Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jan Humhal - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jan Humhal je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 68864477.

Jan Humhal

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 737 273
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Developerské projekty


Podrobné informace

Jan Humhal - certifikovaný realitní makléř

Nejdůležitější faktory pro rychlý prodej za maximální cenu jsou skvělá PREZENTACE, vícekanálová PROPAGACE a správně nastavená CENA. Pokud k tomu přidáme dobře vybraný ZPŮSOB PRODEJE a profesionální JEDNÁNÍ se zájemci, tak vše proběhne hladce, bezpečně a s maximálním finančním ziskem pro Vás.

Specializuji se na prodej bytů v Praze již od roku 2013, ve většině případů používám formu prodeje pomocí soutěže o nejlepší nabídku (někdy nazýváme také aukcí nebo prodejem s pozitivní licitací) – tato varianta je rychlá a většinou dochází k výraznému navýšení startovní inzerované ceny.

Uvažujete i prodeji nemovitosti v Praze? Zavolejte mi nebo napište, rád pomohu najít způsob, který Vám ušetří čas i nervy a přinese požadovaný výsledek.

Realizace

Reference

"Spolehlivý, odpovědný, ochotný, komunikativní a příjemný. Vřele doporučuji využít služeb pana Humhala."

Hodnocení: 5/5

"Od prvního jednání jsem byl přesvědčen o perfektním přístupu a pracovní profesionalitě. Zajištění veškerých realitních služeb, od úvodní základní prohlídky bytu, přes nadstandartní přípravu bytu k prodeji, mediálních i osobních nabídek k prodeji bytu, zajištění několika desítek prohlídek bytu s klienty, profesionální vyřízení právních podkladů k prodeji bytu, příprava podkladů pro Katastrální úřad a dalších administrativních potřeb, v neposlední řadě dotažení prodeje bytu až do předání bytu novému majiteli, to vše bylo podloženo vstřícným jednáním s osobitým přístupem k prodávajícímu i klientům. Naprostá spokojenost všech zúčastněných stran toho byla důkazem. Nikdy bych si už nevybral jiného makléře a pana Jana Humhala budu doporučovat všem, kteří jeho služby budou chtít využít. Myslím, že si při nejbližší příležitosti vezmu na hlavu klobouk a před panem Janem Humhalem smeknu. Snad tím vyjádřím dostatečné poděkování za součinnost a spolupráci při prodeji bytu 2+1 v Nuslích. S úctou a pozdravem Ing. Karol Švec "

Hodnocení: 5/5

"Pana Humhala mohu jedině doporučit, vždy má perfektně připravené a rychle zařízené všechno co je potřeba. Aktivně komunikuje a je na něj absolutní spolehnutí. Je velmi milý a ochotně poradí i s řešením různých souvisejících kroků. "

Hodnocení: 5/5

"S panem Humhalem mám jen tu nejlepší zjušenost. Postupuje profesionálně, vždy má perfektně a rychle připravené vše co je potřeba, je na něj naprosté spolehnutí. Vše ochotně vysvětlí, poradí i s řešením různých souvisejících kroků. Je milý a empatický a jeho pozitivní a klidný přístup zlepší náladu i v nelehkých situacích."

Hodnocení: 5/5

"Moje zkušenosti jsou ty nejlepší,pan Humhal je naprosto spolehlivý,vstřícný, postupuje profesionálně dle požadavků zadavatele,všechny dokumenty asmlouvy byly vypracované bez problémů a rychle. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Humhal je výborný profesionál, vždy má vše dokonale připraveno, perfektně a otevřeně komunikuje. Vše ochotně zodpoví a vysvětlí, poradí a pomůže i s řešením různých souvisejících kroků. Je na něj naprosté spolehnutí, je empatický a jeho milý úsměv a klidný a pozitivní přístup člověku zlepší náladu i v nelehkých situacích. S panem Humhalem jsem prodávala již několikátou nemovitost a vždy se na něj s důvěrou obrátím znovu."

