offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Jakub Žižka - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Ing. Jakub Žižka je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 02292319.

Ing. Jakub Žižka

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 724 761 861
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Na Petřinách 1945/55
16200 Praha (okres Hlavní město Praha), Česká republika
zobrazit na mapě

Asistent makléře

Denisa Haviarová

Denisa Haviarová

Telefon:
+420 722 756 581

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

O mně a našem týmu

Používáme nejmodernější trendy v oblasti propagace a marketingu

Samostatnou kapitolou jsou naše webové stránky, které využíváme především k dosažení lepšího zobchodování námi prodávaných nemovitostí i prezentaci našich služeb.

K naší práci neodmyslitelně patří i Google, Facebook, ale i YoutubeLinkedIn a Instagram.

Už toho máme za sebou hodně

Od roku 2013 za sebou máme už bezpočet realitních transakcí všeho druhu

Zobchodovali jsme již nemovitosti v hodnotě několika stovek milionů korun, našli nový domov stovkám rodin a pomohli mnoha lidem ve značně tíživých životních situacích.

Byli jsem vyhodnoceni jako dlouhodobě nejlépe hodnocený realitní tým, resp. realitní makléř realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Jakýkoli náš klient má možnost se veřejně vyjádřit k tomu, jak s námi byl spokojen, a to na našich webových stránkách, s síti Google, na sociální síti Facebook i oficiálních webových stránkách RE/MAX Česká republika.

Mapa se všemi námi zobchodovanými nemovitostmi a detaily o nich je k nalezení na tomto odkazu.

Mapa zobchodovaných nemovitostí
Mapa zobchodovaných nemovitostí

Pracujeme v týmu a jsme úspěšní

Už dávno se nespoléhám pouze na své schopnosti a dovednosti. Nikdo není dokonalý ve všem, a proto mám po svém boku tým sestavený ze špičkových profesionálů. A naše výsledky dokazují, že je to správná cesta.

Protože si uvědomuji, že nikdo není dokonalý, sestavil jsem v průběhu několik let tým profesionálů. Každý z těchto lidí má v každém obchodu své přesně stanovené místo a tak za každým našim klientem nestojím pouze já sám, ale celý tým špičkových odborníků pracujících pod mým dohledem. Za každého jednoho s těchto lidí, se kterými denodenně spolupracuji, bych položil ruku do ohně. Jsou to lidé, které jsem si pečlivě vybíral po několik let a jsem si jistý, že v dané činnosti, kterou mají na starosti jsou lepší, než já sám.

Celý náš tým je k vidění na tomto odkazu.

Za ty roky praxe jsme dosáhli na nejeden profesní úspěch, ale ty nejvíce aktuální jsme shrnuli na našem blogu v článku shrnujícím předchozí rok 2018.

Jednou za 3 měsíce vydávám pravidelný video čtvrtletník Novinky z realitního trhu

Za naši práci hovoří naši klienti

Za naši práci hovoří naši klienti

Facebook

Reference

"Pan Ing. Jakub Žižka je makléř přesně podle mých představ. Spolehlivý, vstřícný, orientovaný ve všech záležitostech týkajících se nemovitostí, odborník na svém místě. Našeho pronájmu se ujal se 100% nasazením a vyřídil nebo zařídil vše nutné a potřebné. Jeho služby mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální a komplexní služby poskytnuté ve svižném tempu, zabalené do velmi příjemného a korektního jednání. Výjimečná, maximální spokojenost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Professional, open, friendly"

Hodnocení: 9/10

"Pan Žižka je skvělý profesionál a velmi slušný člověk. Po celou dobu naší spolupráce jsem se cítila bezpečně. Byla jsem si jistá, že se mohu spolehnout na jeho zkušenosti a úsudek. Pracuje spolehlivě, vše, co dohodne, platí. Nadto disponuje pozitivním a optimistickým naladěním."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní,kreativní,snaživý,prostě dokonalý."

Hodnocení: 10/10

"Po skvělé zkušenosti, kdy jsme s pomocí pana Žižky koupili byt, jsme využili jeho služeb i při prodeji původního bytu a opět jsme byli nadmíru spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Pokud se jeste nekdy rozhodnu pro prodej bytu, bude pan Zizka jasnou volbou. Vyborna zkusenost, profesionalita a pratelsky pristup. Pan Zizka je opravdovy odbornik a clovek na svem miste. Dekuji!"

