Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jan Zachystal, MBA - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jan Zachystal, MBA je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86636405.

Jan Zachystal, MBA

Ředitel kanceláře - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 604 594 234
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM ISO 17024 Platinum

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2001

Mým hlavním cíle je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, co nejrychleji a zároveň při zachování stoprocentní bezpečí všech zúčastněných stran.

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou stovky úspěšně prodaných nemovitostí s celkovou hodnotou přes 1 miliardu korun. Vím, kdy a komu vaši nemovitost nabídnout a nenechám vás prodat levně. Většina mých klientů přichází na doporučení, mnoho z nich se v průběhu prodeje stalo mými přáteli.

Specializuji se na luxusní nemovitosti v Praze. Na podporu prodeje, kromě dlouholeté klientely, nabízím moderní marketingové nástroje - videoprohlídky, záběry z dronů, prezentace na sociálních sítích, spolupráce se zahraničními zprostředkovateli. Na většinu dílčích kroků využívám úzce specializové odborníky - profesionální fotograf, kameraman, účetní, marketingový specialista na sociální sítě, inspekce nemovitostí, veškeré právní záležitosti řeší specializovaný advokát.


Reference

"- vysoká odbornost, profesionalita a transparentnost"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 4/5

"Souhlasím s uveřejnění hodnocení bez mého jména, nestojím o zveřejnění, že jsem prodal byt. Pana Zachystala mohu jen doporučit, poradil, nafotil k prodeji, zařídil inzerát, vyjednal cenu, zajistil komunikaci s bankou o hypotéce kupujícího, doporučil notářskou úschovu, zajistil výpis z katastru a byl u předání bytu kupujícímu. Lepšího makléře si neumím představit."

Hodnocení: 5/5

"Co se týká kvality služeb poskytnutých makléřem panem Janem Zachystalem - oceňuji naprosto profesionální jednání, vstřícný a flexibilní přístup po celou dobu prodeje nemovitosti, jeho znalosti v této problematice, ochotě vše vysvětlit a doporučit možná řešení spolu s uvedením výhod a nevýhod a okamžitou reakcí v případě mých dotazů. Byla jsem naprosto spokojena."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi solidní jednání"

Hodnocení: 5/5

"Pan Zachystal se po celou dobu prodeje choval velice profesionálně. S naprosto čistým svědomím jej mohu každému doporučit. Jaroslava Stárková"

Hodnocení: 5/5

"Velmi doporučuji pana Zachystala, je to slušný a pohodový člověk, se kterým se bezproblémově na všem dohodnete."

Hodnocení: 5/5

"Pan Zachystal má velmi příjemné a vstřícné vystupování, je profesionální a korektní. V širším pohledu bylo jednání s pracovníky společnosti Remax velmi konstruktivní a bez zbytečných průtahů."

Hodnocení: 5/5

"Oceňujeme vysokou profesionalitu pana Zachystala,jeho empatii vůči klientovi a za každých okolností jeho vstřícnost a ochotu poradit ,pomoci a řešit vše ke zdárnému ukončení procesu prodeje nemovité věci. Byla radost s ním spolupracovat. manželé Dana a Vlastimil K. z Prahy"

Hodnocení: 5/5

"rychlé a precizní provedení veškerých nutných kroků, věcné ale stoprocentně spolehlivé jednání"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vřele můžeme pana Jana Zachystala doporučit. Prodej nemovitosti byl veden profesionálně se znalostí oboru. Cena nemovitosti byla zhodnocena realisticky vzhledem k možnostem a chování trhu. Kontakt přes mail a telefon byl pravidelný a rychlý. Jednání pana Zachystala otevřené a směřující k cíli."

Hodnocení: 5/5

"profesionální, vstřícný, solidní, férový"

Hodnocení: 5/5

"Absolutně vynikající přístup. velice doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem opravdu spokojen, pan Zachystal jedná na rovinu, podává kvalitní informace a je vstřícný. Nemovitost prodal opravdu rychle, za 2 měsíce. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"S lepším makléřem jsme se dosud nesetkali, a to jak co se týče odbornosti, tak i morálně volných vlastností. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionální přístup, se vším jsme byli spokojeni, vřele doporučujeme"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Jana Zachystala jsem byla naprosto spokojená. Je to velmi kompetentní makléř, znalý všech patřičných právních postupů, a navíc má "nos" pro realitní trh. Nejdříve jsem se s ním setkala jako kupující nemovitosti, jejíž prodej zprostředkovával. Později jsem s důvěrou v jeho služby danou nemovitost prostřednictvím něho pronajala, a to k mojí plné spokojenosti. Jana Votoupal"

Hodnocení: 5/5

"Velice spolehlivý makléř, který jedná zcela na rovinu. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5