Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Stars -, Třebíč

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 736 631 401

Realitní kancelář
RE/MAX Stars

Telefon:
+420 736 631 401
E-mail:
Adresa:
Karlovo náměstí 15/9
67401 Třebíč
zobrazit na mapě
  • Znáte někoho kdo prodává nemovitost doporučte nás, máme pro Vás 5.000 Kč které obdržíte z naší provize volejte 736 631 401
  • POSKYTUJEME KOMPLEXNÍ REALITNÍ SLUŽBY - realizace prodeje a pronájmů bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních nemovitostí a developerských projektů, vyhledávání nemovitostí na míru, daňové poradenství a kompletní právní servis
  • RE/MAX HYPOTÉKA - nejvýhodnější způsob financování koupě nemovitosti prostřednictvím všech klíčových bankovních domů v České republice
  • Klademe důraz na maximální kvalitu práce našich makléřů a na dodržování etického kodexu společnosti RE/MAX.
  • Certifikovaní odborníci s garancí kvality služeb po celém světě již od roku 1973.

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Informace o kanceláři

RE/MAX UDĚLÁ MAXIMUM

ABY SE VAŠE NEMOVITOST RYCHLE A VÝHODNĚ PRODALA Vaši nemovitost prodáme v průměru již za 45 dní. Denně prodáme 15 nemovitostí v České republice a dále přes 3 300 nemovitostí po celém světě.

Makléři RE/MAX pracují s detailními cenovými mapami reálných prodejních cen nemovitostí.

Zpracujeme detailní marketingový plán a prodejní strategii přímo pro vaši nemovitost.
Připravíme profesionální prezentaci na stránkách realitní kanceláře RE/MAX, v časopise RE/MAX nebo v MAXiRED International Magazine v češtině i angličtině.
Pro propagaci vaší nemovitosti využijeme i prodejní plachty, tiskovou inzerci a realitní servery.
V databázi máme více než 20 000 kvalifikovaných zájemců o nemovitost.
Více než 1 200 makléřů a franšízantů spolupracuje při prodeji či vyhledávání nemovitostí a zájemců o nemovitosti pro své klienty.

RE/MAX Star

RE/MAX působí na realitním trhu již 40. LET a je proto zárukou bezpečného prodeje Vaší nemovitosti

Prodej nemovitosti, i když je bezproblémový, bývá často komplikovaný. Příprava k prodeji, marketing, prezentace nemovitosti, výběr kupce, příprava bezpečné smlouvy a úschovy kupní ceny - všechny tyto kroky mohou zahrnovat potíže. Je to významná finanční transakce s mnoha emocionálními aspekty. Ale nemusíte na to být sami a může to být jednodušší, než si dokážete představit.

Zkušený, profesionální realitní makléř vás provede procesem, pomůže vyřešit problémy, které přijdou, a zajistí, abyste prodali za optimální cenu a včas. Pokud se jednou rozhodnete, budete se na tohoto člověka spoléhat v mnoha záležitostech, takže buďte opatrní, abyste vybrali někoho, kdo má správnou kombinaci vzdělání, zkušeností, výkonnosti a znalosti lokality. Nákup i prodej nemovitosti pravděpodobně představuje jednu z nejvýznamnějších finančních transakcí vašeho života. Mělo by to tedy být podobné, jako při výběru vašeho účetního nebo rodinného lékaře.

Hledejte osvědčeného znalce, který má širokou marketingovou síť a může přilákat nejvíce potenciálních kupujících. Věříme, že v RE/MAX Stars takového člověka najdete. Kancelář byla založena týmem makléřů s mnohaletou zkušeností s realitním obchodem. Makléřů, kteří mají výsledky, vzdělání a potřebné certifikace. Budeme velice rádi, pokud se rozhodnete využít služby naší kanceláře.

Reality a nemovitosti na prodej. Naší činností je také pronájem a odkup nemovitostí. Prodáváme byty, rodinné domy, chaty a chalupy. Realitní kancelář Remax působí na Vysočině a ve městě Třebíči. Vyplácíme exekuce. Nabízíme služby po celé ČR.