offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Lucie Lusková - RE/MAX Age
Nemovitosti makléře

Lucie Lusková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06483801.

Lucie Lusková

Ředitelka kanceláře
RE/MAX Age

Telefon:
+420 730 165 156
Adresa:
RE/MAX Age
RE/MAX Age, Husova 557
274 01 Slaný, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

O mé práci

Spokojený klient je mým cílem!

Mé osobní i pracovní zkušenosti mne přesvědčily, že pouze poctivé jednání, vstřícný přístup ke klientům, jejich potřebám a přáním, může v dnešní době vyvolat důvěru a rozhodnout tak o celkové spokojenosti obchodu.
Velmi si zakládám na seriózním jednání a proto jsem se rozhodla pracovat pod značkou RE/MAX.

Reference od klientů:

Děkuji realitním makléřům společnosti RE/MAX za velmi vstřícný a profesionální přístup při prodeji mého bytu ve Slaném. Spolupráce s realitními makléři paní Luskovou a panem Rysem byla vždy vstřícná a konstruktivní. Služby obou makléřů doporučuji všem, kdo chtějí prodat či koupit nemovitost bez problémů a s jasnými pravidly.

P. Hejma

Děkuji Vám za všechno. Pokud budu vědět o někom, kdo shání, nebo prodává nemovitost s velkou radostí Vás doporučím. Naše spolupráce byla sice zdlouhavá, ale nakonec se vše podařilo a to i díky tomu, že jste dokázala naslouchat " cizím " nevšedním problémům, které nás brzdily. Dokázala jste se vcítit do role mé kamarádky " Lucky" , což mi na jednu stranu přijde - teď už směšné :), ale na druhou stranu si toho moc vážím. Nevím jak z Vaší strany, ale mě to přijde tak trošku, že to byl nevšední prodej. Je pravda, že mi budete chybět.

Kamila Podskalská

Práce nás baví!

Reference

"Paní Lusková je nejen velmi milá ale zároveň dokáže pracovat i na úkor svého volného času a soboty neděle nevyjímaje. Prodej nemovitosti jsme plně nechali na paní ředitelce. Vše vždy probíhalo dle domluvy. O každém kroku při prodeji jsme byli vždy podrobně informováni. Pokud budeme v budoucnu my, nebo přátelé potřebovat služby makléře tak opět oslovíme Remax a fantastickou paní Luskovou. Děkujeme za všechno. Kalousovi"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Lusková je velice příjemná dáma, odborník, vždy vstřícná, řeší situaci obratem"

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost, Rychlost, kdykoli jsem potřebovala radu, vždy byla rychlá reakce. Pokud bude potřeba, Vaši společnost doporučím a určitě právě i pí. Luskovou Lucii. "

Hodnocení: 10/10

"Paní Luskovou jsem oslovila na základě doporučení a mohu jen potvrdit že služby, které zajistila byly naprosto profesionální a my jsme byli maximálně spokojeni. Diky její práci jsme prodali byt za ještě vyšší cenu, než jsme očekávali. Velmi si cenim lidského přístupu a trpělivosti během celého prodeje. Určitě se na ni v budoucnu znovu obrátíme."

Hodnocení: 10/10

"Paní Lucie Lusková je opravdový " skvost" v nejlepším slova smyslu. Nejen že je opravdový specialista co se prodeje nemovitosti týká, ale dovede najít nejlepší řešení ke spokojenosti obou stran. Má pochopení, pokud se vyskytnou nějaké problémy a dokáže velmi dobře poradit. S lepším člověkem jsem se nesetkala, je velmi přátelská, vstřícná, milá a ochotná. V poslední době jsem se setkala s mnoha realitními makléři, ale na paní Luskovou - co se chování a zájmu týká - nemá nikdo. Je to prostě realitní specialista na svém místě, který své práci rozumí a ví co dělá, což se o ostatních makléřích říci nedá. Takže paní Lucii Luskovou určitě doporučuji."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"Děkuji paní Luskové za profesionální vedení prodeje mého domu. Díky ní a kanceláři REMAX jsem našla nový domov."

Hodnocení: 10/10

"Chtěl bych velice poděkovat za velice profesionální přístup, jednání a podporu při prodeji mé nemovitosti. Myslím si, že jen díky tomuto přístupu paní Lucie Luskové proběhl prodej mého domu bez jediné chybičky a přesně podle mých představ ! Ještě jednou moc děkuji Milan Brejchal"

Hodnocení: 10/10

"Paní Lusková je naprostý profesionál, díky ní jsem svůj dům prodal rychle a za skvělou cenu. Umí dům výborně připravit na prodej, precizně jej nafotit, její jednání s klienty na obou stranách je perfektní a profesionální. Pokud budu v budoucnu opět kupovat nebo prodávat nemovitost, rád se na ni nebo na RE/MAX znovu obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den.Služby od paní Luskové jsou jsou na velice velké profesionální úrovni a mohu s klidným svědomím doporučit každému kdo chce její nabídky využít."

Hodnocení: 10/10