offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Filip Tomeš - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Filip Tomeš je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88566889.

Filip Tomeš

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 776 306 166
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Asistent makléře

Roman Tomeš

Roman Tomeš

Telefon:
+420 602 400 600

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Filip Tomeš

Zaměřuji se na prodej/pronájem rezidenčních nemovitostí a pozemků na Vysočině.

Prodeji realit se intenzivně věnuji od roku 2013. Tehdy jsem nastoupil do realitní kanceláře jako hypoteční makléř. Od roku 2014 jsem spojil své síly se společností RE/MAX, kde až doposud působím jako realitní makléř. V tomto oboru se neustále zdokonaluji. K prezenteci Vašich nemovitostí co nejvíce využívám moderních postupů (fotografie, videa, virtuální prohlídky od profesionálního fotografa, vizualizace a další). Díky svým zkušenostem Vám mohu pomoci s řešením mnoha problémů, které se při prodeji nemovitostí mohou vyskytnout. 

 

Když se rozhodnete Vaši nemovitost prodat, pronajmout nebo budete potřebovat odhad ceny, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám s celým procesem rychle a kvalitně pomohu. 

 

 

 

Moje realitní město
Moje realitní město

Ukázka naší videoprohlídky

Facebook

Reference

"S panem Tomešem se mi spolupracovala výborně . Kdykoliv jsem potřebovala byl na telefonu a vždy se mi snažil vyjít vstříc. Je to profesionál ve svém oboru. Kéž by všichni byli takový. Takže 100% doporučuji. "

Hodnocení: 10/10

"Již jsem několikrát oslovil realitního makléře pana Tomeše a vždy naprostá spolehlivost a vstřícnost. Jsem nadmíru spokojený a mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Pan Tomeš je prostě jednička. Jsme naprosto spokojení a vždy nás dovede ještě překvapit dalšími službami. Chválíme a určitě doporučíme."

Hodnocení: 10/10

"100% spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"S panem Tomešem vše klape tak, jak má. Vše zařídí do posledního detailu s naprostou přesností a bravurní elefancí."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S panem Filipem Tomešem jsem v rámci prodeje nemovitosti byla velmi spokojená. Vždy mě o všem včas informoval a díky němu proběhl prodej ve velmi krátkém časovém období ke spokojenosti obou stran. Zcela určitě ho doporučím dalším potencionálním klientům."

Hodnocení: 10/10

"Makléř je komunikativní, hovorný, milý a slušný. Je s ním velice dobrá spolupráce a je velice spolehlivý!!!!!!"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita služeb poskytovaných makléřem panem Tomešem je nedocenitelná. Navíc poskytuje výhody společnosti Cashback World a to je klíč k našemu propojení a propojení se s dalšími lidmi. Jen tak dál."

Hodnocení: 10/10

"velmi dobrá spolupráce , byl jsem maximálně spokojený"

Hodnocení: 10/10

"100% spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita služeb pana Tomeše byla a je perfektní."

Hodnocení: 10/10

"Zdravím Vás, se službami pana Tomeše jsme byli celá rodina maximálně spokojená. Pana Tomeše jsme již oslovili několikrát a budeme moc rádi, když bude i on rád za naší další spolupráci. Jednoduše řečeno, když jsme potřebovali, tak byl na telefonu i ve večerních hodinách a pomohl nám vyřešit také právní služby k jedné smlouvě. Za tu moc moc děkujeme. Také jsme s ní navázali další spolupráci, kterou si získá spousty dalších klientů. Děkujeme."

Hodnocení: 10/10

"Oceňuji především rychlost a spolehlivost. Pan Tomeš nám dokázal za velmi krátkou dobu sehnat velmi slušné nájemníky a i z tohoto důvodu s ním budeme nadále spolupracovat. Velice si Vážíme i toho, že pan Tomeš je nekuřák. Jsme celá rodina nekuřáci a zároveň sháníme do bytů lidi, kteří také nekouří. Děkujeme Vám."

Hodnocení: 10/10
.