Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Petr Šoupal - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Petr Šoupal je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01212737.

Ing. Petr Šoupal

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 771 218 788
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Asistent makléře

Jitka Musilová

Jitka Musilová

Telefon:
+420 735 726 797
 

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Soustřeďuji se na prodej a pronájem nemovitostí v Praze, na Českobrodsku a Kolínsku, pomáhám však radou a doporučením i klientům v ostatních částech republiky. Desítky jejich recenzí na můj servis si můžete prohlédnout níže.

Mým hlavním cílem je zajištění toho, aby náš společný "projekt", probíhal bezpečně, transparentně a s minimálními nároky na váš běžný život. Klíčová je samozřejmě i dosažená cena, jejíž maximální možnou výši zajišťuji v maximu případů formou prodeje té nejlepší (a nikoli nutně první) nabídce.

Co je samozřejmou součástí služeb pro vás:

 • analýza tržní hodnoty nemovitosti pro rychlý a úspěšný prodej
 • homestaging nemovitosti 
 • nafocení a natočení videoprohlídky profesionálním fotografem
 • inzerce na největších realitních serverech
 • nabídnutí nemovitosti klientům z naší databáze
 • spolupráce se všemi realitními makléři (!)
 • kompletní právní servis
 • zajištění převodu na katastru nemovitostí
 • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy při prodeji domu
 • zajištění úschovy pro bezproblémový průběh transakce
 • pomoc při zajištění financování
 • zajištění převodu energií na nového majitele

Spolupráce se mnou vám zajistí klidný spánek během celého procesu prodeje díky mému důrazu na kvalitu a smyslu pro detail.

A potřebujete-li pomoci v jiné lokalitě, než je má expertní oblast, rád vám doporučím schopného kolegu či kolegyni právě z vašeho regionu.

Kontaktujte mne, abych vám mohl pomoci!

S úctou,

Petr Šoupal

Petr Šoupal - informace o mně

Při řešení vašich realitních potřeb se nemusíte omezovat na češtinu, pomohu vám rád i v jiných jazycích.

Specializace - jazyk

 • Angličtina
 • Němčina


Specializace - typ zakázky

 • Prodej
 • Pronájem


Specializace - typ nemovitosti

 • Pozemky
 • Byty
 • Domy

Realizace

Reference

"Super profesionální přístup ."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, realistický přístup k nabízené službě"

Hodnocení: 5/5

"Již několikrát jsem využila služeb realitní kanceláře v Českém Brodě pod vedením ing Šoupala. Vždy jsem se setkala pouze s velkou ochotou, pomocí a vstřícností. Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají či nabízejí nemovitosti k pronájmu"

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup a spolehlivost provedení prodeje."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Díky tomu, že jsem potkal Petra Šoupala se prodej nemovitosti stal jedním z mých nejúspěšnějších projektů roku 2023. Petr je neuvěřitelný profík což je vidět na každém kroku, který jsme společně řešili. A do toho vždy v kombinaci s velmi lidským a milým přístupem. Vše zajistil od A do Z. Celá transakce proběhla neuvěřitelně rychle ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Z mojí strany nebylo potřeba téměř žádných vstupů, protože Petr se postaral na 100%. Naše spolupráce mi tak ušetřila mnoho času, energie a starostí. Určitě doporučuji komukoliv, kdo potřebuje pomoct v oblasti nemovitostí. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, kvalitní a rychlá práce"

Hodnocení: 5/5

"Jako vždy , profesionální přístup ."

Hodnocení: 5/5

"Jako vždy profesionální a konstruktivní spolupráce, příjemné vystupování a plnění daných slibů. Určitě bychom pana Šoupala doporučili!"

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionální, spolehlivý, empatický. Nemáme naprosto žádné výtky."

Hodnocení: 5/5

"Super profesionální přístup ve všech směrech ."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální služby, vstřícný a rychlý přístup, skvělá komunikace, nemám, co by se dalo vytknout. Vřele doporučuji pana Šoupala všem klientům."

Hodnocení: 5/5

"Jako vždy profesionální přístup ."

Hodnocení: 5/5

"Pan Šoupal je velký profesionál,jeho práce je úžasná "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a lidský přístup, vše potřebné zajištěné od začátku procesu až do konce."

Hodnocení: 5/5

"Super profesionální přístup ..."

