Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Ace -, Praha 3 - Vinohrady

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 602 202 452

Realitní kancelář
RE/MAX Ace

Telefon:
+420 602 202 452
E-mail:
Adresa:
Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3 - Vinohrady
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00-16:00, po dohodě i mimo otevírací dobu

 

  • PODÍVEJTE SE, CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI MAKLÉŘI:..https://youtu.be/toWDGkHyZOg
  • Specializujeme se na Prahu a Středočeský kraj.
  • ID datové schránky: ign6auc

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Kancelář A Plus Reality

Naše realitní kancelář A Plus Reality, s.r.o. s právem používat ochrannou známku společnosti RE/MAX Ace byla založena v roce 2013.

Dnes má společnost jedinou majitelku, paní Ing. Janu Veselou , která je držitelkou platného certifikátu ISO 17024. 

Majitelka společnosti podniká v oblasti realit již od roku 1993, v síti RE/MAX je od roku 2008. Je nositelkou ocenění RE/MAX Hall of Fame.

My, jako realitní kancelář, jsme povinni dodržovat standardy společnosti RE/MAX a současně máme možnost i těžit ze zkušeností již uskutečněných obchodních případů všech poboček sítě společnosti. Díky tomu máme k dispozici velice přesná, historicky podložená data u podobných nemovitostí, s jakou k nám klient přichází již při prvním společném setkání, a jsme tak schopni jeho přání a požadavky zodpovědně posoudit.

Jako kancelář dále poskytujeme klientům i veškerý právní servis plynoucí z platné legislativy ve vztahu k jejich obchodním případům. Přímo v kanceláři máme k dispozici  zkušeného právníka a hypotéčního specialistu, abychom mohli poskytovat komplexní služby.

Klient je pro nás partnerem, kterému s maximálním úsilím pomáháme uspokojit jeho vize, plány i potřeby. Je pro nás nanejvýš důležité chránit zájmy klientů  tak, aby byl klient s námi poskytovanými službami spokojen.

Co onás říkají naši makléři

V pražské pobočce RE/MAX v Praze 3 pracují ti nejproduktivnějších makléři. Máte tak jistotu, že se o vaši záležitost postarají s náležitou péčí a pořádnou dávkou profesionality. A je přitom jedno, jestli prohlížíte byty k pronájmu v Praze 3, hledáte hezký domek pro svoji budoucí rodinku, nebo se potřebujete zorientovat v nabídce bytů k prodeji v Praze 3. Vždy vám tu ochotně pomohou a vše jasně vysvětlí. Jsou to zkrátka esa!

Google Recenze 4.8

Helena Hallwas

před 11 měsíci

"Velice příjemná a spolehlivá s spolupráce s panem Badinkou. Mužu jen doporučit! Příjemný člověk a profesionál."

Michal Jurco

před 11 měsíci

"Velké poděkování p. Badinkovi a celé kanceláři RE/MAX Ace za skvělý a lidský přístup k mé osobě a především za bezchybné vyřešení mých záležitostí ohledně bydlení. Ještě jednou díky. Michal Jurčo. Lidské a především profesionální jednání s p. Badinkou a potažmo s pí.Veselou. Celkový dojem z kanceláře Remax je perfektní.Jen tak dál. Artur Maxa"

Tomáš Coufal

před 11 měsíci

"Skvělá spolupráce s Michaelem Veselým, příjemné a velmi profesionální jednání. Rozhodně firmu RE/MAX Ace doporučuji."

Zuzana Valova

před 11 měsíci

"Velké díky p. Badinkovi za bezvadně vypracované ocenění mojí nemovitosti, také však za rychlost a příjemnou komunikaci. Na kancelář Re/max Ace se opět ráda obrátím. Děkuji Zuzana Valová"

martin prokes

před 11 měsíci

"Velice děkuji p. Badinkovi za ochotu a perfektní jednání při pronájmu bytu.Byl jsem nadmíru spokojen s rychlostí a veškerými informacemi které jsem obdržel."