offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Petr Veselý - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Petr Veselý je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48070831.

Petr Veselý

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 678 220
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Vážení klienti, vítám Vás, jmenuji se Petr Veselý a v realitních službách pracuji od roku 2008!

Pohodlně se posaďte, uvolněte se, zavřete oči. Ne, neodcházím, jako Kristián ve stejnojmenném filmu, naopak k Vám přicházím a přeji si, abyste si navodili pocit bezstarostnosti, klidu a bezpečí. Takový pocit budete mít na konci úspěšného prodeje nemovitosti, pokud její prodej svěříte do mých rukou!

Při prodeji nemovitostí jde vždy o velké peníze v řádech milionů korun, proto musí být Vaší prioritou celková důvěra ve vybraného makléře, v jeho odborné a obchodní znalosti a schopnosti.

Od roku 2008 pracuji v realitní kanceláři RE/MAX Alfa, kde poskytuji kompletní realitní a právní služby na té nejvyšší úrovni, díky kterým úspěšně realizuji prodeje všech typů nemovitostí, viz specializace níže, a to v různých cenových hladinách.

Nabízím Vám lidský a slušný přístup, organizační schopnosti, plnou odbornost a skvělé prodejní výsledky. Jsem spolehlivý, pečlivý a dotahuji věci do konce. Moji práci realitního makléře výstižně charakterizuje motto pana Jana Wericha: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod!“

Obchodní a prodejní zkušenosti získávám již od roku 1992, ty klíčové pak v průběhu desetiletého působení u společnosti Nestlé. V realitní kanceláři RE/MAX Alfa prosazuji pozitivní přístup, na základě kterého usiluji o prospěch zúčastněných stran. Výsledkem toho je vždy maximální spokojenost všech prodávajících, ale i kupujících, protože na konci realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby prodávající obdržel v pořádku kupní cenu a kupující převzal nemovitost, bez toho se žádný úspěšný obchod nezrealizuje. 

Po celou dobu práce v realitách řeším klientům jejich životní situace. Stojím při nich, když se chtějí v mládí osamostatnit a pořídit si menší bydlení, když založí rodinu a potřebují větší prostory, až po období zklidnění, kdy zůstanou opět sami nebo se svým partnerem či partnerkou. Klienti se na mě mohou spolehnout, vždy pečlivě zvážím jejich situaci a pomohu najít tu nejoptimálnější variantu řešení. V průběhu své dlouholeté praxe jsem řešil snad všechny možné složité osobní i životní situace.

Věřím, že si zasloužíte ty nejlepší kompletní realitní a právní služby při prodeji Vaší nemovitosti, osobní přístup a 100 % spokojenost. Nehrajte na „náhodu“, „neriskujte“, zavolejte mi nebo napište, a já nabídnu Vaší nemovitost všem potencionálním zájemcům, jen tak za ní obdržíte maximální tržní cenu.

Seznam služeb

– prodej nemovitostí od roku 2008

•  Předprodejní konzultace zdarma - vysvětlení postupu realizace
•  Prohlídka nemovitosti s návrhy úprav interiéru a exteriéru
•  Cenová analýza trhu s nemovitostmi, stanovení prodejní ceny
•  Zajištění potřebných podkladů, půdorysů, LV a dokumentace
•  Kvalitní textové, fotografické a video prezentace, 3D modely
•  Prezentace nemovitosti na klíčových internetových serverech
•  Spolupráce se všemi realitními kancelářemi a makléři na trhu
•  Aktivní vyhledávání kupujících v databázi realitní sítě RE/MAX
•  Osobní prohlídky nemovitosti s předem vybranými zájemci
•  Aktivní komunikace s kupujícími po uskutečněné prohlídce
•  Vyhotovení smluvní dokumentace, jednání s bankami o úvěru
•  Zajištění advokátní, notářské nebo bankovní úschovy kupní ceny
•  Vložení zástavní smlouvy, kupní smlouvy a výmazní kvitance na KÚ
•  Předávací protokolu, předání nemovitosti, převody energií a služeb

Specializace

•  Byty všech kategorií a technických stavů
•  Rodinné domy před rekonstrukcí i novostavby
•  Luxusní vily, hotely a penziony
•  Stavební pozemky pro individuální výstavbu i kompletní celky
•  Činžovní domy, administrativní budovy
•  Chalupy, chaty a zemědělské usedlosti
•  Převody družstevních podílů
•  Nestandardní prodeje spojené s exekucemi
•  Oblasti působení – celá Praha, PZ a PV, po dohodě Středočeský kraj

Chcete svou nemovitost PRODAT nebo PRODÁVAT? Pokud PRODAT, tak mi zavolejte! Praxe již od roku 2008!