Hodnocení: 5/5

"Mohu jen doporučit pro spolehlivost, příjemné jednání, důvěru."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup. Jednání probíhala tak, jak si představuji, že probíhat mají. Pocit důvěry v poskytované služby a klid s tím spojený byl velikým benefitem. Ještě jednou děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Férový a velmi zkušený makléř který nemovitost prodal za velmi dobrou cenu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ing. Petr Šoupal je ve svém oboru odborník na slovo vzatý, a navíc je spolehlivý, zodpovědný i ochotný vyjít klientovi ve všech ohledech vstříc. Proto jsem mu bez zaváhání svěřila prodej pražské nemovitosti, a on kauzu dovedl ke zdárnému konci, za což mu ještě jednou velmi děkuji. Stanislava Jarolímková"

Hodnocení: 5/5

"Ano, jak jsem již někde popisovala, tak s panem Šoupalem, byla spolupráce na jedničku a plně k mé spokojenosti. Jsem ráda, že mi byl doporučen a já jeho služeb využila. Pokud by někdo potřeboval realitku, doporučím pana Šoupal s čistým svědomím. Děkuji Buková"

Hodnocení: 5/5

"Pan inženýr Šoupal je naprostý profesionál. Své profesi rozumí do všech detailů. Navíc je dochvilný, precizní a díky jeho práci se nemovitost prodala rozhodně za víc, než kdybychom si ji prodávali sami. Kdykoliv ráda doporučím."

Hodnocení: 5/5

"Pan Šoupal nás provedl celým procesem pronájmu bytu, byl průběžně k dispozici pro dotazy, co, kdy a jak nejlépe udělat. Zajistil krásnou videoprezentaci, veškeré související kroky nabídky a byl velmi flexibilní v reakci na měnící se konkurenci v místě. Byt byl díky tomu pronajat velmi rychle, cítili jsme průběžnou podporu makléře a rozhodně doporučuji využít jeho profesionální služby."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Služby byly na profesionální úrovni, byl jsem velmi spokojen. Ing. Petr Šoupal je vnímavý k potřebám klienta, je ochoten poradit i poskytnout veškeré potřebné informace. Spolupráce s ním je bezproblémová a velmi příjemná. Vřele rád ho doporučím."

Hodnocení: 5/5

"Velké poděkování panu ing. Šoupalovi, pomohl nám s prodejem pozemku, velmi si ceníme jeho profesionálního přístupu, a zároveň velice příjemného osobního jednání. Je spolehlivý, zodpovědný, vše zařídil, ochotně poradil. Děkujeme Markéta Rücklová a Věra Kafková"

Hodnocení: 5/5

"Velice oceňuji pečlivost a profesionalitu pana Ing. Šoupala, jeho vstřícné a pohotové jednání. Jeho rady a vedení celé transakce vedly k jejímu hladkému průběhu. Jaroslav Šnajberk"

Hodnocení: 5/5

"Pan Šoupal byl velmi ochotný a profesionální náš případ byl roky dost problémový a on jediný ho dotáhl až do konce ,kdy jiní makléři se již neozvali .Toho si nesmírně cením a naši rodině udělal velkou radost. Vřele doporučím a využiji pokud bude potřeba znova. děkuje rodina Čechrákova "

Hodnocení: 5/5

"Nadstandardní přístup, skvělé vystupování a plný servis."

Hodnocení: 5/5

"Vždy super přístup a rychlý prodej i pronájem . Perfektní a profesionání jsou prezentační videa . Doporučuji ."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální jednání a rychlý pronájem , doporučuji ."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Znalost, odbornost, přehled na trhu nemovitostí"

Hodnocení: 5/5

"Ing. Šoupal je profesionál, který velmi pečlivĕ připravil prodej našeho bytu, podával průbĕžnĕ info o postupu při prodeji a vše perfektnĕ zajistil. Dĕkuji"

Hodnocení: 5/5

"Opravdu profesionální přístup. Doporučuji ..."

Hodnocení: 5/5

"Opravdu profesionální přístup. Doporučuji ..."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, profesionální servis, příjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb a hlavně komunikace byly od makléře pana Petra Šoupala naprosto profesionální,dokonalé a hlavně bezproblémové.."

Hodnocení: 5/5

"Službu, kterou nám poskytl pan Ing. Petr Šoupal při prodeji rodinného domu po rodičích naplnila všechny naše představy o tom, jak mají vypadat služby tohoto typu v realitní praxi. Oceňujeme profesionalitu pana makléře, ochotu, vstřícnost a hlavně důsledné a nekonfliktní plnění našich požadavků. Proces prodeje domu byl provázen klidnou atmosférou a jistotou, že prodej proběhne bez komplikací. Právě důvěra, kterou jsme během přípravy a poté i vlastního prodeje k panu Šoupalovi získali a měli, je tím hlavním důvodem našeho pozitivního hodnocení celé akce. Děkujeme panu Šoupalovi za zdárné dokončení celého prodeje. Zůstáváme příznivci RE/MAxu obecně a pana makléře Šoupala zvlášť. Blažena Heberová, Václav a Pavel Kramlovi"

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme moc panu Ing.Petru Šoupalovi. Byli jsme spokojeni s kvalitním servisem při prodeji nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Z profesionality pana ing. Šoupala jsem upřímně nadšena. Určitě bych jeho práci doporučila dalším klientům. Jeho služby hodnotím na mnohem více než 100%. Dobré jméno pana ing. Šoupala budu ráda dále šířit v rodině i mezi svými přáteli."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing.Šoupal je opravdová jednička ve svém oboru. Spolehlivý, komunikativní a velice pracovitý. Byla to radost s panem Šoupalem jednat a neváhala bych ho doporučit všem svým známým."

