Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Radek Karnold - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Radek Karnold je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 15101541.

Ing. Radek Karnold

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 603 755 700
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

ING. RADEK KARNOLD

******

Vážení klienti,

profesi realitního makléře se intenzivně věnuji již 15 let. Před několika lety jsem přijal nabídku stát se součástí prestižní a největší realitní kanceláře na světě RE/MAX, která je léta lídrem svého oboru.

Za tato dlouhá léta jsem dovedl do zdárného konce stovky případů a poznal jsem tisíce klientů, z nichž řada se stala i mými přáteli. Po odborné stránce jsem měl možnost se setkat snad téměř se vším a díky jednání s nespočtem různých klientů si troufám tvrdit, že tak trochu vidím i do lidských duší:-). Zkušenosti, kterými jsem si prošel, jsou nejcennější. Jak říkal můj profesor ze školy, který k nám přišel učit z praxe: „Teorie je sice hezká věc, ale praxe je praxe!“. Praxe je nejlepší škola. Samozřejmě bez průběžného vzdělávání to nejde, a tak se nepřestávám účastnit řady školení, seminářů, workshopů, apod., a neustále se učím i teoreticky. Své odborné vzdělání jsem završil certifikací dle normy ISO 17024 - nejvyšší dosažitelnou certifikací v oboru v ČR.

Jsem moc rád, že mohu pracovat téměř výhradně na základě doporučení. Velmi si vážím toho, když mě můj spokojený klient doporučí svým blízkým či známým. Je to odměna za mou práci, kterou se vždy snažím odvádět na 100 %.

Pro mé klienty vždy usiluji o to, aby:

  • získali za svoji prodávanou nemovitost maximální dosažitelnou cenu, např. prodejem formou aukce
  • se mnou bezpečně a v klidu prošli celým náročným procesem prodeje nemovitosti, který může mít řadu úskalí, o nichž laik nemusí mít často ani tušení
  • dostali stoprocentní servis a ušetřili tak čas a starosti a mohli se věnovat např. svým koníčkům
  • ve mně měli důvěryhodného, poctivého a empatického partnera, na kterého se mohou kdykoliv obrátit se svými starostmi a dostalo se jim rady či pomoci

Věřím, že se mi to daří, což by nejlépe dosvědčili moji klienti. Jejich spokojenost je pro mě největší odměnou.

Neusiluji o kvantitu, ale kvalitu. Než abych měl příliš mnoho zakázek, o které bych se nemohl pořádně starat, raději jich upřednostním méně a věnuji se jim s maximálním nasazením.

Vážení klienti, pokud budete potřebovat pomoci např. s prodejem Vaší nemovitosti, s důvěrou se na mě obraťte. Budu se těšit na setkání s Vámi:-).

Děkuji za pozornost.

Radek Karnold

Reference

"Pan Ing. Radek Karnold je jedna velká definice: profesionality, vstřícnosti, komunikativnosti, lidského porozumění, pečlivosti a zapálenosti pro svoji práci 24/7. Nezapomene na jediný detail a je vždy o dva kroky napřed. Setkání a průběh celého prodáni bytu byla jedna velká radost a to právě díky panu Ing. R. Karnoldovi. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Karnold pro mě zprostředkoval prodej pozemku. S jeho službami jsem velmi spokojená, přístup byl vysoce profesionální a spolehlivý. Doporučuji využití jeho služeb."

Hodnocení: 5/5

"Pan inženýr Karnold je vstřícný, spolehlivý a seriozní realitní makléř, na kterého se rádi opakovaně obracíme ohledně pronájmu bytových jednotek a poradenství v oblasti realit. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, ochota a vstřícné jednání, mnoho zkušeností a technických znalostí. Pana Karnolda nelze nic jiného než doporučit, byli jsme velmi spokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"S panem Ing. Karnoldem spolupracujeme již více než 10 let a již se na něj obrátilo spousta našich známých a příbuzných. Všichni jsme vždy s jeho pomocí, spolehlivostí, noblesou a zkušenostmi maximálně pokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Pan Karnold je velmi šikovný a spolehlivý makléř . Jeho služby jsou vždy naprosto stoprocentní. Ocenuji u něj velmi kvalitní komunikaci, trpělivost ,odborné znalosti a zkušenost v oboru. Byla jsem při spolupráci s ním naprosto spokojená. Kéž by takových makléřů bylo více. Je to velká reklama pro Remax. Těším se na další spolupráci. S.Studená."

