Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Jakub Žižka - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Jakub Žižka je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 02292319.

Ing. Jakub Žižka

Manažer kanceláře - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 408 239
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Asistent makléře

Denisa Štěrbová

Denisa Štěrbová

Telefon:
+420 722 756 581
 

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

O mně a našem týmu

Používáme nejmodernější trendy v oblasti propagace a marketingu

Samostatnou kapitolou jsou naše webové stránky, které využíváme především k dosažení lepšího zobchodování námi prodávaných nemovitostí i prezentaci našich služeb.

K naší práci neodmyslitelně patří i Google, Facebook, ale i YoutubeLinkedIn a Instagram.

Už toho máme za sebou hodně

Od roku 2013 za sebou máme už bezpočet realitních transakcí všeho druhu

Zobchodovali jsme již nemovitosti v hodnotě několika stovek milionů korun, našli nový domov stovkám rodin a pomohli mnoha lidem ve značně tíživých životních situacích.

Byli jsem vyhodnoceni jako dlouhodobě nejlépe hodnocený realitní tým, resp. realitní makléř realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Jakýkoli náš klient má možnost se veřejně vyjádřit k tomu, jak s námi byl spokojen, a to na našich webových stránkách, s síti Google, na sociální síti Facebook i oficiálních webových stránkách RE/MAX Česká republika.

Mapa se všemi námi zobchodovanými nemovitostmi a detaily o nich je k nalezení na tomto odkazu.

Mapa zobchodovaných nemovitostí
Mapa zobchodovaných nemovitostí

Pracujeme v týmu a jsme úspěšní

Už dávno se nespoléhám pouze na své schopnosti a dovednosti. Nikdo není dokonalý ve všem, a proto mám po svém boku tým sestavený ze špičkových profesionálů. A naše výsledky dokazují, že je to správná cesta.

Protože si uvědomuji, že nikdo není dokonalý, sestavil jsem v průběhu několik let tým profesionálů. Každý z těchto lidí má v každém obchodu své přesně stanovené místo a tak za každým našim klientem nestojím pouze já sám, ale celý tým špičkových odborníků pracujících pod mým dohledem. Za každého jednoho s těchto lidí, se kterými denodenně spolupracuji, bych položil ruku do ohně. Jsou to lidé, které jsem si pečlivě vybíral po několik let a jsem si jistý, že v dané činnosti, kterou mají na starosti jsou lepší, než já sám.

Celý náš tým je k vidění na tomto odkazu.

Za ty roky praxe jsme dosáhli na nejeden profesní úspěch, ale ty nejvíce aktuální jsme shrnuli na našem blogu v článku shrnujícím předchozí rok 2018.

Jednou za 3 měsíce vydávám pravidelný video čtvrtletník Novinky z realitního trhu

Za naši práci hovoří naši klienti

Za naši práci hovoří naši klienti

Realizace

Reference

"Skvělá spolupráce, profesionální přístup předčil očekávání. Komplikovaný prodej bytu byl makléřem vyřešen bravurně "

Hodnocení: 5/5

"Velka spokojenost. Od zacatku profesionální a pravidelná komunikace. Kvalitni doporuceni, pravidelný reporting o stavu prodeje. Samotný prevod byl perfektne připraven! 100% mohu doporučit!"

Hodnocení: 5/5

"Pana ing. Jakuba Žižku jsem si vybral jako realitního makléře k prodeji mého bytu 2+1 v okrese Beroun. Mohu říci, že to bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohl udělat. Spolupráce byla od počátku naprosto profesionální, rychlá, vstřícná a férová, určitě nad rámec běžné spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a příjemní."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"spolehlivý prosfesionál"

Hodnocení: 5/5

"Vynikající spolupráce s p. Ing. Jakubem Žižkou i jeho týmem. Prodej proběhl až překvapivě rychle a zcela bez komplikací. Můžu určitě doporučit všem! "

Hodnocení: 5/5

"Velmi chceme poděkovat a ocenit práci makléřky paní Hany Havránek, která od A do Z skvěle zajistila vše okolo pronájmu. Ať to byla online prezentace bytu, zajištění prohlídek, ale především doporučení a pomoc s výběrem nájemníků, jejich prověření a mnoho dalších praktických rad a tipů. Díky ní jsme našli spolehlivé a příjemné nájemníky, takže v budoucnu se na ni zase velmi rádi obrátíme. S velkou radostí paní Havránek doporučujeme pro její profesionalitu, ale zároveň velmi lidský a přátelský přístup."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto dokonalý servis; profesionální a seriozní vystupování a přístup"

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka byl jedinečný. Postaral se úplně o vše. O inzerci, prohlídky, smlouvy i schůzky s kupujícím. I když nemusel, pomohl kupujícímu s hypotékou, abych já byl spokojen s dokončením prodeje. Jen jeho umu a píli vděčím za úspěšný prodej v této těžké době. Děkuje Kamil Knotek. "

