Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Milan Šedý - RE/MAX Well 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Milan Šedý je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88053156.

Milan Šedý

Makléř - RE/MAX Well 2

Telefon:
+420 602 316 953
Adresa:
Masarykovo náměstí 643/25
58601 Jihlava

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Pana makléře Milana Šedého bychom všem doporučili.Jeho práce je velice profesionální.Překvapil nás i příjemný a lidský přístup při jednání s námi. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Šedý s velkým zájmem vstřebával veškeré dostupné informace o prodávané nemovitosti, aby byl připraven předat je kupujícím (včetně různých technických a historických detailů). Oceňuji také jeho velmi vřelý a lidský přístup k oběma smluvním stranám. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Milan Šedý je profesionál, vše zařídil k naší velké spokojenosti, všem kdo prodávají a kupují nemovitost jeho služby doporučujeme. Poulovi."

Hodnocení: 5/5

"Vysoce svědomitý a profesionální přístup ,velice ochotný a vstřícný "

Hodnocení: 5/5

"Skvělý přístup, profesionalita"

Hodnocení: 5/5

"vysoce profesionální přístup a ochota"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji panu Milanu Šedému za velice profesionální a empatický přístup při zajišťování prodeje bytu. Vše perfektně připravil, projevil vynikající znalosti dané problematiky, vstřícnost, ochotu a spolehlivost. J. Zadinová"

Hodnocení: 5/5

"velmi příjemný a profesialní přístup.nadstardantní práce."

Hodnocení: 5/5

"profesionální, komunikativní, dochvilný, příjemné vystupování"

Hodnocení: 5/5

"Jednoduše řečeno perfekt, komunikace a celkový přístup makléře na 1."

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup "

Hodnocení: 5/5

"Pan Šedý je naprostý profesionál, jednal vždy velmi slušně, uváženě a příjemně lidsky s obrovskou zkušeností, znalostí trhu a reálné situace. Prodej nemovitosti byla pro nás osobně velmi citlivá záležitost, avšak díky panu Šedému, který vše naprosto perfektně připravil, platilo vždy to, co řekl a na co upozornil, proběhl prodej bez jakýchkoliv problémů. Využití služeb pana Šedého všem doporučujeme. Vencálkovi. Hodnocení : 5/5 "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost se vším, velmi milé a profesionální jednání. Všem doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Ochota, vstřícnost, profesionalita, příjemné vystupování, snaha vše vysvětlit a co nejvíce zjednodušit."

Hodnocení: 5/5

"Zkusili jsme různé makléře a společnosti, tento proti ostatním nesrovnatelný. 100% spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Zkusili jsme různé makléře a společnosti, pan Šedý proti ostatním nesrovnatelný. 100% spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Příkladná komunikace a přístup."

Hodnocení: 5/5

"Ocho.tný ,flexibilní,v přímém jednání příjemný"

Hodnocení: 5/5

"Bez problémů ochotný pan makléř."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, příjemné vystupování,ochota,profesionalita a skvělé služby,za tím vším se skrývá Milan Šedý.Pokud bych komukoliv mohla poradit a předat své zkušenosti s prodejem našeho domu,tak mé doporučení má právě tento muž činu. Ale teď doopravdy.Protože jsme neměli absolutně žádné zkušenosti,byli jsme rádi,že i nám tato spolupráce byla doporučena.Pan Šedý vše dokonale zařídil ,zajistil, sehnal a náš dům prodal i v velmi krátké době. Svoji práci vykonává s úsměvem na tváři a pozitivním příjemným vystupováním,což si myslím,že je velice důležité,protože dokáže zapůsobit velmi dobře na prodávajícího,tak i na kupujícího.Rovněž skvělý fotograf s citem pro fotku,která okamžitě zaujme. Naši nemovitost nádherně nafotil na stránky,fotografie máme uschované na památku. Shrnutí na závěr.Pokud si myslíte,že si dokážete dům prodat sami bez jakékoliv zkušenosti a ušetřit tak na těchto službách,tak jste na omylu.Naše komunikace a informovanost probíhala pomocí emailu a my tak mohli svůj čas,kdy bychom s nervozitou zjišťovali,co je ještě potřeba zařídit,kdo se kdy přijde podívat ,na jaké formality jsme zapomněli a tak dále,využili jinak.Osobní setkání byla věcná,tedy při podpisu smlouvy a při závěrečném předání.Před sjednáním prodeje jsem oslovila i jiné zdejší realitní makléře,ale zde moje spokojenost byla hned od prvopočáteční komunikace. Proto opravdu,ale opravdu doporučuji a věřte,že pokud jeho služeb využijete i vy,rozhodně zklamáni nebudete. A pokud bych já kdykoliv i v budoucnu chtěla něco prodávat nebo nakupovat,byl by to znovu tento člověk,kterého bych oslovila. Martina Žáčková,Havlíčkův Brod"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"profesionální jednání, vstřícnost"

Hodnocení: 5/5

"Pan Šerý je vážně borec! Nejlepší realitní makléř co znám... "

Hodnocení: 5/5

"Velmi slušný člověk, se kterým jsem začala jednat pred vypuknutím Covidove krize.Bez problémů odpovídal na všechny mé dotazy a okamžitě reagoval na me připomínky. Slušný, milý a erudovany člověk ve svém oboru!!! Mohu jen a jen doporučit!!!!!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Makléř pan Šedý byl velmi vstřícný,ochotný a se vším mi poradil a pomohl kdykoli bylo cokoli potřeba. Tímto bych chtěla moc panu Šedýmu poděkovat."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Šedý je profesionál na svém místě, mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, spolehlivost, skvělá spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícný a aktivní přístup."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan šedý je velký profesionál, na kterého se dá vždy spolehnout na 100%."

