Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Vojtěch Vaněk - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Vojtěch Vaněk je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 09612122.

Mgr. Vojtěch Vaněk

Makléř - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 606 655 535
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Makléři


Podrobné informace

Provedu Vás celou realitní transakcí od nacenění nemovitosti až po předání klíčů

Prodej nemovitosti je jedním z největších finančních rozhodnutí v životě člověka. Realitní trh je zároveň komplikovaný a je těžké se v něm rychle a dobře zorientovat. Samotný proces prodeje nemovitosti obsahuje mnoho kroků a může trvat dlouho. Mě ale reality baví. Ať je Vaše situace jednoduchá nebo velmi komplikovaná, moc rád Vám pomohu.

Těší mě, že přemýšlíte o spolupráci se mnou. Mé jméno je Vojtěch Vaněk a působím především v Praze a v Kolíně. Mám právní vzdělání i zkušenosti z advokacie, jsem však především obchodník.

Pokud si chcete ušetřit spoustu starostí s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti, ale zároveň Vám záleží na tom, aby byla Vaše nemovitost prodána profesionálně, rychle a za tržní cenu, věřím že pro Vás spolupráce se mnou bude výhodná.

Provedu Vás celým realitním procesem od úplného začátku, kdy spolu určíme cenu nemovitosti a celkovou strategii prodeje, až do předání klíčů novému majiteli a odhlášení daně z nemovitosti. Za svoji praxi jsem s mými klienty vyřešil spoustu různých problémů týkajících se realitních transakcí. 

Co získáte spoluprácí se mnou?

Jsem přesvědčen o tom, že realitní byznys je především o důvěře a potřebách klienta. Z tohoto důvodu jsem si stanovil určité standardy, které dodržuji vždy a u všech klientů:

  • Komplexní servis od začátku až do konce - za Vaši investici do realitního makléře byste měli obdržet odpovídající hodnotu. Soustředím se na to, abyste měli s prodejem co nejméně starostí. Co mohu vyřešit za Vás, vyřeším, ať už se jedná o správné nacenění nemovitosti, jednání s kupujícími nebo odhlášení daně z nemovitosti.
  • Důkladná příprava - s Vaší nemovitostí se vždy důkladně seznámím po všech stránkách, především po technické a právní stránce. V případě, že identifikuji jakýkoli problém, navrhnu Vám jeho řešení.
  • Individuální přístup - nezajímá mě pouze nemovitost, ale v první řadě Vy. Pro to, abych vyřešil vše k Vaší spokojenosti, je pro mě důležitá Vaše životní situace, přání a potřeby. Vaše situace je originální a tak k ní budu také přistupovat.
  • Aktivní komunikace - Pravidelně Vám budu reportovat aktuální informace týkající se nemovitosti, ať již preferujete emailovou nebo telefonickou komunikaci. Vždy zvedám telefony nebo v nejbližší možné době volám zpět.
  • Bezchybný marketing - Zařídím profesionální homestaging, nafocení i natočení Vaší nemovitosti. Inzeruji na všech relevantních realitních serverech a o inzerci se pravidelně starám a aktualizuji ji.
  • Kompletní právní servis - ačkoli jsem vzděláním právník, právní servis zajišťuji vždy prostřednictvím specializovaného profesionála. Advokátní či notářská úschova je samozřejmostí.
Realitní makléř Vojtěch Vaněk
Realitní makléř Vojtěch Vaněk