Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ivana Hilton - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ivana Hilton je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07871805.

Ivana Hilton

Nabízím komplexní realitní servis pro prodej a pronájem nemovitosti. Kladu důraz na kvalitu, osobní přístup a nadstandardní marketing nemovitosti. 

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 777 448 880
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Moje videovizitka

Videoprohlídka k prodeji bytu ve Vinoři - ukázka prezentace PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 70 m2, Praha 9 - ukázka prezentace

Obývací pokoj
Obývací pokoj
Ložnice
Ložnice

Prodej krásné vily na velkém pozemku v Újezdě nad Lesy - PRODÁNO

Prodej stavebního pozemku, Nové Jirny - PRODÁNO

Realizace

Reference

"Zdravím! formulář se mi nepodařilo najít . Paní Ivanka Hilton je příjemná mladá dáma a byla jsem s jejím milým a zároveň profesionálním přístupem spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Maklerka paní Hilton je naprostý profesionál, oceňuji její lidský a zároveň nevtíravý přístup, dochvilnost a vše na čem jsme se domluvili bylo splněno na 1000%. Férové jednání a velká ochota. Pokud budu ještě někdy potřebovat sluzby RK, tak jedině s paní Hilton, která dělá čest této RK. "

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla velmi ochotná a vstřícná, měli jsme několik požadavků, které uměla vždy vyřešit, byla dostupná i o víkendech. Díky své jazykové vybavenosti komunikovala i se zahraničními zájemci. Děkujeme touto cestou za její služby."

Hodnocení: 5/5

"Pronájem rodinného domu 7\2022(majitel). Flexibila , produktivní a vyvážená komunikace jak s klientem, tak potenciálním nájemníkem. Orientace na uzavření nájemní smlouvy, nicméně ne za každou cenu. Know how místních poměrů na trhu je benefit při tvorbě nabídky.Dobry odhad potenciálu případných. nájemníků. Makléř dal dobrá doporučení ohledně úprav, vybavení nemovitosti atd.,které by vedly k lepší možnosti pronájmu."

Hodnocení: 5/5

"služby výborné"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka za mnou přijela z Prahy až na Moravu. Po celou dobu velmi profesionální, ale také lidský přístup. Velmi doporučuji!!! "

Hodnocení: 5/5

"Mou zkušenost při spolupráci s paní Hilton, ze spoelčnosti Remax, bych doporučila všem. Od počátku byla spolehlivá, milá, vstřícná, přitom velmi profesionální a pomohla se všemi náležitostmi, stejně jako doporučila vhodná řešení. Spolehlivost a časová flexibilita byla velmi příjemnou součástí spolupráce. Děkuji za tuto zkušenost. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Ivana Hilton dokázala během 14 dní prodat náš byt, o což se předchozí kancelář snažila 5 měsíců. Vše zajistila s velkou profesionalitou a empatií, skvělou komunikací a znalostmi. Pokud bylo třeba něco vyřešit, vždy vše proběhlo obratem , bez problémů a s úsměvem ! Za naši rodinu posílám velké poděkování !!! Skvělá práce ! Petra Svobodová "

Hodnocení: 5/5

"profesionální (velmi příjemný a individuální přístup, nacházení vhodných řešení, vstřícné jednání jak s kupujícím tak s prodávajícím), časová dohoda byla ve všech schůzkách dodržena"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem spokojená s kvalitou služeb poskytovaných makléřm"

Hodnocení: 5/5