Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Zuzana Kovaříková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Zuzana Kovaříková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 70337756.

Zuzana Kovaříková

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 774 214 723
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"S prací paní makléřky Zuzany Kovaříkové jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám vybrat nájemníky dle našich představ. Paní makléřka je spolehlivá, vstřícná, milá a empatická. Rádi využijeme jejích služeb i v budoucnu. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zuzana Kováříková je velice příjemná a svou práci odvádí skvěle. Je profesionální a flexibilní.Byli jsme s ní velice spokojeni a určitě bych jí doporučila známím či rodině."

Hodnocení: 5/5

"Slečna Kovaříková je velmi ochotná, vstřícná a profesionální. S jejími službami jsem byla maximálně spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Pani Zuzka Kovaríková je profesionál. Vo svojom obore sa vyzná a má bohaté skúsenosti. Vo vzťahu s klientom pristupuje ústretovo. S jej prácou som spokojná. Má dobrý odhad a vie vybrať reálneho záujemcu, a teda následne aj kupca. Zohľadňuje, aby všetky strany boli v konečnom dôsledku spokojné. Robí veci aj nad rámec svojich povinností. Je láskavá, čo je chvályhodné. Svojim priateľom ju vrelo odporučím."

Hodnocení: 5/5

"Makléřku Zuzanu Kovaříkovou doporučuji jako velmi milou, lidskou a spolehlivou profesionálku. Ze svých dlouholetých zkušeností umí poradit, klientům se věnuje nadstandardně. I složitější situace umí dovést do úspěšného konce tak, aby byly všechny strany spokojené. Doporučuji:-) "

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková má profesionální a přitom lidský a vstřícný přístup. Využili jsme její služby (pronájmem bytu) již podruhé a jsme maximálně spokojení, je skvělá. Má velice dobrý odhad a dokáže vybrat vhodného zájemce. Přitom dokáže vyjít vstříc oběma stranám a hledá kompromis, aby byli všichni spokojení. Dotáhne věci do konce a to i nad rámec svých povinností. Je milá a pokud budeme potřebovat, určitě využijeme zase její služby."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková je nesmírně milá, ochotná, spolehlivá, trpělivá a vstřícná . Jsem jí velice vděčná za její lidsky profesionální přístup. Paní Kovaříkovou a Re/max doporučím každému kdo bude potřebovat spolupráci s realitní kanceláří."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla velice vstřícná, proaktivní, spolehlivá. Vřele bych ji doporučila! S jejím servisem jsme byli absolutně spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zuzana Kovaříková je velmi příjemná, vstřícná, spolehlivá s profesionálním jednáním. Jejích odborných znalostí a zkušeností jsme využili již po několikáté. Prodeji nemovitosti se stoprocentně věnovala a díky ní se prodej uskutečnil v krátkém časovém termínu. S jejím aktivním přístupem jsme byli i nyní velmi spokojeni a doporučujeme ji dalším klientům."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková byla velmi dobrý diplomat při jednání, dokázala naslouchat požadavkům obou stran a odhadnou, co je pro koho vhodné i výhodné. Má odborné znalosti i zkušenosti. Byli jsme rádi, že jsme si správně vybrali a prodej naši nemovitosti se neprotahoval."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková je vynikající profesionál s velmi aktivním přístupem k danému prodeji. Její služby jsme již využili po druhé a jsme velmi spokojeni. Vřele doporučuji i dalším klientům!!"

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme paní Zuzaně Kovaříkové za rychlý a profesionální pronájem bytu. Je velice ochotná, vstřícná, spolehlivá, pomohla nám najít nejvhodnějšího zájemce. Jejích služeb jsme využili opakovaně a vždy jsme byli spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Příjemná, ochotná, svědomitá makléřka."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková zajistí proaktivně kompletní servis. Pravidelně komunikuje, o klienty se stará nad rámec svých povinností."

Hodnocení: 5/5

"Rádi bychom poděkovali paní Zuzaně Kovaříkové za rychlý a profesionální pronájem bytu. Velice ochotná, vstřícná a schopná najít nejvhodnějšího zájemce. Vyřídila vše, včetně přepisů smluv energií a vyúčtování služeb od doby pronájmu. Komunikuje kdykoli, večer, o víkendu a vždy vstřícná a ochotná řešit každý problém. Byli jsme maximálně spokojení. Kohoutovi"

Hodnocení: 5/5

"výborná komunikace, rychlost vyřízení všech smluv, vysoká spolehlivost, vstřícnost a pomoc při řešení otázek souvisejících se změnou bydliště, ochota a vlídnost při všech jednáních."

Hodnocení: 5/5

"Musím vyjádřit velké uznání a spokojenost s prací realitní makléřky paní Zuzany Kovaříkové. Dosud jsem nepoznal tak milou a ochotnou makléřku. Vždy z ní vyzařovala radost a nakažlivý optimismus, spolupracovat s ní byla velmi příjemné. Oceňuji především její lidský přístup, znalosti, profesionalitu, nadhled, diplomatické schopnosti, erudici, ale zejména empatii, se kterou jednala se všemi zájemci a díky tomu nakonec dotáhla jednání do konce za tak skvělou cenu, o které jsem ani ve snu neuvažoval. Pomohla mi připravit byt k prodeji nejen dobrou radou, ale dokonce neváhala sama iniciativně pozvat do nabízeného bytu řemeslníky nebo úklidovou službu, aby byl výsledný dojem při nabídce co nejlepší. Sama kontaktovala správce domu a získala od něj potřebné informace. Transakce nebyla jednoduchá, muselo se vypořádávat zástavní právo, čekalo se na podmiňující zápisy v katastru i ze strany kupujících, jednalo se s bankami obou stran, ale paní Kovaříková vše sledovala a v podstatě řídila. Vždy jsem měl včas a dostatečné informace o tom, co mám udělat a co se bude dít. Všichni zúčastnění měli z uzavřeného obchodu dobrý pocit a svým způsobem byli rádi, že se díky paní Kovaříkové potkali. I já ji jako realitní makléřku mohu s čistým svědomím doporučit, protože mít zrovna ji na své straně znamená pro každého velkou výhodu."

Hodnocení: 5/5

"Zuzana Kovaříková je příjemná, nápaditá a pohotová."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zuzana Kovaříková je milá, vstřícná, korektní, precizní profesionálka. Spolupráce byla velmi příjemná a v budoucnu se na ni, jako makléřku, vždy znovu ráda obrátím se žádostí o odbornou podporu. Ing. Iva Kocourková"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková je mimořádnou makléřkou, její přístup, komunikace a spolehlivost jsou vynikající. Doporučuji Vám, abyste si jí vážili a hýčkali jí jako klenot. Byl jsem s jejími službami bez výhrady zcela spokojen. Ing. Martin Motl"

Hodnocení: 5/5