Hodnocení: 5/5

"Úplná spokojenost, vaše služby byly komplexní, je vidět, že svou práci ovládáte velmi dobře. Vaše péče o zákazníka, který je naprosto bez potřebných zkušeností jako já, zahrnovala vše, co je v této profesi nutné zařídit, samozřejmě včetně všech termínů při jednání se zájemci a příslušnými orgány státní správy. Vaše ochota a trpělivost se mnou byla příkladná."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem maximálně spokojena . Pan Šoupal je spolehlivý , zodpovědný ,důvěryhodný . Vysvětlil mi všechny kroky při prodeji bytu , o celém průběhu prodeje mne průběžně informoval a vždy byl ochoten věnovat se mým dotazům a to s velkou trpělivostí a laskavostí . Jsem opravdu ráda , že jsem našla takového makléře ."

Hodnocení: 5/5

"Petr Šoupal je zkušený profesionál. Při prodeji naší nemovitosti nás provázel čtyři měsíce - od prvního kontaktu, kdy jsme ho oslovili na základě příznivých referencí a doporučení přátel, po poslední fázi prodeje, kdy se čeká na nový zápis do katastru nemovitostí a vyplacení ceny z advokátní úschovy. Po celou dobu s námi jednal velmi korektně a především laskavě, poznali jsme ho jako spolehlivého a velmi zodpovědného člověka. Po prvním osobním setkání nám navrhl osvědčený postup prodeje: s týmem spolupracovníků pořídil fotografie a videoprohlídku bytu, zpracoval a v tištěné i elektronické formě distribuoval propagační materiály, uskutečnil se zájemci prohlídky bytu, předal nám nabídky potenciálních kupců a profesionálně řídil celý závěrečný právní proces prodeje. Osobně jsme do celého časově náročného procesu vstupovali jen v konkrétních dohodnutých okamžicích, všechny dílčí kroky podnikal kompetentně a vždy ve sjednané lhůtě. O všem nás řádně informoval, vyšel vstříc i našim speciálním požadavkům. Vážíme si jeho pečlivosti a osobního přístupu a rádi ho doporučíme dál."

Hodnocení: 5/5

"Perfektni. Pan Soupal je profesinal na slovo vzaty. Perfektne komunikuje, vzdy se ozve tak, jak slibi, domluva s nim byla vzdy prijemna a vedla k oboustranné spokojenosti. Neni co vytknout. Naprosta spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"vyborny a profesionalni pristup"

Hodnocení: 5/5

"Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstricny a profesionalni pristup."

Hodnocení: 5/5

"Rychlost, preciznost, profesionální přístup, zkušenosti a dobré rady, správný odhad situace to jsou samé klady a moje spokojenost, které shrnují práci makléře. Doporučuji ho a do budoucna předpokládám další spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme panu inženýrovi Šoupalovi za bezproblémový prodej nemovitosti. Jeho práce byla na profesionální úrovni, oceňujeme aktivní nasazení, osobitý přístup a důslednost. Příjemný byl i velmi zdvořilý projev, vřele doporučujeme, Duspivovi."

Hodnocení: 5/5

"Na pana Ing. Šoupala jsem se s důvěrou obrátila 2x. Zařídil vše potřebné při prodeji rod. domu a pomohl mi s koupí bytu dle mých představ a možností. Určitě pana Šoupala doporučuji. Šárka Pašková"

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji korektní a profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5

"Nad naše očekávání nejlepší precizní vstřícný makléř jakého jsme mohli poznat. Nemovitost nám prodal za velmi dobrou cenu. Vše, co slíbil dodržel, vyřídil všechny náležitosti za nás. Obzlvášť si vážíme jeho osobního přístupu . Všem co prodávají něco poprvé, vřele pana Ing. Šoupala doporučujeme, protože budou moci klidně spát."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivy a ptofesionalni pristup"

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Ing. Šoupalem byla perfektní,vše potřebné zařídil, neměli jsme žádné starosti se sháněním kupce, ani s dalším vyřizováním. Profesionální, pohodový přístup. Naprosto doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Makléř poskytuje velice profesionální, aktivní a proklientský servis. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Nejlepší makléř jakého jsem poznal. Nemovitost nám prodal rychle a za velmi dobrou cenu. Příjemné vystupování, velké znalosti, dodržel vše co slíbil a někdy udělal práci i nad své závazky. Zařídil převod odběratele energií, daňové přiznání, energetický štítek, odhad ceny nemovitosti, bankovní úschovu a spoustu dalšího. Poslat pana Šoupala na makléřskou olympiádu ... očekávám, že přinese zlatou medaili :-). Opravdu doporučuji. Kovářík"

Hodnocení: 5/5