Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Milada Vedrová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Milada Vedrová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 16473612.

Milada Vedrová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 690 110
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"S paní Miladou Vedrovou jsem spolupracoval již podruhé. Po velmi dobré předchozí zkušenosti jsem se na ní tentokrát obrátil s žádostí o pomoc s prodejem bytu. Paní Vedrová opětovně prokázala vysokou míru profesionality při zajištění celé transakce i v přístupu jak ke mně jako prodávajícímu, tak k zájemcům a následně ke straně kupující. Díky zkušenostem a síti kontaktů pro mne zajistila kompletní servis od nafocení bytu, přes umístění nabídky na internetové portály až po poradenství s převzetím hypotečního úvěru, sepsání vyvážené kupní smlouvy, zprostředkování advokátní úschovy finančních prostředků a vypořádání veškeré administrativy s prodejem a převodem nemovitosti související."

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo dle požadavku. Srozumitelné jasné jednání."

Hodnocení: 5/5

"100%-tní spolehlivost, všechny úkony dotažené do konce, podklady připravované a projednané s předstihem, prostě skvělá služba agenta"

Hodnocení: 5/5

"Paní Vedrová nám pomáhala s prodejem rodinného domku. Po celou dobu byla plně profesionální, ale zároveň přirozená a empatická v situacích, kdy to bylo potřeba. Má vyvážený a nestranný postoj k prodávajícím i kupujícím, plně v souladu se svým krédem „Obchod je dobrý jen tehdy, jsou-li spokojeny všechny strany“. Je pečlivá, spolehlivá a pokud je na trhu realitních makléřů nějaký standard, cíleně se pohybuje v kvalitě poskytovaných služeb vysoko nad ním. Paní Vedrová má jednoznačně pozitivní přístup, ale umí předjímat možné komplikace a proaktivně přichází s možnými návrhy řešení akceptovatelnými pro všechny strany. Efektivně čerpá ze svých bohatých zkušeností v roli realitního makléře a ke spolupráci při realizaci zakázky si pečlivě vybírá pouze profesionály nejvhodnější pro daný typ obchodu."

Hodnocení: 5/5

"Služby paní Milady Vedrové můžu jedině doporučit, je to profesionálka každým coulem, ale přitom zároveň i milá a empatická lidská bytost, což dnes bohužel nejen v oblasti realit a obchodu není běžná věc. Chtěl jsem prodat byt, který byl v původním stavu, paní Vedrová mi zařídila vše od A do Z, o nic jsem se nemusel starat, ať už šlo o vyklizení, malování či přípravu bytu k prodeji. Při našich jednání jsem poznal, že jsem prodej bytu svěřil do těch nejlepších rukou, vše proběhlo férově a nebyl opomenut žádný detail, všechny smlouvy jsem si mohl v klidu projít před podpisem, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno, na veškerá úskalí jsem byl upozorněn. Byt se prodal aukcí za velice pěknou kupní cenu, v níž jsem zpočátku ani nedoufal. Jelikož zároveň s přítelkyní kupujeme byt jiný (větší), i přitom nám tato skvělá makléřka byla velice nápomocná, a jsem jedině rád, že jí můžeme svěřit i prodej bytu přítelkyně. Při shánění našeho společného bytu jsme měli tu čest s různými makléři, ale úrovně paní Milady Vedrové ani zdaleka nedosahovali. Díky za vše! J. Kohout"

Hodnocení: 5/5

"Paní Vedrová je pro zákazníky žena na svém místě. Milá, vstřícná a dodá hned od počátku pocit, že jste se svěřili do správných rukou. Od zahájení vlastní akce vidíte, že jednáte s profesionálkou. Počínaje radami jak byt k prodeji připravit, zajištění perfektního provedení přípravných prací a vlastních úprav, neocenitelné rady k provádění nezbytné administrativy, zajištění právních jednání až po uzavření smlouvy. Vše v pohodové atmosféře a bez otálení."

Hodnocení: 5/5

"Velice seriózní a profesionální přístup. Ochota a výborná komunikace. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5