Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Barbara Miller - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Barbara Miller je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07046634.

Barbara Miller

 “Spokojenost klienta na prvním místě” 

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 773 497 115
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Spokojený klient je mojí prioritou.

Prodej nebo nákup nemovitostí není každodenní záležitostí a někdy může být komplikovaným procesem, který vyžaduje odborné znalosti v oblasti realit. Ráda se stanu Vaším průvodcem ve světě nemovitostí.

Poskytuji komplexní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních a komerčních realit. V oblasti obchodu se pohybuji desítky let. Od roku 2005 jsem žila ve Spojených státech, kde měla možnost spolupracovat s klienty jako jsou napr. Lindsay Lohan, Mary Kate , Sophie Fergi, Jenna Davis a mnoho dalších. Toto získané know how uplatňuji dnes na našem trhu. Pracuji pro společnost RE/MAX ALFA, nejlépe hodnocené pobočce sítě REMAX v České republice. Moje paradigma je poháněno nejen na znalostech trhu, špičkovými inovacemi, ale také stoprocentním servisem pro své klienty. Přizpůsobuji technicky zdatnou marketingovou strategii tak, aby vyhovovala jedinečným aspektům vaší nemovitosti. Zakládám si na tom aby spolupráce s klientem probíhala vždy za co nejtransparentnějších podmínek a vzájemné důvěře. Důležité je pro mě dostat se k jádru potřeb svých klientů a najít individuální řešení pro každého klienta. Zajistím aby proces prodeje proběhl bezpečně, efektivně a za maximální možnou cenu. Často využívám formu prodeje podáním nejlepší nabídky – tzv. aukce. Spolupracuji se zkušeným týmem profesionálů od špičkového fotografa, dizajnéra přes financování až po odborníky v právní problematice, kteří všichni přispívají k uzavření bezpečného a pro klienta nejvýhodnějšího obchodu.

 

  • Prodej a pronájem 
  • Realitní konzultace zdarma
  • Tržní odhad
  • Příprava nemovitosti na prodej (homestaging, profesionální nafocení, 3D půdorysy, videoprohlídka)
  • Koordinace prodeje a současného nákupu nové nemovitosti
  • Široká databáze poptávajících klientů
  • Výhodné financování
  • Právní servis

 

Barbara Miller
Barbara Miller

Reference

"S realitní makléřkou, jakož i s celou kanceláří jsem byla velice spokojená, určitě se na tuto kancelář obrátím i příště "

Hodnocení: 5/5

"Vsetko super, mozem len odporucit."

Hodnocení: 1/5

"Pani maklerka bola profesionalna, rychla, komunikovala hned a vybavila nam najomnika v rekordne kratkom case. Boli sme velmi spokojni a urcte by sme sluzby opat v buducnosti vyuzili"

Hodnocení: 5/5

"Not only speaking perfect English, but she helped a lot in every single way. I am very satisfied and would like cooperate with her in the possible future. "

Hodnocení: 5/5