Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Robert Hnilica - RE/MAX Search

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Robert Hnilica je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17991587.

Ing. Robert Hnilica

Makléř - RE/MAX Search

Telefon:
+420 777 481 009
Adresa:
Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Více o mě

Jmenuji se Robert Hnilica a mým cílem je být vyhledávaným realitním makléřem na základě mých schopností, zkušeností a pozitivních referencí.

Žiji v Praze 9, Hloubětíně, který je mou primární oblastí působení. Rád se Vám postarám nejen o prodej či pronájem nemovitosti v celé Praze, ale i okolí. Zakládám si na důvěře mezi klientem a makléřem, otevřenosti, vzájemné komunikaci, respektu, profesionálnímu přístupu a preciznosti prováděné práce. 

K práci realitního makléře mě přivedla vlastní zkušenost s náhodnou investicí. Nová situace mě otevřela možnosti se zamyslet nad tím, jak si vybrat správnou nemovitost i lokalitu, jak provádět údržbu technického stavu, kde a jak inzerovat, jak nastavit optimální cenu v závislosti na trhu, správný výběr nájemce atd. Časem se však ukázalo, že se jedná o velmi zajímavou práci. Postupným hledáním dalších realit mě tato práce doslova pohltila a dovedla až k RE/MAX Search.

Nabízím Vám osobní přístup, vstřícnost, korektní jednání, profesionalitu, flexibilitu a nadšení do práce.

Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat, svým klientům poskytuji konzultace zdarma. Spokojenost klientů, spojená s mým jménem, je pro mě zavazující.

foto
foto

Reference

"Profesionální jednání a k tomu i osobní lidský přístup. Naprostá spokojenost. "

Hodnocení: 5/5

"S panem Hnilicou jsem byl velmi spokojen. Jeho přístup byl velice důvěryhodný a profesionální. Se vším mi pomohl a poradil. Jeho jednání bylo přímé a férové jak ke mě jako pronajímateli, tak k nájemci. Moc děkuji za služby a pokud budu řešit nějakou další nemovitostní operaci, určitě se na něj opět obrátím."

Hodnocení: 5/5

"1*"

Hodnocení: 5/5