Ing. Jana Veselá

Tel. +420 602 202 452
E-mail jana.vesela@re-max.cz
Web www.remaxace.cz
Adresa RE/MAX Ace
RE/MAX Ace, Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

Reference klientů

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem dříve u jiné makléřské skupiny, ale zklamán. S paní Veselou jsem nadmíru spokojen. Je kompetentní po všech stránkách, lepší si ani nedovedu představit. I proto nechci hodnocení poslat anonymně, ale podepisuji se. S pozdracvem Alexander Pilar"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální jednání, příjemné a ochotné. Po celou dobu přehledné informace na internetu."

Hodnocení: 10/10

"Jsem ráda,že jsem poznala dalšího skvělého člověka a ne,jen profesionála ve svém oboru. Paní makléřku Janu Veselou mohu jen vřele doporučit dalším klientům. Bylo mi potěšením.:)"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 602 202 452
E-mail jana.vesela@re-max.cz
Web www.remaxace.cz
Adresa RE/MAX Ace
RE/MAX Ace, Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady, Česká republika
Ocenění makléře

NEJLEPŠÍ MAKLÉŘ RE/MAX ČESKÁ REPUBLIKA ZA MĚSÍC ZÁŘÍ 2016 

 
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ RE/MAX ALFA ZA ROK 2010, 2011 a 2013

TOP CLUB PLATINUM RE/MAX ČR

HODNOCENÍ MÉ PRÁCE OD MÉHO KOLEGY

https://youtu.be/3Gw3oGbfubU


HODNOCENÍ MÉ PRÁCE OD MÝCH KLIENTŮ
25. 6. 2017

Dobrý den paní Veselá,

informuji Vás, že jsme již obdrželi kupní cenu na účet.

Rádi bychom poděkovali za hladký a profesionální průběh celého prodeje.

Přejeme hodně úspěchů.

Eva a Milan Richterovi 

25.5.2017
Dobrý den ! Chtěla bych poděkovat pani Janě Veselé,za lidský přístup, vstřícné jednání a ochotu.Takových lidí více, byl by život jednodušší ! Je prostě skvělá a budu ji doporučovat všem,kdo její zkušennosti v jejim oboru bude potřebovat.Už jsem myslela , že v dnešní době už takové lidi ani nežijí. Takových Janicek by bylo třeba víc. Je na správném místě a určitě si jí nepovažuji jen já,ale lidé si málokdy udělají čas na napsání pochvaly.Prostě dosáhnou svého a hotovo.Já zdravím celý Váš tým a přeji jen spokojené a né protivné zákazníky. Hodně úspěchů ve Vaši práci i v osobnim životě. Spokojená klientka Jana Tomášková

 
5.5.2016

Dobrý den paní Veselá,

 Potvrzuji, že zbytek kupní ceny jsem v přesné výši dnes obdržel na svém bankovním účtu.

 Ještě jednou Vám nyní děkuji za spolupráci, která byla dle mého hodnocení přímo špičková. Než jsem podepsal výhradní smlouvu, nepředpokládal jsem takový komfort. Zejména oceňuji to, že opravdu nebylo potřeba více než dvou cest do České republiky a sice poprvé k podepsání výhradní smlouvy a podruhé až k podepsání kupní smlouvy a veškerých dalších formalit. Ve Váš prospěch hovoří též Váš přehled v oblasti realit a právních úkonů s ní souvisejících.

 Nebudu se bránit Vaše makléřské služby doporučovat svým známým.

 S pozdravem

 Roman Josef Šíma, Mainz, Německo

 

22. 12. 2015

Dovoluji si Vám  doporučit zkušenou realitní makléřku paní Veselou. Paní Veselá předčila všechna má očekávání. Má zkušenosti v realitách, přehled, je korektní a jednání s ní je velice příjemné. Paní Veselá bydlí  v Uhříněvsi, proto se na tuto městskou část specializuje a má o prodávaných nemovitostech v této lokalitě přehled. Je však schopna nabídnout i jiné lokality Prahy. Vřele Vám doporučuji paní Veselou kontaktovat.


19. 2. 2014
 
Paní Veselá, velice děkuji za informaci, také za Vaši ochotu a velmi profesionální a milý přístup.
 
