Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Dorina Šebíková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Dorina Šebíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48066559.

Dorina Šebíková

Jediná reklama, v kterou opravdu věřím, jsou nadšené reference klientů. Nakonec je to nejvíc objektivní a nestranné ověření, že svou práci dělám dobře.

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 570 910
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Se službami p. Šebíkové jsem byla velice spokojená - její profesionální, vstřícný přístup a maximální pracovní nasazení přispělo k rychlému prodeji k naší spokojenosti. Určitě ji všem doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Kontakt na paní Šebíkovou jsme obdrželi od přechozích velice spokojených klientů a musíme jen potvrdit. Paní Šebíková je profesionálka na svém místě a jen díky ní proběhl celý proces prodeje bezchybně a dle nás ke spokojenosti obou stran, a to jak nás prodávajících, tak i strany kupující. Při prodeji družstevního podílu se řešily nemalé komplikace a paní Šebíková se po celou dobu snažila vše vyřešit ke spokojenosti všech. V případě jakýkoliv nejasností jsme se na paní Šebíkovou mohli obrátit a vše nám bylo vždy objasněno. Vzhledem k tomu, že mám zkušenosti i s jinými makléři, tak mohu říci, že není samozřejmostí, aby se Vám vždy od makléřů dostal tak kompletní servis, jako tomu bylo při prodeji našeho družstevního podílu. Vzhledem k výše uvedenému tak víme, že pokud v budoucnu budeme potřebovat oslovit makléře, tak se určitě s důvěrou na paní Šebíkovou opět obrátíme."

Hodnocení: 5/5

"příjemné vystupování, profesionální jednání. Je vidět, že pí Šebíková je opravdu profík ve svém oboru."

Hodnocení: 5/5

"Se službami paní Šebíkové jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo profesionálně a rychle. Vše za nás zařídila. Určitě se na ni i při příštím pronájmu našeho bytu obrátíme."

Hodnocení: 5/5

"paní Šebíková byla jedním slovem úžasná, vše s její pomocí dopadlo výborně, její služby byly naprosto dokonalé."

Hodnocení: 5/5

"Paní Šebíková má profesionální přístup ke svým zákazníkům, kteří si objednali realitní služby RE/MAX. Výborně se s ní pracuje. Sama zajistí řemeslníky na drobné opravy bytu i následný úklid. Doporučí vhodné nájemce. Spolupracovat s ní je radost. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Přístup a jednání paní Šebíkové při prodeji bytu byl na vysoké a profesionální úrovni. Pokud nastane situace potřeba realitní pomoci oslovíme paní Šebíkovou. Vřele doporučujeme. M. Buben a Z. Bartáková"

Hodnocení: 5/5

"Služby poskytované makléřskou Dorinou Šebíkovou byly stručné, věcné a rychlé. Schůzky se vždy konaly v určitý čas na určitém místě. S jednáním makléřky jsme byli velice spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Služby bych označila za vysoce profesionální s nadstandardní úrovní pro zákaznické péče."

Hodnocení: 5/5

"S paní Šebíkovou jsem byl naprosto spokojen. Příjemné jednání a profesionální přístup. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní služby, velmi příjemné jednání, skvělá komunikace, nadstandardní řešení problémů během přípravy pronájmu "

Hodnocení: 5/5

"Služby paní makléřky byly naprosto bezchybné a profesionální. Doporučila bych ji každému, pro její rychlé a citlivé jednání, ochotu, přehled v oblasti nemovitostí a neobyčejně lidský přístup. Určitě v případě potřeby využiji její služby i příště. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"přesný, organizovaný, sdělný, proaktivní"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, přesnost, důslednost - vše probíhalo v naprostém pořádku od první schůzky (prohlídka bytu a sladění podmínek) přes hledání vhodného klienta až po podpis nájemné smlouvy. Moc děkuji za skvělý přístup. :)"

Hodnocení: 5/5

"Nesmírná spokojenost s poskytnutými informacemi a službami. Paní Šebíková se o vše postarala a to i nad rámec své práce. Přátelský přístup, kterého si nesmírně cením."

Hodnocení: 5/5

"Dekujeme za profesionalni pristup. "

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální jednání, jednoznačně doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Šebíková je naprostý profesionál a skvělý člověk. Již dříve jsem využila jejích služeb a jsem opět spokojená. Jako člověka a jako makléřku velmi, ale velmi doporučuji. Monika Sláviková"

Hodnocení: 5/5

"Jednání paní makléřky Doriny Šebikové bylo naprosto profesionální po všech stránkách, s velmi milým a lidským přístupem. Nemohu jinak než paní Šebíkovou všude doporučovat."

Hodnocení: 5/5

"Velmi ráda doporučuji služby své realitní makléřky, paní Doriny Šebíkové. Především oceňuji její rychlou a nadstandartní péči při řešení mých problémů. Má zkušenost je jen pozitivní!"

Hodnocení: 5/5

"Paní Šebíková je velmi milá, vstřícná a ochotná. Průběžně nás o všem informovala a zařídila veškeré potřebné dokumenty. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě jí a mohu jen doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Pokud budu zase prodávat nemovitost, pak opět přes paní Šebíkovou ze společnosti REMAX . Profesionalita, rychlost a spolehlivost !"

