Ing. Petr Šoupal

Specializace - jazyk

 • - Angličtina
 • - Němčina

Specializace - typ zakázky

 • - Prodej
 • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

 • - Pozemky
 • - Byty
 • - Domy
Tel. +420 735 726 797
E-mail jitka.musilova@re-max.cz
Web www.bydlimevbrode.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"vyborny a profesionalni pristup"

Hodnocení: 10/10

"Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji"

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstricny a profesionalni pristup."

Hodnocení: 10/10

"Rychlost, preciznost, profesionální přístup, zkušenosti a dobré rady, správný odhad situace to jsou samé klady a moje spokojenost, které shrnují práci makléře. Doporučuji ho a do budoucna předpokládám další spolupráci."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 735 726 797
E-mail jitka.musilova@re-max.cz
Web www.bydlimevbrode.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Asistent makléře

Jitka Musilová
Tel. +420 735 726 797
E-mail jitka.musilova@re-max.cz

Specializuji se na oblast Českobrodska, pomáhám i klientům v Praze, Kolíně a okolí. Jejich recenze na můj servis si můžete prohlédnout níže v textu.

 

Co je samozřejmou součástí služeb pro Vás:

 • analýza tržní hodnoty nemovitosti pro rychlý a úspěšný prodej

 • nafocení nemovitosti profesionálním fotografem

 • inzerce na největších realitních serverech

 • nabídnutí nemovitosti klientům z naší databáze

 • kompletní právní servis

 • zajištění převodu na katastru nemovitostí

 • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy při prodeji domu
 • zajištění úschovy pro bezproblémový průběh transakce
 • pomoc při zajištění financování
 • pomoc při převodu energií

Spolupráce se mnou Vám zajistí klidný spánek během celého procesu prodeje díky mému důrazu na kvalitu a smyslu pro detail. Ušetřím Vás jednání na úřadech i starostí s převody energií.

Potřebujete-li pomoci v jiné lokalitě, doporučím Vám schopného kolegu či kolegyni právě z Vašeho regionu.

Kontaktujte mne, abych Vám mohl pomoci!

 

S úctou,

 

Petr Šoupal

 

RECENZE KLIENTŮ:

"Na pana Ing. Šoupala jsem se s důvěrou obrátila 2x. Zařídil vše potřebné při prodeji rod. domu a pomohl mi s koupí bytu dle mých představ a možností. Určitě pana Šoupala doporučuji." Šárka Pašková 

"Nad naše očekávání nejlepší precizní vstřícný makléř, jakého jsme mohli poznat. Nemovitost nám prodal za velmi dobrou cenu. Vše, co slíbil dodržel, vyřídil všechny náležitosti za nás. Obzvlášť si vážíme jeho osobního přístupu. Všem, co prodávají něco poprvé, vřele pana Ing. Šoupala doporučujeme, protože budou moci klidně spát." manželé Rusovi

"Pan ing. Petr Šoupal odvedl velmi profesionální práci při prodeji naší nemovitosti v Českém Brodě. V řadě věcí nad rámec dohodnutých služeb nám pomohl a poradil, jak nemovitost upravit a připravit k prodeji, aby její prodejní hodnota byla co nejvyšší. Toto se také podařilo, a proto hodnotím číslem 10. V případě prodeje nemovitosti bych se opět obrátil  na pana ing. Petra Šoupala a zároveň ho doporučil dalším potenciálním prodejcům a kupcům z mého okolí.  Děkuji za odvedenou práci s pozdravem Vančura Miroslav"

"Spolupráce s panem Ing. Šoupalem byla perfektní,vše potřebné zařídil, neměli jsme žádné starosti se sháněním kupce, ani s dalším vyřizováním. Profesionální, pohodový přístup. Naprosto doporučuji." Michal Kittrich

"Makléř poskytuje velice profesionální, aktivní a proklientský servis. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen." V.V.

"Nejlepší makléř jakého jsem poznal. Nemovitost nám prodal rychle a za velmi dobrou cenu. Příjemné vystupování, velké znalosti, dodržel vše co slíbil a někdy udělal práci i nad své závazky. Zařídil převod odběratele energií, daňové přiznání, energetický štítek, odhad ceny nemovitosti, bankovní úschovu a spoustu dalšího. Poslat pana Šoupala na makléřskou olympiádu ... očekávám, že přinese zlatou medaili :-). Opravdu doporučuji." Kovářík