Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Marcela Ditrichová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Marcela Ditrichová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01225731.

Ing. Marcela Ditrichová

Mým cílem je nadšený spokojený klient, který se na mne rád znovu obrátí.

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 773 622 456
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

U každého klienta se snažím navrhnout mu to nejlepší řešení

Prodávat nebo kupovat nemovitost patří mezi ta nejdůležitější rozhodnutí v životě. Pokud se k takovému kroku chystáte, nabízím Vám své zkušenosti, aby toto rozhodnutí patřilo mezi šťastné okamžiky Vašeho života.

Pokud hledáte makléře, který si zakládá na zodpovědném přístupu, férovém jednání a dosažení maximální spokojenosti prodávajících i kupujících, jsem tady pro Vás. Každému klientovi nabízím možnost osobní schůzky s cílem pochopit jeho situaci a navrhnou mu to nejlepší řešení.

Zavolejte mi nebo pošlete mailovou zprávu, obratem se s Vámi spojím.

Něco víc o mně

Se mnou se nemusíte bát rizik spojených s prodejem nebo nákupem nemovitosti.

Specializace - typ nemovitosti:

  • byty
  • domy
  • pozemky

Specializace - jazyk:

  • angličtina
Marcela Ondrušová - certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa
Marcela Ondrušová - certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa

Reference

"Po všech stránkách absolutní spokojenost. "

Hodnocení: 5/5

"S paní Ondrušovou to nebyl můj první prodej bytu. Již jsem její služby v minulosti využila a v případě dalšího prodeje se opět obrátím na ní. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem, zkušenostmi, flexibilitou a s jejím přátelským chováním. Za mne mohu vřele doporučit, pokud hledáte profesionální služby a chcete nemovitost opravdu prodat. Děkuji moc za spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Hledání nájemce bylo po oboustranném doladění jeho optimálních parametrů velice rychlé. Paní Ondrušová je zdatná a zkušená makléřka, která umí výborně odhadnout i prověřit zájemce a chrání tak pronajímatele před potenciálními problémy."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, spolehlivost a výborná komunikace."

Hodnocení: 5/5

"Kompletní servis, flexibilita, kvalita, vstřícnost..."

Hodnocení: 5/5

"Vyborne hodnotim po vsech strankach."

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo v naprostém pořádku a v neuvěřitelně krátkém čase."

Hodnocení: 5/5

"Paní Marcela Ondrušová je velice pečlivá, ochotná a prosefionální realitní makléřka. Celou dobu prodeje mi byla k dispozici a o vše se svěle postarala. Pokud bych v budoucnu řešila další prodej/koupi zajisté bych se na ní obrátila znovu. Děkuji tedy ještě jednou za vše! Kristýna Škodová"

Hodnocení: 5/5

"Se službami paní makléřky jsem více než spokojená - z odborného hlediska i z hlediska jejího velmi vstřícného a profesionálního přístupu."

Hodnocení: 5/5

"Paní Marcela Ondrušová byla vždy vstřícná v jednání, nicméně její přehnanou horlivostí se věci někdy zbytečně komplikovali. Během procesu prodeje vznikla řada chyb, která celý proces od podpisu kupní smlouvy po převod peněz nepřiměřeně prodloužila (5 měsíců)."

Hodnocení: 4/5

"seriozní jednání, kompetentnost, ochota, vstřícnost, rychlost"

Hodnocení: 5/5

"S paní Ondrušovou spolupracuji pravidelně a považuji ji za absolutního profesionála s velkou zkušeností a citem pro obchod a správné načasování."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb výborná, mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"skvělý přístup, makléřka je vždy ochotná a jde jí zejména o spokojenost klienta."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, rychlost, serióznost. S paní Ondrušovou jsem opakovaně spolupracoval ve věcech pronájmu bytů a je pro mne symbolem absolutní profesionality. Myslí za klienta "úplně na všechno" a zbavuje ho časově náročných úkonů v souvislosti s různými dílčími kroky v rámci nového smluvního vztahu (např. převody smluv dodavatelů energií apod.). Je vždy k dispozici s radou ohledně sepsání vyvážené nájemní smlouvy a umí poradit i v dalších odborných otázkách stran pronájmů."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem příjemně překvapen a spokojen s profesionalitou, rychlostí a kvalitou služeb, jenž mi při prodeji mé stavební parcely slečna Ondrušová poskytla. "

Hodnocení: 5/5

"Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Vysoce profesionální přístup. Snaha pomoct a najít řešení v každé situaci. Rozhodně takto si představuji služby na vysoké úrovni. "

Hodnocení: 5/5

"Spolupráci s paní Ondrušovou při prodeji nemovitosti můžeme jen doporučit. Vždy nám vyšla vstříc, všechno zařídila a nemovitost se podařilo dobře prodat v nečekaně krátkém čase. Pokud ještě někdy budeme prodávat či kupovat nemovitost, určitě se obrátíme rovnou na ni."

Hodnocení: 5/5

"Nyní uzavírám s paní Ondrušovou již druhý obchod a pokud budu ještě někdy něco prodávat, tak se určitě opět obrátím na ní. Vše probíhá dle představ, velká ochota pomoci a přátelská atmosféra během obchodu. Mohu jednoznačně doporučit. Děkuji moc. Víc takových lidí. Jana Voříšková"

Hodnocení: 5/5

"- kvalita práce na exkluzivní úrovní - přátelský a zodpovědný přístup - 100% spolehlivost v procesu prodeje - skvělé připravena prezentace nemovitosti na prodej - nalezení vhodného kupce za neuvěřitelně krátkou dobu: do 3 dnů - komunikační a vyjednávací schopnosti na prestižní úrovni "

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce na žádoucí úrovni, velmi zodpovědná s velmi dobrou znalostí odborné problematiky a potřebným osobním úsilím o ochranu zájmů svého klienta. Velmi pracovitá s dobrým kontaktním vztahem ke klientovi a snahou řešit problematiku k oboustranné spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Vyborne a vstricne jednani."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vynikající, spolehlivá, aktivní."

Hodnocení: 5/5

"Paní Marcela Ondrušová je profesionál na svém místě, automatiky dokázala zajistit vše, co jsem jako klient od realitního makléře očekával a v perfektním jednání s úřady, družstvy i protistranou mne dokázala velmi mile překvapit svými vyjednávacími schopnostmi. Mnohokrát děkuji Š.W."

Hodnocení: 5/5

"Se servisem zajištění prodeje nemovitosti včetně všech nezbytných dalších úkonů jsem maximálně spokojen"

Hodnocení: 5/5

"na výsost spokojenost po všech stránkách,velká pomoc a ochota,v dnešní době se málokdy setkávám s lidmi,jako je Marcela Onrušová,vřelé díky a doporučení všem svým známým.Ještě jednou velké díky od nás.Mária Jelínková a Vladimír Šebesta"

Hodnocení: 5/5