Ing. Hana Dörflerová

Specializace - jazyk

  • - Angličtina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 724 902 178
E-mail hana.dorflerova@re-max.cz
Web www.hanareality.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Makléřka projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovistosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní."

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Dörflerové jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná , ochotná ve všem poradit. Je profesionální a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit. Borovcová Jedná vždy a má velmi"

Hodnocení: 10/10

"Rozhodl jsem se přenechat starost s pronájmem služebního bytu profesionálům – realitní firmě RE/MAX, konkrétně Ing. Dörflerové. Toto rozhodnutí se vyplatilo, během jednoho týdne měl byt nové nájemníky. Celá akce proběhla velice rychle a profesionálně. Makléřka vše zařídila, na mě zbyl pouze podpis nájemní smlouvy. Všem mohu tuto zkušenost bez výhrad doporučit a při dalších pronájmech se rád obrátím s žádostí o pomoc opět na Ing. Dörflerovou."

Hodnocení: 10/10

"Každý klient je jiný a má své vlastní požadavky. Paní makléřka Hana Dörflerová to dovede velmi mistrně rozlišit a přistupovat ke každému osobně, přitom naprosto profesionálně. To co se v mém případě pronájmu nemovitosti nepovedlo předchozí realitní společnosti během roka, povedlo se jí během krátké doby. Děkuji zpětně za provedenou transakci v naprosté pohodě. H.Kunertová"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 724 902 178
E-mail hana.dorflerova@re-max.cz
Web www.hanareality.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

"Reality jsou realitou našeho života, každý se alespoň jedenkrát za život stěhujeme. Baví mě pomáhat lidem v jejich životní etapě a být jim průvodcem a pomocníkem."

Na realitním trhu působím téměř 5 let, začínala jsem v lednu 2012.  V červnu 2014 jsem začala pracovat pro společnost RE/MAX Alfa.  

Velkou většinu zrealizovaných obchodů jsem uskutečnila v Praze a Středočeském kraji, ale prodávám nemovitosti i v jiných oblastech České republiky.

Vzdělání

Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor ekonomie. V realitní branži jsem kromě jednotlivých dílčích školení úspěšně absolvovala trénink Exklusivita, Realitní profesionál a praktický trénink Sales power.

Reference od klientů

"Potřebovala jsem prodat byt a po návštěvě paní Hanky, která mi vše vysvětlila a hlavně vše potřebné zajistila, a už jsem se v podstatě nemusela o nic starat. Jen mi volala termíny prohlídek bytu a zanedlouho,  že byt je prodaný. Opět vše okolo prodeje zajistila. Jsem ráda, že jsem jí poznala, je to pracovitý a důsledný člověk a já měla celou dobu dobrý pocit a žádný stres." Děkuji Kolarevičová

 
"S firmou Remax jsem se poprvé setkal, když jsem kupoval byt na Praze 5. Od samého začátku spolupráce s Hanou Dörflerovou splnila moje očekávání, jak by taková akce měla probíhat. Velmi ochotně mi vysvětlila všechny potřebné náležitosti, které jsou s nákupem nemovitosti spojené, a že jich nebylo málo, od prvotního kontaktu s prodávajícím až do poslední fáze-podpis kupní smlouvy. Zařídila přepis elektřiny, plynu, prostě kompletní servis. Velmi mile mě překvapilo, když mi po několika měsících od vkladu do katastru sama zavolala, aby mě upozornila na nutnost podání daňového přiznání k dani z nemovitosti. To bylo velmi pozorné gesto. Její služby 100% doporučuji." JUDr. Jaroslav Slunečko