offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Dorina Šebíková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Dorina Šebíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48066559.

Dorina Šebíková

Jediná reklama, v kterou opravdu věřím, jsou nadšené reference klientů. Nakonec je to nejvíc objektivní a nestranné ověření, že svou práci dělám dobře.
RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 570 910
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Facebook

Reference

"Velmi ráda doporučuji služby své realitní makléřky, paní Doriny Šebíkové. Především oceňuji její rychlou a nadstandartní péči při řešení mých problémů. Má zkušenost je jen pozitivní!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Šebíková je velmi milá, vstřícná a ochotná. Průběžně nás o všem informovala a zařídila veškeré potřebné dokumenty. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě jí a mohu jen doporučit. "

Hodnocení: 10/10

"Pokud budu zase prodávat nemovitost, pak opět přes paní Šebíkovou ze společnosti REMAX . Profesionalita, rychlost a spolehlivost !"

Hodnocení: 10/10

"S pani Sebikovou spolupracujeme uz nekolik let. Pani Sebikova je vstricna a profesionalni. Pokud nemuzeme byt u neceho fyzicky pritomni, se vsim nam pomuze a poradi."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost, mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Kvalitu služeb poskytovaných makléřem Šebíková Dorina hodnotím kladně S přáním hezkého dne J.Kuchtová J.Volšanská"

Hodnocení: 10/10

"naprostá spokojenost se vším."

Hodnocení: 10/10

"S paní Šebíkovou jsem již pracovala. Je to obrovský profesionál, vždy pozitivně naladěná, nic není problém, vše se snaží ihned vyřešit."

Hodnocení: 10/10

"S pani Sebikovou spolupracujeme uz treti rok a jsme s jejim pristupem velice spokojeni. Pani Sebikova je proaktivni, ochotna a flexibilni."

Hodnocení: 10/10

"Měl jsem na pí. Šebíkovou dobré reference, ale její snaha, komplexní péče, odbornost a kvalita mě opravdu mile překvapila. Pokud budu někdy potřebovat služby realitního makléře zcela jistě se na ní obrátím a dále ji budu doporučovat svým známým."

Hodnocení: 10/10

"Paní Dorina Šebíková je naprosto dokonalá. Obdivuji její přístup, rychlost a profesionalitu. Všem doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Nadstandardní péče, kvalifikované, ale přitom příjemné jednání."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Dorina Šebíková je naprosto dokonalá profesionálka. Spolupráci s ní si nemohu vynachválit. Pro společnost RE/MAX je obrovským přínosem a dělá mu to nejlepší jméno."

Hodnocení: 10/10

"Paní Dorina Šebíková je sympatická makléřka , velmi chci vyzdvihnout perfektní znalost v oboru , přístup ke klientovi a celkově k zakázce . Její práce byla opravdu precizní , perfektně mi poradila a vše kolem prodeje podrobně vysvětlila . Vždy vše jak popsala na 100% splnila spokojenost ! Jsem velmi rád že jsem oslovil právě paní Šebíkovou , mohu ze zkušenosti říci DOPORUČUJI a ještě jednou děkuji velmi pěkně ! Dušan Adam ."

Hodnocení: 10/10

"Děkuji paní Šebíkové za férový a profesionální přístup. Provedla nás od začátku, kdy jsme připravovali nemovitost k prodeji, až po finalizaci prodeje. Vše vždy probíhalo podle dohody s paní Šebíkovou, vyřízení smluv a dokumentů - vlastně vše bylo více jak 100%. Děkuji, vím na koho se můžu ohledně prodeje nemovitosti příště bez obav obrátit. Z. Čížek"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní služby, slušné a milé jednání. Žádné zbytečné akce."

Hodnocení: 10/10

"S paní Šebíkovou jsme byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat , vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší "blbou" otázku. :-) Určitě se ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost."

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den. S prací paní Šebíkové jsem byl maximálně spokojen. Její přístup, profesionalita, ochota cokoliv vysvětlit a zařídit snese ta nejvyšší měřítka. Rychlost s jakou vyřídila prodej mého bytu rovněž skvělé. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal. Tímto ji ještě jednou moc děkuji. Pokud bych znovu řešil koupi nebo prodej, znovu se na ní obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Nejlepši makleřka kterou jsem mohl potkat!!!vstřicná,ochotná, velice milá a ve všem na čem sme se domluvily hodnotim na 100%"

Hodnocení: 10/10

"Pani Sebikova je flexibilni, byla ochotna se s nami videt i pres vikendy nebo vecer. O vsech krocich nas vzdy predem informovala. Vhodne najemniky nam sehnala behem jednoho tydne. Urcite vyuzime sluzeb pani Sebikove v budoucnu, pokud budeme potrebovat. Doporucuji!"

Hodnocení: 10/10

"S paní Šebíkovou máme jen ty nejlepší zkušenosti.Kdykoliv byla ochotná nám poradit,vysvětlit a informovat co se právě děje s naší nemovitostí kterou jsme ji zadaly k prodeji.Nerozlišovala hodinu ani den kdy jsme s ní byli v kontaktu.100% vstřícná."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní a profesionálni, přesto velmi liský přístup od paní Šebíkové. Naprosto skvělý servis a příjemná komunikace. Doporučila bych ji každému a dál budu jejích skvělých služeb využívat."

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Šebíkové jsem byla maximálně spokojená, vyhovoval mi poskytnutý servis i osobní přístup, Moc jí děkuji za spolupráci a mile ráda její služby svým známým doporučím."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojená s prací paní Šebíkové,díky jejímu profesionálnímu a vstřícnému přístupu,jsem rychle a bez problémů prodala svojí nemovitost."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální i lidský přístup. Až budu potřebovat služby realitního makléře, nebudu váhat ani minutu."

Hodnocení: 10/10

"Nedovedu si představit jiného makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit!"

Hodnocení: 10/10

"Z prodejem a s celkovým přístupem paní Šebíkové jsem byl velmi spokojen.Tímto děkuji B.Hachle"

Hodnocení: 10/10

"S paní makléřkou jsme byli moc spokojeni. Je velmi schopná, proaktivní a seriózní. Jejích služeb v budoucnu určitě využijeme znovu."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem velice spokojený"

Hodnocení: 10/10

"Komplexní a profesionální péče. Spolehlivost a výborná komunikace."

Hodnocení: 10/10

"Paní Darina Šebíková si mě svým přátelským vystupováním ihned získala. Je velice příjemná a celá transakce díky ní proběhla kvalitně a rychle ke vší spokojenosti."

Hodnocení: 10/10
.