Ing. Hana Dörflerová

Specializace - jazyk

  • - Angličtina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 724 902 178
E-mail hana.dorflerova@re-max.cz
Web www.hanareality.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"S paní makléřkou Dörflerovou jsem byla velmi spokojena. Vyslechla si moje představy, nabídla různé možnosti nabídky, poradila a sestavila další postup v případě že bude menší zájem. Informovala o všem co bude potřeba doložit co mám ještě dohledat. Operatině mě informovala o návštěvách objektu , Byla vždy otevřená k jednání či mým přáním a požadavkům. Její pozitivní a otevřený přístup , ale hlavně její profesionalita a chování si získaly moji důvěru k ní. Kdykoli jsem se na ní mohla obrátit a to jsem opravdu využívala pokud jsem měla nějaké dotazy či pochybnosti. Smlouvy srozumitelně objasnila. Určitě jsem nedoufala v tak rychlý a úspěšný prodej ."

Hodnocení: 10/10

"profesionální, spolehlivá, pečlivá, věci znalá, komunikativní, lidská"

Hodnocení: 10/10

"Služby paní Hany byly velmi profesionální. Vždy jednala v souladu s naší dohodou a ještě k tomu dokázala přidat milý usměv. Byli jsme velice spokojeni."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 724 902 178
E-mail hana.dorflerova@re-max.cz
Web www.hanareality.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

"Reality jsou realitou našeho života, každý se alespoň jedenkrát za život stěhujeme. Baví mě pomáhat lidem v jejich životní etapě a být jim průvodcem a pomocníkem."

Na realitním trhu působím 8.rokem, začínala jsem v lednu 2012.  V červnu 2014 jsem začala pracovat pro společnost RE/MAX Alfa.  

Velkou většinu zrealizovaných obchodů jsem uskutečnila v Praze a Středočeském kraji, ale prodávám nemovitosti i v jiných oblastech České republiky.

Vzdělání

Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor ekonomie. V realitní branži jsem kromě jednotlivých dílčích školení úspěšně dosáhla nejvyššího možného vzdělání - ISO certifikace, platná pro celou Evropu.

Reference od klientů (Hodnocení 10/10).

"Velke podekovani Hance Dorflerove za skvele odvedenou praci. Hana prodavala muj byt a pronajimala domek maminky, takze jsme si mohli v rodine overit jeji vysokou profesionalitu a znalosti v ruznych oblastech realitni cinnost (prodej i pronajem). Navic Hanka byla vzdy pohotova, ochotna, transparentni, velmi vstricna a mila, maximalne se snazila vyhovet nam i protistrane k nasi oboustranne maximalni spokojenosti. Ocenuji, ze Hana narovinu vylici klientum klady a zapory navrhovanych reseni, neslibuje nesplnitelne, ale naopak vse, co navrhla a slibila, vzdy do puntiku splnila. Urcite sluzby realitni maklerky Hany Dorflerove mohu jen doporucit a dekuji za veskerou pomoc s uspesnym prodejem a pronajmem. Pokud budeme nekdy v rodine potrebovat, urcite se obratime opet a pouze na Hanku." Kunertová

"S prací paní Dörflerové  jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná , ochotná ve všem poradit. Je profesionální a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit." Borovcová

"Makléřka projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovistosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní."

"Potřebovala jsem prodat byt a po návštěvě paní Hanky, která mi vše vysvětlila a hlavně vše potřebné zajistila, a už jsem se v podstatě nemusela o nic starat. Jen mi volala termíny prohlídek bytu a zanedlouho,  že byt je prodaný. Opět vše okolo prodeje zajistila. Jsem ráda, že jsem jí poznala, je to pracovitý a důsledný člověk a já měla celou dobu dobrý pocit a žádný stres." Děkuji Kolarevičová

 
"S firmou Remax jsem se poprvé setkal, když jsem kupoval byt na Praze 5. Od samého začátku spolupráce s Hanou Dörflerovou splnila moje očekávání, jak by taková akce měla probíhat. Velmi ochotně mi vysvětlila všechny potřebné náležitosti, které jsou s nákupem nemovitosti spojené, a že jich nebylo málo, od prvotního kontaktu s prodávajícím až do poslední fáze-podpis kupní smlouvy. Zařídila přepis elektřiny, plynu, prostě kompletní servis. Velmi mile mě překvapilo, když mi po několika měsících od vkladu do katastru sama zavolala, aby mě upozornila na nutnost podání daňového přiznání k dani z nemovitosti. To bylo velmi pozorné gesto. Její služby 100% doporučuji." JUDr. Jaroslav Slunečko