Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Mgr. Veronika Černá - RE/MAX Ambassador

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Mgr. Veronika Černá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87526450.

Ing. Mgr. Veronika Černá

Makléřka - RE/MAX Ambassador

Telefon:
+420 603 841 020
Adresa:
Cíglerova/metro Rajská zahrada
19800 Praha 9 - Černý Most

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

ING. MGR. VERONIKA ČERNÁ

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Záleží mi na spokojenosti klienta. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Vystudovala jsem Veřejnou správu – právní specializaci a Mezinárodní vztahy. Mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s úctou a profesním přístupem ke klientům. Pracovala jsem v oblasti nákup /prodej např. jsem vedla pobočky cestovní kanceláře Fischer, několik let jsem působila v zahraniční firmě INX a již od 15let se zabývám výstavbou nemovitostí. V realitách jsem od roku 2013 pod křídly obchodní značky RE/MAX. Studium veřejné správy a práva je perfektním základem pro tuto činnost a jsem velice spokojena se svým pracovním zaměřením, jelikož v realitní činnosti uplatňuji své znalosti každý den. Spolupracuji se zahraniční klientelou a nabízím své služby i v anglickém jazyce. Během své praxe nejen v realitní činnosti považuji za zdroj inspirace otevřenost, loajalitu, komunikativnost, rozhodnost a schopnost improvizace jak v osobních, tak i pracovních vztazích. Cílem mé práce je spokojenost zákazníka.

Práce realitního makléře mě naplňuje a je to i můj koníček, proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Snažím se pochopit potřeby zákazníka. Cílem a největším oceněním mé práce je maximální spokojenost zákazníků a uspokojení potřeb klienta. Pomohu Vám s přípravou Vaší nemovitosti k pronájmu či prodeji, zajišťuji home staging, nafocení nemovitosti, video prohlídky, inspekce nemovitosti, poradenství ohledně smluv a smluvních vztahů, administrativu s úřady (stavební úřad, ŽP atd.) a další.

Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články na mých webových stránkách www.cernaveronika.cz. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Každá nemovitost je specifická a potřebuje péči realitního makléře.

Home staging zajišťuje větší atraktivitu nemovitosti v inzerci a možnost prodeje / pronájmu za odpovídající cenu.

Jedná se o vytvoření představy budoucím zájemcům, jak je možné nemovitost zařídit, zútulnit a použít jednotlivé prvky a barvy (např. koberce, dekorativní polštáře, dekorace, přehozy na postel, květiny atd.). Prázdné nemovitosti se nefotí snadno a poptávající na první dojem nezaujmou. Zde nastává čas na home staging a vytvoření pocitu útulného domova. Zajišťuji pro naše klienty home staging i do prázdné nemovitosti. Vytvořím obývací pokoj, ložnice, zútulním chodby, koupelnu, toaletu a další. 

Při výběru nemovitosti by Vás měla inzerce a samotné fotografie oslovit, tzn. je vhodné, aby Vaše nabízená nemovitost byla atraktivní, útulná a čistá. Home staging klienty časově neomezuje, rodinný dům jsem schopna připravit a nafotit za 2-3 hodiny. Záleží na rozsahu nemovitosti. 

Home staging doporučuji k prodeji i k pronájmu nemovitostí. 

 

Home staging ložnice v rodinném domě.
Home staging ložnice v rodinném domě.

Specialista na Prahu a Středočeský kraj

Prodávám nemovitosti po celé České republice. Podívejte se na lokalitu mých zrealizovaných obchodů za poslední období.

Váš osobní makléř by měl mít přehled ve Vaší lokalitě, nejen z pohledu občanské vybavenosti, dostupnosti, ale také z pohledu prodaných nemovitostí - cenových map v dané lokalitě. Neváhejte mě kontaktovat a ráda Vám nacením i Vaší nemovitost.

Ing. Mgr. Veronika Černá

SE MNOU SE NEMUSÍTE BÁT RIZIK SPOJENÝCH S NÁKUPEM, PRODEJEM ČI PRONÁJMEM NEMOVITOSTÍ.

 

Specializace prodej i pronájem:

 

  • Rodinné domy
  • Byty v osobním vlastnictví
  • Byty v družstevním vlastnictví
  • Chaty
  • Chalupy
  • Pozemky
  • Komerční objekty
  • Developerské objekty
I Vaše nemovitost si zaslouží péči.
I Vaše nemovitost si zaslouží péči.

Reference

"Maximálně profesionální přístup. Jestli chcete nemovitost koupit nebo prodat nenajdete lepší!"

