Jitka Šalounová

Specializace - jazyk

  • - Ruština
  • - Slovenština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 602 202 451
E-mail jitka.salounova@re-max.cz
Web www.remaxalfa.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Paní Jitku Šalounovou mohu vřele doporučit. Je totiž makléř srdcem, což je v dnešní době velmi vzácné. Svěříte-li se do jejích rukou, máte jistotu, že prodej či koupě nemovitosti a s tím spojené obavy, pochyby a často i nervy, velmi dobře vnímá a chápe. Stará se pečlivě o celý průběh tak, abyste byli stále informovaní a její přístup je vysoce profesionální a přitom citlivý a lidský."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, ochota a velice lidský a přátelský přístup. Tímto bychom chtěli paní Šalounové ještě jednou poděkovat za pomoc s prodejem nemovitosti, který díky ní proběhl bez problémů. Ocenil bych zejména její přátelský a lidský přístup a společně s jejími zkušenostmi a profesionalitou nám nezbývá, než její služby doporučit ostatním klientům."

Hodnocení: 10/10

"Pani Šalounova je opravdu profesionál, spolupráce s ni byla skutečně uzasna. Vřele doporucuji"

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounovou mohu jen doporučit! Vyznačuje se vysokým stupněm profesionality, nasazením i osobním přístupem. Obrátila jsem se na ní díky předchozí dobré zkušenosti při prodeji bytu mého příbuzného. I tentokrát vše fungovalo perfektně. Nemovitost jsme měli prodanou za maximální cenu, kterou jsme očekávali v termínu, ve který jsme ani nedoufali."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 602 202 451
E-mail jitka.salounova@re-max.cz
Web www.remaxalfa.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

NABÍZÍM KOMPLEXNÍ REALITNÍ SLUŽBY PŘI PRODEJI NEBO PRONÁJMU VAŠÍ NEMOVITOSTI. Zpracuji tržní odhad nemovitosti pro prodej i dědické řízení. Mám certifikaci pro práci realitního makléře a v oboru praxi již osmým rokem, pracuji hlavně na základě doporučení, což je pro mne velmi zavazující. Nezávazná konzultace je u mne samozřejmostí, zavolejte a poraďte se o prodeji Vaší nemovitosti. Ráda se s vámi sejdu. Moje lokalita je Praha a Středočeský kraj, ale jsem schopna zobchodovat nemovitost v celé ČR,spokojený kliet je pro mne priorita. IČ 437 00 560