MENU ZAVŘÍT
Petr Veselý - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Petr Veselý

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 678 220
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Vážení klienti, vítám Vás, jmenuji se Petr Veselý a v realitních službách pracuji od roku 2008!

Pohodlně se posaďte, uvolněte se, zavřete oči. Ne, neodcházím, jako Kristián ve stejnojmenném filmu, naopak k Vám přicházím a přeji si, abyste si navodili pocit bezstarostnosti, klidu a bezpečí. Takový pocit budete mít na konci úspěšného prodeje nemovitosti, pokud její prodej svěříte do mých rukou!

Po celou dobu práce v realitách neprodávám klientům jejich nemovitosti, ale pomáhám jim řešit jejich osobní a rodinné situace, jejich životní příběhy. Některé jsou radostné, jako například svatba nebo narození dítěte, stěhování za vysněnou prací, někdy neradostné, jako jsou komplikovaný rozvod, úmrtí v rodině, odchod dětí do samostatného života. Nebo méně neradostné, jako je prodej větší nemovitosti v návaznosti na nákup a stěhování do menší, protože se dostavilo stáří a na velkou nemovitost již nestačí síly, nebo prostě dosloužila rodinným účelům.

Klienti se na mě mohou vždy spolehnout, vždy pečlivě zvážím jejich situaci a pomohu citlivě najít tu nejoptimálnější variantu řešení. Ve své bohaté praxi jsem řešil všechny složité osobní a životní situace, od „války“ rozvádějících se manželů, kteří nedokážou být spolu ani v jedné místnosti, až po rozepře sourozenců, nebo jiných dědiců, po získaném dědictví, jehož součástí jsou podíly na nemovitostech.

Umím vyřešit i dočasné trable klientů, kterým se nedaří, mají na nemovitostech různá zástavní nebo exekuční práva, ale samozřejmě umím vyřešit i běžné prodeje všech typů nemovitostí. Jsem spolehlivý, pečlivý a dotahuji věci do konce. Moji práci realitního makléře, výstižně charakterizuje motto pana Jana Wericha: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod!“

U prodeje nemovitostí jde vždy o částky v řádech milionů korun, proto by měla být pro klienty klíčová především důvěra ve vybraného makléře. Nabízím Vám prostředí plné důvěry a spolehlivosti, lidský a slušný přístup, skvělé výsledky, organizační schopnosti a profesionalitu, tedy vše co si přejete, a co si jistě i zasloužíte.

Obchodní a prodejní zkušenosti získávám již od roku 1992, ty klíčové pak v průběhu desetiletého působení u společnosti Nestlé. Od roku 2008 pracuji v realitní kanceláři RE/MAX Alfa, kde vždy prosazuji pozitivní přístup a strategii „win – win“, na základě které usiluji o vzájemný prospěch všech zúčastněných stran a hledám taková řešení, která nejsou v rozporu s jejich požadavky. Výsledkem je vždy maximální spokojenost všech prodávajících, ale i kupujících, protože na konci realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby byli spokojení všichni. Aby prodávající obdržel v pořádku kupní cenu a kupující převzal nemovitost, bez toho se žádný úspěšný obchod nezrealizuje.

Věřím, že si zasloužíte nejlepší kompletní realitní a právní služby při prodeji Vaší nemovitosti, osobní přístup a 100 % spokojenost. Nabídněme Vaší nemovitost všem potencionálním zájemcům, jen tak za ní obdržíte maximální cenu. Pokud se mnou souhlasíte, zavolejte mi nebo napište na uvedený kontakt!

