MENU ZAVŘÍT
Petr Veselý - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Petr Veselý

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 678 220
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Chcete svou nemovitost PRODAT nebo PRODÁVAT? Pokud PRODAT, tak mi zavolejte! Praxe již od roku 2008!

Věřím, že si zasloužíte nejlepší kompletní realitní a právní služby při prodeji Vaší nemovitosti, osobní přístup a 100 % spokojenost. Nabídněme Vaší nemovitost všem potencionálním zájemcům, jen tak za ní obdržíte maximální cenu. Pokud se mnou souhlasíte, zavolejte mi nebo napište na uvedený kontakt!

Vážení klienti,

vítám Vás na mé základní prezentaci makléře, rozšířenou verzi aktuálně připravuji na nových webových stránkách.

Jako první bych Vám rád s radostí oznámil, ANO, je tomu skutečně tak, mám téměř VYPRODÁNO! Všechny nemovitosti, zbývá jich opravdu jen pár, které mi klienti v předchozím období svěřili, jsou úspěšně prodané a co více, kromě maximálně spokojených prodávajících, jsou spokojeni i kupující. 

Prodávající mají radost z maximální kupní ceny na svém účtu, kupující se těší ze svých nových nemovitostí, a všichni společně máme radost, že vše dopadlo tak jak má. Zdá se Vám to málo? Tak ještě přidám, že se nikdo z nich nemusel v průběhu realizace ničeho obávat, a to mi přijde báječné, co na to říkáte?

A co Vy, máte také prodáno, nebo jste se ještě nerozhodli, jak celou tu realizaci prodeje nemovitosti, pro kterou jste se rozhodli, a věřím, že v mnoha případech to nebylo jednoduché rozhodnutí, nakonec uchopíte? Nebo jste již svojí nemovitost „zaparkovali“ mezi další jiné, na první pohled úspěšného kolegy, který sice nabírá nemovitosti „jako na drátkách“, ale zas tak moc jich neprodá, a co hůř, nemá na tu Vaší vůbec čas?

Já věřím, že klíčovým měřítkem je především úspěšný prodej, za co nejvyšší možné ceny, které akceptuje současný realitní trh, tedy kupující, a tak mám VYPRODÁNO!

Chcete mít také PRODÁNO, tak mi zavolejte nebo napište, nezávazně se sejdeme a vše v klidu prohovoříme. Vždy pro Vás najdu tu nejoptimálnější variantu nabídky a prodeje Vaší nemovitosti!

A jak docílím úspěšného prodeje a nejvyšší ceny? Především poctivou prací, zbytek Vám řeknu při osobním setkání.

Na závěr dvě témata a několik otázek k zamyšlení:

Zvažujete prodej nemovitosti bez zastoupení realitní kanceláře? Jste opravdu přesvědčeni, že si svojí nemovitost prodáte nejlépe sami, a že se dokážete kvalitně zastoupit v obchodu, ve kterém se jedná o milionové částky? Vážně věříte tomu, že nejvyšší tržní cenu Vám dá přímý kupující, soused, někdo doporučený, nebo snad „lísteček“ pohozený ve schránce? A proč by to dělali? To přece není vůbec v jejich zájmu, dát Vám nejvyšší cenovou nabídku!

Chystáte se prodat nemovitost přes RK, která Vás „láká“ a prezentuje se tím, že nebudete hradit provizi, že její odměnu a náklady uhradí kupující a ne prodávající, který si služby RK objedná? V tom případě, bude ale muset RK plnit požadavky kupujícího, a kdo pak bude hájit Vaše zájmy? A co když kupující odmítne zaplatit RK požadovanou výši provize, RK ho bude muset odmítnout a Vy tím ztratíte solidního a solventního kupujícího? Opravdu chcete riskovat nevýhodné podmínky a ztrátu kupujících?

