offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
RNDr. Martin Pleskač - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

RNDr. Martin Pleskač je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 45134529.

RNDr. Martin Pleskač

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 734 862 973
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Martin Pleskač - vždy něco navíc

Jste-li připraveni, jsem připraven i já hájit vaše zájmy, abyste dosáhli svého cíle v oblasti nemovitostí.

Jsem realitní specialista působící v oceňované realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Služby poskytuji převážně v Praze a okresech Beroun a Kladno.

Reference

"Ráda bych poděkovala panu Pleskačovi za skvělou práci při prodeji mé nemovitosti. Vše proběhlo bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti, ale také i všech zúčastněných. Zpočátku jsem měla obavy ze spolupráce s realitní kanceláří, ale mé obavy se rychle rozplynuly a nyní už bych jinou cestou neprodávala. Skvělá komunikace, dobré rady a rychlý postup, Pan Pleskač je profesionál který si ví rady v každé situaci. Vřele doporučuji !"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S jednáním pana Pleskače jsem byla velmi spokojená, líbilo se mi jeho velmi slušné jednání, častá informovanost, jeho profesionalita. Je vidět že své práci rozumí a že ji dělá s nadšením. Určitě bych ho doporučila všem, kdo budou práci realitního makléře potřebovat. Moc mu děkuji a zdravím Heřmanová."

Hodnocení: 10/10

"Velmi odborně a profesionálně provedené služby realitního makléře včetně osobního a klientsky přívětivého přístupu. Při jednání spolehlivý, obětavý, vždy připravený a drží slovo. Pracuje aktivně, bez prodlev. Člověk na svém místě..."

Hodnocení: 10/10

"Panu Pleskačovi dávám desítku s hvězdičkou. S jeho prací jsem velmi spokojen, profesionál jak má být. Všechno perfektně vysvětlil a zařídil v dohodnutých termínech, a to měl práci ztíženou jednáním s institucí, nikoliv se soukromým klientem. Děkuji mu tímto ještě jednou za jeho vzorné služby a ať se mu i nadále v realitách dobře vede. Zdraví Jiří Siegl, spokojený zákazník."

Hodnocení: 10/10

"Velice pečlivý, zodpovědný, pohotový, solidní makléř."

Hodnocení: 9/10

"Jsem 100% spokojen s profesionálním a aktivním přístupem pana Pleskače. Ve srovnání s jinými "makléři"proaktivně hledá v našem případě kupujícího, má výborné argumentace a znalosti. Pan Pleskač nám poskytl nadstandartní servis, který velice pomohl ke zdárnému dokončení prodeje. Můžeme pana Pleskače doporučit oproti jiným "makléřům" působících v regionu."

Hodnocení: 10/10

"Práce makléře pana Pleskače byla profesionální, vždy jsem měl pocit, že dělá pro mne jako klienta maximum."

Hodnocení: 10/10