Seznam služeb

– prodej nemovitostí od roku 2008

•  Předprodejní konzultace zdarma
•  Prohlídka s návrhy na vylepšení interiéru
•  Cenová analýza trhu a stanovení prodejní ceny
•  Zajištění potřebných podkladů k realizaci prodeje
•  Kvalitní textová a fotografická prezentace
•  Prezentace na klíčových internetových serverech
•  Spolupráce se všemi realitními makléři na trhu
•  Aktivní vyhledávání zájemců v databázi RE/MAX
•  Prohlídky nemovitosti s předem vybranými zájemci
•  Aktivní přístup a komunikace s budoucími kupujícími
•  Vyhotovení smluvní dokumentace, jednání s bankami
•  Zajištění advokátní, notářské nebo bankovní úschovy
•  Vklady zástavní a kupní smlouvy na katastrální úřad
•  Předání nemovitosti, převody energií a služeb

Specializace

•  Byty všech kategorií a technických stavů
•  Rodinné domy před rekonstrukcí i novostavby
•  Luxusní vily
•  Stavební pozemky
•  Činžovní domy, administrativní budovy
•  Chalupy, chaty a zemědělské usedlosti
•  Převody družstevních podílů
•  Nestandardní prodeje spojené s exekucemi
•  Oblasti působení – celá Praha, PZ a PV, po dohodě Středočeský kraj

Chcete svou nemovitost PRODAT nebo PRODÁVAT? Pokud PRODAT, tak mi zavolejte! Praxe již od roku 2008!

Na závěr dvě témata k zamyšlení:

1) Zvažujete prodej nemovitosti bez zastoupení realitní kanceláře? Jste opravdu přesvědčeni, že si svojí nemovitost prodáte nejlépe sami, a že se dokážete kvalitně zastoupit v obchodu, ve kterém se jedná o milionové částky? Vážně věříte tomu, že nejvyšší tržní cenu Vám dá přímý kupující, soused, někdo doporučený, nebo snad „lísteček“ pohozený ve schránce? A proč by to dělali? To přece není vůbec v jejich zájmu, dát Vám nejvyšší cenovou nabídku!

2) Chystáte se prodat nemovitost přes RK, která Vás „láká“ a prezentuje se tím, že nebudete hradit provizi? Že její odměnu a náklady uhradí kupující a ne prodávající, který si služby RK objedná? V tom případě, bude ale muset RK plnit požadavky a přání kupujícího, a kdo pak bude hájit Vaše zájmy? A co když kupující odmítne zaplatit RK požadovanou výši provize? RK ho bude muset odmítnout a Vy tím ztratíte solidního a solventního kupujícího! Opravdu chcete riskovat nevýhodné podmínky a ztrátu kupujících?

Reference

"Velmi kompetentní, inteligentní a vstřícní makléř. Byla mě to čest a veliká radost s panem Veselým spolupracovat. S odstupem nejlepší makléř kterého jsem poznala. Příště se opět na pana Veselý obrátím a to z důvěrou."

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je velice pečlivý ,ochotný a věci rozumí.Jednání velmi rychlé a na profi úrovni."

Hodnocení: 10/10

"bezchybný vstřícný výkon"

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, spolupráce taková, jakou by si člověk představoval. I přes extremní komplikace znemožňující prodej a 3 roky neustále se rodících nových a nových problémů se podařilo prodej nemovitosti zrealizovat :-)"

Hodnocení: 10/10

"Vždy ochotný a vstřícný."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Vesely je v oblasti realit profesional, na ktereho se lze ve vsech aspektech spolehnout, proto bych ho svym znamym urcite doporucil."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita a věcnost při řešení zakázky byla vždy na profesionální úrovni "

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup,perfektní komunikace, dobrá organozace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné."

Hodnocení: 10/10

"Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval. Ocenujeme, ze pan Vesely nas podrobne informoval o vsetkych moznych zaujemcoch a to vo velmi kratkom case. Dokonca sme boli v kontakte i pocas jeho dovolenky. Vysoko sme s manzelom ocenili hlavne zaver transakcie-predaj nemovitosti. Vsetky dokumenty potrebne na prevod nemovitosti boli pripravene a nacasovanie postupnosti krokov pri prevode majetku a penazi prebehlo bez akychkolvek tazkosti a vo velmi kratkom casovom intervale. S panom Veselym bola pre nas radost spolupracovat. Prajeme firme RE/MAX co najviac takych zamestnancov. Estre raz s manzelom dakujeme za sluzby, ktore nam Vasa realitna kancelaria cez p.Veseleho poskytla. Vsetko dobe a vela uspechov praje Siroka"

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu. "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10