Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Věra Jesenská - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Věra Jesenská je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 65404416.

Věra Jesenská

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 602 314 229
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Podrobné informace

Můj cíl:

Spokojený klient je mojí prioritou. Odbornost, léta zkušeností a profesionální spolupráce na bázi partnerství, to jsou mé silné stránky.

Vždy se snažím především pochopit životní situaci klienta. Co se v případě nemovitost může zdát složité či dokonce neřešitelné, je pro mě výzvou, kterou společně s klientem zvládneme. Mé reference jsou toho důkazem.

 

Co nabízím?

Individuální přístup ke každému případu:

 Zprostředkování prodeje či nákupu rezidenčních a komerčních nemovitostí
 Zprostředkování pronájmu rezidenčních a komerčních nemovitostí
 Zprostředkování prodeje podílů či směny nemovitostí
 Poradenství při stanovení prodejní / kupní ceny
 Oceňování nemovitostí
 Finanční poradenství a zprostředkování financování (hypotéky, půjčky, potvrzení bonity, vyplácení exekucí, atp.)
 Zajištění právního servisu a služeb advokáta
 Zajištění následné rekonstrukce nemovitosti
 Kompletní příprava nemovitosti pro prodej – vystěhování, výmalba, homestaging
 Profesionální fotodokumentace nemovitosti pro prodej

 

Má praxe:

Díky 7 leté a velmi intenzivní praxi v realitách, předchozí zkušenosti z podnikání i z korporátní oblasti, znalosti finanční a daňové problematiky, nabízím spolupráci při jakékoliv realitní transakci.


Oblast působení:

Mnoho let bydlím a pracuji na Praze 6, proto jsem nejčastěji byla oporou při realizaci obchodů právě v této lokalitě a přilehlých částech Prahy a Prahy-západ. Šestka je moje srdeční záležitost, potkávám zde a nadále chci potkávat, pouze spokojené klienty, kteří se ke mně opakovaně vrací a doporučují mne dále svým blízkým a známým.

Napsali o mě:

Vybrané reference:

Děkuji svým klientům za jejich uznání mé práce a doporučení dalším.

Zde uvádím vybraná hodnocení mých klientů z posledních několika let.

Vybrané reference makléře Věra Jesenská
Vybrané reference makléře Věra Jesenská

Realizované zakázky

Realizované prodeje
Realizované prodeje
Realizované pronájmy
Realizované pronájmy

Vybrané prodeje:

Pod Novým lesem 50, Praha 6
Pod Novým lesem 50, Praha 6
Dr.Zikmunda Wintra 4, Praha 6
Dr.Zikmunda Wintra 4, Praha 6

Realizované zakázky

Přehled adres realizovaných zakázek při prodeji, či pronájmu nemovitosti.

PRODEJ:

Verdunská 11, Praha 6; Šmeralova 14, Praha 7; Kukelská 1, Hloubětín, Praha 8; Na Dionysce 8, Praha 6; Ve Slatinách 5, Praha 10; Krásného 8, Praha 6; Dr.Zikmunda Wintra 4, Praha 6; Krásného 8, Praha 6; Předvoje 30, Praha 6; Šumberova 329, Praha 6; Lindleyova 13, Praha 6; Na Rokytce 8, Praha 8; Prusíkova 4, Praha 13; Šumberova 6, Praha 6; Mládeže 20, Praha 6; Maříkova 9, Praha 6; Rooseveltova 39, Praha 6; Tobrucká 764, Praha 6; Matějská 22, Praha 6; Ve Struhách 28, Praha 6; Brechtova 22, Praha 4; Paťanka 15b, Praha 6; Tehovská 9, Praha 10; Paťanka 17b, Praha 6; Pod Novým lesem 50, Praha 6; Novovysočanská 19, Praha 8; Hiršlova 12, Praha 6; Verdunská 29, Praha 6; Dukelských hrdinů 33, Praha 7; Přemyslovská 331, Roztoky u Prahy; Na Pískách 85, Praha 6; Slunná 223, Statenice; Pod viaduktem 50, Praha 5; U Hadovky 6, Praha 6; Verdunská 29, Praha 6; Brechtova 20, Praha 4; Na špitálce 5, Praha 6; Pod Marjánkou 1b, Praha 6; Bubenečská 6, Praha 6; Pětihosty, Praha-západ; Na Špitálce 5, Praha 6; Wuchterlova 12, Praha 6; Libeňská 25, Čimice; Tobrucká 712, Praha 6; Na Špitálce 3, Praha 6; Zavadilova 20, Praha 6; Malé Kyšice 302, Praha-západ; Přeštická 18, Praha 10; Velizská 754, Zdice; Stará Boleslav 111, Praha-východ; Zelená 23b, Praha 6;

