Ing. Petr Šoupal

Specializace - jazyk

 • - Angličtina
 • - Němčina

Specializace - typ zakázky

 • - Prodej
 • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

 • - Pozemky
 • - Byty
 • - Domy
Tel. +420 792 218 788
E-mail petr.soupal@re-max.cz
Web www.bydlimevbrode.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Palackého 1522
282 01 Český Brod (okres Kolín), Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Úplná spokojenost, vaše služby byly komplexní, je vidět, že svou práci ovládáte velmi dobře. Vaše péče o zákazníka, který je naprosto bez potřebných zkušeností jako já, zahrnovala vše, co je v této profesi nutné zařídit, samozřejmě včetně všech termínů při jednání se zájemci a příslušnými orgány státní správy. Vaše ochota a trpělivost se mnou byla příkladná."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojena . Pan Šoupal je spolehlivý , zodpovědný ,důvěryhodný . Vysvětlil mi všechny kroky při prodeji bytu , o celém průběhu prodeje mne průběžně informoval a vždy byl ochoten věnovat se mým dotazům a to s velkou trpělivostí a laskavostí . Jsem opravdu ráda , že jsem našla takového makléře ."

Hodnocení: 10/10

"Petr Šoupal je zkušený profesionál. Při prodeji naší nemovitosti nás provázel čtyři měsíce - od prvního kontaktu, kdy jsme ho oslovili na základě příznivých referencí a doporučení přátel, po poslední fázi prodeje, kdy se čeká na nový zápis do katastru nemovitostí a vyplacení ceny z advokátní úschovy. Po celou dobu s námi jednal velmi korektně a především laskavě, poznali jsme ho jako spolehlivého a velmi zodpovědného člověka. Po prvním osobním setkání nám navrhl osvědčený postup prodeje: s týmem spolupracovníků pořídil fotografie a videoprohlídku bytu, zpracoval a v tištěné i elektronické formě distribuoval propagační materiály, uskutečnil se zájemci prohlídky bytu, předal nám nabídky potenciálních kupců a profesionálně řídil celý závěrečný právní proces prodeje. Osobně jsme do celého časově náročného procesu vstupovali jen v konkrétních dohodnutých okamžicích, všechny dílčí kroky podnikal kompetentně a vždy ve sjednané lhůtě. O všem nás řádně informoval, vyšel vstříc i našim speciálním požadavkům. Vážíme si jeho pečlivosti a osobního přístupu a rádi ho doporučíme dál."

Hodnocení: 10/10

"Perfektni. Pan Soupal je profesinal na slovo vzaty. Perfektne komunikuje, vzdy se ozve tak, jak slibi, domluva s nim byla vzdy prijemna a vedla k oboustranné spokojenosti. Neni co vytknout. Naprosta spokojenost."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 792 218 788
E-mail petr.soupal@re-max.cz
Web www.bydlimevbrode.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Palackého 1522
282 01 Český Brod (okres Kolín), Česká republika

Asistent makléře

Jitka Musilová
Tel. +420 735 726 797
E-mail jitka.musilova@re-max.cz

Specializuji se na oblast Českobrodska, pomáhám i klientům v Praze, Kolíně a okolí. Jejich recenze na můj servis si můžete prohlédnout níže v textu.

 

Co je samozřejmou součástí služeb pro Vás:

 • analýza tržní hodnoty nemovitosti pro rychlý a úspěšný prodej

 • nafocení nemovitosti profesionálním fotografem

 • inzerce na největších realitních serverech

 • nabídnutí nemovitosti klientům z naší databáze

 • kompletní právní servis

 • zajištění převodu na katastru nemovitostí

 • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy při prodeji domu
 • zajištění úschovy pro bezproblémový průběh transakce
 • pomoc při zajištění financování
 • pomoc při převodu energií

Spolupráce se mnou Vám zajistí klidný spánek během celého procesu prodeje díky mému důrazu na kvalitu a smyslu pro detail. Ušetřím Vás jednání na úřadech i starostí s převody energií.

Potřebujete-li pomoci v jiné lokalitě, doporučím Vám schopného kolegu či kolegyni právě z Vašeho regionu.

Kontaktujte mne, abych Vám mohl pomoci!

 

S úctou,

 

Petr Šoupal

 

RECENZE KLIENTŮ:

"Na pana Ing. Šoupala jsem se s důvěrou obrátila 2x. Zařídil vše potřebné při prodeji rod. domu a pomohl mi s koupí bytu dle mých představ a možností. Určitě pana Šoupala doporučuji." Šárka Pašková 

"Nad naše očekávání nejlepší precizní vstřícný makléř, jakého jsme mohli poznat. Nemovitost nám prodal za velmi dobrou cenu. Vše, co slíbil dodržel, vyřídil všechny náležitosti za nás. Obzvlášť si vážíme jeho osobního přístupu. Všem, co prodávají něco poprvé, vřele pana Ing. Šoupala doporučujeme, protože budou moci klidně spát." manželé Rusovi

"Pan ing. Petr Šoupal odvedl velmi profesionální práci při prodeji naší nemovitosti v Českém Brodě. V řadě věcí nad rámec dohodnutých služeb nám pomohl a poradil, jak nemovitost upravit a připravit k prodeji, aby její prodejní hodnota byla co nejvyšší. Toto se také podařilo, a proto hodnotím číslem 10. V případě prodeje nemovitosti bych se opět obrátil  na pana ing. Petra Šoupala a zároveň ho doporučil dalším potenciálním prodejcům a kupcům z mého okolí.  Děkuji za odvedenou práci s pozdravem Vančura Miroslav"

"Spolupráce s panem Ing. Šoupalem byla perfektní,vše potřebné zařídil, neměli jsme žádné starosti se sháněním kupce, ani s dalším vyřizováním. Profesionální, pohodový přístup. Naprosto doporučuji." Michal Kittrich

"Makléř poskytuje velice profesionální, aktivní a proklientský servis. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen." V.V.

"Nejlepší makléř jakého jsem poznal. Nemovitost nám prodal rychle a za velmi dobrou cenu. Příjemné vystupování, velké znalosti, dodržel vše co slíbil a někdy udělal práci i nad své závazky. Zařídil převod odběratele energií, daňové přiznání, energetický štítek, odhad ceny nemovitosti, bankovní úschovu a spoustu dalšího. Poslat pana Šoupala na makléřskou olympiádu ... očekávám, že přinese zlatou medaili :-). Opravdu doporučuji." Kovářík