Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Zuzana Kovaříková - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Zuzana Kovaříková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 70337756.

Zuzana Kovaříková

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 774 214 723
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou jsme byli maximálně spokojeni. S jejími službami počítáme i do budoucna. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"S prací paní makléřky Zuzany Kovaříkové jsme byli velmi spokojeni. Pomohla nám vybrat nájemníky dle našich představ. Paní makléřka je spolehlivá, vstřícná, milá a empatická. Rádi využijeme jejích služeb i v budoucnu. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zuzana Kováříková je velice příjemná a svou práci odvádí skvěle. Je profesionální a flexibilní.Byli jsme s ní velice spokojeni a určitě bych jí doporučila známím či rodině."

Hodnocení: 5/5

"Slečna Kovaříková je velmi ochotná, vstřícná a profesionální. S jejími službami jsem byla maximálně spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Pani Zuzka Kovaríková je profesionál. Vo svojom obore sa vyzná a má bohaté skúsenosti. Vo vzťahu s klientom pristupuje ústretovo. S jej prácou som spokojná. Má dobrý odhad a vie vybrať reálneho záujemcu, a teda následne aj kupca. Zohľadňuje, aby všetky strany boli v konečnom dôsledku spokojné. Robí veci aj nad rámec svojich povinností. Je láskavá, čo je chvályhodné. Svojim priateľom ju vrelo odporučím."

Hodnocení: 5/5

"Makléřku Zuzanu Kovaříkovou doporučuji jako velmi milou, lidskou a spolehlivou profesionálku. Ze svých dlouholetých zkušeností umí poradit, klientům se věnuje nadstandardně. I složitější situace umí dovést do úspěšného konce tak, aby byly všechny strany spokojené. Doporučuji:-) "

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková má profesionální a přitom lidský a vstřícný přístup. Využili jsme její služby (pronájmem bytu) již podruhé a jsme maximálně spokojení, je skvělá. Má velice dobrý odhad a dokáže vybrat vhodného zájemce. Přitom dokáže vyjít vstříc oběma stranám a hledá kompromis, aby byli všichni spokojení. Dotáhne věci do konce a to i nad rámec svých povinností. Je milá a pokud budeme potřebovat, určitě využijeme zase její služby."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková je nesmírně milá, ochotná, spolehlivá, trpělivá a vstřícná . Jsem jí velice vděčná za její lidsky profesionální přístup. Paní Kovaříkovou a Re/max doporučím každému kdo bude potřebovat spolupráci s realitní kanceláří."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla velice vstřícná, proaktivní, spolehlivá. Vřele bych ji doporučila! S jejím servisem jsme byli absolutně spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zuzana Kovaříková je velmi příjemná, vstřícná, spolehlivá s profesionálním jednáním. Jejích odborných znalostí a zkušeností jsme využili již po několikáté. Prodeji nemovitosti se stoprocentně věnovala a díky ní se prodej uskutečnil v krátkém časovém termínu. S jejím aktivním přístupem jsme byli i nyní velmi spokojeni a doporučujeme ji dalším klientům."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková byla velmi dobrý diplomat při jednání, dokázala naslouchat požadavkům obou stran a odhadnou, co je pro koho vhodné i výhodné. Má odborné znalosti i zkušenosti. Byli jsme rádi, že jsme si správně vybrali a prodej naši nemovitosti se neprotahoval."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková je vynikající profesionál s velmi aktivním přístupem k danému prodeji. Její služby jsme již využili po druhé a jsme velmi spokojeni. Vřele doporučuji i dalším klientům!!"

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme paní Zuzaně Kovaříkové za rychlý a profesionální pronájem bytu. Je velice ochotná, vstřícná, spolehlivá, pomohla nám najít nejvhodnějšího zájemce. Jejích služeb jsme využili opakovaně a vždy jsme byli spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Příjemná, ochotná, svědomitá makléřka."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková zajistí proaktivně kompletní servis. Pravidelně komunikuje, o klienty se stará nad rámec svých povinností."

Hodnocení: 5/5

"Rádi bychom poděkovali paní Zuzaně Kovaříkové za rychlý a profesionální pronájem bytu. Velice ochotná, vstřícná a schopná najít nejvhodnějšího zájemce. Vyřídila vše, včetně přepisů smluv energií a vyúčtování služeb od doby pronájmu. Komunikuje kdykoli, večer, o víkendu a vždy vstřícná a ochotná řešit každý problém. Byli jsme maximálně spokojení. Kohoutovi"

Hodnocení: 5/5

"výborná komunikace, rychlost vyřízení všech smluv, vysoká spolehlivost, vstřícnost a pomoc při řešení otázek souvisejících se změnou bydliště, ochota a vlídnost při všech jednáních."

Hodnocení: 5/5

"Musím vyjádřit velké uznání a spokojenost s prací realitní makléřky paní Zuzany Kovaříkové. Dosud jsem nepoznal tak milou a ochotnou makléřku. Vždy z ní vyzařovala radost a nakažlivý optimismus, spolupracovat s ní byla velmi příjemné. Oceňuji především její lidský přístup, znalosti, profesionalitu, nadhled, diplomatické schopnosti, erudici, ale zejména empatii, se kterou jednala se všemi zájemci a díky tomu nakonec dotáhla jednání do konce za tak skvělou cenu, o které jsem ani ve snu neuvažoval. Pomohla mi připravit byt k prodeji nejen dobrou radou, ale dokonce neváhala sama iniciativně pozvat do nabízeného bytu řemeslníky nebo úklidovou službu, aby byl výsledný dojem při nabídce co nejlepší. Sama kontaktovala správce domu a získala od něj potřebné informace. Transakce nebyla jednoduchá, muselo se vypořádávat zástavní právo, čekalo se na podmiňující zápisy v katastru i ze strany kupujících, jednalo se s bankami obou stran, ale paní Kovaříková vše sledovala a v podstatě řídila. Vždy jsem měl včas a dostatečné informace o tom, co mám udělat a co se bude dít. Všichni zúčastnění měli z uzavřeného obchodu dobrý pocit a svým způsobem byli rádi, že se díky paní Kovaříkové potkali. I já ji jako realitní makléřku mohu s čistým svědomím doporučit, protože mít zrovna ji na své straně znamená pro každého velkou výhodu."

Hodnocení: 5/5

"Zuzana Kovaříková je příjemná, nápaditá a pohotová."

Hodnocení: 5/5

"Paní Zuzana Kovaříková je milá, vstřícná, korektní, precizní profesionálka. Spolupráce byla velmi příjemná a v budoucnu se na ni, jako makléřku, vždy znovu ráda obrátím se žádostí o odbornou podporu. Ing. Iva Kocourková"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Kovaříková je mimořádnou makléřkou, její přístup, komunikace a spolehlivost jsou vynikající. Doporučuji Vám, abyste si jí vážili a hýčkali jí jako klenot. Byl jsem s jejími službami bez výhrady zcela spokojen. Ing. Martin Motl"

Hodnocení: 5/5