offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Dana Rambousková - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Ing. Dana Rambousková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 76349934.

Ing. Dana Rambousková

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 734 693 687
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Boleslavská 1384
25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (okres Praha-východ), Česká republika
zobrazit na mapě

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Informace o makléři

O mně

Bude mi velkou ctí Vám pomoci s prodejem, pronájmem, koupí a financováním nemovitostí.

V realitách se v v různých obměnách pohybuji již od roku 2012, kdy jsem poprvé spojila své jméno se značkou RE/MAX.

Od roku 2016 jsem součástí realitního týmu Tomáše Valtery, díky čemuž můžeme našim klientům nabízet nejen společné zkušenosti a znalosti, ale také jistotu, že budou mít vždy stoprocentní péči a nestane se, že když makléř onemocní či odjede na dovolenou, zůstanou bez odezvy.

Přestože se každý z nás specializuje na jinou oblast, dokážeme se v týmu plně zastoupit v případě potřeby a klientům garantovat ten nejvyšší možný servis. Společně se setkáme pak zejména v oblasti Mělník - Neratovice - Brandýs nad Labem. Od malička v této oblasti s menšími pauzami bydlím, znám to tu a perfektně vím, kde a co komu mohu doporučit na míru tak, aby klienti odcházeli s jistotou, že si vybrali správně.

Jako realitní a hypotéční makléř mohu svým klientům zajistit prakticky kompletní průběh realitního obchodu. Pokud byste se chtěli na cokoli zeptat, neváhejte mi kdykoli napsat nebo zavolat, konzultace je zcela nezávazná a zdarma.

Více informací naleznete na www.tomasvaltera.cz.

Aktuálně v mé nabídce naleznete například tento krásný rodinný v obci Kly - Lom - www.rdkly.cz

Ukázka mé práce

Ukázka prodeje bytu 3+kk - Neratovice

Pro byt byla vytvořena webová prezentace, která je běžnou součástí našich prodejů. Prodej byl kromě standardních nástrojů podpořen intenzivní online kampaní a bylo přivedeno značné množství zájemců. Výsledkem byl pak jeden z nejlepších prodejů v Neratovicích v parametru dosažené výše prodejní ceny za m2 dle údajů z katastru nemovitostí v roce 2018.

A toto byla krásná reference od paní majitelky, za kterou jí tímto ještě jednou děkuji.

"Makléř nám věnoval dostatek času. Ačkoliv se nejednalo o luxusní nemovitost, zabýval se detailně analýzou, přípravou prodeje a návrhem taktiky. Připravil nám funkční FB kampaň, která přinesla důležité informace o potenciálních zákaznících a přilákala množství kupujících. Byl otevřený diskuzi o taktice prodeje. Byli jsme dostatečně informováni o průběhu prodeje. Netrpěli jsme nejistotou. Do procesu vnesl své názory a zkušenosti. Spolupráce nám viditelně ušetřila čas, nervy a peníze a věřím, že sami bychom tak dobrého výsledku nemohli docílit. Přidaná hodnota byla rozhodně poznat. Přátelé žasli nad rychlostí prodeje a výsledkem. Sama pracuji v marketingu a hned na začátku mě zaujali know how a metodami používanými značkou REMAX. Netušila jsem, jak je daný obor vyspělý a jak detailní informace z trhu využívají k prospěchu svých klientů, včetně kampaní na míru. Tyto služby jsou potom kvalitativně úplně jinde než služby kanceláří lokálního charakteru. Takže bych určitě doporučila. Vyplatí se i u nemovitostí s nižší hodnotou."

Bude mi ctí, pomoci s prodejem, pronájmem, koupí nebo financováním nemovitosti i Vám.

Reference

"Paní Danu Rambouskovou hodnotím jako velmi schopnou. Její milé a věcné přistupování k zákazníkovi je příkladem, jak má správný makléř jednat se svým klientem. Velmi jsem byla spokojena a doporučuji paní Rambouskovou všem dalším zájemcům o služby realitní kanceláře REMAX."

Hodnocení: 10/10