Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Vlastimil Raška - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Vlastimil Raška je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17019486.

Vlastimil Raška

Nikdy Vám nebudu slibovat, jak jsem výborný realitní makléř, ale vždy udělám vše proto, abych Vás o tom při prodeji Vašeho bytu, pozemku, rodinného domu, činžovního domu nebo komerčního objektu přesvědčil. :-)

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 691 145
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Platinum Club Hall of Fame CRM ISO 17024

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Reference klientů

Realizace

Reference

"Profesionalni allround servis, zalozeny na pranich a potrebach zakaznika"

Hodnocení: 5/5

"Velmi kompetentní"

Hodnocení: 5/5

"S prací realitního makléře jsem byla velmi spokojena - profesionální přístup od zpracování fotodokumentace, zadání inzerce, zajištění prohlídek potenciálními klienty až po uzavření kupní smlouvy včetně nezbytných dalších kroků při převodu novému vlastníkovi. Ráda doporučím svým známým, pokud budou hledat schopného realitního makléře."

Hodnocení: 5/5

"Pana Rašku určitě doporučím při nejbližší příležitosti svým přátelům aznámým. Byl velice vstřícný, prodej bytu byl s cizinkou, pro níž bylo složité přiletět do Prahy.Zajistil možnost prodeje na dálku a zařídil vše sám, takže prodej proběhl bez problému i když musel jednat s několika kupujícími."

Hodnocení: 5/5

"Absolutní kompetence, seriozita a upřímnost "

Hodnocení: 5/5

"Služby realitního makléře pana Rašky jsem využila již opakovaně. A to hlavně z důvodu spokojenosti s jeho profesionálním a zároveň lidským přístupem, který při prodeji nemovitostí prokázal. Obě nemovitosti se mu podařilo prodat za odhadní tržní cenu. Nadchl nás jeho přístup k samotné prezentaci nemovitosti, kdy si k nafocení přizval profi fotografa. Následný právní servis, pomoc s financováním nemovitosti a přepis energií je důvod, proč bych v budoucnosti služby pana Vlastimila Rašky určitě znovu využila. Moc děkuji a pana Vlastimila Rašku mohu jen vřele doporučit!""

Hodnocení: 5/5

"Pan Vlastimil Raška je opravdový profesionál. Ke každému kroku v procesu koupě bytu jsme dostali informace a vysvětlení. Byl velmi vstřícný a korektní. Byli jsme maximálně spokojeni. Pana Rašku bychom každému doporučili."

Hodnocení: 5/5

"Určitě doporucuji"

Hodnocení: 5/5

"Pan Raška je velice ochotný, skvěle reaguje na dotazy. Je komunikativní a empatický. Z jeho přístupu je vidět, jak svoji práci rozumí a jak ji dělá rád."

Hodnocení: 5/5

"S panem Raškou jsem v krátké době absolvoval 2 transakce - v roli kupujícího i prodávajícího. V obou rolích oceňuji ochotu, rychlou a přesnou komunikaci, bezproblémové řízení celého procesu prodeje nemovitosti i předchozí koupě. Pokud bych v budoucnu uvažoval o další realitní transakci, neváhal bych opět oslovit pana Rašku. Radek"

Hodnocení: 5/5

"Pan Raška je mistr ve svém oboru. Řešili jsme s ním již podruhé koupi a prodej nemovitosti a vše proběhlo naprosto rychle, bezproblémově a nadstandartně. V budoucnu jedině pan Raška, naprostá profesionalita. Čápová M. "

Hodnocení: 5/5

"1. NEPREJEME si byt zverejneni kdekoliv! prosim o pochopeni! Pan Vlastimil Raska je neuveritelne kompetentni v jeho oboru a dovede se vzit do pocitu jineho. "Fairness" je jeho prvni priorita!!!! Proste skvely makler! Vazte si ho!!! "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a přátelský přístup. Skvělý servis."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, chci pochválit pana Rašku za vstřícnost, profesionální jednání a odbornou kvalitu."

