offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jitka Šalounová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Jitka Šalounová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 43700560.

Jitka Šalounová

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 602 202 451
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Dobrý den,se službami p.Jitky Šalounové,jsem byl maximálně spokojen.Její jednání bylo velice profesionální a rychlé.Můj požadavek byl k mé spokojenosti velice rychle zrealizován. Její služby mohu určitě doporučit a také tak v případě potřeby mých přátel rád učiním."

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstřícná, komunikativní a spolehlivá."

Hodnocení: 10/10

"Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Jitce Šalounové za velice profesionální přístup při realizaci pronájmu mého bytu.Její jednání bylo velmi rychlé a ve všech bodech naší dohodnuté spolupráce velice precizní. Její služby mohu určitě komukoliv doporučit a také tak v okolí svých přátel činím."

Hodnocení: 10/10

"Nejlepší makléřka! S paní Šalounovou mám několik pracovních zkušeností a vždy 100% spokojenost. Velmi se snaží aby byly obě strany spokojené a je velmi obětavá. Rozhodně ji doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Nejlepší makléřka, kterou můžete mít. Velmi snaživá, empatická a profesionální. Rozhodně doporučuji!!!"

Hodnocení: 10/10

"Rád bych touto cestou poděkoval paní Šalounové a vřele ji doporučil všem, kteří hledají seriózního makléře. S paní Šalounovou jsem se spojili při prodeji našeho bytu a byli jsme nadmíru spokojeni. Paní makléřka vždy vystupovala velmi profesionálně a celý průběh prodej díky ní proběhl v klidu a bez problémů. Paní Šalounová je velmi milá a komunikativní a vždy dodrží co slíbí. Pokud v budoucnu budeme potřebovat makléře, tak jedině paní Šalounovou. Jan Takáč"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den. S paní Jitkou Šalounovou jsem byla velice spokojena. Byla ve všem maximálně nápomocna. Věnovala se prodeji s maximálním úsilím a profesionalitou. Podařilo se ji prodat RD v krátké době. Má můj veliký dík. Určitě všem, kteří váhají a potřebují pomoci s prodejem nemovitosti vřele doporučuji. Košková Monika"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost,můžeme je doporučit. Tady se zbytečně nic neslibuje a jen nemluví ,ale koná. Kdybych měl něco k prodeji ,tak prodej jen paní Šalounovou a nikoho jiného nechci. Velice milá paní,vše nám vysvětlila bez nějakých zbytečných průtahů a navíc mám pocit ,že udělala pro nás ještě víc než by bylo potřeba. Skvělá spolupráce.))))))) Děkujeme paní Jitce Šalounové"

Hodnocení: 10/10

"Nemohu si na nic stěžovat. Vše proběhlo naprosto hladce. Přístup paní makléřky byl zcela profesionální. Vše bylo dotaženo do posledního detailu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Jitku Šalounovou mohu vřele doporučit. Je totiž makléř srdcem, což je v dnešní době velmi vzácné. Svěříte-li se do jejích rukou, máte jistotu, že prodej či koupě nemovitosti a s tím spojené obavy, pochyby a často i nervy, velmi dobře vnímá a chápe. Stará se pečlivě o celý průběh tak, abyste byli stále informovaní a její přístup je vysoce profesionální a přitom citlivý a lidský."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, ochota a velice lidský a přátelský přístup. Tímto bychom chtěli paní Šalounové ještě jednou poděkovat za pomoc s prodejem nemovitosti, který díky ní proběhl bez problémů. Ocenil bych zejména její přátelský a lidský přístup a společně s jejími zkušenostmi a profesionalitou nám nezbývá, než její služby doporučit ostatním klientům."

Hodnocení: 10/10

"Pani Šalounova je opravdu profesionál, spolupráce s ni byla skutečně uzasna. Vřele doporucuji"

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounovou mohu jen doporučit! Vyznačuje se vysokým stupněm profesionality, nasazením i osobním přístupem. Obrátila jsem se na ní díky předchozí dobré zkušenosti při prodeji bytu mého příbuzného. I tentokrát vše fungovalo perfektně. Nemovitost jsme měli prodanou za maximální cenu, kterou jsme očekávali v termínu, ve který jsme ani nedoufali."

