MENU ZAVŘÍT
Ing. Petr Šoupal - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Ing. Petr Šoupal je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01212737.

Ing. Petr Šoupal

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 792 218 788
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Palackého 1522
282 01 Český Brod (okres Kolín), Česká republika
zobrazit na mapě

Asistent makléře

Jitka Musilová

Jitka Musilová

Telefon:
+420 735 726 797

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Soustřeďuji se na Prahu, Českobrodsko a Kolínsko, pomáhám však radou a doporučením i klientům v ostatních částech republiky. Jejich recenze na můj servis si můžete prohlédnout níže.

Co je samozřejmou součástí služeb pro Vás:

 • analýza tržní hodnoty nemovitosti pro rychlý a úspěšný prodej
 • nafocení nemovitosti profesionálním fotografem
 • inzerce na největších realitních serverech
 • nabídnutí nemovitosti klientům z naší databáze
 • kompletní právní servis
 • zajištění převodu na katastru nemovitostí
 • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy při prodeji domu
 • zajištění úschovy pro bezproblémový průběh transakce
 • pomoc při zajištění financování
 • pomoc při převodu energií

Spolupráce se mnou Vám zajistí klidný spánek během celého procesu prodeje díky mému důrazu na kvalitu a smyslu pro detail. Ušetřím Vás jednání na úřadech i starostí s převody energií.

Potřebujete-li pomoci v jiné lokalitě, doporučím Vám schopného kolegu či kolegyni právě z Vašeho regionu.

Kontaktujte mne, abych Vám mohl pomoci!

S úctou,

Petr Šoupal

Petr Šoupal - informace o mně

Při řešení vašich realitních potřeb se nemusíte omezovat na češtinu, pomohu vám rád i v jiných jazycích.

Specializace - jazyk

 • Angličtina
 • Němčina


Specializace - typ zakázky

 • Prodej
 • Pronájem


Specializace - typ nemovitosti

 • Pozemky
 • Byty
 • Domy

Reference

"Děkujeme moc panu Ing.Petru Šoupalovi. Byli jsme spokojeni s kvalitním servisem při prodeji nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"Z profesionality pana ing. Šoupala jsem upřímně nadšena. Určitě bych jeho práci doporučila dalším klientům. Jeho služby hodnotím na mnohem více než 100%. Dobré jméno pana ing. Šoupala budu ráda dále šířit v rodině i mezi svými přáteli."

Hodnocení: 10/10

"Pan Ing.Šoupal je opravdová jednička ve svém oboru. Spolehlivý, komunikativní a velice pracovitý. Byla to radost s panem Šoupalem jednat a neváhala bych ho doporučit všem svým známým."

Hodnocení: 10/10

"Úplná spokojenost, vaše služby byly komplexní, je vidět, že svou práci ovládáte velmi dobře. Vaše péče o zákazníka, který je naprosto bez potřebných zkušeností jako já, zahrnovala vše, co je v této profesi nutné zařídit, samozřejmě včetně všech termínů při jednání se zájemci a příslušnými orgány státní správy. Vaše ochota a trpělivost se mnou byla příkladná."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojena . Pan Šoupal je spolehlivý , zodpovědný ,důvěryhodný . Vysvětlil mi všechny kroky při prodeji bytu , o celém průběhu prodeje mne průběžně informoval a vždy byl ochoten věnovat se mým dotazům a to s velkou trpělivostí a laskavostí . Jsem opravdu ráda , že jsem našla takového makléře ."

Hodnocení: 10/10

"Petr Šoupal je zkušený profesionál. Při prodeji naší nemovitosti nás provázel čtyři měsíce - od prvního kontaktu, kdy jsme ho oslovili na základě příznivých referencí a doporučení přátel, po poslední fázi prodeje, kdy se čeká na nový zápis do katastru nemovitostí a vyplacení ceny z advokátní úschovy. Po celou dobu s námi jednal velmi korektně a především laskavě, poznali jsme ho jako spolehlivého a velmi zodpovědného člověka. Po prvním osobním setkání nám navrhl osvědčený postup prodeje: s týmem spolupracovníků pořídil fotografie a videoprohlídku bytu, zpracoval a v tištěné i elektronické formě distribuoval propagační materiály, uskutečnil se zájemci prohlídky bytu, předal nám nabídky potenciálních kupců a profesionálně řídil celý závěrečný právní proces prodeje. Osobně jsme do celého časově náročného procesu vstupovali jen v konkrétních dohodnutých okamžicích, všechny dílčí kroky podnikal kompetentně a vždy ve sjednané lhůtě. O všem nás řádně informoval, vyšel vstříc i našim speciálním požadavkům. Vážíme si jeho pečlivosti a osobního přístupu a rádi ho doporučíme dál."

Hodnocení: 10/10

"Perfektni. Pan Soupal je profesinal na slovo vzaty. Perfektne komunikuje, vzdy se ozve tak, jak slibi, domluva s nim byla vzdy prijemna a vedla k oboustranné spokojenosti. Neni co vytknout. Naprosta spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"vyborny a profesionalni pristup"

Hodnocení: 10/10

"Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální - myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji"

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstricny a profesionalni pristup."

Hodnocení: 10/10

"Rychlost, preciznost, profesionální přístup, zkušenosti a dobré rady, správný odhad situace to jsou samé klady a moje spokojenost, které shrnují práci makléře. Doporučuji ho a do budoucna předpokládám další spolupráci."

Hodnocení: 10/10

"Děkujeme panu inženýrovi Šoupalovi za bezproblémový prodej nemovitosti. Jeho práce byla na profesionální úrovni, oceňujeme aktivní nasazení, osobitý přístup a důslednost. Příjemný byl i velmi zdvořilý projev, vřele doporučujeme, Duspivovi."

Hodnocení: 10/10

"Na pana Ing. Šoupala jsem se s důvěrou obrátila 2x. Zařídil vše potřebné při prodeji rod. domu a pomohl mi s koupí bytu dle mých představ a možností. Určitě pana Šoupala doporučuji. Šárka Pašková"

Hodnocení: 10/10

"Oceňuji korektní a profesionální jednání."

Hodnocení: 10/10

"Nad naše očekávání nejlepší precizní vstřícný makléř jakého jsme mohli poznat. Nemovitost nám prodal za velmi dobrou cenu. Vše, co slíbil dodržel, vyřídil všechny náležitosti za nás. Obzlvášť si vážíme jeho osobního přístupu . Všem co prodávají něco poprvé, vřele pana Ing. Šoupala doporučujeme, protože budou moci klidně spát."

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivy a ptofesionalni pristup"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s panem Ing. Šoupalem byla perfektní,vše potřebné zařídil, neměli jsme žádné starosti se sháněním kupce, ani s dalším vyřizováním. Profesionální, pohodový přístup. Naprosto doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Makléř poskytuje velice profesionální, aktivní a proklientský servis. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen."

Hodnocení: 10/10

"Nejlepší makléř jakého jsem poznal. Nemovitost nám prodal rychle a za velmi dobrou cenu. Příjemné vystupování, velké znalosti, dodržel vše co slíbil a někdy udělal práci i nad své závazky. Zařídil převod odběratele energií, daňové přiznání, energetický štítek, odhad ceny nemovitosti, bankovní úschovu a spoustu dalšího. Poslat pana Šoupala na makléřskou olympiádu ... očekávám, že přinese zlatou medaili :-). Opravdu doporučuji. Kovářík"

Hodnocení: 10/10