Hodnocení: 5/5

"S pani Sebikovou spolupracujeme uz nekolik let. Pani Sebikova je vstricna a profesionalni. Pokud nemuzeme byt u neceho fyzicky pritomni, se vsim nam pomuze a poradi."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost, mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Kvalitu služeb poskytovaných makléřem Šebíková Dorina hodnotím kladně S přáním hezkého dne J.Kuchtová J.Volšanská"

Hodnocení: 5/5

"naprostá spokojenost se vším."

Hodnocení: 5/5

"S paní Šebíkovou jsem již pracovala. Je to obrovský profesionál, vždy pozitivně naladěná, nic není problém, vše se snaží ihned vyřešit."

Hodnocení: 5/5

"S pani Sebikovou spolupracujeme uz treti rok a jsme s jejim pristupem velice spokojeni. Pani Sebikova je proaktivni, ochotna a flexibilni."

Hodnocení: 5/5

"Měl jsem na pí. Šebíkovou dobré reference, ale její snaha, komplexní péče, odbornost a kvalita mě opravdu mile překvapila. Pokud budu někdy potřebovat služby realitního makléře zcela jistě se na ní obrátím a dále ji budu doporučovat svým známým."

Hodnocení: 5/5

"Paní Dorina Šebíková je naprosto dokonalá. Obdivuji její přístup, rychlost a profesionalitu. Všem doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Nadstandardní péče, kvalifikované, ale přitom příjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Dorina Šebíková je naprosto dokonalá profesionálka. Spolupráci s ní si nemohu vynachválit. Pro společnost RE/MAX je obrovským přínosem a dělá mu to nejlepší jméno."

Hodnocení: 5/5

"Paní Dorina Šebíková je sympatická makléřka , velmi chci vyzdvihnout perfektní znalost v oboru , přístup ke klientovi a celkově k zakázce . Její práce byla opravdu precizní , perfektně mi poradila a vše kolem prodeje podrobně vysvětlila . Vždy vše jak popsala na 100% splnila spokojenost ! Jsem velmi rád že jsem oslovil právě paní Šebíkovou , mohu ze zkušenosti říci DOPORUČUJI a ještě jednou děkuji velmi pěkně ! Dušan Adam ."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji paní Šebíkové za férový a profesionální přístup. Provedla nás od začátku, kdy jsme připravovali nemovitost k prodeji, až po finalizaci prodeje. Vše vždy probíhalo podle dohody s paní Šebíkovou, vyřízení smluv a dokumentů - vlastně vše bylo více jak 100%. Děkuji, vím na koho se můžu ohledně prodeje nemovitosti příště bez obav obrátit. Z. Čížek"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní služby, slušné a milé jednání. Žádné zbytečné akce."

Hodnocení: 5/5

"S paní Šebíkovou jsme byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat , vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší "blbou" otázku. :-) Určitě se ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den. S prací paní Šebíkové jsem byl maximálně spokojen. Její přístup, profesionalita, ochota cokoliv vysvětlit a zařídit snese ta nejvyšší měřítka. Rychlost s jakou vyřídila prodej mého bytu rovněž skvělé. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal. Tímto ji ještě jednou moc děkuji. Pokud bych znovu řešil koupi nebo prodej, znovu se na ní obrátím."

Hodnocení: 5/5

"Nejlepši makleřka kterou jsem mohl potkat!!!vstřicná,ochotná, velice milá a ve všem na čem sme se domluvily hodnotim na 100%"

Hodnocení: 5/5

"Pani Sebikova je flexibilni, byla ochotna se s nami videt i pres vikendy nebo vecer. O vsech krocich nas vzdy predem informovala. Vhodne najemniky nam sehnala behem jednoho tydne. Urcite vyuzime sluzeb pani Sebikove v budoucnu, pokud budeme potrebovat. Doporucuji!"

Hodnocení: 5/5

"S paní Šebíkovou máme jen ty nejlepší zkušenosti.Kdykoliv byla ochotná nám poradit,vysvětlit a informovat co se právě děje s naší nemovitostí kterou jsme ji zadaly k prodeji.Nerozlišovala hodinu ani den kdy jsme s ní byli v kontaktu.100% vstřícná."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní a profesionálni, přesto velmi liský přístup od paní Šebíkové. Naprosto skvělý servis a příjemná komunikace. Doporučila bych ji každému a dál budu jejích skvělých služeb využívat."

Hodnocení: 5/5

"S prací paní Šebíkové jsem byla maximálně spokojená, vyhovoval mi poskytnutý servis i osobní přístup, Moc jí děkuji za spolupráci a mile ráda její služby svým známým doporučím."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem maximálně spokojená s prací paní Šebíkové,díky jejímu profesionálnímu a vstřícnému přístupu,jsem rychle a bez problémů prodala svojí nemovitost."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální i lidský přístup. Až budu potřebovat služby realitního makléře, nebudu váhat ani minutu."

Hodnocení: 5/5

"Nedovedu si představit jiného makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit!"

Hodnocení: 5/5

"Z prodejem a s celkovým přístupem paní Šebíkové jsem byl velmi spokojen.Tímto děkuji B.Hachle"

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou jsme byli moc spokojeni. Je velmi schopná, proaktivní a seriózní. Jejích služeb v budoucnu určitě využijeme znovu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem velice spokojený"

Hodnocení: 5/5

"Komplexní a profesionální péče. Spolehlivost a výborná komunikace."

Hodnocení: 5/5

"Paní Darina Šebíková si mě svým přátelským vystupováním ihned získala. Je velice příjemná a celá transakce díky ní proběhla kvalitně a rychle ke vší spokojenosti."

Hodnocení: 5/5