Hodnocení: 10/10

"Ráda bych ocenila skvělou práci Ing. Žižky - nevěřili jsme, že se ve světě obchodu setkáme nejen s profesionálním přístupem, ale zároveň s odborníkem s nedocenitelnými lidskými kvalitami. Svou vstřícností a nápomocností ve všech ohledech (které přesahovaly rámec jeho povinností) si zaslouženě získal (i přes naši počáteční skepsi) plnou důvěru, kterou ani v nejmenším nezklamal. Zasloužil se tak o to, že byly stoprocentně spokojeny všechny strany - početná skupina prodávajících i kupující! Pět hvězd je málo!"

Hodnocení: 10/10

"Pan Žižka je naprostý profesionál se srdcem na správném místě. V dnešní době se taková ochota málo kdy vidí......"

Hodnocení: 10/10

"Pan ing. Jakub Žižka je to nejlepší, co mne mohlo potkat při prodeji bytu. Profesionální, příjemné, vstřícné, spolehlivé chování. Ale i další služby - např. právní- vše na vysoké úrovni. Děkuji.H.Kučerová"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Vsechny sluzby na jednicku - Dekujeme"

Hodnocení: 10/10

"Pan Žižka je špičkový profesionál a jeho služby přesahují očekávání klientů. Spolupracuji s ním dále na dalším projektu."

Hodnocení: 10/10

"PO ZKUŠENOSTI SE DVĚMA MAKLEŘI JINÝCH REAL.KANCELÁŘÍ JE p.ŽIŽKA ABSOLUTNÍ JEDNIČKOU-PRECIZNOST,SPOLEHLIVOST INFORMOVANOST,RYCHLOST,EMPATIE.VŘELE DOPORUČUJI.NAPROSTO SPLNIL NAŠE PŘEDSTAVY O PRODEJI NEMOVITOSTI.DIKY REMAXU A PANU ŽIŽKOVI ZVLÁŠŤ."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Vysoce profesionální, vstřícný, spolehlivý, lidsky příjemný makléř. Kvalita služeb pana Žižky byla výtečná. Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Pan Žižka je moc milý a příjemný, Se vším, co jsme potřebovali nám dobře a ochotně poradil (dokonce i s některými věcmi mimo daný prodej) a čemu jsme nerozuměli nám podrobně a jasně vysvětlil. S jeho prací a přístupem jsme byli moc spokojeni. Určitě bych ho jako realitního makléře doporučila."

Hodnocení: 10/10

"S tímto makléřem jsem byla naprosto spokojená, vynikající spolupráce, perfektní osobní přístup a jednání s klientem. Vše vysvětlil, doporučil postup, který byl úspěšný. Byli jsme neustále v kontaktu, Průběžně jsem měla veškeré informace a včas podklady pro realizaci prodeje. Jde o makléře s bohatou zkušeností,co slíbí, to udělá."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jakub Zizka poskytuje nevidane sluzby zakaznikum ochota pochopeni a jednani vynikajici ziju v Canada ale s tak perfektni sluzbou jsem se nigde na svelte nesetkal moc doporucuji Peter Sura"

Hodnocení: 10/10

"vše bylo v pohodě, nemusel jsem se o nic starat a naprosto spokojen, zbyl větší čas na rodinu a relax"

Hodnocení: 10/10

"Spoluprace s panem Zizkou byla vyborna. Jsme velmi spokojene.Je spolehlivy, vstricny, seriozni a profesionalni makler."

Hodnocení: 10/10

"S pánom Žižkom sa nám výborne spolupracovalo. Bol veľmi ústretový a všetko dokázal vyriešiť k našej plnej spokojnosti. Môžem ho s kľudným srdcom doporučiť."

Hodnocení: 10/10

"makléř vše zařídil za mne, vzhledem k mé časové vytíženosti jsem naprosto spokojena"

Hodnocení: 10/10

"Ocenil jsem naprosto profesionální postup práce a seriózní jednání."

Hodnocení: 10/10

"Vse probehlo tak jak pan Zizka slibil. Velmi profesionalni pristup. Kazde jedneni rychle, vecne,vysvetlene kroky co bude nasledovat. Dekuji za zprostredkovani prodeje ☺"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem spokojen."

Hodnocení: 10/10