Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Smart -, Plzeň

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 702 229 948

Realitní kancelář
RE/MAX Smart

Telefon:
+420 702 229 948
E-mail:
Adresa:
Koterovská 21
32600 Plzeň
zobrazit na mapě

Otevírací doba: PO-PÁ 09:00 - 17:00 (v případě nepřítomnosti volejte tel. +420 702 229 948)

 

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Volné pozice

Informace o kanceláři

RE/MAX Smart je součástí největší sítě realitních kanceláří REMAX v České republice. Zakládáme si na komplexním servisu celé transakce pro klienta.

Naše realitní kancelář se vyznačuje profesionálním a individuálním přístupem ke každému klientovi a jeho potřebám. Naším cílem je najít ideální nemovitost pro naše klienty nebo pomoci prodat či pronajmout již existující nemovitost za nejlepší možnou cenu a v co nejkratším čase.

Díky našemu portfoliu nemovitostí celé sítě realitních kanceláří RE/MAX jsme schopni vyhovět různým potřebám a preferencím našich klientů. Nabízíme jak byty a domy k prodeji či pronájmu, tak i komerční nemovitosti a pozemky včetně novostaveb či developerských projektů.

V RE/MAX Smart věříme v důkladné poradenství a transparentnost ve všech našich transakcích. Naši makléři mají bohaté znalosti trhu a jsou připraveni poskytnout komplexní informace o nemovitostech, právních předpisech a potřebných krocích při prodeji nebo pronájmu nemovitosti.

Realitní kancelář RE/MAX Smart je součástí globální sítě RE/MAX, která je světovým lídrem na realitním trhu. Díky tomu jsme schopni využívat těch nejmodernějších technologií a strategií nákupu a prodeje nemovitostí, což nám pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků pro naše klienty.

Pokud hledáte spolehlivou realitní kancelář s profesionálním a osobním přístupem, jste na správném místě. Navštivte naši realitní kancelář RE/MAX Smart a nechte nás pomoci s vašimi potřebami v oblasti prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Budeme se těšit na vaši návštěvu a rádi vás přivítáme.