Dana Hnyková

 
18. 2. 2014

 
Děkuji paní inženýrko za zprávu a skvělou práci; pokud někdo z mého okolí bude mít zájem o realitní služby, rozhodně ho odkáži na Vás. Přeji Vám hodně zdaru v dalším počínání.

 
Hezký den, Dr. Blanka Dobrovolná
 


16. 12. 2013
 
Paní makléřka Ing. Jana Veselá nabízí zcela nadstandartní služby. Disponuje dokonalou znalostí aktuálních zákonů a předpisů, jimiž se řídí operace s nemovitostmi, aktivně pomáhá klientovi v návaznosti na širší vazby transakce, k tomu je vždy dobře naladěná, přesná a ochotná. Její práce pro klienta zahrnuje komplexní a vyčerpávající služby tak, aby klient během akce už nemusel nic obíhat nebo něco dalšího platit. Nemohla jsem si vybrat lépe a vřele mohu paní Ing. Veselou doporučit. Zároveň ještě jednou paní Ing. Veselé upřímně děkuji.
 
Dagmar Kramářová
 
5. 11. 2013
 
Vážená paní Veselá, omlouvám se, že jsem nenapsala dříve. Ráda bych Vám na závěr naší úspěšné etapy ještě jednou poděkovala za Vaši ochotu a spolupráci. Pokud bychom se opět někdy pohybovali v Praze, věřím, že v záležitostech nemovitosti se na Vás s radostí obrátíme. Přejeme Vám hodně úspěšné práce, vitalitu a zdraví! S pozdravem Lucie Doležalova
 
31. 7. 2013

 
Dobrý deň, Ďakujem za informáciu a ešte raz za hladkú spoluprácu pri predaji. V budúcnosti sa určite radi zasa obrátime na Vás, prípadne Vás doporučíme v našom okolí. S pozdravom,


 P. J.

 
17. 4. 2013
 
Vážená paní inženýrko, ....Nespatřuji v tom nic výjimečného, myslím, že nemusíte pracně někde získávat nějaké podpisy smluv energetiky, byť jste avizovala dopředu, že to vyřešíte. Jistě máte jiných aktivit dost a toto otravné papírování Vám aspoň s panem Palečkem trochu usnadníme. Naopak, zasluhujete si pochvalu s hvězdičkou za Vaše promptní služby a nevídané korektní jednání.
 
Hezký den i Vám. MUDr. M. Kerner.

 
10. 4. 2013

 
Dobry den paní Veselá, Chci Vám ještě jednou poděkovat za velmi příjemný a hlavně profesionální přístup, což o každém říci nemohu.
 
Děkuji a přeji příjemný večer. Vlček

 
Jana, Veselá, Ing., makléř je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 45723575

 
Reality jsou moje každodenní realita. Jsem připravena poskytnout Vám pomoc při prodeji Vaší nemovitosti i při hledání Vašeho vysněného domova.
 

OSOBY JEJICHŽ SLUŽBY VYUŽÍVÁM A MOHU JE DOPORUČIT:

 
- Ing. Richard Veselý- finanční poradenství, investování do drahých kovů T: 602 202 452

 
- Michael Veselý - vizualizace nemovitosti, půdorysy

T: 606 636 171


 - Petr Rott - výroba nábytku na míru www.rott-nabytek.cz

T: 602 414 152 

 Specializuji se na Prahu a Prahu-východ.

Vím, že profese realitního  makléře je  v České republice některými lidmi stále posuzována negativně. Ráda bych svojí prací tuto část společnosti přesvědčila, že  práce dobrého realitního makléře je vysoce  profesionální, že je k ní třeba maximální nasazení, dobrá znalost právních a daňových zákonů a osobní přístup ke klientům. Ve stejném duchu školím i  makléře  ve své frančíze RE/MAX Ace. Věřím, že se mi to daří. Důkazem jsou kladná hodnocení od mých klientů.


REFERENCE JSOU DŮLEŽITOU ČÁSTÍ MÉHO BYZNYSU. Myslíte,že jsou dnes osobní doporučení důležitá? Doporučte mi Vaši nebo jinou nemovitost k prodeji a já osobně Vám následně vyplatím 5 % z provize.