MENU ZAVŘÍT
Ing. Jakub Žižka - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Ing. Jakub Žižka

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 724 761 861
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Asistent makléře

Denisa Haviarová

Denisa Haviarová

Telefon:
+420 722 756 581

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"Pokud se jeste nekdy rozhodnu pro prodej bytu, bude pan Zizka jasnou volbou. Vyborna zkusenost, profesionalita a pratelsky pristup. Pan Zizka je opravdovy odbornik a clovek na svem miste. Dekuji!"

Hodnocení: 10/10

"Ráda bych ocenila skvělou práci Ing. Žižky - nevěřili jsme, že se ve světě obchodu setkáme nejen s profesionálním přístupem, ale zároveň s odborníkem s nedocenitelnými lidskými kvalitami. Svou vstřícností a nápomocností ve všech ohledech (které přesahovaly rámec jeho povinností) si zaslouženě získal (i přes naši počáteční skepsi) plnou důvěru, kterou ani v nejmenším nezklamal. Zasloužil se tak o to, že byly stoprocentně spokojeny všechny strany - početná skupina prodávajících i kupující! Pět hvězd je málo!"

Hodnocení: 10/10

"Pan Žižka je naprostý profesionál se srdcem na správném místě. V dnešní době se taková ochota málo kdy vidí......"

Hodnocení: 10/10

"Pan ing. Jakub Žižka je to nejlepší, co mne mohlo potkat při prodeji bytu. Profesionální, příjemné, vstřícné, spolehlivé chování. Ale i další služby - např. právní- vše na vysoké úrovni. Děkuji.H.Kučerová"

Hodnocení: 10/10

"Vsechny sluzby na jednicku - Dekujeme"

Hodnocení: 10/10

"Pan Žižka je špičkový profesionál a jeho služby přesahují očekávání klientů. Spolupracuji s ním dále na dalším projektu."

Hodnocení: 10/10

"PO ZKUŠENOSTI SE DVĚMA MAKLEŘI JINÝCH REAL.KANCELÁŘÍ JE p.ŽIŽKA ABSOLUTNÍ JEDNIČKOU-PRECIZNOST,SPOLEHLIVOST INFORMOVANOST,RYCHLOST,EMPATIE.VŘELE DOPORUČUJI.NAPROSTO SPLNIL NAŠE PŘEDSTAVY O PRODEJI NEMOVITOSTI.DIKY REMAXU A PANU ŽIŽKOVI ZVLÁŠŤ."

Hodnocení: 10/10

"Vysoce profesionální, vstřícný, spolehlivý, lidsky příjemný makléř. Kvalita služeb pana Žižky byla výtečná. Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Pan Žižka je moc milý a příjemný, Se vším, co jsme potřebovali nám dobře a ochotně poradil (dokonce i s některými věcmi mimo daný prodej) a čemu jsme nerozuměli nám podrobně a jasně vysvětlil. S jeho prací a přístupem jsme byli moc spokojeni. Určitě bych ho jako realitního makléře doporučila."

Hodnocení: 10/10

"S tímto makléřem jsem byla naprosto spokojená, vynikající spolupráce, perfektní osobní přístup a jednání s klientem. Vše vysvětlil, doporučil postup, který byl úspěšný. Byli jsme neustále v kontaktu, Průběžně jsem měla veškeré informace a včas podklady pro realizaci prodeje. Jde o makléře s bohatou zkušeností,co slíbí, to udělá."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jakub Zizka poskytuje nevidane sluzby zakaznikum ochota pochopeni a jednani vynikajici ziju v Canada ale s tak perfektni sluzbou jsem se nigde na svelte nesetkal moc doporucuji Peter Sura"

Hodnocení: 10/10

"vše bylo v pohodě, nemusel jsem se o nic starat a naprosto spokojen, zbyl větší čas na rodinu a relax"

Hodnocení: 10/10

"Spoluprace s panem Zizkou byla vyborna. Jsme velmi spokojene.Je spolehlivy, vstricny, seriozni a profesionalni makler."

Hodnocení: 10/10

"S pánom Žižkom sa nám výborne spolupracovalo. Bol veľmi ústretový a všetko dokázal vyriešiť k našej plnej spokojnosti. Môžem ho s kľudným srdcom doporučiť."

Hodnocení: 10/10

"makléř vše zařídil za mne, vzhledem k mé časové vytíženosti jsem naprosto spokojena"

Hodnocení: 10/10

"Ocenil jsem naprosto profesionální postup práce a seriózní jednání."

Hodnocení: 10/10

"Vse probehlo tak jak pan Zizka slibil. Velmi profesionalni pristup. Kazde jedneni rychle, vecne,vysvetlene kroky co bude nasledovat. Dekuji za zprostredkovani prodeje ☺"

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem spokojen."

Hodnocení: 10/10