Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Lukáš Čepelák - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Lukáš Čepelák je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75339781.

Lukáš Čepelák

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 778 077 703
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Kdo jsem ?

Jmenuji se Lukáš Čepelák a zprostředkováním prodeje či pronájmu nemovitostí se zabývám již 9 let. Za tuto dobu jsem provedl své klienty více než čtyřmi sty úspěšnými realitními transakcemi. Od roku 2013 jsem pracoval v realitní kanceláři MAXIMA reality, momentálně působím ve společnosti REMAX Alfa, která je nejlépe hodnocenou pobočkou sítě REMAX v České republice. V roce 2017 jsem získal ocenění nejúspěšnější realitní specialista společnosti v počtu uskutečněných obchodům, několikrát jsem se také umístil na prvním místě jako realitní specialista daného měsíce.

Specializuji se především na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a pozemků v Praze a středních Čechách. Díky velkému počtu transakcí, které jsem pro své klienty zrealizoval, Vám rád poradím a pomohu s prodejem Vaší nemovitosti tak, abyste prodali za co nejvýhodnější cenu na aktuálním trhu. Mou prioritou je spokojený klient, a to jak na straně prodávající, tak na straně kupující. Při prodeji nemovitosti si zakládám především na dobrých osobních vztazích, pozitivním přístupu, přesnosti a dochvilnosti.

Pro své klienty se v rámci prodeje snažím využívat veškeré moderní postupy a technologie pro úspěšný prodej jejich nemovitosti. Před samotným prodejem bytu či domu připravím prodejní strategii, naše designérka nachystá nemovitost tak, aby na fotografiích působila co nejlépe, samotné fotografie následně připraví profesionální fotograf, inzerce proběhe na několika největších realitních serverech, pro klienta kupujícího vyřídíme hypoteční úvěr a veškeré smlouvy pro převod nemovitosti připraví náš zkušený advokát.

Mimo jiné poskytuji klientům nezávazné konzultace před prodejem nemovitosti, zpracování odhadní ceny zdarma, či placené vypracování odhadu pro dědické řízení či majetkové vyrovnání.

ocenění
ocenění

Moje specializace?

Pro své klienty zajišťuji komplexní služby. Mým heslem je spolehlivost, dochvilnost, přesnost, právní bezpečí, přátelský vztah a jistota.

Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a Středních Čechách, odhady nemovitostí zdarma za účelem prodeje, odhady nemovitostí pro dědické řízení a majetkové vyrovnání, pomoc se zajištěním financování, služba vyhledávání nemovitosti, realitní konzultace 

Foto1
Foto1

Reference

"Pan Čepelák mi byl velmi nápomocen - profesionálně a zároveň s přátelským přístupem se postaral o to, aby prodej nemovitosti proběhl bez jediného problému. Vše fungovalo i v době jeho a poté i mé dovolené na jedničku. Moc děkuji a těším se na další případnou spolupráci. Jan Ondroušek"

Hodnocení: 5/5

"Absolutně bezchybný, profesionální přístup, nemusela jsem se vůbec o nic starat, vše zařídil, od fotografování nemovitosti až po předávací protokol. Mohu jedině doporučit, byla jsem velice spokojená!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za přátelský a profesionální přístup pana Lukáše Čepeláka. Pan Čepelák je velmi ochotný a komunikativní. Byla radost s ním spolupracovat. Vřele doporučuji všem budoucím klientům RE/MAX Alfa"

Hodnocení: 5/5

"Pan Čepelák, byl profesionální, velice prijemny, vstřícný, kdykoli jsem cokoli potřebovala rad mi vse vysvětlil, pomohl. velice mu za vse děkuji. Doporučuji 100% "

Hodnocení: 5/5