Hodnocení: 5/5

"Profesionál v pravém slova smyslu"

Hodnocení: 5/5

"Pan Karnold je profesionál, vždy platilo na čem jsme se domluvili a měla jsem během celé doby pocit, že mu opravdu záleží na tom, abychom byt co nejlépe prodali. Je vidět, že své práci skvěle rozumí. Jsem velmi spokojená a kromě toho je pan Karnold ochotný a vstřícný. Rozhodně bych ho doporučila, případně se na něho znovu obrátila."

Hodnocení: 5/5

"Výborný makléř,skvělá spolupráce.Moc děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem maximálně spokojen. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S Ing. Karnoldem spolupracujeme již téměř 10 let a opakovaně nám nesmírně pomohl. Je vstřícný, ochotný, velmi slušný a naprosto spolehlivý. Již jsme jej doporučili několika přátelům a známým a vždy byli všichni velmi spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Pan Radek Karnold nám již pomohl s prodejem druhé nemovitosti a opět potvrdil kvalitu služeb, pro které si Vaši společnost a jeho servis vybíráme. Vše proběhlo v naprostém pořádku, kompletní služby i komunikace bez problémů. Pokud bychom v budoucnu opět řešili záležitosti v oblasti realit, obrátíme se výhradně na Vaši společnost a služby pana Karnolda. Děkuji za poskytované služby ve výborné kvalitě, kdy důvěra a spolehlivost jsou na prvním místě."

Hodnocení: 5/5

"nemám výhrad"

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost za vše,.Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Radek Karnold poskytuje služby nejvyšší kvality. Z mé strany byla maximální spokojenost s jeho pracovním nasazením. V budoucnu bych zásadně využil služby tohoto makléře, na jehož profesionalitu se dá absolutně spolehnout."

Hodnocení: 5/5

"A Ing. R. Karnoldem spolupracujeme již mnoho let a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Doporučili jsme ho několika příbuzným a mnoha známým a všichni byli a jsou jeho prací nadšeni. Naprosto spolehlivý, vynikající odborník a velmi lidský."

Hodnocení: 5/5

"Slušný, spolehlivý, zkušený.... naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Služby pana Radka Karnolda jsou na vynikající úrovni. Rozumí tomu, co dělá, ale zároveň je naprosto precizní a má lidský přístup. Pomohl mi se všemi nástrahami prodeje bytu, radil mi v nečekaných situacích, mohla jsem se na něj spolehnout, že vše bude od smluv po převod peněz dokonale připravené a bezpečné a dal mi i tipy navíc, aby mi ulehčil celý proces. Pokud bych mohla dát víc než 10 hvězd, dala bych mu aspoň 15, a rozhodně bych ho doporučila každému, kdo chce dokonalý servis a bez obav. "

Hodnocení: 5/5

"Vynikající spolupráce a komunikace. Trpělivost s obeznámením celé akce a osobní angažovanost. Milý, profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Ing, Karnold byl během naší spolupráce vždy ochotný, vstřícný a zároveň profesiální."

Hodnocení: 5/5

"Stoprocentní spokojenost, šikovný a milý makléř."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"velmi dobrý "

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme komlikovaný případ a díky panu Karnoldovi se koupě domu podařila k celkové spokojenosti. Děkujeme za jeho profesionální a zároveň milý přístup ke klientům."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme naprosto spokojeni a to jak výsledkem, tak i jednáním pana Ing.Karnolda"

Hodnocení: 5/5

"ochotný, věnoval se pronájmu svěřeného bytu s obrovským nasazením a pečlivostí!"

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Radkem Karnoldem byla opravdu na profesiální úrovni. JIž dlouho jsem se nesetkal s tak spolehlivým a zodpovědným člověkem, jako p. Karnold. Všem mohu opravdu doporučit. Mnohokrát děkuji, K. Stieber"

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Karnold je skvělý, je vždy připravený pomoci a poradit. Trpělivost sama."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den naše firma vždy 100 Spokojený a služba se nám poskytne Standartní a jsme rády že spolupracujeme s vaší firmy děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Hezký den, využil jsem Vašich služeb prostřednictvím Vašeho makléře Ing. Karnolda. Spolupréce s Ing. Karnoldem byla procházka růžovým sadem. Jeho znalosti, invence, vlídnost s spolehlivost mne ohromily. Díky lidem jako je Ing. Karnold musí být Remax ČR ve svém oboru nejlepší. Všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Moc děkuji Ondřej Daczický, Praha 5"

Hodnocení: 5/5

"Jednání makléře bylo profesionální a spolehlivé. Byl jsem naprosto spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Vazim si prace pana Ing. Radka Karnolda,jeho profesionalni jednani s klientem v naproste pohode po celou dobu prodeje bylo uklidnujici pro mne i mou sestru , jeste jednou velke diky."

