Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Lenka Formanová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Lenka Formanová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86975188.

Lenka Formanová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 724 549 017
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Lenka Formanová

Představení makléře

"DOMOV. JAKÉ HŘEJIVÉ SLOVO. KDYBYSTE PROJELI A PROCESTOVALI CELÝ SVĚT, BUDE TO NAKONEC KŘIVKA DĚTSKÉHO OBZORU, KTERÁ SE STANE MAGNETICKOU STŘELKOU TOUŽEBNÉHO DOMŮ, JENOM DOMŮ"

Ladislav Stehlík český básník, malíř a spisovatel

Každá nemovitost má svůj příběh. A já budu s Vámi a pro Vás ráda otevírat jeho novou kapitolu.

Pod křídly RE/MAX Vás bezpečně provedu po cestě celého realitního procesu.

REALITNÍ ZÁKON

Vzdělání, praxe, pojištění

SPLNĚNO!

Reference

"Služby paní Formanové byly vynikající. Díky její vstřícnosti a profesionalitě proběhlo vše rychle a bez jakýchkoliv problémů. "

Hodnocení: 5/5

"Rychlý, kvalitní a velmi profesionální přístup k zakázce."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální a lidský přístup makléře. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Lenka Formanová je vysoce profesionální makléřka. Velice dobře rozumí své profesi, dokáže zkušeně poradit v technických otázkách stejně tak jako v praktických věcech. S přirozenou empatií podpoří pronajímatele nemovitosti při rozhodování o budoucím nájemci tak, aby spolu zájmy a potřeby obou smluvních stran harmonizovaly."

Hodnocení: 5/5

"Ochotná,milá,vstřícná. Vše vysvětlila a vyřídila"

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou Lenkou Formánkovou jsem byla maximálně spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Vynikající služby ve všech ohledech. Paní Formanová mi pomáhala s několika realitními transakcemi a vždy jsem byl velmi spokojen. Mohu porovnat i s jinými makléři, které měla protistrana (když jsem nakupoval nemovitost) a paní Formanová je objektivně vynikající."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný přístup, velmi korektní jednání, rychlost a ochota."

Hodnocení: 5/5

"S paní Formanovou spolupracujeme již mnoho let, nikdy bych jí nevyměnila, je báječná!"

Hodnocení: 5/5

"Se službami paní Formanové jsem byla velmi spokojená. Při prodeji nemovitosti byla spolehlivá, odpovědná, korektní a profesionální. Velmi dobře se mi s ní jednalo a určitě ji budu dále doporučovat. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup, zdvořilé jednání i vystupování, respekt k majiteli i klientovi, relevantní návrhy a odpovědné hledání nejlepšího řešení. Vlídné zakončení celé akce. Příjemné překvapení :-), pokud by svět byl plný takových lidí, jako je paní Formanová, byl by významně milejší! Simeona Zikmundová "

Hodnocení: 5/5

"Stoprocentni pravni a organizacni priprava a realizace akve."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé a hladké řešení s milým přístupem. Vždy se v budoucnosti rád na paní Formanovou obrátím a budu se těšit na spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"realitní makléřka paní Lenka Formanová nám úspěšně zprostředkovala prodej naší nemovitosti. Oceňujeme její vstřícné jednání, vše nám odborně vysvětlila a zařídila potřebné. Poradila nám, jaké potřebujeme revizní zprávy pro nároky nových majitelů. Do své práce dala osobní zaujetí, a tím nám dala naději, že vše bude splněno podle našeho přání. Děkujeme jí za všechno a můžeme ji určitě doporučit jako schopnou a pečlivou realitní makléřku."

Hodnocení: 5/5

"Příjemný a profesionální přístup, rychlé jednání "

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo v naprostém pořádku a pokud nastal problém (a bylo jich více) , tak se vše vyřešilo v co nejkratším termínu. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"Veškeré služby a nabídka bez problému. Nabízený byt byl do měsíce pronajatý a za cenu, kterou jsem požadovala. Makléřka má skvělý servis, co se týče zákazníků. Pomohla mi i bývalými nájemníky, co se týče předání bytu a smluvní dokumentace a zároveň nafotila škody. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Formanová je skvělá makléřka, která se vyzná na trhu nemovitostí a spolupráce s ní je opravdu vynikající. Mám srovnání i s jinými makléři a můžu jí vřele doporučit. Realizovala nám prodej chaty a vše proběhlo hladce, rychle a bezchybně. Její profesionální přístup, milé a vstřícné chování, to vše nám celý prodej velmi usnadnilo a my jsem se na ní mohli ve všem spolehnout. "

Hodnocení: 5/5

"vynikající, bez konkurence, velké zkušenosti"

Hodnocení: 5/5

"Jsem ráda,že máte ve vašem kolektivu velmi sympatickou, ochotnou, pracovitou paní Lenku. Vždy jsme se bez problémů dohodly na další akci a byla vždy vstřícná. Prostě je vidět, že jí její práce baví a je na správném místě. Přeji jí i Vám hodně zdarů ve vaší práci. Prostě na jedničku! Děkuji Šulavíková Marie"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni, milé, rychlé jednani."

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji vysokou profesionalitu pí Formanové, její znalosti realitního trhu, dokonalou právní přípravu pronájmu a v neposlední řadě příjemné vystupování."

Hodnocení: 5/5

"rychlost, spolehlivost"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Služby paní Lenky Formanové jsou na velmi vysoké profesionální úrovni avšak s velice lidským přístupem. Tuto makléřku mohu doporučit každému a i to dělám"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní práce,jako vždy. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo podle mých představ, s prací makléřky jsem byl spokojen. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5