Seznam služeb

– prodej nemovitostí od roku 2008

•  Předprodejní konzultace zdarma
•  Prohlídka s návrhy na vylepšení interiéru
•  Cenová analýza trhu a stanovení prodejní ceny
•  Zajištění potřebných podkladů k realizaci prodeje
•  Kvalitní textová a fotografická prezentace
•  Prezentace na klíčových internetových serverech
•  Spolupráce se všemi realitními makléři na trhu
•  Aktivní vyhledávání zájemců v databázi RE/MAX
•  Prohlídky nemovitosti s předem vybranými zájemci
•  Aktivní přístup a komunikace s budoucími kupujícími
•  Vyhotovení smluvní dokumentace, jednání s bankami
•  Zajištění advokátní, notářské nebo bankovní úschovy
•  Vklady zástavní a kupní smlouvy na katastrální úřad
•  Předání nemovitosti, převody energií a služeb

Specializace

•  Byty všech kategorií a technických stavů
•  Rodinné domy před rekonstrukcí i novostavby
•  Luxusní vily
•  Stavební pozemky
•  Činžovní domy, administrativní budovy
•  Chalupy, chaty a zemědělské usedlosti
•  Převody družstevních podílů
•  Nestandardní prodeje spojené s exekucemi
•  Oblasti působení – celá Praha, PZ a PV, po dohodě Středočeský kraj

Moje moto: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“

Praxe a zkušenosti

Od mládí jsem chtěl pracovat v obchodě nebo službách, pomáhat lidem a být jim užitečný a prospěšný. U prodeje nemovitostí, které bývají pro klienty i domovem, jde vždy o částky v řádech milionů korun, proto by měla být pro ně klíčová především důvěra ve vybraného makléře. Nabízím Vám prostředí plné důvěry a spolehlivosti, lidský přístup, skvělé výsledky, organizační schopnosti a profesionalitu.

Obchodní a prodejní zkušenosti získávám již od roku 1992, ty klíčové pak v průběhu desetiletého působení u společnosti Nestlé. Od roku 2008 pracuji v realitní kanceláři RE/MAX Alfa, kde vždy prosazuji pozitivní přístup a strategii „win – win“, na základě které všechny strany usilují o vzájemný prospěch a snaží se nacházet takové řešení, které není v přímém konfliktu s požadavky druhé strany.

Výsledkem je vždy maximální spokojenost všech zúčastněných stran, protože na konci realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby byl spokojený jak prodávající, tak i kupující. Aby prodávající obdržel v pořádku kupní cenu a kupující převzal nemovitost, bez toho se žádný úspěšný obchod nezrealizuje.

Reference

"Pan Veselý je velice pečlivý ,ochotný a věci rozumí.Jednání velmi rychlé a na profi úrovni."

Hodnocení: 10/10

"bezchybný vstřícný výkon"

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, spolupráce taková, jakou by si člověk představoval. I přes extremní komplikace znemožňující prodej a 3 roky neustále se rodících nových a nových problémů se podařilo prodej nemovitosti zrealizovat :-)"

Hodnocení: 10/10

"Vždy ochotný a vstřícný."

Hodnocení: 10/10

"Pan Vesely je v oblasti realit profesional, na ktereho se lze ve vsech aspektech spolehnout, proto bych ho svym znamym urcite doporucil."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní"

Hodnocení: 10/10

"Kvalita a věcnost při řešení zakázky byla vždy na profesionální úrovni "

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup,perfektní komunikace, dobrá organozace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné."

Hodnocení: 10/10

"Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval. Ocenujeme, ze pan Vesely nas podrobne informoval o vsetkych moznych zaujemcoch a to vo velmi kratkom case. Dokonca sme boli v kontakte i pocas jeho dovolenky. Vysoko sme s manzelom ocenili hlavne zaver transakcie-predaj nemovitosti. Vsetky dokumenty potrebne na prevod nemovitosti boli pripravene a nacasovanie postupnosti krokov pri prevode majetku a penazi prebehlo bez akychkolvek tazkosti a vo velmi kratkom casovom intervale. S panom Veselym bola pre nas radost spolupracovat. Prajeme firme RE/MAX co najviac takych zamestnancov. Estre raz s manzelom dakujeme za sluzby, ktore nam Vasa realitna kancelaria cez p.Veseleho poskytla. Vsetko dobe a vela uspechov praje Siroka"

Hodnocení: 10/10

"Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu. "

Hodnocení: 10/10