offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Marcela Ondrušová - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Ing. Marcela Ondrušová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01225731.

Ing. Marcela Ondrušová

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 773 622 456
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

U každého klienta se snažím navrhnout mu to nejlepší řešení

Prodávat nebo kupovat nemovitost patří mezi ta nejdůležitější rozhodnutí v životě. Pokud se k takovému kroku chystáte, nabízím Vám své zkušenosti, aby toto rozhodnutí patřilo mezi šťastné okamžiky Vašeho života.

Pokud hledáte makléře, který si zakládá na zodpovědném přístupu, férovém jednání a dosažení maximální spokojenosti prodávajících i kupujících, jsem tady pro Vás. Každému klientovi nabízím možnost osobní schůzky s cílem pochopit jeho situaci a navrhnou mu to nejlepší řešení.

Zavolejte mi nebo pošlete mailovou zprávu, obratem se s Vámi spojím.

Něco víc o mně

Se mnou se nemusíte bát rizik spojených s prodejem nebo nákupem nemovitosti.

Specializace - typ nemovitosti:

  • byty
  • domy
  • pozemky

Specializace - jazyk:

  • angličtina
Marcela Ondrušová - certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa
Marcela Ondrušová - certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa

Reference

"Kompletní servis, flexibilita, kvalita, vstřícnost..."

Hodnocení: 10/10

"Vyborne hodnotim po vsech strankach."

Hodnocení: 10/10

"Vše proběhlo v naprostém pořádku a v neuvěřitelně krátkém čase."

Hodnocení: 10/10

"Paní Marcela Ondrušová je velice pečlivá, ochotná a prosefionální realitní makléřka. Celou dobu prodeje mi byla k dispozici a o vše se svěle postarala. Pokud bych v budoucnu řešila další prodej/koupi zajisté bych se na ní obrátila znovu. Děkuji tedy ještě jednou za vše! Kristýna Škodová"

Hodnocení: 10/10

"Se službami paní makléřky jsem více než spokojená - z odborného hlediska i z hlediska jejího velmi vstřícného a profesionálního přístupu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Marcela Ondrušová byla vždy vstřícná v jednání, nicméně její přehnanou horlivostí se věci někdy zbytečně komplikovali. Během procesu prodeje vznikla řada chyb, která celý proces od podpisu kupní smlouvy po převod peněz nepřiměřeně prodloužila (5 měsíců)."

Hodnocení: 7/10

"seriozní jednání, kompetentnost, ochota, vstřícnost, rychlost"

Hodnocení: 10/10

"S paní Ondrušovou spolupracuji pravidelně a považuji ji za absolutního profesionála s velkou zkušeností a citem pro obchod a správné načasování."

Hodnocení: 10/10

"Kvalita služeb výborná, mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"skvělý přístup, makléřka je vždy ochotná a jde jí zejména o spokojenost klienta."

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivost, rychlost, serióznost. S paní Ondrušovou jsem opakovaně spolupracoval ve věcech pronájmu bytů a je pro mne symbolem absolutní profesionality. Myslí za klienta "úplně na všechno" a zbavuje ho časově náročných úkonů v souvislosti s různými dílčími kroky v rámci nového smluvního vztahu (např. převody smluv dodavatelů energií apod.). Je vždy k dispozici s radou ohledně sepsání vyvážené nájemní smlouvy a umí poradit i v dalších odborných otázkách stran pronájmů."

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem příjemně překvapen a spokojen s profesionalitou, rychlostí a kvalitou služeb, jenž mi při prodeji mé stavební parcely slečna Ondrušová poskytla. "

Hodnocení: 10/10

"Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu. Paní Ondrušová je jak se říká člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit. Martina Heczková Vysoce profesionální přístup. Snaha pomoct a najít řešení v každé situaci. Rozhodně takto si představuji služby na vysoké úrovni. "

Hodnocení: 10/10

"Spolupráci s paní Ondrušovou při prodeji nemovitosti můžeme jen doporučit. Vždy nám vyšla vstříc, všechno zařídila a nemovitost se podařilo dobře prodat v nečekaně krátkém čase. Pokud ještě někdy budeme prodávat či kupovat nemovitost, určitě se obrátíme rovnou na ni."

Hodnocení: 10/10

"Nyní uzavírám s paní Ondrušovou již druhý obchod a pokud budu ještě někdy něco prodávat, tak se určitě opět obrátím na ní. Vše probíhá dle představ, velká ochota pomoci a přátelská atmosféra během obchodu. Mohu jednoznačně doporučit. Děkuji moc. Víc takových lidí. Jana Voříšková"

Hodnocení: 10/10

"- kvalita práce na exkluzivní úrovní - přátelský a zodpovědný přístup - 100% spolehlivost v procesu prodeje - skvělé připravena prezentace nemovitosti na prodej - nalezení vhodného kupce za neuvěřitelně krátkou dobu: do 3 dnů - komunikační a vyjednávací schopnosti na prestižní úrovni "

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce na žádoucí úrovni, velmi zodpovědná s velmi dobrou znalostí odborné problematiky a potřebným osobním úsilím o ochranu zájmů svého klienta. Velmi pracovitá s dobrým kontaktním vztahem ke klientovi a snahou řešit problematiku k oboustranné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"Vyborne a vstricne jednani."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Vynikající, spolehlivá, aktivní."

Hodnocení: 10/10

"Paní Marcela Ondrušová je profesionál na svém místě, automatiky dokázala zajistit vše, co jsem jako klient od realitního makléře očekával a v perfektním jednání s úřady, družstvy i protistranou mne dokázala velmi mile překvapit svými vyjednávacími schopnostmi. Mnohokrát děkuji Š.W."

Hodnocení: 10/10

"Se servisem zajištění prodeje nemovitosti včetně všech nezbytných dalších úkonů jsem maximálně spokojen"

Hodnocení: 10/10

"na výsost spokojenost po všech stránkách,velká pomoc a ochota,v dnešní době se málokdy setkávám s lidmi,jako je Marcela Onrušová,vřelé díky a doporučení všem svým známým.Ještě jednou velké díky od nás.Mária Jelínková a Vladimír Šebesta"

Hodnocení: 10/10