Na závěr dvě témata k zamyšlení:

1) Zvažujete prodej nemovitosti bez zastoupení realitní kanceláře? Jste opravdu přesvědčeni, že si svojí nemovitost prodáte nejlépe sami, a že se dokážete kvalitně zastoupit v obchodu, ve kterém se jedná o milionové částky? Vážně věříte tomu, že nejvyšší tržní cenu Vám dá přímý kupující, soused, někdo doporučený, nebo snad „lísteček“ pohozený ve schránce "koupím nemovitost v této lokalitě"?

Položte si prosím otázku, proč by to dělali?

To přece není vůbec v jejich zájmu, dát Vám nejvyšší cenovou nabídku, nehledě na to, jaká rizika přímým prodejem podstupujete! Nedělejte stejnou chybu jako ostatní samoprodejci, kteří v domnění, že ušetří pár desítek tisíc na provizi RK, nakonec přijdou o statisíce, nebo dokonce miliony, v konečné prodejní ceně!

2) Chystáte se prodat nemovitost přes RK, která Vás „láká“ a prezentuje se tím, že nebudete hradit její provizi? Že její odměnu, a náklady spojené s realizací, uhradí kupující a ne prodávající, který si služby RK objedná?

V tom případě ale bude muset RK plnit požadavky kupujícího, a kdo bude hájit Vaše zájmy? A co když kupující odmítne zaplatit RK požadovanou výši provize? RK ho bude muset odmítnout a Vy tím ztratíte solidního a solventního kupujícího! Opravdu chcete riskovat nevýhodné podmínky a ztrátu kupujících?

Položte si prosím otázku, kdy jste naposledy neplatili za jakékoliv ostatní Vám poskytnuté služby? 

Pokud Vám to také nedává smysl, tak mi zavolejte nebo napište, domluvíme se na optimálním řešení pro Vás!

Reference

"Velmi kompetentní, inteligentní a vstřícní makléř. Byla mě to čest a veliká radost s panem Veselým spolupracovat. S odstupem nejlepší makléř kterého jsem poznala. Příště se opět na pana Veselý obrátím a to z důvěrou."

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je velice pečlivý ,ochotný a věci rozumí.Jednání velmi rychlé a na profi úrovni."

Hodnocení: 10/10

"bezchybný vstřícný výkon"

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, spolupráce taková, jakou by si člověk představoval. I přes extremní komplikace znemožňující prodej a 3 roky neustále se rodících nových a nových problémů se podařilo prodej nemovitosti zrealizovat :-)"

Hodnocení: 10/10

"Vždy ochotný a vstřícný."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Vesely je v oblasti realit profesional, na ktereho se lze ve vsech aspektech spolehnout, proto bych ho svym znamym urcite doporucil."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita a věcnost při řešení zakázky byla vždy na profesionální úrovni "

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup,perfektní komunikace, dobrá organozace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné."

Hodnocení: 10/10

"Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval. Ocenujeme, ze pan Vesely nas podrobne informoval o vsetkych moznych zaujemcoch a to vo velmi kratkom case. Dokonca sme boli v kontakte i pocas jeho dovolenky. Vysoko sme s manzelom ocenili hlavne zaver transakcie-predaj nemovitosti. Vsetky dokumenty potrebne na prevod nemovitosti boli pripravene a nacasovanie postupnosti krokov pri prevode majetku a penazi prebehlo bez akychkolvek tazkosti a vo velmi kratkom casovom intervale. S panom Veselym bola pre nas radost spolupracovat. Prajeme firme RE/MAX co najviac takych zamestnancov. Estre raz s manzelom dakujeme za sluzby, ktore nam Vasa realitna kancelaria cez p.Veseleho poskytla. Vsetko dobe a vela uspechov praje Siroka"

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu. "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10