Lucie Majerová

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Němčina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

  • - Byty
  • - Domy
Tel. +420 777 554 392
E-mail lucie.majerova@re-max.cz
Web www.odhadbytupraha.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"S jednáním paní Majerové jsem byl spokojen, bylo příjemné a vstřícné. Vrátila mi důvěru ke (slušným) realitním makléřům."

Hodnocení: 9/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 9/10

"Profesionalita,vstřícnost,flexibilita a ochota paní L. Majerové předčily má očekávání.Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů.O každém kroku,který se týkal prodeje bytu jsem byla vždy neprodleně informovaná,jakékoliv dotazy mi byly hned a srozumitelně zodpovězeny.Lucie Majerová je opravdu obrovská profesionálka,která se své práci věnuje a to i ve dnech prac.klidu a večerních hodinách.Kdykoliv se jí dalo telefonovat,poradila a zároveň informovala o veškerém dění,týkající se prodeje bytu.Je skvělá a mohla bych ji vřele doporučovat všem svým známým a s čistým svědomým mohu prohlásit,že budou stoprocentně spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo se své práci makléře věnuje tak poctivě, analyticky, jako Lucie Mayerova."

Hodnocení: 10/10
Tel. +420 777 554 392
E-mail lucie.majerova@re-max.cz
Web www.odhadbytupraha.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Poprvé jsem se setkala s prací v rámci realit před 6ti lety kdy jsem kupovala svoji první nemovitost, svůj první domov… Pamatuju si ten kolotoč emocí a nejistoty a nakonec ten nádherný pocit z toho, že přesto že moje životní úspory jsou fuč, něčeho jsem dosáhla a to díky pomoci těch správných poradců. Od té doby jsem zažila všechny aspekty nákupu, prodeje a pronájmu. Jsem profesionál originálně z oboru financí, ve kterém jsem pracovala převážně v Londýně. Teď žiji v překrásné Praze a reprezentuji realitní kancelář RE/MAX Alfa. Prahu poznávám společně se svým manželem Davidem a synem Oliverem. Líbí se mi práce s lidmi a úspěšný obchod mi dává obrovský pocit uspokojení. Mým cílem je vám pomoci a být poradcem, kterému můžete důvěřovat.