Translate with 
MENU ZAVŘÍT
David Viška - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

David Viška je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 02996863.

David Viška

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 722 438 498
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Podrobné informace

O mně...

Kdo jsem a proč prodávat se mnou? Svou práci dělám na 110% a nejsem spokojen, dokud není spokojen můj klient. Chci Vám pomoci prodat Vaši nemovitost, mnohdy to nejcennější, co člověk má a neprodává každý den. Chci poskytnout kompletní servis od A do Z, aby se klient nemusel starat o zbytečnosti.

Mé jméno je David Viška a prodejem a pronájmem nemovitostí se zabývám už téměř 7 let. Od roku 2015 jsem působil v pražské realitní kanceláři Maxima reality, kde jsem realizoval přes tři sta realitních transakcí (prodej bytů, pronájem bytů, prodej rodinných domů). V Maxima reality jsem byl několikrát nejlepším makléřem měsíce a držel jsem se na předních příčkách v rámci celé společnosti v ročních výsledcích. Nyní působím v realitní kanceláři REMAX.

Vystudoval jsem fakultu humanitních studií se zaměřením na obchod v mezinárodním prostředí. Mluvím plynule anglicky. Díky tomu mohu nabídnout váš byt či dům i zahraničním investorům, pro které je Praha a Středočeský kraj velmi vyhledávanou lokalitou. V obchodu působím přes 15 let a celou dobu se snažím být pro své klienty partnerem, na kterého je spoleh a na kterého se klienti mohou kdykoliv obrátit. Prioritou pro mě není rychlý obchodrychlý zisk, ale dlouhodobá spolupráce s mými klienty a nastavení správné obchodní strategie – ať už je prioritou klienta nejvyšší cena, rychlost transakce, bezpečí transakce nebo cokoliv jiného. Každý obchodní případ je individuální a jedinečný, proto k němu takhle i přistupuji. 

Ve své práci využívám všechny možnosti moderního světa a moderních technologií – samotné přípravě nemovitosti na prodej/pronájem věnuji náležitou péči. Je totiž velkmi důležité připravit nemovitost na prodej. Proto spolupracuji s profesionály ve svém oboru – s designéry, fotografy, grafiky, advokáty a hypotečními poradci, abych svým klientům nabídnul vždy prvotřídní servis. Působím v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Zjistěte i vy, za jakou cenu se může váš byt či dům prodat. 

David Viška
David Viška

Reference

"Pán Vyška je velmi spolehlivý, seriózni a výborný makléř. Doporučuji ho všem náročným klientům."

Hodnocení: 5/5

"Pan David Viška je skvělý a jistý obchodník. Makléř, se kterým jsem se cítil, jako jeho rovnocenný přátelský partner. Prodej bytu se tak pro mě stal jedním z hezkých životních zážitků."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5