finančně - a posléze případně i celý průběh akce zajistit. Konzultace je možná zdarma.

Velmi mne těší, že se mi klienti, kteří chtějí prodat svou nemovitost, opakovaně vrací nebo mě doporučují dále, protože díky mým zkušenostem, vytrvalosti a vysokému pracovnímu nasazení umím prodat jejich nemovitost za co nejvyšší možnou dosažitelnou cenu.

Moje motto č. 1: „Mým cílem není dostat Vaši nemovitost do nabídky, ale dobře Vám poradit, jak v dané životní situaci s nemovitostí naložit“.

Moje motto č. 2: „Má práce je po 17 letech v oboru i mým koníčkem“.

 

Počet prodaných nemovitostí k 1.11.2018: 2430

 

Prodané nemovitosti v celkové hodnotě přibližně 6,2 mld. Kč