Hodnocení: 5/5

"Myslím, že pan Humhal v mém případě často konal i nad rámec uzavřené smlouvy a díky němu vše dopadlo na výbornou. Můžu všem jen doporučit. Oldřich Kozler"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem Humhalem máme skvělé zkušenosti a byli jsme s ním naprosto spokojeni. Řešili jsme s ním nákup nového bytu a prodej starého a vše proběhlo perfektně. Byt byl prodán relativně rychle a za dobrou cenu. Vřele služby pana Humhala doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Pan Humhal je naprostý profesionál a významně zlepšuje reputaci RE/MAXu. Celý prodej proběhl velice plynule bez zádrhelů, průběžně jsme dostávali veškeré potřebné informace. Oceňuji přátelskou komunikaci a proaktivitu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vždy 100 procentní ochota a vstřícnost.Velmi ochotně nám se vším pomohl a poradil.Vřele bych ho všem doporučila.Absolutní profík."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé a seriózní jednání, vše dle dohody. Nemovitost se prodala za vyšší cenu, než jsem předpokládala, z mého pohledu celý prodej bez práce, všem doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Se službami poskytovanými panem Humhalem jsem byl velice spokojený. Oceňuji jeho vysoce profesionální přístup a zkušenosti. Vřele mohu jeho služby doporučit dále, což i činím."

Hodnocení: 5/5

"Ve zkratce pan Humhal je velký profesional. Určitě všem doporučuji jeho služby. "

Hodnocení: 5/5

"Velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Janem Humhalem. Spolupráce s ním při prodeji bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Humhal dodržel vše co slíbil, byl velice vstřícný a ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny dotazy."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, ochota"

Hodnocení: 5/5

"Velmi příjemná komunikace, přesné informace, odbornost a ochota řešit nestandardní situace."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost, vstřícnost a profesionalita. Měl naši 100% důvěru. Je znát, že má v tomto směru opravdu zkušenosti, vyslechne a poradí. Pokud bychom potřebovali, určitě využijeme jeho služby rádi znovu."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jan Humhal jedná rychle, rozhodně ale neopomene sebemenší detaily, které sám řeší a vyřídí."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jan Humhal je zodpovědný, velmi komunikativní a trpělivý makléř. Možné vzniklé pochybnosti, problémy a dotazy klientů při prodeji řeší zadávím studií o daném problému nebo dotazu odborníkovi, nechá vypracovat studie které předává klientovi k nahlédnuti. V případě prodeje je dostane klient. Toto je způsob jeho argumentace a nepoužívá prázdné fráze k přesvědčení klienta."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Kvalita, spolehlivost, kompletní znalost v oboru. Vše zajištěno dle dohod a v nadstandardní kvalitě."

Hodnocení: 5/5

"Během prodeje bytu jsme ocenili profesionální a odborný přístup a velice příjemné a ochotné jednání v řešení problému vzniklých s prodejem bytu."

Hodnocení: 5/5

"Pan Humhal nám poskytl velice profesionální služby a můžeme ho doporučit všem budoucím klientům."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita a vstřícnost."

Hodnocení: 5/5

"Profesionál ve svém oboru, o tom není pochyb. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí prodat nemovitost rychle a za maximální cenu."

Hodnocení: 5/5

"Za mne 1*! Zkoušel jsem prodej nejdříve sám, ale nešlo to a stálo to spousty času. Pak jsem to tedy zkusil přes REMAX (Jan Humhal) a ono to najednou šlo samo a o dost rychleji, než když jsem se snažil sám:) Během prodeje nastalo z mého pohledu několik neřešitelných „záseků“, ale p. Humhal to (i za pomoci jejich týmu) vždy vyřešil a jelo se dál… Kdybych to dělal sám, asi bych na pár věcech vyhořel a z prodeje by asi sešlo. No výsledek je, že nakonec mám ještě vyšší částku, než za kterou jsem to zkoušel inzerovat sám. Takže určitě doporučuji - komunikace s p. Humhalem a jeho servis si fakt chválím! Honza S."