Hodnocení: 5/5

"ing. JAKUB ŽIŽKA a jeho realitní tým bych doporučila na nejvyšší kvalitu odbornosti, ochoty a zkušenosti s prodejem nemovitosti. Prodej byl opravdu těžky zvládnout do zdárného konce. "

Hodnocení: 5/5

"Výborný makléř a Výborný člověk "

Hodnocení: 5/5

"p. Jakub Žižka patří mezi profesionály, který je evidentně v oboru řadu let, má komplexní přístup a perfektní komunikaci, je velmi lidský, bez náznaku jakékoliv agresivní obchodní praktiky, spolupracovali jsem spolu na řadě nemovitostí za poslední 2 roky a vše vždy klaplo na 1, totálně doporučuji !!!"

Hodnocení: 5/5

"Skvělý, výborný, perfektní služby. Byla jsem velmi velmi spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Nemám co vytknout, skvělá spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka je člověk na pravém místě. Jsem nesmírně ráda, že právě s ním jsem řešila prodej bytu. Děkuji moc za skvělou spolupráci! "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, lidský, spolehlivý. Naprostá spokojenost. "

Hodnocení: 5/5

"slušné jednání"

Hodnocení: 4/5

"slušnost, profesionalita, skutečně proklientský přístup od prvního kontaktu a nekončící podpisem kupní smlouvy, mohu jen doporučit"

Hodnocení: 5/5

"Na výbornou, vše naprosto v pořádku. Perfektní domluva. Doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Jakub Žižka je pro mne velice příjemný, slušný a spolehlivý člověk. Pro mne profesionál s kterým se velice dobře jedná a domlouvá. Pro mne je pan Žižka jednička ve svém oboru, a vřele každému doporučím. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální i lidský přístup."

Hodnocení: 5/5

"100% spokojenost se spoluprací, ochota, vstřícnost, flexibilita a vysoká slušnost"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, vůbec nevím, kdo je Jakub Žižka. Celou transakci jsem dělal s Jakubem Švarcem. Ten fungoval na 100% a doporučit ho jednoznačně mohu. Když mi pošlete hodnocení na jeho jméno, rád to tam vyplním. Josef Špíra"

Hodnocení: 3/5

"S postupem pana Ing. Jakuba Žižky jsem byl velmi spokojen a již jsem ho doporučil dalším prodávajícím"

Hodnocení: 5/5

"ing.žižka je velmi vstřícný, příjemný v jednání,naprosto spolehlivý"

Hodnocení: 5/5

"S panem Zizkou, jiz mam druhou zkusenost v prodeji nemovitosti. Vse probehlo na 1* Prezentace nemovitosti, prodej formou dne otevrenych dveri, nasledne zajisteni dokumentace, notare atd. Pan Zizka je velmi zkuseny makler, opravdu zna a umi svou profesi. Dekuji "

Hodnocení: 5/5

"Uplne byli jsme spokojeny s marlerem Ing. Zizkou."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Díky výborné zkušenosti s panem Ing. Jakubem Žižkou jsem se na něj opět obrátila při zprostředkování nájmu. Spokojenost klientů je evidentně jeho prioritou. Musím zmínit profesionalitu a maximální vstřícnost. Vynikající schopnosti pana ing. Jakuba Žižky se prokázaly i v tomto případě - i tato "akce" dopadla úspěšně."

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotný, schopný, příjemný, od začátku do konce vše zařídil, o nic jsem se nemusela starat."

Hodnocení: 5/5

"Pana ing. Jakuba Žižku hodnotím jako špičkového realitního makléře. Od začátku jednání je evidentní jeho zájem o maximální spokojenost klienta. Když to shrnu: Pan ing. Jakub Žižka je skvělý profesionál."

Hodnocení: 5/5

"Skvělá spoluprace"

Hodnocení: 5/5

"Služby pana Žižky byli jedním slovem perfektní, příjemné vystupování, profesionalita, ochota. Maximální spokojenost "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní servis, rychlá práce, okamžitá komunikace, naprostá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka je opravdový profesionál ve svém oboru. Snažil se o zdárné dokončení našeho prodeje až do poslední chvíle. byl vždy k dispozici a snažil se s námi řešit všechny připomínky a dotazy. Určitě budeme jeho služby dále doporučovat."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Jakub Žižka je makléř přesně podle mých představ. Spolehlivý, vstřícný, orientovaný ve všech záležitostech týkajících se nemovitostí, odborník na svém místě. Našeho pronájmu se ujal se 100% nasazením a vyřídil nebo zařídil vše nutné a potřebné. Jeho služby mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a komplexní služby poskytnuté ve svižném tempu, zabalené do velmi příjemného a korektního jednání. Výjimečná, maximální spokojenost."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Professional, open, friendly"

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka je skvělý profesionál a velmi slušný člověk. Po celou dobu naší spolupráce jsem se cítila bezpečně. Byla jsem si jistá, že se mohu spolehnout na jeho zkušenosti a úsudek. Pracuje spolehlivě, vše, co dohodne, platí. Nadto disponuje pozitivním a optimistickým naladěním."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní,kreativní,snaživý,prostě dokonalý."

