Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Ilona Červená - RE/MAX Alliance

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Ilona Červená je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 44725841.

Ing. Ilona Červená

Makléřka - RE/MAX Alliance

Telefon:
+420 602 775 514
Adresa:
Branická 27/45
14700 Praha 4 - Braník

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Reference

"S makléřkou, paní Ing. Červenou, jsme byli velmi spokojeni. Byla aktivní, zařídila vše potřebné a nemovitost jsme prodali za větší částku, než jsme očekávali. Manželé Zemanovi"

Hodnocení: 5/5

"Paní Červená mi vyřídila nebo pomohla vyřídit komunikaci s úřady, zajistila úpravu pozemku, prohlídky a komunikaci se zájemci o koupi."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s paní Červenou byla výborná, prodej mého bytu proběhl hladce a bez komplikací. Vážím si i nadstandardních služeb, které mi paní Červená ochotně nabídla. Zařídila drobné opravy bytu, které zvedly jeho estetickou kvalitu. Také zajistila vyklizení sklepní kóje, na které osobně dohlédla. Tato pomoc mi ušetřila mnoho starostí a času, protože moje místo bydliště a prodávaná nemovitost se nachází několik stovek kilometrů od sebe. Ráda služby paní Červené doporučím dále."

Hodnocení: 5/5

"Pani Cervena je uzasna makrerka. Velmi profesionalni a zaroven pratelska. Mela jsem v ni duveru a mluvili jsme velmi otevrene o vsech detailech ohlzdne procesu prodeje. Vzdy byla na telefone, flexibilni a ochotna pomoct. S jeji pomoci bylo vse jednoduche a nebyla jsem ve stresu. Dekuji!"

Hodnocení: 5/5