Translate with 
MENU ZAVŘÍT
RNDr. Martin Pleskač - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

RNDr. Martin Pleskač je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 45134529.

RNDr. Martin Pleskač

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 734 862 973
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Martin Pleskač - vždy něco navíc

Jste-li připraveni, jsem připraven i já hájit vaše zájmy, abyste dosáhli svého cíle v oblasti nemovitostí.

Jsem realitní specialista působící v oceňované realitní kanceláři RE/MAX Alfa. Služby poskytuji převážně v Praze a okresech Beroun a Kladno.

Reference

"Pan Martin Pleskač je velice milí a zkuseny makléř, ktery dobre dokaže odhadnout jak nemovitost tak pripadne zajemce. Osobne jsem s jeho praci velice spokojena a moho ho ostatnim vřele doporucit. Preji panu makleři a cele realitce mnoho uspechu do dalsich let."

Hodnocení: 5/5

"jsem velmi spokojen"

Hodnocení: 5/5

"Pan Pleskač je profesionál, který mne provedl prodejem bytu krok za krokem, aniž by mne přehnaně zatěžoval. V každém okamžiku jsem měla právě ty informace, které byly potřeba. Děkuji. Michlová"

Hodnocení: 5/5

"Jsem velmi spokojen. Již jsem jednou hodnotil."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem RNDr.Martinem Pleskačem byla skvělá spolupráce,jeho starost o klienty byla mimořádná.Byl pro nás k dispozici prakticky 24h denně ,mohli jsme ho kontaktovat kdykoliv a to nejen kolem věcí týkající se prodeje.Všem budoucím klientům vřele doporučuji.S pozdravem a poděkováním spokojený klient Pavel Kunc."

Hodnocení: 5/5

"S panem RNDr. Martinem Pleskačem jsem byl naprosto spokojen. Perfektní přístup, prodej nemovitosti je řešen do posledního detailu, výběr potenciálních zájemců, prezentace nemovitosti, komunikace na profesionální úrovni. Pokud bych potřeboval nějaké další realitní služby s důvěrou se na něj opět obrátím. Za sebe mohu vřele doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych poděkovala panu Pleskačovi za skvělou práci při prodeji mé nemovitosti. Vše proběhlo bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti, ale také i všech zúčastněných. Zpočátku jsem měla obavy ze spolupráce s realitní kanceláří, ale mé obavy se rychle rozplynuly a nyní už bych jinou cestou neprodávala. Skvělá komunikace, dobré rady a rychlý postup, Pan Pleskač je profesionál který si ví rady v každé situaci. Vřele doporučuji !"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S jednáním pana Pleskače jsem byla velmi spokojená, líbilo se mi jeho velmi slušné jednání, častá informovanost, jeho profesionalita. Je vidět že své práci rozumí a že ji dělá s nadšením. Určitě bych ho doporučila všem, kdo budou práci realitního makléře potřebovat. Moc mu děkuji a zdravím Heřmanová."

Hodnocení: 5/5

"Velmi odborně a profesionálně provedené služby realitního makléře včetně osobního a klientsky přívětivého přístupu. Při jednání spolehlivý, obětavý, vždy připravený a drží slovo. Pracuje aktivně, bez prodlev. Člověk na svém místě..."

Hodnocení: 5/5

"Panu Pleskačovi dávám desítku s hvězdičkou. S jeho prací jsem velmi spokojen, profesionál jak má být. Všechno perfektně vysvětlil a zařídil v dohodnutých termínech, a to měl práci ztíženou jednáním s institucí, nikoliv se soukromým klientem. Děkuji mu tímto ještě jednou za jeho vzorné služby a ať se mu i nadále v realitách dobře vede. Zdraví Jiří Siegl, spokojený zákazník."

Hodnocení: 5/5

"Velice pečlivý, zodpovědný, pohotový, solidní makléř."

Hodnocení: 5/5

"Jsem 100% spokojen s profesionálním a aktivním přístupem pana Pleskače. Ve srovnání s jinými "makléři"proaktivně hledá v našem případě kupujícího, má výborné argumentace a znalosti. Pan Pleskač nám poskytl nadstandartní servis, který velice pomohl ke zdárnému dokončení prodeje. Můžeme pana Pleskače doporučit oproti jiným "makléřům" působících v regionu."

Hodnocení: 5/5

"Práce makléře pana Pleskače byla profesionální, vždy jsem měl pocit, že dělá pro mne jako klienta maximum."

Hodnocení: 5/5