Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Veronika Makásková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Veronika Makásková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71075275.

Veronika Makásková

Realitní služby s nadstandardní péčí.  

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 739 379 540
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

VAŠE OPORA VE SVĚTĚ REALIT

Realitní služby v Praze a okolí

Prodej, pronájem nebo koupě nemovitosti jsou pro většinu z nás významnou životní událostí a někdy velmi emotivní. Proto jednám se svými klienty vždy s osobním přístupem, empatií a přistupuji i ke každé nemovitosti velmi individuálně.

Očekávejte ode mne spolehlivost, proklientský přístup a zkušenosti, které dokáži efektivně využít ve váš prospěch. Pravidelně se vzdělávám v oblasti práva, marketingu, stavebnictví, nových technologií a sleduji trendy v našem oboru, abych vám mohla přinášet ty nejlepší služby. Díky spolupráci s fotografy, projektanty, architekty, advokáty, šikovnými řemeslníky a dalšími profesionály vám zajistím komplexní balíček služeb a provedu vším tak, abyste se nemuseli o nic starat.

Mojí srdeční oblastí je Praha 13, své služby poskytuji ale po celé Praze a Středočeském kraji. Spolupracuji aktivně s ostatními makléři a poptávkami tak, abych našla rychle prémiového zájemce pro vaši nemovitost. Během celého procesu s vámi pravidelně komunikuji, informuji o průběhu, umím vzít na sebe i montérky, když je potřeba a hájím vaše zájmy.

Věnujte se věcem, které vás baví. Mě baví nemovitosti, kterým se věnuji na plný úvazek. Zajistím vám maximální péči, časovou flexibilitu, dohled nad celým průběhem a oporu tam, kde právě potřebujete. BEZSTAROSTNÝ a BEZPEČNÝ prodej a vaše SPOKOJENOST jsou nejdůležitější.

Jste to Vy, kdo mě dělá makléřem. Děkuji Vám za důvěru. ♥

Spolehlivost, kvalita a důvěra především.
Spolehlivost, kvalita a důvěra především.

Moje znalosti a zkušenosti, vaše spokojenost

Vzdělání mne posouvá dál
Vzdělání mne posouvá dál
31.1.2024 - termín pro daň z nemovitosti
31.1.2024 - termín pro daň z nemovitosti

Realizace

Reference

" Příkladná komunikace. Flexibilita. Celkově profesionální služby. 100% spokojenost. Paní Makáskovou rozhodně doporučíme dále."

Hodnocení: 5/5

"V celem procesu jednani s makléřkou jsem mela moznost poznat jeji vysokou profesionalni uroven, jeji ochotu vyhovet vsem pozadavkum klienta, jeji prikladny vztach k praci."

Hodnocení: 5/5

"Komunikace s makléřkou byla vynikající a rychlá. Velmi jsme ocenili příjemné a lidské vystupování. Ochotu vysvětlovat. Jsme rádi, že jsme navázali spolupráci právě s ní. Prodej nemovitostí je po všech stránkách náročné a stresující období. Díky paní Makaskove to pro nás proběhlo rychle a příjemně. Děkujeme Paulovi"

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velice spokojeni s makléřkou paní Makáskovou. Profesionální přístup, práce na více než 100 procent, vysvětlí, poradí, pracuje ve svém volnu i o dovolené. Doporučím každému, kdo bude chtít prodat nebo koupit nemovitost. S pozdravem spokojení zákazníci Konfrštovi a Tesařová."

Hodnocení: 5/5

"Se sluzbami maklerky Veroniky Makaskove jsem byl velmi spokojen. Ocenuji zejmena skvelou casovou flexibilitu a velmi rychle jednani."

Hodnocení: 5/5

"Pani Makaskova me sama proaktivne kontaktovala a predevsim, coz byl jeden ze zasadnich faktoru nasi budouci spoluprace, si nevymyslela pohadky o zastupu potencialnich kupcu nemovitosti, kteri jiz "zitra" chteji na prohlidku. Sluzby spojene s prodejem nemovitosti od A do Z vyresila zcela samostatne a moje pritomnost byla nutna jen u nekolika podpisu. V souctu timto zpusobem vyresila prodej 3 nemovitosti v casovem useku pouhych cca 6 mesicu. Mohu jeji sluzby jen a pouze doporucit."

Hodnocení: 5/5

"Veronika předčila mé očekávání, byla velice proaktivní, vždy byla pečlivě připravená, přistupovala ke všem empaticky. Celý proces prodeje nemovitosti proběhl, díky její profesionalitě a zapálení, hladce. "

Hodnocení: 5/5