Hodnocení: 5/5

"Pan Humhal byl naprosto skvělý, stoprocentně profesionální a přitom lidský přístup. Dokázal vždy vyřešit každý problém, s prodejem bytu bylo spoustu nervů a pan Humhal nás pokaždé uklidnil, člověk s ním měl pocit, že to nemůže dopadnout jinak než dobře. Určitě všem budeme doporučovat, rozhodně nevěřit reklamám, že bez realitky prodám líp. Děkujeme :-)"

Hodnocení: 5/5

"Pan Humhal nám pomohl jak s koupí,tak i s prodejem bytu. Neuvěřitelně ochotný člověk s profesionálním přístupem ke své práci. Vše probíhalo a navazovalo bez zbytečných průtahů,vždy nás informoval o vývoji situace a stále byl s námi kdykoli v kontaktu. Moc děkuji za báječnou spolupráci a přeji hodně spokojených klientů. Langrová"

Hodnocení: 5/5

"profesionální vystupování a komunikace , vysoký stupeň emoční inteligence a pochopení potřeb klienta s určitou mírou obětavosti nad rámec očekávaných služeb"

Hodnocení: 5/5

"S přístupem a prací pana Humhale jsem velmi spokojená, snažil se splnit moji představu o nájemnících, byl spolehlivý, profesionální, ale zároveň lidský."

Hodnocení: 5/5

"Pan Humhal je profesionál, kterého velmi rád dále doporučím, případně jeho služby opět využiji. Od prvního kontaktu jsem vnímal vysokou úroveň komunikace a systematický přístup k práci. Vzhledem k nestandardnímu právnímu stavu prodávaného bytu, byly velmi užitečné zkušenosti, které pan Humhal v oboru má. Díky jím navrženému řešení prodeje nemovitosti formou aukce, překonal výnos z prodeje naše očekávání!"

Hodnocení: 5/5

"Profesionál se znalostí trhu. Vstřícný přístup k zodpovězení dotazů i řešení požadavků. Doporučuji ke spolupráci. Ing. Jan Hoidekr PhD."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, s prací p.Humhala jsem byla velmi spokojena. Svou prací dostál reklamnímu sloganu Re-max "Realitní služby, jaké hledáte." , ale i sloganům jiných RK: "Vyřídili za mě všechny papíry." Přes všechny obavy, které jsem během procesu prodeje bytu měla, mohu poté zhodnotit, že na p.Humhala byl 100% spoleh a všechny obavy byly zbytečné. V celém procesu byla nutnost mé součinnosti/přítomnosti naprosto minimální. Všem mohu p.Humhala jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"S panem Humhalem máme opakovaně vynikající zkušenosti, jak v případě koupě, tak i prodeje nemovitosti. Vždy jsem ocenili jeho maximální ochotu, flexibilitu a výbornou orientaci v oboru realit"

Hodnocení: 5/5

"velmi dobrá"

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř vždy reagoval na každý náš dotaz,a nikdy nebyl problém s ním cokoli probrat.Za mě velká spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Prodej byl rychlý, bezproblémový, přístup profesionální. Jsem nadšená."

Hodnocení: 5/5

"Výborná příprava a cenové mapování lokality,výtečné jednání s prodávajícím i kupujícím,krásná foto prezentace i pomoc v zimním období při opakovaných prohlídkách domu s kupujícími.Spolehlivost při složitém jednání i odhad možností dobrého prodeje.Byla jsem velmi spokojená a v případě dalšího využití služeb Re/maxu se obrátím určitě na pana Humhala."

Hodnocení: 5/5

"Bez problémů"

Hodnocení: 5/5

"Rád bych touto cestou poděkoval panu Janu Humhalovi za zprostředkování prodeje mého bytu. Od prvního setkání vystupoval jako skutečný profesionál . Vždy byl ochotný , přesný , všechny kroky prodeje měl dokonale připraveny a spolehlivě je realizoval. Oceňoval jsem i to , že jsem byl o všem podrobně informován . Jeho služby vřele doporučuji . "

Hodnocení: 5/5

"individuální přístup odborné konzultace výborná znalost trhu dodržení domluvených podmínek koupě domu naplnila má očekávání, proto jsem se rozhodl prodat původní nemovitost prostřednictvím pana Humhala"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost se službami pana Humhala při prodeji bytu. Odvedl profesionální práci. Mohu doporučit každému."

