Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Pavel Dvořák - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Pavel Dvořák je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 49839861.

Pavel Dvořák

Realitní služby na klíč. Zařídím vše od A do Z.

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 457 274
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.6

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

REALITNÍ SLUŽBY NA KLÍČ: Komplexní řešení bez starostí.

Moje motto REALITNÍ SLUŽBY NA KLÍČ vystihuje podstatu mých realitních služeb. Prodávající klient se nemusí o nic starat, protože vše zařídím za něj. Ušetřím vám spoustu času a starostí, což je v dnešní době k nezaplacení.

Můj komplexní přístup zahrnuje vše od přípravy k prodeji, přes profesionální prezentaci a prohlídky, až po právnickou podporu včetně všech potřebných smluv. Zajistím komunikaci s katastrem a postarám se o konečné předání nemovitosti, včetně poprodejního servisu jako je převod energií.
Díky mým službám získáte více času, který můžete věnovat tomu, co je vám v životě nejmilejší.

Realitní služby na klíč.
Realitní služby na klíč.

Moje Praha - můj realitní revír!

Specializuji se na Prahu a blízké okolí a Beroun jako moje rodné město.

Jmenuji se Pavel Dvořák a jako zkušený realitní makléř se zaměřuji především na trh nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Díky hluboké znalosti pražského realitního trhu a dlouholetým zkušenostem Vám mohu nabídnout profesionální a personalizované služby přesně dle Vašich potřeb. Ať už plánujete prodat, pronajmout nebo koupit nemovitost v této dynamické metropoli, jsem tu, abych Vám poskytl odborné poradenství a pomoc. S jakýmkoliv dotazem ohledně realit v Praze se na mě neváhejte obrátit – těším se na spolupráci!

Moje Praha
Moje Praha

Máte svůj sen ohledně nového bydlení?

Splnění realitních snů je na dosah! Ať už sníte o výměně bytu za větší nebo menší, o stěhování do domu se zahradou, nebo vás láká nové bydlení na jiném místě, jsem zde, abych vám pomohl.

Postarám se o vše potřebné pro prodej vaší stávající nemovitosti a zajistím hladký nákup nové. S mými zkušenostmi a znalostmi trhu se vaše představy o ideálním bydlení stanou skutečností. Neváhejte se na mě obrátit a začněte novou kapitolu vašeho života ve vysněném domově!

Splním vám vaše sny.
Splním vám vaše sny.

Prodej nemovitosti svépomocí je jako procházet složitým bludištěm.

Může se zdát, že ušetříte na provizi realitnímu makléři, ale skutečnost je často jiná. Bez odborné pomoci se můžete snadno ztratit ve spletitých právních předpisech, vyjednáváních a administrativních povinnostech.

Zkušený realitní makléř vám nejen ulehčí od stresu a ušetří čas, ale také zajistí, že prodej proběhne hladce a za co nejvýhodnějších podmínek. Díky svým znalostem a zkušenostem vás provedu bludištěm prodeje nemovitosti bezpečně, rychle a efektivně. Investice do služeb realitního makléře se vám může mnohonásobně vrátit v podobě vyšší prodejní ceny a hladkého průběhu transakce.

Moje cesta
Moje cesta

Virtuální homestaging: Transformace nemovitostí na vyšší úroveň

Jednou z běžných součástí mých služeb je virtuální homestaging, inovativní metoda, která pomáhá prezentovat nemovitosti v tom nejlepším světle. Virtuální homestaging zahrnuje digitální úpravy fotografií, díky kterým je možné vytvořit atraktivní a přitažlivý interiér, aniž by bylo potřeba fyzicky rekonstruovat nemovitost nebo měnit vybavení.

Virtuální homestaging je moderní a efektivní nástroj, který promění prázdné nebo nevzhledné prostory v lákavé a elegantní interiéry, připravené upoutat pozornost a srdce budoucích majitelů.

Výhody virtuálního homestagingu:

- Rychlost a flexibilita.
Fotografie nemovitosti jsou upraveny a připraveny k prezentaci během několika okamžiků.
- Atraktivita pro kupující.
Profesionálně upravené fotografie výrazně zvýšují atraktivitu nemovitosti, což vede k většímu zájmu potenciálních kupců.
- Flexibilita designu.
Umožňuje ukázat různé designové styly a uspořádání interiéru, což může pomoci kupujícím lépe si představit potenciál prostoru.
- Zvýšená konkurenceschopnost
V dnešním konkurenčním realitním trhu poskytuje virtuální homestaging vaší nemovitosti výraznou výhodu oproti ostatním nabídkám.

