Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Šárka Sabová, DiS. - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Šárka Sabová, DiS. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01766023.

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 776 636 121
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Platinum Club CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Pomáhám klientům s prodejem nemovitosti v Praze, Praze – východ a Praze – západ.

Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou?

Prodej nemovitosti je plný úskalí, která na první pohled nejsou vidět. Ráda i vás provedu bezpečně a bez obav celým realitním obchodem až do jeho úspěšného konce.


Jsem certifikovaná realitní makléřka a pracuji pod hlavičkou RE/MAX Alfa - jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček sítě RE/MAX. Realitami se zabývám od roku 2017.

Služby, které poskytuji:
- odhad reálné tržní ceny, odhady pro dědická řízení
- předprodejní servis (vyklizení nemovitosti, zajištění drobných oprav, zednických prací, vymalování, kompletní úklid)
- homestaging (bytová designérka připraví nemovitost na focení), nafocení profesionálním fotografem, vytvoření půdorysu, video medailonek
- kvalitní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti
- veškerý právní servis spojený s prodejem nemovitosti (příprava smluv, advokátní úschova, katastr nemovitostí)
- poprodejní servis (převod médií, předání nemovitosti, daňové přiznání, hypotéční poradenství)

Podrobné informace včetně uskutečněných transakcí a referencí najdete na mých webových stránkách.


Mou expertní oblastí jsou Horní Měcholupy, kde žiju a lokalitu velmi dobře znám.

Videoprohlídka bytu v Modleticích

Reference

"Paní makléřka Šárka Sabová je velmi příjemná a empatická žena na správném místě.Její práce byla profesionální a na vysoké úrovni.Úžasně zvládala situace spojené s prodejem.Moc dobře se mi s ní spolupracovalo. "

Hodnocení: 5/5

"Vysoce nadstandartní, osobní přístup se zázemím velké společnosti."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto perfektni, odvedla velkou spoustu prace. Moc za to dekuji a doporucuji u znamych."

Hodnocení: 5/5

"Od začátku do konce skvělý servis, paní Sadová nám našla skvělé nájemce! Vše bylo jak na začátku slíbila."

Hodnocení: 5/5

"Skvělá makleřka. Rozhodně mohu doporučit!"

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléřku Šárku Sabovou jsme vybrali v podstatě náhodně, protože má kancelář poblíž naší nemovitosti. S radostí mohu říci, že naše volba byla skvělá. Spolupráce probíhala naprosto bezproblémově a rychle. Paní Sabová nám poskytla servis a cenné rady nad naše očekávání. Než jsme se nadáli, měli jsme k dispozici přehlednou tabulku se zájemci, ze kterých jsme si včetně doporučení od makléřky mohli pohodlně vybrat. Následně nám zpracovala veškerou administrativu, přičemž myslela i velmi dopředu na detaily, které nás ještě ani nenapadly. Budeme se těšit na příští spolupráci!"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, ochota, vstřícnost a příjemné jednání. Vřele doporučuji - maximální spokojenost. Jana Kalašová"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, ochota, vstřícnost a flexibilita paní Šárky Sabové, vedla k rychlému získání vhodného klienta k naší maximální spokojenosti. Ještě jednou děkujeme za vaše služby, Vojtěchovský Bohuslav "

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální jednání. Vždy se na pani makléřku mohu na 100% spolehnout a všem ji doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"S paní Sabovou se mi velmi dobře spolupracuje. Paní makléřka činí s lehkostí, která není běžná. Záležitosti řeší bez odkladu, s velkou pečlivostí a důsledně. I příště bych volil stejně."

Hodnocení: 5/5

"Rychlost,serioznost,profesionalita!"

Hodnocení: 5/5

"Prodej mé nemovitosti proběhl hladce a rychle, měla jsem po celou dobu pocit jistoty, že vše běží jak má, všichni zúčastnění byli vždy včas a adekvátně informováni o tom, jaký je aktuální stav, jaké mají dodat dokumenty, atd. Šárka Sabová je velmi vstřícná a profesionální - top - realitní makléřka, kterou určitě ráda svým známým a kolegům doporučím."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, bez výhrad. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená s rychlým a profesionálním postupem při prodeji nemovitosti.Zaroven oceňuji transparentnost při celém procesu.K práci realitní makléřky Šárky Sabove píši jen samou chválu. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S poskytnutou službou ,ohledně prodeje nemovitosti, jsem byl velice spokojen. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní od počátku do konce "

Hodnocení: 5/5

"Paní Sabová nás provedla velmi profesionálně celým procesem prodeje nemovitosti od prvotní prohlídky nemovitosti před uzavřením smlouvy až po převod energií na nové majitele. Vždy nás informovala o všech krocích i aktuálním stavu prodeje a aktivně řešila všechny situace. Vše proběhlo "na jedničku"."

Hodnocení: 5/5

"Velmi korektní, přesná a vždy 100% spolehlivost. Dodávala přesné informace a vždy na mailu nebo telefonu."

Hodnocení: 5/5

"Paní Sabová je naprosto úžasná makléřka, která pro nás udělala doslova první poslední - od sestavení znaleckého odhadu, přes zajištění veškerých úkonů i rad, nezbytných pro úspěšné dokončení prodeje až po prodej samotný a v neposlední řadě nám též i poskytla podporu výrazně nad rámec očekávání od kteréhokoliv makléře/makléřky. Po delou dobu byla vždy naprosto profesionální i přátelská a spolupráce s ní byla vynikající. Mnohokrát děkuji! Hodnocení 11 z 10."

