Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Věra Lukešová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Věra Lukešová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 44868162.

Ing. Věra Lukešová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 433 800
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Největší odměnou je pro mě spokojený klient

V realitách jsem pracovala na počátku devadesátých let a potom jsem si na 17 let „odskočila“ do bankovního sektoru. V roce 2010 jsem se ale k realitám vrátila. Proč?

Reality jsem si vybrala především proto, že jsem s nimi pracovala i po celou dobu mé bankovní praxe. Začínala jsem totiž na pozici úvěráře a svou kariéru jsem zakončila manažerskou pozicí s pravomocí schvalovat úvěry převážně zajištěné nemovitostmi. Takže mi dávalo smysl začít dělat něco, o čem mám alespoň trochu přehled.

Nejsem příliš orientovaná na čísla a plány. Moje předsevzetí je proto stále stejné: Dělat dobře svou práci, mít spokojené klienty a být v pohodě. Z referencí mých klientů se zdá, že se mi to daří :).

Velmi ráda Vám pomohu s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti a garantuji Vám hladký a bezpečný průběh celého procesu. Se mnou získáte nejlepší možnou cenu. Kromě realitní činnosti se totiž zabývám také homestagingem (úpravou a dekorací nemovitosti), který může opravdu výrazně ovlivnit prodejnost a cenu Vašeho domu či bytu.

Těším se na spolupráci s Vámi!

S čím Vám mohu pomoci?

Ať už řešíte prodej nebo koupi nemovitosti, vím, že je to pro Vás pravděpodobně jedna z nejvýznamnějších finančních transakcí v životě. Proto Vám doporučuji obrátit se na odborníka, který Vám s tím pomůže.

Víte, co vše je třeba pro úspěšný prodej?


1. Stanovení tržní ceny s ohledem na lokalitu, stav a atraktivitu nemovitosti. Správnou cenu nezjistíte náhledem na Sreality. Jako realitní makléř mám přístup do placených databází, které obsahují skutečně realizované ceny v daných lokalitách.


2. Příprava nemovitosti před focením. Fotky totiž prodávají. Proto je třeba nemovitost uklidit, odstranit ze záběru co nejvíce osobních věcí, přidat květiny a jiné dekorační předměty. To je jedna z mých oblíbených činností.


3. Být časově flexibilní. Kupující často reagují na více nabídek najednou. Pokud jim nedokážete vyjít vstříc s termínem prohlídky podle jejich možností, mohou se rozhodnout pro jinou nemovitost. Můj čas si proto organizuji podle potřeb klientů, ať už je sobota, svátek nebo večer.


4. Právní servis od advokáta, který se specializuje na převody nemovitostí. Každý známe právníka, ale ne každý známe právníka, který dělá stovky převodů ročně. Právní servis včetně bezpečné úschovy kupní ceny je zahrnut do odměny RK.


5. Máme prodáno, co dál? Zajišťuji pro své klienty převody energií (elektřina, plyn, voda ...). Samozřejmostí je písemný předávací protokol.


6. A co daně? Daň z nabytí nemovitosti platí ze zákona kupující. Daň z příjmu je ovšem na prodávajícím. Poradím Vám, v jakých případech jste povinni podat daňové přiznání k dani z příjmu z prodeje nemovitosti a kdy se daň neplatí.


Ráda se o prodej Vaší nemovitosti postarám. Stačí zavolat

Ing. Věra Lukešová
Ing. Věra Lukešová

Vaše realitní makléřka pro Prahu a okolí

Ing. Věra Lukešová
Ing. Věra Lukešová
Spolehlivost, jistota a bezpečí.
Spolehlivost, jistota a bezpečí.

Video vizitka - Ing. Věra Lukešová

Reference

"Ing. Věra Lukešová mi vždy našla spolehlivé nájemníky. Její služby mohu jen doporučit. Arnošt"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji makléřce Ing. Věře Lukešové za skvělou práci. Její služby doporučuji. Je spolehlivá a profesionální, navíc velice vstřícná. Arnošt"

Hodnocení: 5/5

"Paní Lukešová je ochotná, zkušená a profesionální. Spolupracuji s ní již řadu let a vždy bylo vše v naprostém pořádku. Její služby mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"odbornost, slušnost, komunikace, vstřícnost"

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce byla výborná, makléřka zařídila opravdu všechno, jak slíbila, a opravdu se člověk mohl věnovat jen zaslání nezbytných dokumentů a podpisům."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní komunikace, profesionalita, ochota a vstřícný přístup."

Hodnocení: 5/5

"Paní Lukešová - naprostý profesionál, milá, vstřícná, ochotná, nápomocná, . Nic nebylo problém, poradila, zařídila."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, pozorný a zodpovědný přístup. Měl jsem vždy pocit, že se mi plně makléřka věnuje a zároveň vychází vstříc potřebám potenciálních kupců."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Super"

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup a jednání, spolehlivost, serióznost,odbornost,vstřícnost,výborné komunikační schopnosti též v cizím jazyce"

Hodnocení: 5/5

"Paní Lukešová je velmi spolehlivá, ochotná a milá. Její absolutně profesionální přístup je velkým přínosem. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"rychlost, vstřícnost, citlivý přístup, slušné jednání"

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícný a profesionální přístup, velmi dobrá příprava všech úkonů kolem podpisu smlouvy a související administrativy."

Hodnocení: 5/5