Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Radomír Kočí, DiS. - RE/MAX Search

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Bc. Radomír Kočí, DiS. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 04857551.

Bc. Radomír Kočí, DiS.

Makléř - RE/MAX Search

Telefon:
+420 602 465 045
Adresa:
Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Budu Váš osobní průvodce světem realit pro Prahu a okolí

Dobrý den, jmenuji se Radomír Kočí a jsem realitní makléř se zaměřením na Prahu a okolí. Praha je mojí láskou a domovem. Místo, kde žiji celý svůj život a kde pracuji. Jako své expertní oblasti jsem si zvolil Letňany, kde bydlím a Smíchov / Košíře, kde sídlí naše kancelář.

Práce musí člověka i bavit a to se mi podařilo, jelikož mé koníčky úzce souvisí s nemovitostmi. S kamarády ve volném čase spravuji web prazdnedomy.cz zaměřený na dokumentaci dlouhodobě prázdných domů, pořádáme vlastivědné vycházky po Praze a seznamujeme ostatní s historií jednotlivých domů. O podobných zajímavostech Prahy seznamuji své fanoušeky i na vlastní Facebook stránce. Své jméno jsem spojil se značkou RE/MAX, největším poskytovatelem realitních služeb na světě. Díky tomu mohu nabídnout nejrozmanitější realitní služby, spolupracuji s dalšími profesionály v oboru a šance na úspěšnou spolupráci se tím rapidně zvyšuje.

Máte-li nebo budete-li mít v budoucnu Vy a Vaši blízcí jakékoli realitní potřeby, budu rád, pokud se na mě obrátíte.

Pokud jste si již zvolili svého stomatologa či kardiochirurga, dopřejte si i svého osobního specialistu v oblasti nemovitostí.

Jako důkaz své kvality služeb doporučuji shlédnout mou aktivitu na sociálních sítích:

Nebo shlédnout například videoprohlídku, kterou jsem připravil pro pronájem bytu v Pařížské ulici...

Video

Realizace

Reference

"S makléřem Radomírem Kočím jsme byli velice spokojeni a určitě ho doporučíme dál. Profesionální přístup, skvělá práce, výborná a rychlá komunikace - o vše se postaral od A do Z. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost"

Hodnocení: 5/5

" Velká spokojenost ."

Hodnocení: 5/5

"Dlouhodobá spolupráce pro milé, vstřícné a odborné jednání "

Hodnocení: 5/5

"Volba makléře Radomíra Kočího byla při prodeji našeho bytu výbornou volbou. Spolehlivý, ochotný a zodpovědný, nad rámec zvyklostí zdejšího trhu s realitami. Pana makléře znám již z minulosti a věděl jsem hned, když padlo rozhodnutí o prodeji nemovitosti, že chci prodej svěřit právě jemu."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní a přátelská komunikace, pan Kočí mi zařizoval pronájem bytu, o vše se postaral od plánování prohlídek, výběr nájemníků až po předání bytu. Nemusela jsem se opravdu o nic starat, byla to pro mě velká pomoc. Můžu vřele doporučit!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Přístup pana Kočího byl po celou dobu realizace prodeje vysoce profesionální, ale přitom velmi korektní a lidský. Jeho služeb si velmi vážím a rozhodně je mohu všem doporučit. Miloslav Pohunek"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem naprosto spokojena s přístupem a komunikací pana Kočího. Jednání proběhlo vždy v klidu a porozumění. Mám z celého prodeje dobrý pocit. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme naprosto spokojeni s postupem prodeje naší nemovitosti. Podařilo se tak dojednat prodej se spolumajitelem, který předtím nekomunikoval. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vstricny chlapik, ktery se snazi vyhovet pozadavkum klienta. "

Hodnocení: 5/5

"Vynikající hodnoceni. Pan Kočí je vysoce profesionální, přístup na vysoké úrovni, vstřícný a ochotný. Jeho rady jsou vždy přínosné. Využila jsem jeho služeb opakovaně a vždy maximální spokojenost. Mohu ho jedině doporučit!"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup ve všech fázích jednání, současně dosáhl vysoké ceny nemovitosti - což je (samozřejmě) pozitivní pro mne jako prodávajícího, ale současně tato úroveň ceny byla akceptována kupujícími"

Hodnocení: 5/5

"S panem Kočí jsem byla velice spokojená. Své práci se věnuje svědomitě a odpovědné. Vždy mě informoval včas. K takovému makléři mohu Vaší Realitní kanceláři gratulovat. Jeho služby ráda doporučíme známí."

