Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Age -, Slaný

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 730 165 156

Realitní kancelář
RE/MAX Age

Telefon:
+420 730 165 156
E-mail:
Adresa:
Husova 557
27401 Slaný
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 16:00

 

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Na Slánsku jsme doma!

Jsme nová dynamická realitní kancelář. Máme stabilní zázemí ve světové síti realitních kanceláří RE/MAX, společnosti, která má s více než čtyřicetiletou tradici a působí v 91 zemích světa. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí v celé České republice.

Prodej nebo koupě nemovitosti jsou události, které hrají v životě člověka velkou roli. Lidé mnohdy investují všechny své finanční prostředky. Proto se zaměřujeme na maximální bezpečnost všech realitních transakcí. Vedeme oddělený depozitní účet, máme sjednáno pojištění profesní odpovědnosti, spolupracujeme s certifikovanými advokátními kancelářemi a jako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu našeho servisu záruku.

Chcete svou nemovitost prodat či pronajmout? Hledáte nové bydlení? Potřebujete nemovitost jako investici?

Naši obchodníci jsou profesionálové, kteří dokonale znají lokální trh, a jsou proto schopni stanovit optimální cenu nemovitosti s ohledem na požadavky klienta a jeho preference týkající se rychlosti prodeje či výše výnosu. Všichni naši makléři jsou povinni dodržovat přísný Etický kodex, řídit se Zárukami spokojenosti zákazníka a jsou pravidelně testováni a certifikováni v RE/MAX Akademii. Našimi hodnotami jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup.

Jsme tu pro Vás!

Nemovitosti kanceláře

Vybíráme pro vás vždy jen kvalitní nemovitosti se 100% prověřenou a jasnou historií.

Zajímáme se o technický stav nemovitostí, který vždy necháme posoudit našimi stavebními odborníky. Proto vám můžeme nabídnout nemovitosti, které bychom doporučili i svým blízkým nebo přátelům.

Zaujala vás některá? Neváhejte a kontaktujte nás.

Jsme nová dynamická realitní kancelář. Máme stabilní zázemí ve světové síti realitních kanceláří RE/MAX, společnosti, která má s více než čtyřicetiletou tradici a působí v 91 zemích světa. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí v celé České republice.

Google Recenze 5

Ivana Dastychová

před 11 měsíci

"Realitní kancelář REMAX jsme zvolili na základě doporučení pro vyhledání nového nájemníka do pronajímaného bytu. Se službami REMAXU i s tímto novým nájemníkem jsme zatím spokojeni."

Marie Kalousova

před 11 měsíci

"Nejen velmi profesionální ale i lidský přístup paní Luskové a týmu RE/MAX Age při prodeji "trochu" nezvyklé nemovitosti. Pokud bylo potřeba přidali i ruku k dílu a ani dny prac. klidu nebyly překážkou. Ještě jednou děkujeme za pomoc při prodeji. Kalousovi"

Michaela Kolářová

před 7 měsíci

"Paní Lusková předvedla naprosto profesionální práci. Při prodeji bytu bylo ihned poznat, že má cenné zkušenosti. Po celou dobu prodeje vystupovala s neuvěřitelnou grácií vůči každému zájemci i vůči mně. Oproti ostatním makléřům nepůsobila “hladově po penězích” a tudíž její uvažování bylo velmi racionální, což jsem velmi ocenila především při stanovení prodejní ceny, která byla perfektně odhadnuta. Paní Lusková jednala velmi férově a narovinu. Děkuji za odvedenou práci a přeji mnoho dalších spokojených klientů."

Vladka Lišková

před 11 měsíci

"Velice děkuji paní ředitelce Lucii Luskové. Jejich služeb jsem využila opakovaně, pani Lusková byla profesionální, spolehlivá. Pro mě nejdůležitější vlastnosti je lidský přístup ke klientovi. Těším se na další spolupráci."

martin kreuz

před 11 měsíci

"Skvělý přístup, rychlé vyřešení problémů, naprostá časová flexibilita. Veškeré dokumenty precizně připraveny. Vždy srozumitelným způsobem vysvětleny detaily smluv. Naprosto prozákaznický přístup. Milé a příjemné vystupování. Doporučuji každému, sám, pokud budu opět něco řešit ohledně nemovitosti, obrátím se na paní Luskovou. Děkuji za Vaše služby."