Hodnocení: 10/10

"příjemná, kvalifikovaná makléřka se znalostí problematiky trhu s nemovitostmi, dala mi jistotu při prodeji bytu"

Hodnocení: 10/10

"Na makléřku jsem se obrátil již podruhé vzhledem k výborné předchozí zkušenosti. Paní Šalounová je velmi vstřícná, profesionální a veškeré náležitosti prodeje řeší i nad rámec svých povinností. Dokonalá je i spolupráce s jejím týmem. Velmi oceňuji i milý a lidský přístup, protože prodej mého domu byl pro mne velmi emotivní záležitostí a zasáhl i velmi do života celé rodiny. Děkuji za perfektně provedený prodej i lidskou podporu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounovou mohu doporučit, využila jsem jejích služeb opakovaně a vždy k maximální spokojenosti. Je milá, ochotná a profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Úžasná spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounová je velmi profesionální a přitom lidsky laskavá. O naši záležitost se starala k naší naprosté spokojenosti a s maximálním nasazením. Využití jejich služeb můžeme vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Pani Jitka Salounova me oslovila svoji obrovskou profesionalitou,dukladnym prostudovanim prodavane nemovitosti a zaroven i svymi psychologickymi znalostmi,coz take vyznamnou merou priselo k jeji 100 procentne odvedene praci."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Profesionální a zároveň lidský přístup. Skvělá spolupráce. Mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Při prodeji naší nemovitosti jsme využili služeb makléřky paní Jitky Šalounové. Spolupráce s ní byla naprosto bezproblémová, naopak většinu věcí řešila daleko za rámec svých smluvních povinností. Vynikající byla i spolupráce s dalšími lidmi z jejího týmu. Její služby můžeme rozhodně všem jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Perfektně vypracovaná prezentace,dokonalá spolupráce s odborníky ohledně financí a právního zajištění, pro mne srozumitelně vypracované veškeré podklady k prodeji, trpělivé vysvětlování daných situací, profesionální vystupování a hlavně jasný a příjemný zájem o klienta."

Hodnocení: 10/10

"paní Šalounová byla velmi vstřícná, byt pronajala během 3 dní, bez toho, že bych se musela jakkoli účastnit . rychlost a samostatnost mne velmi mile překvapily "

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounovou jsme viděli poprvé, když si přijela nafotit náš družstevní byt. Její vystupování je velice příjemné a už od začátku nám bylo jasné, že jsme v dobrých rukou. Paní Šalounová vypracovala krásný a pravdivý popis našeho bytu a včetně fotek jej vyvěsila na stránky RE/MAXu. Při prohlídkách vedla rozhovor se zájemci především makléřka sama, naše přítomnost nebyla téměř potřeba. Oceňujeme především to, jak si poradila při vysvětlování podmínek ve smlouvách o převodu, jak zodpověděla veškeré dotazy, které od nás na schůzce s kupujícími dostala a především taktiku vyjednávání o kupní ceně. Tímto paní Šalounové ještě jednou moc děkujeme za poskytnuté služby a přejeme jí, ať se jí i nadále daří! :-) Pavlína Francová a Jan Škára"

Hodnocení: 10/10

"Vysoké pracovní nasazení, profesionalita a milý lidský přístup udělá z každé pracovní schůzky s paní Jitkou přátelské setkání. Schopnost vhodné prezentace domu a vstřícné jednání se zájemci přispělo k brzkému prodeji mého domu, který předtím několik měsíců neúspěšně nabízela jiná RK. "

Hodnocení: 10/10

"Výše ohodnocení odpovídá výši spokojenosti"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"profesionalni pristup,vstricnost,lidskost,odborne znalosti,na ceske pomery vysoce nadstandardni servis pro klienta,takze p.Jitku Salounovou vrele doporucim dale..."

Hodnocení: 10/10

"vysoká profesionalita, vstřícnost, trpělivost a obětavost "

Hodnocení: 10/10

"Na makléřku jsem obdržela doporučení od velmi spokojeného klienta.Je obětavá,důsledná,příjemná a velmi profesionální.Věřím,že bez její práce,zainteresování v mém prodeji nemovitosti by mé starosti nebraly konce. Velmi mi pomohla.Můžu její schopnosti vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Jitka Salounova je rychla a velice chytra a spolehliva , vzdy ji rad doporucim vsem znamym . Jeste jednou dekuji a preji hodne uspechu Milan. Vandas"

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounová je příjemná a profesionální, byla jsem s jejími službami spokojena. "

Hodnocení: 10/10

"Paní Šalounová se k nám i protistraně chovala vždy profesionálně. Je pracovitá, velice ochotná a milá. Všem, kteří potřebují služby v oblasti realit, ji mohu vřele doporučit. "

Hodnocení: 10/10

"Velice profesionální, příjemná. Doporučuji."

Hodnocení: 10/10
.