Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Pavel Dvořák - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Pavel Dvořák je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 49839861.

Pavel Dvořák

Realitní služby na klíč. Zařídím vše od A do Z.

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 457 274
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.6

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"Spolupráce byla naprosto profesionální, makléř má zkušenosti, vhodná doporučení, přitom respektuje přání zadavatele. Velmi rychle zveřejnil nabídku a stejně pohotově vše dohodl s vybraným nájemcem. Spolupráci jsem vnímala jako velkou pomoc, vše bylo v rukou odborníka. "

Hodnocení: 5/5

"Jsme s naším makleřem velice zpokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"Služby makléře P. Dvořáka mohu jen vřele doporučit, protože jsem již dříve využila jeho služeb a byla jsem maximálně spokojena, Tak tomu bylo i v dalším našem jednání. K. Volfová"

Hodnocení: 5/5

"Vse probehlo hladce."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Dvořákem již popáté!!! To si myslím hovoří za vše. Anděl v moři realitních predátorů."

Hodnocení: 5/5

"Makler mi nakonec byt pronajal dobremu najemnikovi, takze cil spoluprace byl uspesne splnen. Nicmene servis jak pro me, tak pro zajemce a budouciho najemnika byl velmi spatny. Pan Dvorak se mi prubezne neozyval, nedaval mi dostatecne dlouho dopredu vedet terminy prohlidek, formulace v inzeratech na byt byla neomalena a neslusna. Tvrdil, ze ma nekolik vaznych zajemcu, ale nikdy jsem se nedozvedel, co se s nimi stalo a proc nemeli o byt nakonec zajem. Pan Dvorak poskytl fotografii interieru me zname, ktera mi ho doporucila. Pokladam to za neprofesionalni a proti pravidlum o poskytovani fotografii bytu, byt se jednalo o nasi spolecnou znamou. Pana Dvoraka bych jiz nikdy nevyuzil a nikomu nedoporucil."

Hodnocení: 0/5

"Skvělá spolupráce. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"S panem Dvořákem jsem byl naprosto spokojen. Profesionální přístup, vstřícný postoj a ochota zodpovídat všechny otázky týkající se prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Vše skvělé - rychlé, bezproblémové a pro nás velmi "pohodlné", kromě jednoho setkání s pár podpisy vše vyřízeno za nás!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost"

Hodnocení: 5/5

"S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům. Martin Solař"

Hodnocení: 5/5