Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Veronika Makásková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Veronika Makásková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71075275.

Veronika Makásková

"Realitní služby s nadstandardní péčí".  

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 739 379 540
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

VAŠE OPORA VE SVĚTĚ REALIT

Realitní služby v Praze a okolí

Prodej, pronájem nebo koupě nemovitosti jsou pro většinu z nás významnou životní událostí a někdy velmi emotivní. Proto jednám se svými klienty vždy s osobním přístupem, empatií a přistupuji i ke každé nemovitosti velmi individuálně.

Očekávejte ode mne spolehlivost, aktivní přístup a zkušenosti, které dokáži efektivně využít ve váš prospěch. Pravidelně se vzdělávám v oblasti práva, marketingu, stavebnictví, nových technologií a sleduji trendy v našem oboru, abych vám mohla přinášet ty nejlepší služby. Díky spolupráci s fotografy, projektanty, architekty, advokáty, finančními poradci a dalšími profesionály vám zajistím komplexní balíček služeb a provedu vším tak, abyste se nemuseli o nic starat.

Mojí srdeční oblastí jsou Stodůlky, své služby poskytuji ale po celé Praze a Středočeském kraji. Spolupracuji také s ostatními makléři a aktivně pracuji s databázemi poptávajících, abych rychle našla ideálního zájemce pro vaši nemovitost. Během celého procesu s vámi pravidelně komunikuji, informuji o průběhu, posílám statistiky, hájím vaše zájmy a umím vzít na sebe i montérky, když je potřeba. 

Věnujte se věcem, které vás baví. Mně baví nemovitosti, kterým se věnuji na plný úvazek. Tím vám umím zajistit maximální péči a časovou flexibilitu.

BEZSTAROSTNÝ a BEZPEČNÝ prodej, budování vzájemné DŮVĚRY a Vaše SPOKOJENOST jsou pro mne nejdůležitější. 

Jste to Vy, kdo mě dělá makléřem. Děkuji Vám ♥

Spolehlivost, kvalita a důvěra především.
Spolehlivost, kvalita a důvěra především.

Realizace

Reference

"Byli jsme velice spokojeni s makléřkou paní Makáskovou. Profesionální přístup, práce na více než 100 procent, vysvětlí, poradí, pracuje ve svém volnu i o dovolené. Doporučím každému, kdo bude chtít prodat nebo koupit nemovitost. S pozdravem spokojení zákazníci Konfrštovi a Tesařová."

Hodnocení: 5/5

"Se sluzbami maklerky Veroniky Makaskove jsem byl velmi spokojen. Ocenuji zejmena skvelou casovou flexibilitu a velmi rychle jednani."

Hodnocení: 5/5

"Pani Makaskova me sama proaktivne kontaktovala a predevsim, coz byl jeden ze zasadnich faktoru nasi budouci spoluprace, si nevymyslela pohadky o zastupu potencialnich kupcu nemovitosti, kteri jiz "zitra" chteji na prohlidku. Sluzby spojene s prodejem nemovitosti od A do Z vyresila zcela samostatne a moje pritomnost byla nutna jen u nekolika podpisu. V souctu timto zpusobem vyresila prodej 3 nemovitosti v casovem useku pouhych cca 6 mesicu. Mohu jeji sluzby jen a pouze doporucit."

Hodnocení: 5/5

"Veronika předčila mé očekávání, byla velice proaktivní, vždy byla pečlivě připravená, přistupovala ke všem empaticky. Celý proces prodeje nemovitosti proběhl, díky její profesionalitě a zapálení, hladce. "

Hodnocení: 5/5