Hodnocení: 5/5

"S panem makléřem jsem byla velmi spokojena, protože všechno zařizoval "na klíč", takže jsem s tím neměla žádnou práci ani starosti. Doporučuji určitě pana makléře Vlastimila Rašku, protože je profesionál, který svou práci 100% ovládá, rozumí ji a naslouchá klientovi. Můžete se na něj 100% spolehnout. Pokud budu v budoucnu něco prodávat, s důvěrou se na něj opět obrátím. Mám zkušenosti z dřívějška s několika jinými realitními společnostmi, které sice byly levnější, ale na úkor kvality. Nebyli tam odborníci a tápali v postupu jednotlivých kroků, takže jsem měla strach, zda nemovitost vůbec prodám."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Raškou byla profesionální. Je na něho vždy spolehnutí a byla vždy okamžitá i zpětná vazba. Prodej proběhl bez problémů i dokázal vyjednat velice slušnou cenu prodeje našeho bytu k oboustranné spokojenosti. Jeho zkušeností ráda využiji i v budoucnosti i ráda budu doporučovat dalším zájemcům."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní profesionální přístup a provedení požadované operace. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Moje chata byla prodána během krátké doby 3 týdnů za mimořádnou cenu. O dost vyšší než jsem si představovala. Pan Raška přesně odhadl zájem kupujících a dobře mi poradil."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, p.Raška jednal absolutně korektně, na rovinu a velmi flexibilně řešil i mé nadstandardní požadavky ohledně prodeje bytu. Určitě p.Rašku doporučuji a děkuji za odvedenou práci. (p. Raška mi byl doporučen a rozhodně splnil má očekávání)."

Hodnocení: 5/5

"Pana Rašku můžeme vřele doporučit. Prodávali jsme přes něj již druhou nemovitost a opět jsme byli maximálně spokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální servis od A do Z; celý proces prodeje přesně dle mých představ a očekávání."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Vlastimilem Raškou byla vynikající. Pan makléř je svědomitý, spolehlivý, ochotný, nevytváří na klienty tlak žádným směrem. Určitě doporučuji. Ivana K."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Perfektní služby, vstřícnost a spolehlivost. Velmi jsme ocenili cenovou analýzu prodávané nemovitosti, přípravu na jednání a celkovou spolupráci, pan Raška nás i kupující profesionálně provedl kompletním procesem od nabídky nemovitosti po převod na katastru a předání nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"průběžná informovanost, ochota, celková profesionalita - pomoc v kritických situacích, vytrvalost, skvělý přístup ke klientovi"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"rychlé a vztřícné jednání, vysoká odborná úroveň"

Hodnocení: 5/5

"Skvělé služby, výborná komunikace. Prodej proběhl naprosto hladce."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, slušnost, ochota, výborná komunikace....."

Hodnocení: 5/5

"Vstricny a schopny makler"

Hodnocení: 5/5

"Pan Raška nabídl a realizoval pro nás kompletní realitní servis.Vše probíhalo zcela korektně."

Hodnocení: 5/5

"Velmi oceňuji jeho přístup, pravidelné informování o situace a bezchybný servis ohledně nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní profesionální a přátelský přístup. Kompletní servis bez starostí. Vše proběhlo přesně podle dohody."

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální a vstřícný přístup, klidné a příjemné jednání, rychlé a spolehlivé řešení souvisejících problémů – smluv voda, plyn, elektřina, bytové družstvo. Stejný přístup k prodávajícímu jako kupujícímu. S panem Raškou naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Pan Raška je profesional na svém miste."

Hodnocení: 5/5

"Vstricne a prijemne jednani. Bylo dosazeno planovane prodejni ceny."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální a přátelský přístup, bezproblémová komunikace a kompletní servis."

Hodnocení: 5/5

"Pan Raška byl velice ochotný a šikovný. Sice prodej trval déle a zasáhly ho potíže ze strany prodávajícího (mě) tak si pan Raška i přesto dokázal skvěle poradit a prodej dotáhnout do konce ke spokojenosti obou stran."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, zodpovědnost, respektování dohodnutých termínů, schopnost kvalifikovaně poradit."

Hodnocení: 5/5

"Makléř pan Raška byl profesionál ve všech směrech. Super přístup a profesionalita. Rychlé a vstřícné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální služby, vstřícnost, poskytnutí kompletního balíčku služeb (vyřizování téměř veškeré agendy)"

Hodnocení: 5/5