Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Petr Veselý - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Petr Veselý je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48070831.

Petr Veselý

„Chcete svou nemovitost PRODAT, nebo PRODÁVAT? Pokud PRODAT, tak mi zavolejte!“ Praxe již od roku 2008!

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 678 220
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Zvažujete prodej bytu, družstevního podílu, rodinného domu, ČD, a to jakékoliv velikosti či technického stavu, případně stavebního pozemku, v Praze nebo jejím okolí? Požadujete skutečnou nejvyšší prodejní cenu a bezstarostný průběh realizace milionového obchodu, nebo se jen potřebujete nezávazně poradit, o aktuální situaci na dnešním nepřehledném realitním trhu? V obou případech mi nezávazně zavolejte, nebo napište! A proč kontaktovat právě mě?

Protože již od roku 2008 poskytuji prodávajícím kompletní realitní a právní služby na té nejvyšší úrovni, vč. bezpečné úschovy kupní ceny, díky kterým úspěšně realizuji prodeje všech typů nemovitostí, v různých cenových hladinách, a přináším prodávajícím 100 % spokojenost, optimální řešení, úsporu času a finanční bezpečí, nebo jen rady, jak postupovat dál!

 • Protože klienti se na mě mohou vždy spolehnout. Samozřejmostí jsou odborné znalosti a schopnosti, osobní přístup a zvážení dané životní situace. Umím vyřešit i komplikované rodinné vztahy, které mohou bránit úspěšnému prodeji, včetně podílového spoluvlastnictví, a dotahuji realizace do konce!
 • Výsledkem je vždy maximální spokojenost všech prodávajících, ale i kupujících, protože na konci každé realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby prodávající obdrželi v pořádku kupní cenu, a kupující převzali nemovitost, bez toho se žádný úspěšný obchod nezrealizuje!
 • Nehrajte na náhodu a neriskujte, vždy jde o velké peníze! Kontaktujte mě a já díky skvělé prezentaci, prodejním zkušenostem, realizačním možnostem, ale i díky spolupráci s ostatními realitními makléři a kancelářemi, nabídnu Vaší nemovitost všem potencionálním zájemcům, jen tak za ní obdržíte maximální tržní cenu v čase, který si sami stanovíte!

Seznam služeb

– prodej nemovitostí od roku 2008

 • Předprodejní konzultace zdarma - vysvětlení postupu realizace.
 • Prohlídka nemovitosti s návrhy úprav interiéru a exteriéru.
 • Cenová analýza trhu s nemovitostmi, stanovení prodejní ceny.
 • Zajištění potřebných podkladů, půdorysů, LV a dokumentace.
 • Kvalitní textové, fotografické a video prezentace, 3D modely.
 • Prezentace nemovitosti na klíčových internetových serverech.
 • Spolupráce se všemi realitními kancelářemi a makléři na trhu.
 • Aktivní vyhledávání kupujících v databázi realitní sítě RE/MAX.
 • Osobní prohlídky nemovitosti s předem vybranými zájemci.
 • Aktivní komunikace s kupujícími po uskutečněné prohlídce.
 • Vyhotovení smluvní dokumentace, jednání s bankami o úvěru.
 • Zajištění advokátní, notářské nebo bankovní úschovy kupní ceny.
 • Vložení zást. smlouvy, kupní smlouvy a výmazní kvitance na KÚ.
 • Vypracování předávacího protokolu a předání nemovitosti.
 • Zajištění převodů energií a služeb na nového vlastníka. 

Prodejní specializace

 • Byty všech velikostí, kategorií a technických stavů.
 • Rodinné domy před rekonstrukcí i novostavby.
 • Luxusní vily, hotely a penziony.
 • Stavební pozemky pro individuální i developerskou výstavbu.
 • Činžovní domy i administrativní budovy.
 • Chalupy, chaty a zemědělské usedlosti.
 • Převody družstevních a prodej spoluvlastnických podílů.
 • Nestandardní prodeje spojené s exekucemi.
 • Oblast celé Prahy, PZ a PV, po dohodě Středočeský kraj.
Prezentace
Prezentace

Chcete svou nemovitost PRODAT, nebo PRODÁVAT? Pokud PRODAT, tak mi zavolejte! Praxe již od roku 2008!

Na závěr dvě témata z praxe:

1) Zvažujete prodej nemovitosti bez zastoupení realitní kanceláře?

A jste si opravdu jistí, že si svojí nemovitost prodáte nejlépe sami? Že se dokážete kvalitně zastoupit v tomto nestandardním obchodu, který uskutečníte tak 1x nebo 2x za život, a ve kterém se jedná o milionové částky?

A také skutečně věříte tomu, že nejvyšší tržní cenu Vám nabídne přímý kupující, soused od vedle, někdo doporučený známými, nebo snad „lísteček“ pohozený ve schránce s textem "koupím nemovitost v této lokalitě"?

