Translate with 
MENU ZAVŘÍT
František Babčický - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

František Babčický je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 66883563.

František Babčický

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 679 995
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Asistent makléře

Terezie Babčická

Terezie Babčická

Telefon:
+420 604 940 046
 

Vzdělání a ocenění

Platinum Club Hall of Fame CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Ve světě realit jsem od roku 1996

Koupě nemovitosti je pro většinu klientů životní transakce, kterou provedou jednou život. Celý proces skrývá spoustu úskalí, která na první pohled nejsou vidět. Za svou letitou praxi jsem se potkal téměř s většinou, a proto si troufám říci, že je téměř nutné se obrátit na profesionálního makléře.

Jmenuji se František Babčický a pracuji pro společnost RE/MAX ALFA, která je dlouhodobě nejlepší kanceláří v síti RE/MAX v celé republice. V realitách pracuji od roku 1996 a ve své praxi jsem se setkal téměř s každou situací, která může nastat. Nejlépe však vypoví o mé práci níže uvedené reference přímo od klientů.

Stal jsem se nejúspěšnější makléřem RE/MAX ALFA za rok 2021.

 

František Babčický - realitní makléř

www.fbreality.eu

Specializace - jazyk

  • Angličtina

Specializace - typ nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Činžovní domy
  • Nebytové prostory

Specializace - forma prodeje

  • Specialista na Realitní aukce RE/MAX ALFA

Ve své práci využívám moderní metody i nástroje (profesionální foto, video, 3D virtuální prohlídky, dron, homestaging, sociální sítě, marketingové nástroje, prodej formou podání nejlepší nabídky – aukce a další).

 

František Babčický realitní makléř  RE/MAX ALFA
František Babčický realitní makléř RE/MAX ALFA

Reference klientů jsou pro mne známkou, že to dělám dobře

Odkaz na další reference

Děkuji všem klientům, kteří si našli chvíli, aby řekli či napsali pár slov o mně.

Ukázka prezentace nemovitostí - Videoprohlídka

Ukázka prezentace nemovitostí - Virtuální prohlídka

Realizace

Reference

"S panem Babčickým jsem byl maximálně spokojený."

Hodnocení: 5/5

"Jasná a rychlá komunikace s pozitivním výsledkem dle mého přání. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Babčický je profesionál na svém místě s lidským přístupem, na kterého se můžete spolehnout. Excelentní prezentace nemovitosti, rychlé jednání a skvělá komunikace. Služeb pana Babčického jsme využili pro prodej bytu, a to k naší plné spokojenosti. Jednoznačně doporučuji! Děkujeme pane Babčický."

Hodnocení: 5/5

"Skvělá spolupráce. Výborná komunikace. Zkušenost a příjemné jednání. "

Hodnocení: 5/5

"Serióznost, rychlost reakce na nabídku, velmi rychlá zpětná vazba o průběhu zakázky, krátké řešení alternativních zájemců, excelentní podání situace na trhu včetně doporučení provedení estetických úprav dané nemovitosti: VÝSLEDEK = jsme velmi spokojení a díky pane Babčický!"

Hodnocení: 5/5

"100% spokojenost s panem Babčickým. Vše okolo zařídil sám a já jsem se dozvedel jen, ze je vše zařízené a že mám. Podepsat smlouvu. Na pana Babčického se obracím po několikáté a ohrožuje mě jeho profesionální přístup k řešením problémů, které vzniknou a pro něho to vlastně není problem a vždy najede cestu jak vše efektivně vyřešit. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem Babčickým jsem měla tu čest spolupracovat již podruhé v rozpětí sedmi let a opět se mi potvrdilo, že je ve svém oboru špičkou. Perfektní nasazení, maximální profesionalita, proklientský přístup, férové a lidské jednání. Nemám, co bych vytkla, naopak. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"značka IDEAL"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Realitní kancelář jsem vybrala na základě dobré reference a jsem ráda, že jsem tak učinila. Naprosto skvělý profesionální přístup, rychlé a přitom promyšlené jednání, perfektně připravená nabídka na prodej, která okamžitě zaujala kupující.Spolupráce probíhala bez problémů k mé spokojenosti od začátku až do konce realizace prodeje. Pan Babčický vše vysvětlil a poradil, přitom cena jeho služeb je skutečně příznivá. Panu Babčickému moc děkuji a mohu jeho služby vřele doporučit ostatním. "