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícný a profesionální přístup. Osobně si nejvíce cením trpělivosti pana Karnolda. Určitě doporučíme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Radek Karnold nám opakovaně pomohl a vždy jsme byli nesmírně spokojeni. Jeho služby jsme doporučili několika dalším známým. Ti byli vždy velmi spokojeni, až překvapeni, s jeho profesionálním a přitom vlídným jednáním."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ing. Karnold nám pomohl již několikrát, vždy výborně. Nedovedu si představit lepšíspolupráci."

Hodnocení: 5/5

"S panem Karnoldem se mi jednalo velmi dobře. Je velice vstřícný a pečlivý. Vše vždy naprosto otevřeně prodiskutoval. Administrativní úkony vždy vysvětlil a co mohl zařídit sám, tak vždy provedl a víceméně jsem pouze podepisoval dokumenty na stříbrném podnose. Obvzlášť si cením seriózního a spolehlivého jednání. Také mi kupující strana potvrdila, že seriózní přístup p.Karnolda byl jedním z rozhodujících faktorů při uzavíraní obchodu. Mohu více než doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan inženýr Karnold je skvělý profesionál, který mi výrazně pomohl pronajmout můj byt. Byl jsem s ním naprosto spokojený a mohu ho všem doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Kvalitní služby, profesionální přístup, aktivní jednání, naprostá spokojenost prodávající i kupující strany"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan inženýr Karnold nám opakovaně pomohl s koupí bytu a několika pronájmy. Vždy jsme byli nesmírně spokojeni s jeho jednáním, spolehlivostí a slušností. Na naše doporučení se na něj obrátili naši další přátelé a známí a všichni byli s jeho prací nesmírně spokojeni. Kéž by všichni makléři byli takoví jako je on!!!!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Karnold je nejvíc nejlepší!! Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup, spolehlivost!!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo úžasně rychle: 1.setkání - nafocení bytu, domu a okolí, dána nabídka na internet, v den uvedení inzerátu ihned nabídky 2. setkání - prohlídka bytu během hodiny postupně se čtyřmi zájemci o pronájem . všichni pronájem chtěli, tentýž večer domluva s jedním se zájemců 3. setkání - následující den sepsání smlouvy o pronájmu a navíc navýšení ceny oproti tomu, co jsem požadovala 4. předání bytu S prací Ing. Radka Karnolda jsem byla velice spokojena."

Hodnocení: 5/5

"p.Karnold odvedl neskutečnou práci. Bez jeho pomoci a nasazení nad rámec jeho povinností bych při prodeji tohoto pozemku kvůli administrativním problémům s Katastrálním úřadem a stavebním odborem v Černošicích snad zešedivěl. Pokud budu v budoucnu prodávat, či kupovat nějakou nemovitost, pak pouze prostřednictvím tohoto nesmírně obětavého a hlavně slušného makléře"

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing Karnold byl ve všech směrech vynikající. Vše nám trpělivě vysvětloval a okamžitě nás detailně informoval o všech jednáních se zájemci. Je velký profesionál, který je navíc velmi trpělivý a příjemný. Pana Ing Karnolda a RE-MAX můžeme každému vřele doporučit. Manželé N."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing.Radek Karnold je člověk na svém místě! Odborně bezchybný. Lidsky nelze hodnotit jinak, než jako super přístup k zákazníkovi. Vždy ochotný při podávání informací, vstřícný se snahou pomoci při řešení postupů i problémů. S díky RE/MAXu a osobně panu Karnoldovi-Jan Kubů*"

Hodnocení: 5/5

"S pane ing. Karnoldem máme během posledních let opakované vynikající zkušenosti. Je vstřícný, milý, naprosto spolehlivý a profesionálně bezkonkurenčně zdatný. Bez něho bychom si netroufli pronajmout ani boudu pro psa, natož něco kupovat!!!!"