Hodnocení: 5/5

"Velice solidní jednání. Pan Kočí je rychlý, spolehlivý, slušný a jednání s ním velice příjemné! "

Hodnocení: 5/5

"velice seriozní jednání, zájem o 100% tní prodej, milý, zájem o o obor, prostě super Pan Kočí sám nás kontaktoval, aby památkově chráněnému zámečku našel nového investora"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, spolehlivost, vše připravené. Vstřícný a sympatický makléř, který svoji práci miluje. Za mě naprosto Top, doporučuji. Děkuji za spolupráci. Lucie Hrubá"

Hodnocení: 5/5

"Pan Radomír Kočí pečoval jak o nás, tak i o námi prodávaný rodinný dům. Nás pravidelně informoval o vývoji prodeje a dům dal vizuálně do "prodejného" stavu. Rozhodně si zaslouží Vaší důvěru. :-)"

Hodnocení: 5/5

"Vyborna komunikace, vse skvele zajisteno."

Hodnocení: 5/5

"Je to výborný makléř, který dělá svou práci více než výborně. Se službami jsem moc spokojená a vřele doporučuji všem. S úctou Diana Bentley"

Hodnocení: 5/5

"veliká ochota při spolupráci, naprostá spolehlivost, stoprocentní nasazení při řešení prodeje domu, sympatické chování, zájem o danou věc a rychlá reakce při komunikaci moc děkuji"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotný pan, který rychle našel zájemce."

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléř pan Kočí velice rychle reagoval, o všech krocích nás ihned informoval a profesionálně nafotil interiér pronajímaného bytu. Jsme naprosto spokojeni s klienty, kteří si díky jeho služeb náš byt pronajali."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný přístup, ochota. Prověření zájemců o pronájem nemovitostí, snaha najít vhodného nájemníka. dal jsem na doporučení a hodnotím kladně."

Hodnocení: 5/5

"Myslím , že práce pana Kočího je příkladná . Zdraví Matzke"

Hodnocení: 5/5

"Jsem ráda, že jsem prodej bytu uskutečnila přes realitní společnost RE/MAX a obrovské díky patří konkrétně realitnímu makléři panu Kočí. Prodej se uskutečnil téměř bez mé účasti, pan Kočí vše zařídil a i malé komplikace řešil rychle, profesionálně a jeho ochota pomoci byla až nadstandardní. Je velmi přátelský a lidský a je vidět, že ho práce baví a dělá jí rád. S naprosto čistým svědomím mohu jeho služby doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme za perfektní spolupráci a profesionální přístup, pan Kočí se nám plně věnuje, pravidelně nás informuje a co je potřeba, tak zařídí. Je poznat, že jej tato práce baví a že má smysl pro pořádek. Určitě jej můžeme doporučit i ostatním."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální jednání. Rychlá reakce při řešení dotazů a problémů. Všem vřele doporučuji - prodej téměř bez starostí, pan makléř vše zařídil."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní příprava, komunikace a následné bezproblémové formality stran uzavření nájemní smlouvy. Radost s panem Kočím spolupracovat."

Hodnocení: 5/5

"korektní, realistický, pečlivý"

Hodnocení: 5/5

"Vysoce hodnotím rychlost, komunikaci a spolehlivost makléře."

Hodnocení: 5/5

"Profesní přístup k prodeji nemovitosti,rychlé a produktivní jednání a rychlá reakce na podněty."

Hodnocení: 5/5

"Přátelský a profesionální přístup, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni."

Hodnocení: 5/5