MENU ZAVŘÍT
Stanislav Zajíček - RE/MAX Ace
Nemovitosti makléře

Stanislav Zajíček

RE/MAX Ace

Telefon:
+420 737 262 705
Adresa:
RE/MAX Ace
RE/MAX Ace, Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Stanislav Zajíček

certifikovaný realitní makléř

Mám dlouholeté obchodní zkušenosti, které pro Vás využiji při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

Díky těmto zkušenostem a čestnému a profesionálním jednání se postarám o to, aby Vaše nemovitost byla prodána za správnou cenu, v krátkém termínu a se zárukou profesionálních realitních a právních služeb.

Reference

"Na pana Zajíčka jsem se obrátil s pronájmem naší rodinné vily na doporučení. Původně jsem předpokládal, že si tím prostě ušetřím trochu času. Ale už během první schůzky s panem Zajíčkem jsem si uvědomil, co všechno bych bez odborných služeb opomenul. Pan Zajíček se následně postaral nejen o dokonalou prezentaci naší nemovitosti, ale zajistil vše potřebné, od Energetického štítku, stanovení ideálních parametrů pronájmu, nájemních smluv až po samotné předání. Po takové zkušenosti mám jasno, budu-li někdy v budoucnu potřebovat řešit cokoli v oblasti realit, opět se na pana Zajíčka obrátím. A to doporučuji všem. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s panem Zajíčkem vysoce předčila naše očekávání. Se službami pana Zajíčka jsme byli naprosto spokojeni. Ocenili jsme vysoce profesionální přístup, odborné znalosti, dochvilnost, serióznost. Pan Zajíček disponuje širokým přehledem, veškerou klientovu nejasnost dokáže bez váhání srozumitelně vysvětlit. Jeho práce pro klienta zahrnuje komplexní a vyčerpávající služby tak, aby klient během akce už nemusel nic obíhat nebo něco dalšího platit. Nemohli jsme si vybrat lépe a v případě potřeby nebudeme váhat se opět o jeho služby ucházet. Zároveň ještě jednou panu Zajíčkovi upřímně děkujeme."

Hodnocení: 10/10