Hodnocení: 5/5

"Vážení, pokud hledáte službu realitního makléře, resp. makléřky pro jakýkoliv výkon s touto profesí související, tak doporučuji paní Šárku Sabovou . S touto dámou jsem měl co k do činění jednak v rámci odhadů pro úkony v rámci dědického řízení a jednak v rámci prodeje nemovitosti - rekreační chata. Bez jakéhokoliv drbání pod bradičkou je paní makléřka doopravdy velký profesionál, která se o vše, co je spojeno s prodejem, postará od A do Z. Veškeré smluvní podklady, úkony s "katastrem", advokáty,....spolehlivě připravila a realizovala až do společného předání chaty novému majiteli. Za toto vše děkuji nejen já, ale i můj bratr.” MILAN JANDA"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup ,pomoc při jednání s úřady, vstřícnost. Tak takto by to mělo vypadat. Mohu jenom doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, vstřícnost, spolehlivost, rychlé jednání!"

Hodnocení: 5/5

"Spolupráci s realitní makléřku Šárku Sabovou hodnotíme velmi kladně. Paní Sabová nám pomohla najít nové nájemníky do menšího bytu v Praze. Všechny kroky realizace pronájmu bytu mám předem dostatečně vysvětlila, postup a daný harmonogram byl následně dodržen. Inzerát pro pronájem bytu byl perfektně zpracován a doplněn profesionálními fotografiemi. Neustále jsem měli od makléřky informace o aktuálním dění a následných krocích. S novými nájemníky jsme měli brzy podepsanou rezervační a následně i nájemní smlouvu. Makléřka zprostředkovala též převod plynu a elektřiny na nové nájemce. Oceňujeme příjemné vstřícné jednání, spolehlivost, profesionalitu a skvělé služby za dobrou cenu. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobrý de, s makléřkou paní Sabovou jsem vždy spokojená, je spolehlivá a všem ji doporučuji.Trubanová"

Hodnocení: 5/5

"Velice kvalitní práce, profesionální přístup. Jsme plně spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s paní Sabovou byla na jedničku s hvězdičkou od samého počátku do úplného konce. Je chytrá, pečlivá, korektní a milá. Takto si představuji poskytování realitních služeb na opravdové úrovni. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální a schopná paní makléřka Sabová, vstřícné jednání na úrovni vůči oběma stranám. Rychle řeší problémy v rámci nájemního vztahu, nejen při uzavírání smlouvy, ale i v rámci trvání nájmu. Má lidský přístup, fair play, současně tah na branku. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vysoké osobní nasazení."

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou byl prodej nemovitosti od začátku do konce v podstatě procházkou růžovým sadem. Vlastně na našich "bedrech" zůstal jen ten začátek a konec. Zdárný konec. A to je pro nás, jako klienty, to podstatné. Víme ovšem, že mezi tím bylo potřeba učinit mraky práce a té se paní Šárka Sabová zhostila s plným nasazením, pečlivostí a s vždy vstřícným, milým a naprosto bezproblémovým přístupem. Děkujeme za korektní službu a výbornou spolupráci."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost ."

Hodnocení: 5/5

"Ze spolupráce se Šárkou Sabovou jsem byl mile překvapený. Začalo to už naceněním bytu a vysvětlením situace na trhu nemovitostí. Zjistila si maximum informací o bytě, družstvu a lokalitě. Poradila mi také jaké udělat v bytě úpravy, abych za byt dostal, co nejvíc peněz. Dále jsem byl mile překvapený z homestagingu, po kterém působil byt útulně jako z katalogu. Prezentace bytu byla skvělá - profesionální fotky a videoprohlídka, která zahrnovala kromě bytu i seznámení s okolím. K tomu bezchybný, poutavý a přesně vystihující popis bytu. Nechyběl ani půdorys. Kromě standardní inzerce na všech významných realitních serverech, inzerovala i na facebooku, youtube, vyvěsila v okně bytu prodejní plachtu a roznášela tištěné letáky po okolí, aby se o prodeji mého bytu dovědělo co nejvíc lidí. Dostával jsem pravidelně každý týden podrobný report, kde bylo vidět kolik lidí inzerci shlédlo, co s nemovitostí dělala, jaké jsou konkurenční nabídky, informace o prohlídkách a plán na další týden. Prodej proběhl formou aukce a prodejní cena byla vyšší než inzerovaná. Veškeré smlouvy vyřešila k mé plné spokojenosti, včetně převodu elektřiny a plynu. V podstatě ji stačilo jen předat klíče od bytu a pak přijít k podpisu smluv. Šárka je profesionální makléřka, spolehlivá, zodpovědná a důvěryhodná. Rád ji doporučím svým známým."

Hodnocení: 5/5

"Bezproblémová komunikace, vstřícné jednání, profesionalita."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka je velice vstřícná, ochotná."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a vstřícné jednání, rychlé reakce, efektivní komunikace, paní makléřka je flexibilní a nápaditá, mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, příjemné jednání, zájem také o již probíhající pronájem"

Hodnocení: 5/5