Hodnocení: 5/5

"Pan Milan Šedý postupoval při prodeji bytu naprosto profesionálně. Pokud jsme se dohodli na nějakém termínu, postupu atd., vždy vše naprosto přesně splnil. Pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli ohledně nemovitostí, vždy se s důvěrou na pana Šedého obrátím. Ing. H. Wiche"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléř pan Milan Šedý je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Díky jeho zkušenostem, detailní přípravě, milému a vstřícnému jednání proběhla realizace prodeje bez chyb a jeho služby doporučuji. G. Sedelmayer"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní a profesionální přístup makléře, skvělá komunikace."

Hodnocení: 5/5

"Příjemný, hovorný pán, který mi byl doporučen známým. Byla jsem velmi spokojená, jedná rychle, vstřícně a efektivně."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivý, vždy v dobré náladě, výborně se mi s ním spolupracovalo."

Hodnocení: 5/5

"Vážený p.Sedý,myslíme,že právěnyní nastal pro nás ten správný čas,dosti dlouhý,kdy jsme uvažovali o všem co se dělo při prodeji naší chalupy,o veškeré Vaší práci,kterou jste pro nás vykonal.Jste určitě člověk na svém místě,všechno proběhlo bez problémů k naší spokojenosti,ale také s mimořádným vcítěním se do pocitů starších lidí,jako jsme my.Měli jsme štěstí,že RE/MAX má takového odborníka ve své profesi,který se své práci věnuje plně,nehledí na čas,vše vysvětlí do detailů,trpelivě i s humorem a v přátelské pohodě.Proto můžeme bez pochyb doporučit všem,kreří hledají RK ,aby se obrátili na RK RE/MAX a s naší skušeností na p.Šedého.Přejeme Vám,p.Šedý,aby se Vám vždy v práci i v osobním životě dařilo a ze srdce Vám za všechno ještě jednou děkujeme.Vlasta a Hugo Radostovi,Praha."

Hodnocení: 5/5

"Naprostý profesionál a úžasný člověk."

Hodnocení: 5/5

"Pan Milan Šedý, byl velmi ochotný a vstřícný. Vždy našel řešení v naší velmi komplikované situaci. Byla jsem velmi spokojená."

Hodnocení: 5/5

"S prací pana Milana Šedého jsme byli všichni spoluvlastníci domu na konci obce maximálně spokojeni. Při prodeji nemovitosti i v komunikaci byl velmi aktivní, vstřícný a ochotný pomoci i poradit. Je to velmi šikovný realitní makléř, pro kterého jsou zájmy klienta na prvním místě a navíc i velice sympatický člověk, se smyslem pro humor. Společnost Remax Well a především pana makléře Milana Šedého můžeme vřele doporučit. Děkujeme za skvěle odvedenou práci. Přejeme hodně spokojených klientů. Vackovi, Šrajbrovi, Kosovi a Krejčovi"

Hodnocení: 5/5

"Profesional,opravdu nemam co vytknout,prijemne jednani,velice jsem byla spokojena"

Hodnocení: 5/5

"velmi šikovný,pohotový, nic není problém díííky Denby"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ochota, podávání informací, přehled a dobrá nálada"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Šikovný profesionál. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Pana Milana ŠEDÉHO bych doporučila pro jeho profesionální a lidský přístup. Hájí zájmy svého klienta, je bystrý, slušný, vstřícný a milý. Děkuji jemu a celé společnosti. Jsem velmi poctěna"

Hodnocení: 5/5

"Byl prostě vynikající a to co se nepodařilo makléřům za velmi dlouhé období zvládl pan Šedý jako zázrakem."

Hodnocení: 5/5

"Slušnost, spolehlivost, ochota a profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s panem Šedým,nemám co více dodat, má od nás velkou jedničku s ********* Miřátští"

Hodnocení: 5/5

"Pan Šedý je profesionál. Po celou dobu hledání kupce a během následného prodeje byl ochotný, vstřícný, vždy měl potřebné informace, komunikativní a se smyslem pro humor .Když bylo potřeba, vždy si našel čas a měl vždy dobrou náladu, což prodeji samozřejmě pomohlo.Pokud budu ještě potřebovat služeb realitního makléře, vždy se s důvěrou obrátím jen na pana Šedého. Všem budoucím klientům doporučuji, přeji úspěšný prodej nebo koupi a skvělou spolupráci s panem Šedým. Děkuji za spolupráci a přeji mnoho spokojených klientů.Čapková Ilona, Kladno"

Hodnocení: 5/5

"Věcné, efektivní jednání s tahem na branku"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a nasazení, vynikající spolupráce. Tak by měla vypadat práce všech makléřů."

Hodnocení: 5/5

"Ochota, trpělivost, prostě super služby"

Hodnocení: 5/5

"Pan Šedý má můj obrovský obdiv a ještě větší díky, neboť prodej byl od počátku velice komplikovaný a pro něj s nejistým výsledkem. On však svojí pílí a vůlí vše překonal, našel kupce, zajistil vše potřebné a dotáhl prodej do konce. Myslel jsem si, že to bude vše jednodušší, však nakonec jsem byl velice rád, že jsem využil služeb Re/max a pana Šedého, protože sám bych to nezvládl a bylo by to pro mě celé hodně těžké. Pane Šedý, ještě jednou, děkuji, klobouk dolů!"

Hodnocení: 5/5

"Pan Šedý byl ochotný a vstřícný. Při hledání kupce byl aktivní a sám vyhledával potencionální kupce. Jednalo se o atypickou nemovitost, okruh možných kupců byl malý. "

Hodnocení: 5/5

"Vyborna komunikace, spolehlivost, lidsky pristup."

Hodnocení: 5/5