Hodnocení: 5/5

"Rychlý, spolehlivý, vstřícný. Dokázal poradit ohledně ceny a jakým způsobem nejlépe prodat nemovitost. Určite se v budoucnu na nej obrátím znovu."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita a spolehlivost, celkově výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Profi přístup a bohaté všestranné znalosti ohledně trhu nemovitostí"

Hodnocení: 5/5

"Kvality služeb pana Babčického bych rád ohodnotil jako vysoký nadstandard, ze kterého je jasně patrné že pan Babčický opravdu disponuje mnohaletými zkušenostmi v oblasti realit. Opravdu velmi vstřícný makléř, který mi vyhověl ve všem kolem prodeje mé nemovitosti. Nemusel jsem se o nic starat, vše mi ze strany pana Babčického bylo zařizeno. V budoucnu rád opět využiji služeb jak Remaxu, tak hlavně pana Babčického. "

Hodnocení: 5/5

"S p. Babčickým byla skvělá spolupráce. Veškerá komunikace s ním byla bez problémů, vše vyřídil a prodej bytu proběhl bej jediného problému. Zkušenosti na realitním trhu, které p. Babčický má, jsou na profesionální úrovni a proto všem doporučuji, kteří chtějí byt prodat a nechtějí se o nic starat, neboť realitní makléř za Vás vše vyřídí. "

Hodnocení: 5/5

"Je moc slušný a je velký profesionál ve své práci"

Hodnocení: 5/5

"Pozitivní hodnocení, vyčerpávající znalosti a vědomosti o své činnosti , umí poradit, váží si klienta. Je schopen vše pohlídat, typické pro něj je férové jednání a fundovaná dlouholetá zkušenost z práce se zákazníkem již od prvního osobního kontaktu. Pro jeho přímé vystupování je vzorovým reprezentantem vaší společnosti, kterého bych vždy mohl doporučit bez jakýchkoliv obav dalším zájemcům."

Hodnocení: 5/5

"Pan Babcicky byl napomocny, duveryhodny, vstricny, obetavy - vse, co si klient muze od sveho maklere prat a ocekavat."

Hodnocení: 5/5

"Nemá smysl se rozepisovat, pan Babčický od A do Z perfektní bez jediné chybičky"

Hodnocení: 5/5

"S panem Františkem Babčickým jsem byl opět velice spokojen a mohu ho dál jen doporučit.Pracuje velice svědomitě.S pozdravem P.K."

Hodnocení: 5/5

"Díky makléři panu Babčickému se nám podařilo nemovitost po určité době prodat.Pan Babčický byl velmi ochotný,vstřícný,vždy vyhověl,když jsme něco potřebovala,na emaily reagoval pohotově.Pokud budeme v budoucnu potrebovat realitní služby s důvěrou se na něj obrátíme"

Hodnocení: 5/5

"Vše bylo na perfektní a profesionální úrovni ,byl jsem s makléřem velice spokojený ,před tímto prodejem,jsem řešil koupi pozemku a jelikož byla veliká spokojenost,proto jsem se znovu obrátil na pana Babčického.Okamžita komunikace na jakýkoliv dotaz.Veliká spokojenost........"