Hodnocení: 5/5

"Po skvělé zkušenosti, kdy jsme s pomocí pana Žižky koupili byt, jsme využili jeho služeb i při prodeji původního bytu a opět jsme byli nadmíru spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Pokud se jeste nekdy rozhodnu pro prodej bytu, bude pan Zizka jasnou volbou. Vyborna zkusenost, profesionalita a pratelsky pristup. Pan Zizka je opravdovy odbornik a clovek na svem miste. Dekuji!"

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych ocenila skvělou práci Ing. Žižky - nevěřili jsme, že se ve světě obchodu setkáme nejen s profesionálním přístupem, ale zároveň s odborníkem s nedocenitelnými lidskými kvalitami. Svou vstřícností a nápomocností ve všech ohledech (které přesahovaly rámec jeho povinností) si zaslouženě získal (i přes naši počáteční skepsi) plnou důvěru, kterou ani v nejmenším nezklamal. Zasloužil se tak o to, že byly stoprocentně spokojeny všechny strany - početná skupina prodávajících i kupující! Pět hvězd je málo!"

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka je naprostý profesionál se srdcem na správném místě. V dnešní době se taková ochota málo kdy vidí......"

Hodnocení: 5/5

"Pan ing. Jakub Žižka je to nejlepší, co mne mohlo potkat při prodeji bytu. Profesionální, příjemné, vstřícné, spolehlivé chování. Ale i další služby - např. právní- vše na vysoké úrovni. Děkuji.H.Kučerová"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vsechny sluzby na jednicku - Dekujeme"

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka je špičkový profesionál a jeho služby přesahují očekávání klientů. Spolupracuji s ním dále na dalším projektu."

Hodnocení: 5/5

"PO ZKUŠENOSTI SE DVĚMA MAKLEŘI JINÝCH REAL.KANCELÁŘÍ JE p.ŽIŽKA ABSOLUTNÍ JEDNIČKOU-PRECIZNOST,SPOLEHLIVOST INFORMOVANOST,RYCHLOST,EMPATIE.VŘELE DOPORUČUJI.NAPROSTO SPLNIL NAŠE PŘEDSTAVY O PRODEJI NEMOVITOSTI.DIKY REMAXU A PANU ŽIŽKOVI ZVLÁŠŤ."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální, vstřícný, spolehlivý, lidsky příjemný makléř. Kvalita služeb pana Žižky byla výtečná. Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Pan Žižka je moc milý a příjemný, Se vším, co jsme potřebovali nám dobře a ochotně poradil (dokonce i s některými věcmi mimo daný prodej) a čemu jsme nerozuměli nám podrobně a jasně vysvětlil. S jeho prací a přístupem jsme byli moc spokojeni. Určitě bych ho jako realitního makléře doporučila."

Hodnocení: 5/5

"S tímto makléřem jsem byla naprosto spokojená, vynikající spolupráce, perfektní osobní přístup a jednání s klientem. Vše vysvětlil, doporučil postup, který byl úspěšný. Byli jsme neustále v kontaktu, Průběžně jsem měla veškeré informace a včas podklady pro realizaci prodeje. Jde o makléře s bohatou zkušeností,co slíbí, to udělá."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jakub Zizka poskytuje nevidane sluzby zakaznikum ochota pochopeni a jednani vynikajici ziju v Canada ale s tak perfektni sluzbou jsem se nigde na svelte nesetkal moc doporucuji Peter Sura"

Hodnocení: 5/5

"vše bylo v pohodě, nemusel jsem se o nic starat a naprosto spokojen, zbyl větší čas na rodinu a relax"

Hodnocení: 5/5

"Spoluprace s panem Zizkou byla vyborna. Jsme velmi spokojene.Je spolehlivy, vstricny, seriozni a profesionalni makler."

Hodnocení: 5/5

"S pánom Žižkom sa nám výborne spolupracovalo. Bol veľmi ústretový a všetko dokázal vyriešiť k našej plnej spokojnosti. Môžem ho s kľudným srdcom doporučiť."

Hodnocení: 5/5

"makléř vše zařídil za mne, vzhledem k mé časové vytíženosti jsem naprosto spokojena"

Hodnocení: 5/5

"Ocenil jsem naprosto profesionální postup práce a seriózní jednání."

Hodnocení: 5/5

"Vse probehlo tak jak pan Zizka slibil. Velmi profesionalni pristup. Kazde jedneni rychle, vecne,vysvetlene kroky co bude nasledovat. Dekuji za zprostredkovani prodeje ☺"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem spokojen."

Hodnocení: 5/5