Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Hana Havránek - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Hana Havránek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71077324.

Ing. Hana Havránek

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 408 239
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

" Již druhá výborná zkušenost s touto paní makléřkou. Profesionální přístup, vstřícnost a spolehlivost, informovanost, znalosti, dobrá komunikace. Vidí věci reálně, umí dobře poradit. Prodeje proběhly hladce a rychle. Vřele doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

"Milá, ochotná, šikovná a spolehlivá."

Hodnocení: 5/5

"Celá transakce proběhla velmi transparentně a v přátelském duchu, s volbou makléřky jsem rozhodně chybu neudělal."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka Hana Dörflerová byla velmi vstřícná, pravidelně mě informovala a ve všem mi pomohla. S jejími službami jsem byl plně spokojen. Ondřej Budiš"

Hodnocení: 5/5

"Paní Dörflerová je naprosto úžasný profesionál. Celá akce, díky ní, proběhla naprosto bez problémů a až neuvěřitelně rychle. Moc děkujeme!"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji tímto makléřce paní Haně Dörflerové za její vstřícnost a nesmírnou ochotu při prodeji mé nemovitosti. Po celou dobu, kdy byla nemovitost nabízena, pracovala s obrovským nasazením. Paní Dörflerová si o nabízené nemovitosti vše do detailu zjistila a nastudovala a mohla pak zodpovědně provázet zájemce a zodpovídat všechny dotazy. Byla jsem jako prodávající co nejméně zatěžována a moje zapojení bylo minimální. I když byla nečekaně složitější doba na prodej nemovitostí, vše probíhalo hladce a prodej se uskutečnil k mé naprosté spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych poděkovala p. Dörflerové za profesionální práci při prodeji chaty. I přes “coronavirové” období vše proběhlo rychle a v pořádku."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velice jsme ocenili profesionalitu v celé šíři služby od zpracování nabídky až po závěrečné formality, a zejména efektivitu ve směřování k výsledku. Rovněž komunikace byla po celou dobu příkladná. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Hanka byla od zacatku velice aktivni a profesionalni.Ziji v soucasne dobe v USA a mohu s klidem na dusi rici,ze "kolegove" z Remax v USA by mohli Hance zavidet!"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, chci touto cestou poděkovat za profesionální přístup pí. Hanky Dörflerové při prodeji bytu. Velmi si cením obětavosti a pomoci při odvedené práci. Zařídila vše potřebné ve velmi krátké době. Ještě jednou velké díky. "

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou Dörflerovou jsem byla velmi spokojena. Vyslechla si moje představy, nabídla různé možnosti nabídky, poradila a sestavila další postup v případě že bude menší zájem. Informovala o všem co bude potřeba doložit co mám ještě dohledat. Operatině mě informovala o návštěvách objektu , Byla vždy otevřená k jednání či mým přáním a požadavkům. Její pozitivní a otevřený přístup , ale hlavně její profesionalita a chování si získaly moji důvěru k ní. Kdykoli jsem se na ní mohla obrátit a to jsem opravdu využívala pokud jsem měla nějaké dotazy či pochybnosti. Smlouvy srozumitelně objasnila. Určitě jsem nedoufala v tak rychlý a úspěšný prodej ."

Hodnocení: 5/5

"profesionální, spolehlivá, pečlivá, věci znalá, komunikativní, lidská"

Hodnocení: 5/5

"Služby paní Hany byly velmi profesionální. Vždy jednala v souladu s naší dohodou a ještě k tomu dokázala přidat milý usměv. Byli jsme velice spokojeni."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Makléřka projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovistosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní."

Hodnocení: 5/5

"S prací paní Dörflerové jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná , ochotná ve všem poradit. Je profesionální a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit. Borovcová Jedná vždy a má velmi"

Hodnocení: 5/5

"Rozhodl jsem se přenechat starost s pronájmem služebního bytu profesionálům – realitní firmě RE/MAX, konkrétně Ing. Dörflerové. Toto rozhodnutí se vyplatilo, během jednoho týdne měl byt nové nájemníky. Celá akce proběhla velice rychle a profesionálně. Makléřka vše zařídila, na mě zbyl pouze podpis nájemní smlouvy. Všem mohu tuto zkušenost bez výhrad doporučit a při dalších pronájmech se rád obrátím s žádostí o pomoc opět na Ing. Dörflerovou."

Hodnocení: 5/5

"Každý klient je jiný a má své vlastní požadavky. Paní makléřka Hana Dörflerová to dovede velmi mistrně rozlišit a přistupovat ke každému osobně, přitom naprosto profesionálně. To co se v mém případě pronájmu nemovitosti nepovedlo předchozí realitní společnosti během roka, povedlo se jí během krátké doby. Děkuji zpětně za provedenou transakci v naprosté pohodě. H.Kunertová"

Hodnocení: 5/5

"Chtěla bych poděkovat paní Haně Dörflerové za profesionální prodej mého domu.Paní Hana byla vždy perfektně připravena,všechny termíny jednání byly dodrženy. Mohu její služby doporučit dalším klientům,kteří chtějí prodat svou nemovitost rychle a s maximálním servisem. Havránková Helena"

Hodnocení: 5/5

"Velmi osobní přístup, který vyhovoval mým individuálním potřebám. Za to velký dík."

Hodnocení: 5/5

"Se službami makléře jsem byla maximálně spokojená. Jednání bylo velice profesionální, ale zároveň lidské. Jde o člověka na správném místě."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem zcela spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb velmi vysoká v porovnání s předchozími zkušenostmi. Hanka je moje kamarádka a možná právě proto nám párkrát zadrhla komunikace, kterou jsme následně vyladily. Myslím, že to bylo způsobeno očekáváním z obou stran. Vše jsme si vysvětlily. Každopádně je Hanka nastavená maximálně pomoc svým klientům. Velmi vstřícná, otevřená, komunikativní a laskavá. Zároveň velmi profesionální. Ideální kombinace lidskosti a profesionality. Tento způsob jednání mně maximálně vyhovuje. Děkuji za pomoc. Martina Krausová"

Hodnocení: 5/5

"Paní ing. Hana Dörflerová je velmi přesná, vždy dodrží slovo, pracuje rychle. Má naši absolutní důvěru. S jejím profesionálním a lidským přístupem jsme bez výhrad spokojeni."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximalne spokojeni"

Hodnocení: 5/5

"Skvělá práce, nemovitost prodána během několika dnů, 100% profesionální servis"

Hodnocení: 5/5