Hodnocení: 5/5

"fullservis bez starostí, jak to mám rád"

Hodnocení: 5/5

"Řešil jsem s panem Babčickým prodej pozemku a vše proběhlo v pořádku. Profesionální přístup, ochota, komunikace na jedničku. Vše zařídil k mé spokojenosti. Určitě doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximalni spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Věcné, rychlé, profsionální. Se zdůrazněním plusů, ale i nabídkou kompromisů."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a lidský přístup zároveň, od první schůzky po samotný prodej nemovitosti. Mohu jen doporučit. Šamudovský"

Hodnocení: 5/5

"vše v pořádku, spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální přístup,vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Jsem naprosto nadšená, pan Babčický mi věnoval osobní péči, byl vždy trpělivý, odborně skvělý, doladil i detaily, na které bych sama vůbec nepřišla a byl při tom navíc moc milý. Je velkorysý."

Hodnocení: 5/5

"Během jednoho týdne po zveřejnění inzerátu na internetu jsem získal aukcí kupní cenu o 130.000 Kč vyšší (i po uhrazení provize), než jsem si vyjednal původně já se zájemcem osobně! Fr. Juřica"

Hodnocení: 5/5

"Pan Babčický se chová vstřícně a profesionálně, vždy rychle a dle našich představ splní náš požadavek, již třikrát jsme se na pana Babčického obrátili a byli jsme manželem spokojeni, určitě bychom ho doporučili svým známým"

Hodnocení: 5/5

"Vše bylo rychlé a dobře zařízené. Zbývá jen doufat, že nájemníci vzdrží být též dobří"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji panu Babčickému za jeho profesionální přístup a naprostou spolehlivost."

Hodnocení: 5/5

"rychlé vyřešení požadavku, profesionální přístup, vstřícnost,"

Hodnocení: 5/5

"S praci vsech clenu teamu jsme spokojeni. Pratelsky pristup, profesionalni jednani, schopnost vysvetlit vse i uplnemu laikovi."

Hodnocení: 4/5

"Touto cestou chci poděkovat panu Františku Babčickému. Již podruhé jsem ho oslovila při prodeji nemovitosti a prodej opět proběhl velmi rychle a seriózně. Veškeré jednání byli na velmi profesionální úrovni. Vždy ráda využiji jeho služeb. Mohu všem vřele doporučit. Kristýna Zíková"

Hodnocení: 5/5

"Služby byly velmi kvalitní."

Hodnocení: 5/5

"s praci pana Frantiska Babcickeho jsem byla velmi spokojena.Pracoval velmi rychle,byl vzdy ochotny a velmi vstricny.Vyridil moji zalezitost k moji nnaproste spokojenosti.Mohu pana Babcickeho vsem S praci pana frantiska Babcickeho jsem byla velmi spokojena.Vyridil moji zalezitost rychle a vycha- zel vzdy vstric mym zadostem.Mohu pana Babcickeho jako maklere vsem zajemcum vrele doporu- cit.Za jeho praci mu srdecne dekuji."

Hodnocení: 5/5

"profesionalni pristup, rychle jednani, maximalni zajem o obchod"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, ochotný, upřímný přístup. Precizní, rychlé jednání. 100% kvalitní servis. Doporučuji !"

Hodnocení: 5/5

"Vše na jedničku!!!"

Hodnocení: 5/5

"Pan Babčický se postaral o prodej mého bytu v podstatě od A do Z, zatímco já jsem se mohla naprosto v klidu a s důvěrou v něj věnovat svému nabitému pracovnímu programu. Jsem velmi ráda, že jsem poslechla svou intuici, že pan Babčický díky svému profesionálnímu přístupu prodá mou nemovitost velmi rychle a tak se také stalo. Ověřila jsem si tak, že je dobré spojit se s lidmi, kteří mají zkušenosti, jsou schopni logicky a čestně jednat a drží si vysoký standard služeb. Františku, děkuji! Ušetřil jste mi spoustu času, energie a starostí!!"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální přístup a spolehlivost. Člověk, který dokáže velmi dobře poradit a dostát svého slova."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Babčický je profesionál. Milý, vstřícný, jedná na rovinu. Perfektní přístup ke klientovi. Maximální spokojenost."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"SKVĚLÉ SLUŽBY!"

Hodnocení: 5/5