Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Lenka Formanová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Lenka Formanová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86975188.

Lenka Formanová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 724 549 017
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Lenka Formanová

Představení makléře

"DOMOV. JAKÉ HŘEJIVÉ SLOVO. KDYBYSTE PROJELI A PROCESTOVALI CELÝ SVĚT, BUDE TO NAKONEC KŘIVKA DĚTSKÉHO OBZORU, KTERÁ SE STANE MAGNETICKOU STŘELKOU TOUŽEBNÉHO DOMŮ, JENOM DOMŮ"

Ladislav Stehlík český básník, malíř a spisovatel

Každá nemovitost má svůj příběh. A já budu s Vámi a pro Vás ráda otevírat jeho novou kapitolu.

Pod křídly RE/MAX Vás bezpečně provedu po cestě celého realitního procesu.

REALITNÍ ZÁKON

Vzdělání, praxe, pojištění

SPLNĚNO!

Reference

"Paní Lenka Formanová je vysoce profesionální makléřka. Velice dobře rozumí své profesi, dokáže zkušeně poradit v technických otázkách stejně tak jako v praktických věcech. S přirozenou empatií podpoří pronajímatele nemovitosti při rozhodování o budoucím nájemci tak, aby spolu zájmy a potřeby obou smluvních stran harmonizovaly."

Hodnocení: 5/5

"Ochotná,milá,vstřícná. Vše vysvětlila a vyřídila"

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou Lenkou Formánkovou jsem byla maximálně spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Vynikající služby ve všech ohledech. Paní Formanová mi pomáhala s několika realitními transakcemi a vždy jsem byl velmi spokojen. Mohu porovnat i s jinými makléři, které měla protistrana (když jsem nakupoval nemovitost) a paní Formanová je objektivně vynikající."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný přístup, velmi korektní jednání, rychlost a ochota."

Hodnocení: 5/5

"S paní Formanovou spolupracujeme již mnoho let, nikdy bych jí nevyměnila, je báječná!"

Hodnocení: 5/5

"Se službami paní Formanové jsem byla velmi spokojená. Při prodeji nemovitosti byla spolehlivá, odpovědná, korektní a profesionální. Velmi dobře se mi s ní jednalo a určitě ji budu dále doporučovat. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup, zdvořilé jednání i vystupování, respekt k majiteli i klientovi, relevantní návrhy a odpovědné hledání nejlepšího řešení. Vlídné zakončení celé akce. Příjemné překvapení :-), pokud by svět byl plný takových lidí, jako je paní Formanová, byl by významně milejší! Simeona Zikmundová "

Hodnocení: 5/5

"Stoprocentni pravni a organizacni priprava a realizace akve."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé a hladké řešení s milým přístupem. Vždy se v budoucnosti rád na paní Formanovou obrátím a budu se těšit na spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"realitní makléřka paní Lenka Formanová nám úspěšně zprostředkovala prodej naší nemovitosti. Oceňujeme její vstřícné jednání, vše nám odborně vysvětlila a zařídila potřebné. Poradila nám, jaké potřebujeme revizní zprávy pro nároky nových majitelů. Do své práce dala osobní zaujetí, a tím nám dala naději, že vše bude splněno podle našeho přání. Děkujeme jí za všechno a můžeme ji určitě doporučit jako schopnou a pečlivou realitní makléřku."

Hodnocení: 5/5

"Příjemný a profesionální přístup, rychlé jednání "

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo v naprostém pořádku a pokud nastal problém (a bylo jich více) , tak se vše vyřešilo v co nejkratším termínu. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"Veškeré služby a nabídka bez problému. Nabízený byt byl do měsíce pronajatý a za cenu, kterou jsem požadovala. Makléřka má skvělý servis, co se týče zákazníků. Pomohla mi i bývalými nájemníky, co se týče předání bytu a smluvní dokumentace a zároveň nafotila škody. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Formanová je skvělá makléřka, která se vyzná na trhu nemovitostí a spolupráce s ní je opravdu vynikající. Mám srovnání i s jinými makléři a můžu jí vřele doporučit. Realizovala nám prodej chaty a vše proběhlo hladce, rychle a bezchybně. Její profesionální přístup, milé a vstřícné chování, to vše nám celý prodej velmi usnadnilo a my jsem se na ní mohli ve všem spolehnout. "

Hodnocení: 5/5

"vynikající, bez konkurence, velké zkušenosti"

Hodnocení: 5/5

"Jsem ráda,že máte ve vašem kolektivu velmi sympatickou, ochotnou, pracovitou paní Lenku. Vždy jsme se bez problémů dohodly na další akci a byla vždy vstřícná. Prostě je vidět, že jí její práce baví a je na správném místě. Přeji jí i Vám hodně zdarů ve vaší práci. Prostě na jedničku! Děkuji Šulavíková Marie"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni, milé, rychlé jednani."

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji vysokou profesionalitu pí Formanové, její znalosti realitního trhu, dokonalou právní přípravu pronájmu a v neposlední řadě příjemné vystupování."

Hodnocení: 5/5

"rychlost, spolehlivost"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Služby paní Lenky Formanové jsou na velmi vysoké profesionální úrovni avšak s velice lidským přístupem. Tuto makléřku mohu doporučit každému a i to dělám"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní práce,jako vždy. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo podle mých představ, s prací makléřky jsem byl spokojen. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5