Ing. Gabriela Červeňáková

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Slovenština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
Tel. +420 608 901 849
E-mail gabriela.cervenakova@re-max.cz
Web www.remaxalfa.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Profesionálny a milý prístup a rýchla odozva na naše požiadavky k našej úplnej spokojnosti - P. Ing. Červeňáková nám vychádzala v ústrety - doporučujem jej služby."

Hodnocení: 10/10

"super"

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost! Ochota, vstřícnost a rychlost. Vše proběhlo dle domluvených podmínek. Paní Gabriela Červeňáková je profesionál. Tímto ji chci znovu poděkovat. Trčková"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 608 901 849
E-mail gabriela.cervenakova@re-max.cz
Web www.remaxalfa.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Nabídněte mi k prodeji či pronájmu Vaši nemovitost! Bezpečně a poklidně Vás provedu celým realitním obchodem až do jeho úspěšného konce. Pracuji s velkým nasazením a pochopením potřeb mých klientů, kteří jsou vždy na prvním místě.

Věřím, že jedna reference nahradí tisíc mých vlastních slov. Přečtěte si proto prosím hodnocení klientů, pro které jsem pracovala a kteří neměli možnost zveřejnit referenci přes centrálu Remax Česká republika. Máte-li zájem o spolupráci se mnou pri prodeji Vaší nemovitosti, na vyžádání Vám ráda poskytnu podklady pro ověření všech mých referencí.

"Pani Cervenakova mi vychazela ve vsem vstric, az do posledniho dne. Jsem moc rada ze jsem mela prave ji, protoze mi pomohla zvladnout vse kolem koupi meho vysneho bytu. Coz pro me nebylo vubec jednoduche. Urcite bych ji doporucila . Preju ji hodne dalsich uspechu. Zaslouzi si to! Dekuji!"                                                                                                                                                                     

 "S prací paní Červeňákové jsme byli velmi spokojeni. Již od první prohlídky bytu až k samotnému předání vedla 3 měsíce nelehká cesta a vše probíhalo dle domluv jak písemných tak ústních. Vždy vyšla vstříc všem požadavkům. Opravdu vřele doporučuji spolupráci. Pokud bych prodával nemovitost určitě bych s paní Červeńákovou neváhal spolupracovat. Naší koupi dala to pomyslné navíc, za což děkujeme."

                                                                                                                      

"Thanks to Gabriela, I found an apartment quickly and everything was settled without a hassle. She´s a great broker who helped me with arranging everything for my apartment."                                                                                                                                                                                 

"Pani Cervenakovou bych ohodnotila cislem 20, pokud by mi to vyse uvedena skala umoznovala. Spoluprace s ni byla nesmirne lidsky prijemna a prvotridne profesionalni soucasne. Pani Cervenakova je velmi flexibilni, spolehliva a proaktivni a s naprosto cistym svedomim ji mohu doporucit komukoli, kdo by potreboval vyuzit sluzeb realitniho maklere. Gratuluji Remaxu k tam vynikajici pracovnici a Vam, pani Cervenakova, velmi dekuji za fantastickou spolupraci a preji hodne stesti ve Vasi dalsi praci!"                                                                                                                                                                                          

"S prací paní Červeňákové jsme byli velmi spokojeni, hodnotíme známkou 10. Je příjemná, profesionální a energická. Při pronájmu našeho bytu odvedla výbornou práci, našla pro nás spolehlivé a prověřené nájemnice, takže s pronájmem nemáme žádné starosti. Tuto makléřku rádi a s čistým svědomím doporučíme svým známým."

                                                                                                            

"Dobrý den paní Červeňáková, Chtěli bych Vám ještě jednou moc poděkovat za Váš přístup, vstřícnost, ochotu, jednání, shrnutě za nadstandartní služby , při výběru a prohlídkách nemovitostí. Byla to pro nás první a velmi příjemná zkušenost. Přeji Vám hodně štěstí a spokojené klienty minimálně  tak jako jsme byli my."

                                                                                                        
 
Hodnocení klientů jsou autentická, bez jakékoliv korekce.