 

Získejte za svou nemovitost maximální hodnotu!

Ukázky virtuálního homestagingu
Ukázky virtuálního homestagingu

Ukázka co a jak je možno prezentovat pomocí dronu s profesionálním pilotem s leteckou licencí.

Uvolněte se prosím ;-)

Uvolněte se prosím
Uvolněte se prosím
Vše za vás udělám
Vše za vás udělám

Prezentace nemovitostí pomocí 3D technologie

Vlastním 3D kameru, která zachycuje obraz v rozsahu 360°. Tato služba je obvykle dostupná pouze pro dražší nemovitosti, ale díky své vlastní technologii ji poskytuji pro všechny druhy nemovitostí, včetně těch nejlevnějších.

Prezentace nemovitostí pomocí 3D technologie a 360° pohledů přináší revoluci v realitním trhu. Zájemci si mohou sami otáčet obrázky a dokonale prohlédnout každý detail interiéru. Tato metoda zajišťuje realistický a interaktivní zážitek, který tradiční fotografie a videa nenabídnou. Umožňuje potenciálním kupcům nebo nájemcům prozkoumat nemovitost z pohodlí domova, čímž šetří čas a zvyšuje jejich zájem. Navíc, nemovitosti prezentované touto technologií mají vyšší šanci upoutat pozornost, zvyšují důvěru a urychlují rozhodovací proces.
Přítomnost 3D pohledů v prezentaci je klíčem k úspěšnému prodeji či pronájmu vaší nemovitosti.
Zde se můžete podívat na ukázku 3D pohledu krásné terasy v Praze:
https://s.insta360.com/p/69260067e788dd7f8e2db846b5358759?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2zPcNzCymuj_mMGY5hD8D8EMCwU5pwaOIxm0XVBtMhjpcZDGGJ0CSCvVE_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw 

Realizace

Reference

"Spolupráce byla naprosto profesionální, makléř má zkušenosti, vhodná doporučení, přitom respektuje přání zadavatele. Velmi rychle zveřejnil nabídku a stejně pohotově vše dohodl s vybraným nájemcem. Spolupráci jsem vnímala jako velkou pomoc, vše bylo v rukou odborníka. "

Hodnocení: 5/5

"Jsme s naším makleřem velice zpokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"Služby makléře P. Dvořáka mohu jen vřele doporučit, protože jsem již dříve využila jeho služeb a byla jsem maximálně spokojena, Tak tomu bylo i v dalším našem jednání. K. Volfová"

Hodnocení: 5/5

"Vse probehlo hladce."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Dvořákem již popáté!!! To si myslím hovoří za vše. Anděl v moři realitních predátorů."

Hodnocení: 5/5

"Makler mi nakonec byt pronajal dobremu najemnikovi, takze cil spoluprace byl uspesne splnen. Nicmene servis jak pro me, tak pro zajemce a budouciho najemnika byl velmi spatny. Pan Dvorak se mi prubezne neozyval, nedaval mi dostatecne dlouho dopredu vedet terminy prohlidek, formulace v inzeratech na byt byla neomalena a neslusna. Tvrdil, ze ma nekolik vaznych zajemcu, ale nikdy jsem se nedozvedel, co se s nimi stalo a proc nemeli o byt nakonec zajem. Pan Dvorak poskytl fotografii interieru me zname, ktera mi ho doporucila. Pokladam to za neprofesionalni a proti pravidlum o poskytovani fotografii bytu, byt se jednalo o nasi spolecnou znamou. Pana Dvoraka bych jiz nikdy nevyuzil a nikomu nedoporucil."

Hodnocení: 0/5

"Skvělá spolupráce. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"S panem Dvořákem jsem byl naprosto spokojen. Profesionální přístup, vstřícný postoj a ochota zodpovídat všechny otázky týkající se prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Vše skvělé - rychlé, bezproblémové a pro nás velmi "pohodlné", kromě jednoho setkání s pár podpisy vše vyřízeno za nás!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost"

Hodnocení: 5/5

"S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům. Martin Solař"

Hodnocení: 5/5