Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Jakub Olach - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Jakub Olach je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 19786051.

Mgr. Jakub Olach

Spokojený klient je mou odměnou, radostí i zodpovědností. Každá nemovitost je domovem i investicí, a tak k ní také přistupuji. Zajistím bezpečný prodej i Vaší nemovitosti a nenechám Vás prodat pod cenou. Zaměřuji se především na okres Praha – východ, Nymburk a Kolín.

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 776 307 562
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně


Podrobné informace

Moje práce začíná ve chvíli, kdy Vám poprvé zvednu telefon a nekončí ani po prodeji. Úspěch v realitách není definován objemem prodaných nemovitostí, ale množstvím spokojených klientů.

Prodej

Mým cílem je vždy prodat nemovitost tak, aby byl klient maximálně spokojený - za co nejvyšší možnou cenu, bezpečně a transparentně.

Naše spolupráce stojí na vzájemné důvěře, kterou budujeme od prvního setkání. Společně identifikujeme Vaše potřeby, seznámím Vás s mojí prodejní strategií a o zbytek se už postarám. Moje práce je naprosto transparentní, po celou dobu prodeje klientům pravidelně předkládám reporty svých aktivit, statistiky a přehledy zájemců.

Vaší nemovitost k prodeji důkladně připravím a nastavím efektivní marketing. Na každém kroku záleží, proto spolupracuji s profesionály od samého počátku až do konce. Využívám moderní technologie a řešení na míru konkrétnímu projektu. Zájemce o koupi prověřuji v několika krocích. Každý detail může rozhodnout a proto jsem důkladně připraven na každou prohlídku a jednání se zájemci.

Pronájem

Náš cíl je bezpečný a dlouhodobý pronájem Vaší nemovitosti důkladně prověřenému zájemci, na základě kvalitní nájemní smlouvy. V marketingu Vaší nemovitosti se snažím být vždy o krok před konkurencí. Vnímám potřeby pronajímatelů a realitních investorů a proto se nebojím ani vyšších nákladů směřovaných do kvalitní prezentace.

Kvalifikovaný odhad tržní ceny a výnosová analýza

Součástí mých služeb jsou tržní odhady a výnosové analýzy pro veškeré typy nemovitostí. Pokud přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti neváhejte se na mě obrátit. Odhady a analýzy poskytuji nezávazně a zdarma.