PRONÁJEM:

Hošťálkova 41, Praha 6; Evropská 46, Praha 6; Bělocerkevská 22, Praha 10; Kafkova 55, Praha 6; Matějská 22, Praha 6; Kotěrova 7, Praha 6; Fragnerova 40, Praha 6; Kladenská 89, Praha 6; Ciolkovského 6, Praha 6; Dr.Zikmunda Wintra 20, Praha 6; Krásného 8, Praha 6; Lindleyova 7, Praha 6; Tobrucká 4, Praha 6; Sokolovská 66, Praha 8; Tobrucká 19, Praha 6; Nad Alejí 4, Praha 6; U Matěje 5, Praha 6; Buzulucká 8, Praha 6; Africká 18, Praha 6; Na Špitálce 5, Praha 6; K Červenému vrchu 2a, Praha 6; Na Dlážděnce 2463/1b, Praha 9; Buzulucká 1, Praha 6; Terronská 46, Praha 6; Na Pískách 65, Praha 6; Na Kocínce 1, Praha 6; U Pohádky 39, Nebušice, Praha 6; Verdunská 29, Praha 6; Augustinova 29, Praha 4; Nevanova 33, Praha 6; Na Dlážděnce 1a, Praha 9; Národní obrany 47, Praha 6; Jaselská 464, Praha 6; Zengrova 26, Praha 6; Litoměřická 22, Praha 9; Na Habrovce 7042 Nebušice, Praha 6; Za Strahovem 29, Praha 6; Matějská 22, Praha 6; Lindleyova, Praha 6;

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velni zodpovědný a vstřícný přístup. Pečlivý výběr zájemců."

Hodnocení: 5/5

"Dobry den, moc bychom chteli podekovat všem stranam, paní Jesenske, panu Víškovi a panu Korábovi za fantasticky, profesionalni prubeh prodeje naší nemovitosti. S pozdravem, Stephen a Hana Guy Paní Věra Jesenská mi byla doporučena z několika stran / moji známí, kteří byli spokojeni s prací a jednáním paní Jesenské - Remax-czech/ a skutečně prodej nemovitosti proběhl velice uspokojivým způsobem. Příprava bytu k prodeji / vyklizení bytu, malování, natočení reklamního spotu, právní služby, finanční služby/ vše na vysoké profesionální, ale i “lidské” úrovni. Myslím že i strana kupující byla spokojena, že vše proběhlo rychle, hladce a na úrovni. I já chci poděkovat paní Jesenské za její veškeré jednání při prodeji bytu. Jaroslav Koráb Zplnomocněný zástupce rodiny Guy"

Hodnocení: 5/5

"Veľmi si vážim už dlholetú spoluprácu s pani Jesenskou, je veľmi spoľahlivá a profesionálna. Určite budem využívať jej služby aj v ďalších rokoch. "

Hodnocení: 5/5

"Max. vstricna, mila maklerka, ochotne a trpelive vysvetli kazdy dotaz. Radost spolupracovat, velmi doporucuji!!"

