offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Lucie Lusková - RE/MAX Age
Nemovitosti makléře

Lucie Lusková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06483801.

Lucie Lusková

Ředitelka kanceláře
RE/MAX Age

Telefon:
+420 730 165 156
Adresa:
RE/MAX Age
RE/MAX Age, Politických vězňů
274 01 Slaný, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

O mé práci

Spokojený klient je mým cílem!

Mé osobní i pracovní zkušenosti mne přesvědčily, že pouze poctivé jednání, vstřícný přístup ke klientům, jejich potřebám a přáním, může v dnešní době vyvolat důvěru a rozhodnout tak o celkové spokojenosti obchodu.
Velmi si zakládám na seriózním jednání a proto jsem se rozhodla pracovat pod značkou RE/MAX.

Reference od klientů:

Děkuji realitním makléřům společnosti RE/MAX za velmi vstřícný a profesionální přístup při prodeji mého bytu ve Slaném. Spolupráce s realitními makléři paní Luskovou a panem Rysem byla vždy vstřícná a konstruktivní. Služby obou makléřů doporučuji všem, kdo chtějí prodat či koupit nemovitost bez problémů a s jasnými pravidly.

P. Hejma

Děkuji Vám za všechno. Pokud budu vědět o někom, kdo shání, nebo prodává nemovitost s velkou radostí Vás doporučím. Naše spolupráce byla sice zdlouhavá, ale nakonec se vše podařilo a to i díky tomu, že jste dokázala naslouchat " cizím " nevšedním problémům, které nás brzdily. Dokázala jste se vcítit do role mé kamarádky " Lucky" , což mi na jednu stranu přijde - teď už směšné :), ale na druhou stranu si toho moc vážím. Nevím jak z Vaší strany, ale mě to přijde tak trošku, že to byl nevšední prodej. Je pravda, že mi budete chybět.

Kamila Podskalská

Práce nás baví!

Reference

"Makléřka - paní Lusková mi vždy vysvětlila právní logiku ve smlouvách a nejasnosti jsme si vždy vysvětlili i vyřešili. Schůzky se zákazníky byly vždy dopředu upřesněné a vždy se konaly včas za účasti všech stran. Co se týkalo ceny byla naše jednání s paní ředitelkou Luskovou vždy diskrétní než jsme jednali o ní se zákazníkem. Prohlídky byly rychlé a věcné a my jako prodejci jsme měli také vše připravené včetně stavební dokumentace . Prodej se nakonec uskutečnil , my majitelé bychom rádi prodali za vyšší cenu , ale většina zájemců měla jen nižší nabídku. Celkově doporučuji tuto realitní kancelář i dalším zájemcům o jejich služby. Jen konečné vyúčtování spotřeby plynu u ČEZu i "innogy" je tragédie, když tam neznají desetinnou čárku v číslech a číslice všeobecně … Což ještě dosud řešíme s paní Luskovou."

Hodnocení: 10/10

"Paní Lusková je nejen velmi milá ale zároveň dokáže pracovat i na úkor svého volného času a soboty neděle nevyjímaje. Prodej nemovitosti jsme plně nechali na paní ředitelce. Vše vždy probíhalo dle domluvy. O každém kroku při prodeji jsme byli vždy podrobně informováni. Pokud budeme v budoucnu my, nebo přátelé potřebovat služby makléře tak opět oslovíme Remax a fantastickou paní Luskovou. Děkujeme za všechno. Kalousovi"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Lusková je velice příjemná dáma, odborník, vždy vstřícná, řeší situaci obratem"

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost, Rychlost, kdykoli jsem potřebovala radu, vždy byla rychlá reakce. Pokud bude potřeba, Vaši společnost doporučím a určitě právě i pí. Luskovou Lucii. "

Hodnocení: 10/10

"Paní Luskovou jsem oslovila na základě doporučení a mohu jen potvrdit že služby, které zajistila byly naprosto profesionální a my jsme byli maximálně spokojeni. Diky její práci jsme prodali byt za ještě vyšší cenu, než jsme očekávali. Velmi si cenim lidského přístupu a trpělivosti během celého prodeje. Určitě se na ni v budoucnu znovu obrátíme."

Hodnocení: 10/10

"Paní Lucie Lusková je opravdový " skvost" v nejlepším slova smyslu. Nejen že je opravdový specialista co se prodeje nemovitosti týká, ale dovede najít nejlepší řešení ke spokojenosti obou stran. Má pochopení, pokud se vyskytnou nějaké problémy a dokáže velmi dobře poradit. S lepším člověkem jsem se nesetkala, je velmi přátelská, vstřícná, milá a ochotná. V poslední době jsem se setkala s mnoha realitními makléři, ale na paní Luskovou - co se chování a zájmu týká - nemá nikdo. Je to prostě realitní specialista na svém místě, který své práci rozumí a ví co dělá, což se o ostatních makléřích říci nedá. Takže paní Lucii Luskovou určitě doporučuji."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"Děkuji paní Luskové za profesionální vedení prodeje mého domu. Díky ní a kanceláři REMAX jsem našla nový domov."

Hodnocení: 10/10

"Chtěl bych velice poděkovat za velice profesionální přístup, jednání a podporu při prodeji mé nemovitosti. Myslím si, že jen díky tomuto přístupu paní Lucie Luskové proběhl prodej mého domu bez jediné chybičky a přesně podle mých představ ! Ještě jednou moc děkuji Milan Brejchal"

Hodnocení: 10/10

"Paní Lusková je naprostý profesionál, díky ní jsem svůj dům prodal rychle a za skvělou cenu. Umí dům výborně připravit na prodej, precizně jej nafotit, její jednání s klienty na obou stranách je perfektní a profesionální. Pokud budu v budoucnu opět kupovat nebo prodávat nemovitost, rád se na ni nebo na RE/MAX znovu obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den.Služby od paní Luskové jsou jsou na velice velké profesionální úrovni a mohu s klidným svědomím doporučit každému kdo chce její nabídky využít."

Hodnocení: 10/10