Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Vojtěch Piruchta - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Bc. Vojtěch Piruchta je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 09543627.

Bc. Vojtěch Piruchta

Smyslem mé práce je provést vás bezpečně ✅prodejem, ✅pronájmem či ✅koupí nemovitosti a ušetřit váš čas, peníze i starosti.

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 604 668 666
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

O mně

Realitní makléř, který předčí všechna vaše očekávání.

Věřím, že podstatou práce realitního makléře je navazování vztahů s lidmi a řešení jejich individuálních potřeb bydlení. Mým hlavním úkolem je seznámit se s vašimi potřebami a provést vás bezpečně celým procesem prodeje, pronájmu i koupě nemovitosti, ušetřit váš čas a vyjednat pro vás nejlepší možné podmínky.

Zkrátka udělám vše pro to, abych splnil, a dokonce předčil veškerá vaše očekávání, která od služeb nejúspěšnější realitní kanceláře jistě máte.

Většina lidí prodává nemovitost zpravidla jednou, maximálně dvakrát za život, takže se snadno může stát, že se něco opomene, podcení a že se šlápne vedle. Pokud je však prodej nemovitostí vaší profesí, přesně víte, na co je potřeba si dát pozor a jak vhodně využít veškeré nástroje trhu a zajistit maximálně bezpečný a výhodný prodej.

Jsem Vojtěch Piruchta a působím jako realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj. Pokud i vy právě řešíte prodej, pronájem či nákup nemovitosti, podívejte se na mé webové stránky www.Piruchta.cz, nebo mi rovnou zavolejte +420 604 668 666.

Budu se těšit!

Reference

"S V.Piruchtou jen v kratkosti,to napovi vse.......Maximalni spokojenost,doporucuji vsem,kteri se zajimaji o koupi nebo prodej nemovitost,clovek krery si jde za svym cilem,vyborne jednani.Je videt,ze prace ho bavi,i kdyz musim podotknout,ze v dnesni dobe kontakt s lidmi neni jednoduchy.Dekuji moc "

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velmi spokojeni se službami, které byly poskytnuty."

Hodnocení: 5/5