offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Libuše Humplová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Libuše Humplová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 73798070.

Ing. Libuše Humplová

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 724 257 347
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Moje motto:

"Cílem mé práce není jen spokojený klient, ale klient, který se vrací".

"Vážená paní ing. Kohlerová, vyžádal jsem si Vaši mailovou adresu, abych zcela výjimečně vyjádřil své díky a obdiv při práci Vaší kolegyně ing. L. Humplové. Dvakrát jsem ji na doporučení mého známého požádal o zprostředkování prodeje nejdřív zahrady a pak rodinného domu po mých rodičích v Hostouni. Byl jsem velmi mile překvapen, s jakým nasazením k prodeji přistupovala. Při jednáních s klienty postupovala velice psychologicky a důvěryhodně, proto jsme dospěli ke zdárné realizaci prodeje. Proto jsem se rozhodl Vás o kvalitách Vaší kolegyně informovat, což činím poprvé v životě. A tak Vám přeji, abyste lidí tohoto typu měli ve Vaší firmě co nejvíce. S pozdravem František Novák, Kladno"   

Moje realizované zakázky

Praha - ulice:

Evropská, Tibetská, Kralupská, Nevanova, Libocká, Jinočanská, Radčina, Parašutistů, Zavadilova, Galandova, dr. Zikmunda Wintra, Ciolkovského, Manská zahrada, Tusarova, Vinohradská, Koubkova, Průběžná, Na Švihance, Boleslavova, Veletržní, Rorýsova, V Jirchářích, Bělehradská, Na Radosti, V Zápolí, Kotorská, Madridská, Jablonecká, Káranská, Proutěná, Na Švihance, Jeřábnická, Revoluce, Milerova...

Kladno :  Jaroslava Seiferta, Americká, Čsl. armády, Moskevská... 

Ostatní v ČR  : Dolní Adršpach, Hlásná Třebaň, Koněprusy, Zbuzany, Brandýsek, Hostouň, Unhošť, Hoštka-Malešov, Orlík-Chřešťovice, Rudná u Prahy, Třebotov, Přezletice, Bubovice, Golčův Jeníkov, Nové Strašecí...   

Reference

"Celý prodej se uskutečnil podle mého očekávání, nemohu nic vytknout, se vším jsem byla spokojena. Děkuji. M.Kružlíková "

Hodnocení: 10/10

"Moc děkujeme za příjemnou spolupráci... Veškeré jednání proběhlo perfektně. "

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup."

Hodnocení: 10/10

"Paní Libuška mi byla doporučena a jsem ráda, že jsem oslovila právě ji - navíc je velmi milá, trpělivě zodpovídala a zjišťovala veškeré mé dotazy. Vše proběhlo bez sebemenšího zaškobrtnutí a - alespoň pro mě nečekaně - nesmírně rychle. Naprosto profesionální přístup na vysoké úrovni se zároveň lidským faktorem, což je dnes veliká vzácnost. Nemohu jinak než vřele doporučit a ještě jednou děkuji! Lenka V."

Hodnocení: 10/10

"Po všech stránkách 100%- ní spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"S paní Humplovou jsme byli velmi spokojeni. Vše probíhalo velmi rychle a vždy přesně dle domluvy. Paní Humplová nám vyšla ve všem vstříc a pomohla nám i s vyřízením věcí nad rámec jejích povinností. Moc děkujeme."

Hodnocení: 10/10

"Již podruhé jsem s paní inženýrkou Humplovou velice spokojená. Je odbornicí na svém místě. Vždy milá, ochotná,dokáže poradit a vše zařídit ke spokojenosti všech zúčastněných."

Hodnocení: 10/10

"Chci Vám velmi poděkovat za nadstandardní a v oboru realit výjimečný přístup ve zprostředkování prodeje naší chalupy. Komunikace, ochota i dodržení všeho předem dohodnutého může jít příkladem. Budu-li uvažovat o prodeji, nebo nákupu jiné nemovitosti, určitě Vás kontaktuji. Díky!"

Hodnocení: 10/10

"Vždy profesionální, ochotné, vstřícné a milé jednání."

Hodnocení: 10/10

"Vše v naprostém pořádku."

Hodnocení: 10/10

"Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním a přátelským přístupem makléřky."

Hodnocení: 10/10

"S paní Humplovou se mi velmi dobře spolupracovalo. Je lidská, příjemná, zároveň spolehlivá a profesionální. Doporučila jsem ji už několika svým přátelům."

Hodnocení: 10/10

"Pí ing. Humplová jednala velmi seriózně, profesionálně, rychle a spolehlivě...Příjemné vystupování, opravdový zájem o klienta, "šestý smysl" pro správné vyhodnocení situace a dobré rozhodování"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S paní Humplovou jsme byli velmi spokojeni. Jednala na rovinu, zjišťovala si potřebné informace pro obě strany. Naprosto perfektně nás nastoupila."

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka je velice profesionální a milá. Můžu vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"velmi příjemné vystupování, výborná komunikace a spolupráce... "

Hodnocení: 10/10

"Lidský a vstřícný přístup včetně odborných vědomostí důležitých pro prodej nemovitostí."

Hodnocení: 10/10

"Paní inženýrka Humplová pracuje opravdu profesionálně, slušně a při tom efektivně. Rozhodně ji jako makléřku doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s paní Humplová je na velice profesionální úrovni. Její podpora v prodeji a vyjednávání s zájemci byla dle mých představ. Jsem rád, že jsem mohl s ní spolupracovat na prodeji mé nemovitosti. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"Paní Humplovou mohu jen doporučit ,byla jsem velice spokojena."

Hodnocení: 10/10

"s paní ing.libuši humploviu jsem byla velice spokojena je spolehlivá ,pečlivá,příjemná velice hezky se sní spolupracuje "

Hodnocení: 10/10

" Vysoce profesionálně poskytnutá realitní služba, 100% spokojenost"

Hodnocení: 10/10
.