Položte si prosím otázku, a proč by to dělali?

Dát Vám nejvyšší cenovou nabídku, to přece není vůbec v jejich zájmu! Nehledě na to, jaká rizika přímým prodejem podstupujete!

Nedělejte stejnou chybu jako většina samoprodejců, kteří v milném přesvědčení, že ušetří pár desítek tisíc na provizi RK, přijdou nakonec o statisíce, nebo dokonce miliony, v konečné prodejní ceně!

2) Chystáte se prodat nemovitost přes RK, která Vám nabízí, že nebudete hradit její odměnu za skvěle vykonanou práci? Že její provizi, a všechny náklady spojené s realizací, vč. úschovy kupní ceny, uhradí za Vás kupující, a tedy nikoliv Vy, jako prodávající, který si služby RK objedná?

V tom případě, ale nebude mít RK vůbec žádnou motivaci hájit Vaše zájmy, především výši prodejní ceny, nebo platební podmínky, bude jim to úplně jedno, a upřednostní požadavky kupujícího, jen se nad tím trochu zamyslete!

Nebo co když kupující odmítne zaplatit RK požadovanou výši provize? Tím pádem ho bude muset RK odmítnout a Vy tím ztratíte solidního a solventního kupujícího! Opravdu chcete riskovat nevýhodné podmínky a ztrátu nejen kvalitních kupujících, ale především Vašeho drahoceného času?

Položte si prosím otázku, kdy jste naposledy neplatili za jakékoliv ostatní Vám poskytnuté služby, které byly pro Vás přínosem?  

Pokud Vám to také nedává smysl, tak mi zavolejte, nebo napište, a domluvíme se na optimálním řešení pro Vás!

Realitní praxe
Realitní praxe

Realizace

Reference

"To není první nemovitost, co nám pan makléř Petr Veselý prodává, a tak velmi kladné hodnocení už od nás dávno má. Jenom bychom se opakovali. Jeho služby jsou prostě top. Už si nepamatujeme, jak jsme se kdysi o panu makléři dozvěděli."

Hodnocení: 5/5

"Vše OK."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"p. Veselý - perfektní, rychlý, spolehlivý"

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselý je velice kompetentní a velice spolehlivej člověk, neznám lepšího makléře, opět hodnotím SUPER nikdy mě nesklamal a moc mu za to děkuji !"

Hodnocení: 5/5

"Přes pana Veselého jsem nejprve koupila dům a následně již dvakrát pronajala svůj byt. Ve všech případech jsem byla spokojená a doporučila bych."

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost, korektní a vstřícné jednání, super!"

Hodnocení: 5/5

"PAN VESELÝ JE SUPER "

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselý byl velice vstřícný a příjemný. Během celé spolupráce poskytoval kvalitní informace o průběhu jednání o prodeji a přes komplikovanost situace se mu podařilo docílit pro nás příznivého prodeje. Děkujeme. Olga Tomšů Hradec Králové"

Hodnocení: 5/5

"Velmi kompetentní, inteligentní a vstřícní makléř. Byla mě to čest a veliká radost s panem Veselým spolupracovat. S odstupem nejlepší makléř kterého jsem poznala. Příště se opět na pana Veselý obrátím a to z důvěrou."

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselý je velice pečlivý ,ochotný a věci rozumí.Jednání velmi rychlé a na profi úrovni."

Hodnocení: 5/5

"bezchybný vstřícný výkon"

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselý je makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, spolupráce taková, jakou by si člověk představoval. I přes extremní komplikace znemožňující prodej a 3 roky neustále se rodících nových a nových problémů se podařilo prodej nemovitosti zrealizovat :-)"

Hodnocení: 5/5

"Vždy ochotný a vstřícný."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Vesely je v oblasti realit profesional, na ktereho se lze ve vsech aspektech spolehnout, proto bych ho svym znamym urcite doporucil."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní"

Hodnocení: 5/5

"Kvalita a věcnost při řešení zakázky byla vždy na profesionální úrovni "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup,perfektní komunikace, dobrá organozace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné."

Hodnocení: 5/5

"Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval. Ocenujeme, ze pan Vesely nas podrobne informoval o vsetkych moznych zaujemcoch a to vo velmi kratkom case. Dokonca sme boli v kontakte i pocas jeho dovolenky. Vysoko sme s manzelom ocenili hlavne zaver transakcie-predaj nemovitosti. Vsetky dokumenty potrebne na prevod nemovitosti boli pripravene a nacasovanie postupnosti krokov pri prevode majetku a penazi prebehlo bez akychkolvek tazkosti a vo velmi kratkom casovom intervale. S panom Veselym bola pre nas radost spolupracovat. Prajeme firme RE/MAX co najviac takych zamestnancov. Estre raz s manzelom dakujeme za sluzby, ktore nam Vasa realitna kancelaria cez p.Veseleho poskytla. Vsetko dobe a vela uspechov praje Siroka"

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5