offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Stanislav Zajíček - RE/MAX Ace

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Stanislav Zajíček je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 04773764.

Stanislav Zajíček

RE/MAX Ace

Telefon:
+420 737 262 705
Adresa:
RE/MAX Ace
RE/MAX Ace, Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Stanislav Zajíček

certifikovaný realitní makléř

Mám dlouholeté obchodní zkušenosti, které pro Vás využiji při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

Díky těmto zkušenostem a čestnému a profesionálním jednání se postarám o to, aby Vaše nemovitost byla prodána za správnou cenu, v krátkém termínu a se zárukou profesionálních realitních a právních služeb.

Reference

"Životní situace nás dovedla k nutnosti prodat náš byt. Naše šance na co nejvyšší prodejní cenu nám však hatila nešťastná dispozice bytu. To však neodradilo doporučeného makléře. Jeho nápad na řešení tohoto hendikepu vypadal zpočátku bláznivě. Dohodl odprodej místnosti se sousedy za zdí i změnu prohlášení vlastníka s SVJ. Po nevelké stavební úpravě, jsme nakonec od kupců nyní již menšího bytu a od sousedů získali z prodeje částku, na kterou bychom jinak nedosáhli. Sami bychom se do takové akce rozhodně nepouštěli, ale se správným profesionálem to vlastně ani složitě nevypadalo. Pana Zajíčka můžeme vřele doporučit. Ondrej H."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem mile překvapen. Jak aktivním přístupem a férovým jednáním makléře, tak rychlostí prodeje. Doporučuji. Mirek P."

Hodnocení: 10/10

"Když jsme se s manželkou rozhodli přestěhovat, byli jsme přesvědčeni, že to nebude jednoduché. Získat peníze na stavbu nového domu z prodeje našeho stávajícího hypotékou zatíženého domu co nejdříve, a přitom umožnit dětem dochodit školní rok v původní škole…. pan Zajíček nás však ujistil, že poskytovat opravdu kvalitní realitní služby opravdu není jen vystavit inzerát… a měl pravdu…. dnes již investujeme peníze z prodeje do našeho nového bydlení a dům budeme předávat až o prázdninách. Zpětně to vlastně ani nevypadá tak složitě….stačí najít zkušeného férového makléře, který si zaslouží Vaši důvěru.... a my jej v panu Zajíčkovi našli. Děkujeme. Michal a Eva T."

Hodnocení: 10/10

"Na pana Zajíčka jsem se obrátil s pronájmem naší rodinné vily na doporučení. Původně jsem předpokládal, že si tím prostě ušetřím trochu času. Ale už během první schůzky s panem Zajíčkem jsem si uvědomil, co všechno bych bez odborných služeb opomenul. Pan Zajíček se následně postaral nejen o dokonalou prezentaci naší nemovitosti, ale zajistil vše potřebné, od Energetického štítku, stanovení ideálních parametrů pronájmu, nájemních smluv až po samotné předání. Po takové zkušenosti mám jasno, budu-li někdy v budoucnu potřebovat řešit cokoli v oblasti realit, opět se na pana Zajíčka obrátím. A to doporučuji všem. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s panem Zajíčkem vysoce předčila naše očekávání. Se službami pana Zajíčka jsme byli naprosto spokojeni. Ocenili jsme vysoce profesionální přístup, odborné znalosti, dochvilnost, serióznost. Pan Zajíček disponuje širokým přehledem, veškerou klientovu nejasnost dokáže bez váhání srozumitelně vysvětlit. Jeho práce pro klienta zahrnuje komplexní a vyčerpávající služby tak, aby klient během akce už nemusel nic obíhat nebo něco dalšího platit. Nemohli jsme si vybrat lépe a v případě potřeby nebudeme váhat se opět o jeho služby ucházet. Zároveň ještě jednou panu Zajíčkovi upřímně děkujeme."

Hodnocení: 10/10
.