Hodnocení: 5/5

"Velmi příjemný a profesionální přístup. Se službami jsem naprosto spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Rád bych skutečně upřímně poděkoval panu Radku Karnoldovi za spolupráci při prodeji svého bytu. Je profesionálem na svém místě, kromě odborných znalostí velmi oceňuji i jeho vstřícný přístup. Při své práci myslí na každý detail a dělá vše pro to, aby se nemovitost prodala co nejlépe. Služby pana Karnolda mohu stoprocentně doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Velmi kvalitně odvedená služba !"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a seriózní přístup ke klientovi,v našem případě, starým lidem."

Hodnocení: 5/5

"Setkání s panem Karnoldem pro nás bylo velice přínosné a milé. Jeho profesionální jednání, lidský přístup k nám, jako klientovi, i veškerý poskytovaný servis můžeme hodnotit pouze pozitivně. Jeho služby v budoucnu rádi opět využijeme a doporučujeme jej dál lidem v našem okolí. Je to člověk na svém místě a svou práci dělá poctivě."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojena s vysoce kvalifikovanou prací a přátelským jednáním pana ing R.Karnolda. Jeho služeb jsem opakovaně využila a mohu jej i nadále doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Na panu Karnoldovi je vidět, že se realitám věnuje již velmi dlouho - je velmi zkušený odborník a zároveň seriózní obchodník. Je vstřícný při řešení i složitějších případů. ​Naši nemovitost prodal k plné spokojenosti a poskytl nám dokonalý servis. Svým přístupem a jenáním ​nám ušetřil spoustu času a starostí. ​Má naši absolutní důvěru."

Hodnocení: 5/5

"Osobně velmi příjemný. Spolehlivý - vždy dodal co jsme se domluvili. Kompetentní - znal velmi dobře i složitější právní aspekty nájemní smlouvy. Pronájem bytu proběhl úspěšně dle plánu."

Hodnocení: 5/5

"Velice snazivy clovek ktery tomu rozumi."

Hodnocení: 5/5

"Pana Karnolda můžeme po pracovní stránce jen pochválit. Jeho vystupování bylo naprosto profesionální a přitom velmi vstřícné, spolupráce z jeho strany pohotová a pružná. Byl vždy ochotný probrat jakékoli pochybnosti a vzniklé komplikace vyřešit ku prospěchu všech zúčastněných. Provedl nás obávaným prodejem nemovitosti s naprostou lehkostí, získal si sympatie kupujících, kteří se také na něho s důvěrou obraceli. Vážíme si jeho pečlivé práce a pana Karnolda opravdu vřele doporučujeme!"

Hodnocení: 5/5

"Pana inženýra Karnolda mohu vřele doporučit.Jeho přístup je velmi profesionalní.Pan inženýr je spolehlivý a velmi ochotný.Pomohl mi prodat nemovitost i přes náročnou situaci(žiji trvale v zahraničí).Pokud bych v budoucnosti řešila prodej nebo nákup nemovitosti,opět bych volila pana inženýra."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vstřícné a korektní jednání, spolehlivý, svému úkolu se opravdu věnuje"

Hodnocení: 5/5

"Pan inženýr Karnold je vynikající nejen odborně, ale i lidsky. Jeho vystupování je profesionální, důvěryhodné a příjemné. Svou roli zastával velmi zodpovědně. Mohu jej každému vřele doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velice,opravdu velice spokojena.Zdenka Śoustková Plzeń Heyrovského 479/54"

Hodnocení: 5/5

"Pana Karnolda můžeme vřele doporučit všem, kteří potřebují využít služby makléře. Byli jsme absolutně spokojeni pro jeho ochotu, vstřícnost a schopnosti odborně poradit."

Hodnocení: 5/5

"Korektní vystupování a vysoká odborná znalost v oboru prodeje i koupě nemovitostí jím.uplatňována, bez ohledu na čas.Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problém."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální a seriozní přístup. Jsem velmi spokojen. Musím doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Velmi slušné a přesvědčivé vystupování, velmi lidský a empatický, přitom velice zdatný obchodník. Nemovitost se podařilo prodat za vyšší cenu, než v jakou jsme doufali a navíc jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti."

Hodnocení: 5/5

"Během podzimu se obrátíme na Ing. Karnolda opět, s jinou prosbou o pomoc. Lepší spolupráci si neumíme představit. "

Hodnocení: 5/5