Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jan Zachystal, MBA - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jan Zachystal, MBA je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86636405.

Jan Zachystal, MBA

Ředitel kanceláře - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 604 594 234
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM ISO 17024

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2001

Mým hlavním cíle je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, co nejrychleji a zároveň při zachování stoprocentní bezpečí všech zúčastněných stran.

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou stovky úspěšně prodaných nemovitostí s celkovou hodnotou přes 1 miliardu korun. Vím, kdy a komu vaši nemovitost nabídnout a nenechám vás prodat levně. Většina mých klientů přichází na doporučení, mnoho z nich se v průběhu prodeje stalo mými přáteli.

Specializuji se na luxusní nemovitosti v Praze. Na podporu prodeje, kromě dlouholeté klientely, nabízím moderní marketingové nástroje - videoprohlídky, záběry z dronů, prezentace na sociálních sítích, spolupráce se zahraničními zprostředkovateli. Na většinu dílčích kroků využívám úzce specializové odborníky - profesionální fotograf, kameraman, účetní, marketingový specialista na sociální sítě, inspekce nemovitostí, veškeré právní záležitosti řeší specializovaný advokát.


Reference

"Se službami poskytnutými p. Zachystalem jsme nadmíru spokojeni. Chtěli bychom vyzdvihnout jeho profesionální přístup a zajištění prodeje bytu tzv. na klíč. Pokud budeme v budoucnu řešit nákup / prodej nemovitosti, určitě budeme chtít, aby obchodní případ opět řešil p. Zachystal."

Hodnocení: 5/5

"- vysoká odbornost, profesionalita a transparentnost"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 4/5

"Souhlasím s uveřejnění hodnocení bez mého jména, nestojím o zveřejnění, že jsem prodal byt. Pana Zachystala mohu jen doporučit, poradil, nafotil k prodeji, zařídil inzerát, vyjednal cenu, zajistil komunikaci s bankou o hypotéce kupujícího, doporučil notářskou úschovu, zajistil výpis z katastru a byl u předání bytu kupujícímu. Lepšího makléře si neumím představit."

Hodnocení: 5/5

"Co se týká kvality služeb poskytnutých makléřem panem Janem Zachystalem - oceňuji naprosto profesionální jednání, vstřícný a flexibilní přístup po celou dobu prodeje nemovitosti, jeho znalosti v této problematice, ochotě vše vysvětlit a doporučit možná řešení spolu s uvedením výhod a nevýhod a okamžitou reakcí v případě mých dotazů. Byla jsem naprosto spokojena."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi solidní jednání"

Hodnocení: 5/5

"Pan Zachystal se po celou dobu prodeje choval velice profesionálně. S naprosto čistým svědomím jej mohu každému doporučit. Jaroslava Stárková"

Hodnocení: 5/5

"Velmi doporučuji pana Zachystala, je to slušný a pohodový člověk, se kterým se bezproblémově na všem dohodnete."

Hodnocení: 5/5

"Pan Zachystal má velmi příjemné a vstřícné vystupování, je profesionální a korektní. V širším pohledu bylo jednání s pracovníky společnosti Remax velmi konstruktivní a bez zbytečných průtahů."

Hodnocení: 5/5

"Oceňujeme vysokou profesionalitu pana Zachystala,jeho empatii vůči klientovi a za každých okolností jeho vstřícnost a ochotu poradit ,pomoci a řešit vše ke zdárnému ukončení procesu prodeje nemovité věci. Byla radost s ním spolupracovat. manželé Dana a Vlastimil K. z Prahy"

Hodnocení: 5/5

"rychlé a precizní provedení veškerých nutných kroků, věcné ale stoprocentně spolehlivé jednání"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vřele můžeme pana Jana Zachystala doporučit. Prodej nemovitosti byl veden profesionálně se znalostí oboru. Cena nemovitosti byla zhodnocena realisticky vzhledem k možnostem a chování trhu. Kontakt přes mail a telefon byl pravidelný a rychlý. Jednání pana Zachystala otevřené a směřující k cíli."

Hodnocení: 5/5

"profesionální, vstřícný, solidní, férový"

Hodnocení: 5/5

"Absolutně vynikající přístup. velice doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem opravdu spokojen, pan Zachystal jedná na rovinu, podává kvalitní informace a je vstřícný. Nemovitost prodal opravdu rychle, za 2 měsíce. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"S lepším makléřem jsme se dosud nesetkali, a to jak co se týče odbornosti, tak i morálně volných vlastností. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionální přístup, se vším jsme byli spokojeni, vřele doporučujeme"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Jana Zachystala jsem byla naprosto spokojená. Je to velmi kompetentní makléř, znalý všech patřičných právních postupů, a navíc má "nos" pro realitní trh. Nejdříve jsem se s ním setkala jako kupující nemovitosti, jejíž prodej zprostředkovával. Později jsem s důvěrou v jeho služby danou nemovitost prostřednictvím něho pronajala, a to k mojí plné spokojenosti. Jana Votoupal"

Hodnocení: 5/5

"Velice spolehlivý makléř, který jedná zcela na rovinu. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5