offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Lukáš Čepelák - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Lukáš Čepelák je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75339781.

Lukáš Čepelák

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 778 077 703
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Kdo jsem ?

Jmenuji se Lukáš Čepelák a zprostředkováním prodeje či pronájmu nemovitostí se zabývám již 9 let. Za tuto dobu jsem provedl své klienty více než čtyřmi sty úspěšnými realitními transakcemi. Od roku 2013 jsem pracoval v realitní kanceláři MAXIMA reality, momentálně působím ve společnosti REMAX Alfa, která je nejlépe hodnocenou pobočkou sítě REMAX v České republice. V roce 2017 jsem získal ocenění nejúspěšnější realitní specialista společnosti v počtu uskutečněných obchodům, několikrát jsem se také umístil na prvním místě jako realitní specialista daného měsíce.

Specializuji se především na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a pozemků v Praze a středních Čechách. Díky velkému počtu transakcí, které jsem pro své klienty zrealizoval, Vám rád poradím a pomohu s prodejem Vaší nemovitosti tak, abyste prodali za co nejvýhodnější cenu na aktuálním trhu. Mou prioritou je spokojený klient, a to jak na straně prodávající, tak na straně kupující. Při prodeji nemovitosti si zakládám především na dobrých osobních vztazích, pozitivním přístupu, přesnosti a dochvilnosti.

Pro své klienty se v rámci prodeje snažím využívat veškeré moderní postupy a technologie pro úspěšný prodej jejich nemovitosti. Před samotným prodejem bytu či domu připravím prodejní strategii, naše designérka nachystá nemovitost tak, aby na fotografiích působila co nejlépe, samotné fotografie následně připraví profesionální fotograf, inzerce proběhe na několika největších realitních serverech, pro klienta kupujícího vyřídíme hypoteční úvěr a veškeré smlouvy pro převod nemovitosti připraví náš zkušený advokát.

Mimo jiné poskytuji klientům nezávazné konzultace před prodejem nemovitosti, zpracování odhadní ceny zdarma, či placené vypracování odhadu pro dědické řízení či majetkové vyrovnání.

ocenění
ocenění

Moje specializace?

Pro své klienty zajišťuji komplexní služby. Mým heslem je spolehlivost, dochvilnost, přesnost, právní bezpečí, přátelský vztah a jistota.

Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a Středních Čechách, odhady nemovitostí zdarma za účelem prodeje, odhady nemovitostí pro dědické řízení a majetkové vyrovnání, pomoc se zajištěním financování, služba vyhledávání nemovitosti, realitní konzultace 

Foto1
Foto1

Facebook

.