Hodnocení: 5/5

"Rychlé a naprosto profesionální jednání. Mohu jen doporučit! "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Jesenska je odborník na svém místě a velmi milá a ochotna tímto ji ještě jednou děkuji za spolupráci Farska"

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji profesionalitu, znalost trhu, flexibilitu, vynikající komunikaci a bezchybný a bezproblémový celkový servis. TOP makléřka!"

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s paní Věrou Jesenskou byla naprosto profesionální a současně i lidsky velmi příjemná. Díky jejímu skvělému přístupu se podařilo byt pronajmou rychle, za dobrou cenu a současně obsadit byt nájemníky, kteří beze zbytku splňují mé předem zadané požadavky."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost. Paní Jesenskou vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Jesenská je velmi milá a vstřícná makléřka s absolutně profesionálním přístupem. Mám s ní opakovaně jen tu nejlepší zkušenost."

Hodnocení: 5/5

"Paní Jesenská je veľmi príjemná, ochotná a ma cit pre výber vhodného kandidáta na prenájom. Veľmi rada s ňou už dlhšiu dobu spolupracujem. "

Hodnocení: 5/5

"Maximálně spokojeni"

Hodnocení: 5/5

"byla jsem naprosto spokojená se službami a hlavně s paní Jesenskou, která je ve všech ohledech prvotříní velice příjemné jednání a všestranná ochota"

Hodnocení: 5/5

"Paní Jesenská mi pomáhala s prodejem bytu. Její služby předčily mé očekávání. Byla velice profesionální, nápomocná a zároveň velmi schopná. Byt se prodal velice rychle a za maximální možnou cenu se kterou jsem velmi spokojená. Rozhodně doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální přístup paní Věry Jesenské Klient nalezen v extremně krátkém čase / 7 dní Vzhledem k tomu že se jednalo o cizince, veškeré smlouvy a dokumenty připraveny dvojjazyčně Příprava smlouvy i předání bytu hodnotím nejvyšší možnou známkou "

Hodnocení: 5/5

"Paní Jesenská je skvělá profesionálka, milá , vstřícná, ochotná."

Hodnocení: 5/5

"Jsem velmi spokojená s makléřkou paní Věrou Jesenskou, na kterou se obracím dlouhodobě, pokud potřebuji řešit různé situace spojené s nemovitostmi. Její jednání je na vysoké profesionální úrovni, ale zároveň i lidsky velmi příjemné a vstřícné. Tuto makléřku mohu s čistým svědomím doporučit dalším případným klientům. "

Hodnocení: 5/5

"Již několikátá spolupráce ohledně nemovitostí a bytů, jako vždy p.Jesenská spolupracovala rychle, staví se naprosto perfektně k prodávajícím i kupujícím klientům, zajistí všechna vyřízení pro prodávajícího i následné pro kupující, včetně poctivých právních dokladů. Moc děkuji PT"

Hodnocení: 5/5

"S paní Jesenskou spolupracujeme rádi již několik let (dle mých zkušeností se jedná o vynikající profesionální dovednosti v oblasti realitního makléře, zejména zpracování smluv se všemi podmínkami, včetně právních). Také jsme byli vždy spokojeni s radami, jak správně postupovat při prodeji . Paní Jesenská nám vždy výrazně pomohla prodávající věc co nejlépe odborně připravit a další výbornou věcí bylo vybrání ideálních, normálních a poctivých kupujících, takže nám zatím nikdy nevznikl žádný problém. Pavel Toman, předseda představenstva Royal Magnum,a.s."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za profesionální služby, spolehlivost, pečlivost, rychlost a skvělou přátelskou atmosféru spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Věra udělala vynikající práce. Diskutovala s námi o celém procesu. Pomohla připravit byt a vypadalo to skvěle. Také ji uvedla na trh v nejlepším čase a způsobem, jak získat nejlepší cenu. Věra provided an excellent service. She advised us on the full process, including timing, preparation, and expectations. After we had moved out she managed the final preparations for us. She was also extremely helpful throughout, even after the sale. I would definitely recommend her."

Hodnocení: 5/5