Hodnocení: 5/5

"profesionální a přátelské"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup,seriózní vystupování,odborník na svém místě. 100% spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"profesionální, klidný přístup k zadání, příjemné plnění do vyřešení zakázky, spolehlivost, předvídatelnost tj. znalost v oboru, slušné vystupování"

Hodnocení: 5/5

"Rád bych touto cestou poděkoval panu Janu Humhalovi za zprostředkování prodeje mého bytu. Od prvního setkání vystupoval jako skutečný profesionál . Vždy byl ochotný , přesný , všechny kroky prodeje měl dokonale připraveny a spolehlivě je realizoval. Oceňoval jsem i to , že jsem byl o všem podrobně informován . Jeho služby vřele doporučuji . "

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléř pan Jan Humhal jednal a působil velmi profesionálně, klidně, byl trpělivý a všechny záležitosti týkající se prodeje mého bytu vyřídil. Vždy rychle odpovídal na všechny mé sms zprávy, e-maily a telefonáty. Byla jsem s ním velmi spokojená a prodej bytu proběhl dobře. Po předchozí velmi špatné zkušenosti s jiným realitním makléřem z jiné realitní kanceláře, pro mě bylo setkání s panem Humhalem z Remaxu velmi uklidňující a příjemné. Moc mi při prodeji bytu pomohl."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální jednání, vstřícný, obětavý, ochotný. Veškeré služby na vysoké úrovni. S realitním makléřem veliká spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, flexibilita a zkušenosti v oboru, toto vidím jako největší přednosti pana Humhala. Při každé další příležitosti se určitě znovu obrátím přímo na něj."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych touto cestou poděkovala makléři, panu Humhalovi, za jeho skvělou práci. Prodej mého domu byl rychlý a perfektní, nejen díky atraktivní prezentaci nemovitosti na internetu, ale především díky jeho profesionálnímu a aktivnímu přístupu ke klientům. Poskytl naprosto komplexní služby, a to dokonce včetně daňového přiznání. Hledáte-li makléře, který Vaši nemovitost prodá rychle a za dobrou cenu, mohu Vám pana Humhala vřele doporučit. Lenka Jiráňová "

Hodnocení: 5/5

"Jeho služby byli na vysoké profesionální úrovni,s jeho prací jsem byl velice spokojen."

Hodnocení: 5/5

" Před nějakým časem jsem se rozhodla přestěhovat se blíže k mé rodině na Prahu 6. Potřebovala jsem prodat stávající byt v Praze 11 na Chodově a rychle najít byt nový. Od bratra jsem dostala doporučení na makléře Jana Humhala. Poprosila jsem bratra, aby domluvil schůzku a představil nás. Bratr byl velice spokojen s tím, jak mu Honza poradil s výběrem nájemníků při pronájmu jeho bytu v Komořanech. Udělala jsem dobře, že jsem si nechala poradit. Celý prodej probíhal profesionálně, Honza mi zajistil všechny potřebné informace, bezvadně zpracoval veškerou smluvní dokumentaci a vysvětlil všechny právní aspekty týkající se prodeje mého bytu. Kvalitně zpracovaná prezentace nakonec vedla k rychlému prodeji bytu za cenu o 100.000,- Kč vyšší, než jsem očekávala. Spolupráce byla velmi příjemná, přátelská a vstřícná. Po prodeji mi Honza navíc pomohl i s přiznáním k dani z nabytí nemovitých věcí, zajistil kompletní vyplnění včetně všech příloh a odevzdal ho na finančním úřadě. V případě potřeby se na něj opět s důvěrou obrátím. Markéta Váchová vachovam@chello.cz "

Hodnocení: 5/5

"Ač k realitním kancelářím nemám příliš velkou důvěru, makléř pan Humhal si mě naprosto získal. Jeho přístup byl profesionální, lidský, vstřícný, milý, chápající, trpělivý, tolerantní a ochotný a naprosto se trefil do mé představy o podnájemci. Po ukončení současného nájmu nebudu absolutně váhat se na něho okamžitě opět obrátit."

Hodnocení: 5/5