Pavel Dvořák

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Němčina
  • - Ruština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 603 457 274
E-mail pavel.dvorak@re-max.cz
Web paveldvorakalfa.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost"

Hodnocení: 10/10

"S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům. Martin Solař"

Hodnocení: 10/10
Tel. +420 603 457 274
E-mail pavel.dvorak@re-max.cz
Web paveldvorakalfa.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vážení budoucí klienti, jsem

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ CELÉ SÍTĚ RE/MAX ČR ZA LEDEN 2017
Makléř 2. stupně a držitel prestižního ocenění "100% Club" v jedné z nejúspěšnějších kanceláří RE/MAX v České republice, sídlící v samém centru Prahy - v RE/MAX Alfa.

Nabízím Kompletní servis při prodeji vaší nemovitosti tzv. "Na klíč" To znamená, že při mém zastupování nebudete mít ŽÁDNÉ DALŠÍ nebo VEDLEJŠÍ VÝDAJE. A nebudete se muset o nic starat - vše za Vás obstarám - Vy jen podepíšete, s úsměvem na tváři, kupní smlouvu.

VŠE CO PRO VÁS UDĚLÁM - veškerý právní servis, jako např. vyhotovení smluv, ověření podpisů a peněžní úschova, včetně všech poplatků, např. na katastru nemovitostí a další, vyhotovení profesionálních fotografií, videa a celé prezentace, inzerce na všech významných realitních serverech a případně i tiskovinách, stejně jako banerový marketing na internetu, přesně cílený na lidi kteří někdy na internetu vyhledávali podobné nemovitosti, jako je právě ta Vaše,
JE SOUČÁSTÍ MÉHO SERVISU A NEZAPLATÍTE ZA NIC ANI KORUNU NAVÍC.

Nabízím vše co i ostatní profesionální makléři v jakékoliv realitní kanceláři, ale nad to i
TŘÍ ZÁSADNÍ VÝHODY NAVÍC, které jinde mít nebudete. Právě tyto tři výhody jsou součástí mé unikátní prodejní strategie, díky níž jsem se stal úspěšným makléřem a nemovitosti se u mě doslova ani neohřejí - vše prodávám v extrémně krátkých lhůtách.

PRVNÍ VÝHODOU je spolupráce se všemi ostatními makléři v Česku - to znamená, že i když bude mít kupce makléř od jakékoliv konkurence - spojím se s ním a společně nabídneme Vaší nemovitost jeho zájemci. Nepotřebujete proto nabízet Vaší nemovitost přes spoustu RK - vy tak budete moct pohodlně jednat jen s jedním zástupcem kterému budete moct důvěřovat a já se za to budu snažit najít a vybrat mezi všemi zájemci toho, kdo zaplatí za Vaši nemovitost nejvyšší cenu a za co nejvýhodnějších podmínek. 

DRUHOU VÝHODOU je, že při více zájemcích, zorganizuji internetovou aukci, kde zájemci nabídnou maximální cenu, na kterou si nemovitost cení a Vy tak získáte opravdu tu nejvyšší možnou cenu, kterou je možno za danou nemovitost v současné době utržit. Momentálně cena nemovitostí doslova letí zpříma vzhůru a proto je někdy i pro zkušené makléře téměř nemožné, odhadnout skutečně reálnou tržní cenu. Stanovením ceny pomocí aukce je tak jediný opravdu adekvátní způsob, jak tuto tržní cenu dosáhnout. Běžně se ceny nemovitostí při těchto aukcích navyšují o statisíce až miliony. (podle ceny nemovitosti)

TŘETÍ VÝHODOU je, už zmiňovaný cílený marketing pomocí banerů na internetu. Unikátní aplikace, vyvinutá speciálně pro naši kancelář RE/MAX Alfa, vyhledá zájemce, kteří kdekoliv na internetu v posledních měsících projevily zájem o podobný typ nemovitosti jako je vaše a ukáže mu reklamní baner s obrázkem a popisem Vaší nemovitosti, třeba během čtení novinek na seznamu. Takže i kdyby ten den, nebo týden, nehledal na realitních serverech - Vaše nemovitost si ho sama najde. Tímto způsobem, společně se spoluprácí s ostatními makléři a jejich klienty, dosahujeme velmi rychle maximálního počtu zájemců a tím i podmínky pro uspořádání internetové aukce a tím i navýšením ceny na maximum.

Zaujala Vás moje unikátní prodejní strategie? Pak volejte nebo pište pro více informací, nebo nezávaznou schůzku.
Rád Vám, i osobně, vše podrobně vysvětlím a rovnou navrhnu nejvhodnější strategii Vaší nemovitosti "na míru".
Těším se na Vás a na naší spolupráci!!!