Filip Tomeš

Tel. +420 776 306 166
E-mail filip.tomes@re-max.cz
Web www.filiptomes.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"S panem Filipem Tomešem jsem v rámci prodeje nemovitosti byla velmi spokojená. Vždy mě o všem včas informoval a díky němu proběhl prodej ve velmi krátkém časovém období ke spokojenosti obou stran. Zcela určitě ho doporučím dalším potencionálním klientům."

Hodnocení: 10/10

"Makléř je komunikativní, hovorný, milý a slušný. Je s ním velice dobrá spolupráce a je velice spolehlivý!!!!!!"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita služeb poskytovaných makléřem panem Tomešem je nedocenitelná. Navíc poskytuje výhody společnosti Cashback World a to je klíč k našemu propojení a propojení se s dalšími lidmi. Jen tak dál."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 776 306 166
E-mail filip.tomes@re-max.cz
Web www.filiptomes.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Dovolte, abych se Vám představil a v krátkosti řekl něco o mé osobě. Jmenuji se Filip Tomeš a je mi 25 let. V oboru realit jsem již pět let. Začal jsem se věnovat prodeji nemovitostí hned po úspěšném vystudování střední školy s maturitou v oboru informační technologie. K tomuto povolání jsem se dostal, díky svému taťkovi, který již v tomto oboru pracoval. Od mládí jsem chtěl pomáhat lidem, a tak tato práce se stala mým koníčkem, zaměstnáním i náplní mého života. Do sítě RE/MAX jsem se dostal v roce 2014 a nemohl jsem udělat lepší rozhodnutí. Díky RE/MAXU jsem dostal to nejvyšší možné vzdělání v tomto oboru a průběžně se školím, abych měl ty nejnovější informace, a tak mohl Vám mým klientům, poskytnout maximální a kvalitní servis při prodeji nemovitosti. Současně jako realitní makléř, se vzdělávám také v oblasti hypotéčních úvěru, abych Vám mohl nabídnout kompletní servis, od financovaní po prodej nemovitosti.  V případě, kdy budete potřebovat poradit při prodeji Vaší nemovitosti nebo pomoc při financovaní koupi nemovitosti budu rád když se na mě obrátíte.