Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Pavel Dvořák - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka makléře

Nemovitosti

Pavel Dvořák je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 49839861.

Pavel Dvořák

Realitní služby na klíč. Zařídím vše od A do Z.

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 457 274
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.6

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"Spolupráce byla naprosto profesionální, makléř má zkušenosti, vhodná doporučení, přitom respektuje přání zadavatele. Velmi rychle zveřejnil nabídku a stejně pohotově vše dohodl s vybraným nájemcem. Spolupráci jsem vnímala jako velkou pomoc, vše bylo v rukou odborníka. "

Hodnocení: 5/5

"Jsme s naším makleřem velice zpokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"Služby makléře P. Dvořáka mohu jen vřele doporučit, protože jsem již dříve využila jeho služeb a byla jsem maximálně spokojena, Tak tomu bylo i v dalším našem jednání. K. Volfová"

Hodnocení: 5/5

"Vse probehlo hladce."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Dvořákem již popáté!!! To si myslím hovoří za vše. Anděl v moři realitních predátorů."

Hodnocení: 5/5

"Makler mi nakonec byt pronajal dobremu najemnikovi, takze cil spoluprace byl uspesne splnen. Nicmene servis jak pro me, tak pro zajemce a budouciho najemnika byl velmi spatny. Pan Dvorak se mi prubezne neozyval, nedaval mi dostatecne dlouho dopredu vedet terminy prohlidek, formulace v inzeratech na byt byla neomalena a neslusna. Tvrdil, ze ma nekolik vaznych zajemcu, ale nikdy jsem se nedozvedel, co se s nimi stalo a proc nemeli o byt nakonec zajem. Pan Dvorak poskytl fotografii interieru me zname, ktera mi ho doporucila. Pokladam to za neprofesionalni a proti pravidlum o poskytovani fotografii bytu, byt se jednalo o nasi spolecnou znamou. Pana Dvoraka bych jiz nikdy nevyuzil a nikomu nedoporucil."

Hodnocení: 0/5

"Skvělá spolupráce. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"S panem Dvořákem jsem byl naprosto spokojen. Profesionální přístup, vstřícný postoj a ochota zodpovídat všechny otázky týkající se prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Vše skvělé - rychlé, bezproblémové a pro nás velmi "pohodlné", kromě jednoho setkání s pár podpisy vše vyřízeno za nás!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost"

Hodnocení: 5/5

"S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům. Martin Solař"

Hodnocení: 5/5