Hodnocení: 5/5

"Paní Veronika Černá je odbornice na svém místě. Je velmi profesionální,všemu rozumí, vše vysvětlí , vše dokáže zařídit a každý problém vyřešit. své práci opravdu rozumí a má široký rozhled. Už spolupracuji s paní Černou asi 8 let a je nejúžasnější makléřka kterou znám. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, makléře doporučuji. Vorlíček"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální lidský přístup, naprostá spokojenost s prací paní makleřky.Kdykoliv se na paní Černou rádi obrátíme znovu. "

Hodnocení: 5/5

"Spolupracuji s paní Veronikou už delší dobu a mohu jí vřele doporučit.Jsem maximálně spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Paní Veronika Černá je milá, vstřícná,ochotná a profesionální. Její služby můžeme vřele doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"S profesionálním a vstřícným přístupem paní Veroniky Černé jsem byla nadmíru spokojená. Je ochotná, časově flexibilní a má velmi příjemné vystupování. "

Hodnocení: 5/5

"Makléřka je profesionál, je odborník ve svém oboru, příjemného vzhledu a vystupování, velmi ochotná, spolehlivá, vždy najde řešení."

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost. Makléřka má profesionální vystupování a příjemný vzhled. Je odborníkem ve své profesi , a známým ji doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"paní Černá poskytuje služby makléře na nejvyšší úrovni, lepšího jsme zvolit nemohli, mohu rozhodně doporučit všem"

Hodnocení: 5/5

"dlouholetá spolupráce a maximální spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou spolupracuji dlouhodobě, je spolehlivá, milá, vstřícná a ve svém oboru odborník."

Hodnocení: 5/5

"Paní Veronika je profesionál - mezi makléři = 1, příjemná, svědomitá, spolehlivá. Když potřebuji službu makléře - tak jen paní Veronika."

Hodnocení: 5/5

"S paní Veronikou spolupracuje naše rodina již několik let a mohu její služby jen doporučit. Lidský přístup a naprosto profesionální jednání. Vždy nám vše detailně, srozumitelně vysvětlí, nemusíme se o nic starat a máme vždy perfektní nájemníky. Moc děkujeme za spolupráci. NH"

Hodnocení: 5/5

"Vše z její strany bylo provedeno k mé velké spokojenosti"

Hodnocení: 5/5

"Příjemná,rychlá a velmi schopná."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velice spokojeny"

Hodnocení: 5/5

"Nejlepší servis, skvělé poradenství,vyborna erudice,samé klady a pozitiva, všem doporučujeme a vracíme opětovně se k jejím službám."

Hodnocení: 5/5

"Veronika je zkusena a profesionalni maklerka!"

Hodnocení: 5/5

"Veliká spokojenost. Profi jednání "

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, vstřícnost a velmi příjemné jednání, skvělé rady, doporučení a pomoc při přípravách bytu do podnájmu i co se týká administrativy, vše probíhalo v přátelském duchu a zároveň velmi profesionálně. Zprotředkování podnájmu na jedničku. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Tímto bych chtěla poděkovat paní makléřce Veronice Černé za vynikající, profesionální a zároveň lidský přístup. Je velmi flexibilní, poskytuje skvělý servis, naslouchá, poradí, nasměruje, je to člověk na svém místě. Vždy vstřícná, ochotná a profesionální - přesto pro laika srozumitelná. Troufám si říci, že pro ní je vše řešitelné. Záměr využít služby RK REMAX a paní Veroniku pro prodej mé nemovitosti jsem vůbec neměla. Potkaly jsme se náhodou při prohlídce jiné nemovitosti ke koupi a právě, tam si mě získala. Prodej dopadl k více než 100% spokojenosti. Veroniko, s Vaším dovolením bych předávala kontakt na Vás dál.Moc děkuji.P.Chmelová"

Hodnocení: 5/5

"Paní Veroniko, děkuji Vám za skvělou spolupráci a zajištění pronájmu mé nemovitosti. Vše proběhlo rychle s naprostou profesionalitou. Mám spolehlivého nájemce a vím, že můj byt je s Vámi vždy ve správných rukou. Děkuji a těším se na další spolupráci. "

Hodnocení: 5/5

"Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Veroniku Černou na prodej našeho bytu. Přesně takhle by měla vypadat práce makléřů. Prostě profesionál ve svém oboru. Děkujeme "

Hodnocení: 5/5

"Nejsikovnejsi makler Veronika Cerna"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem, precizností, příjemným vystupováním a snahou obstarat všechny potřebné údaje a dokumenty. Všechny kroky byly vždy vysvětleny a vzájemná komunikace byla vynikající. "

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s makléřkou Ing. Mgr. Veronikou Černou. Profesionální poradenství, nadstandartní péče, přátelský přístup. Vše proběhlo rychle. Mohu vřele doporučit!!!"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto genialni maklerka. Spoluprace jedna velka radost a zaroven velice rychla komunikace. Dekuji moc za vase sluzby."

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální a lidský přístup. Nejlepší makléřka s kterou jsem doposud jednal."

Hodnocení: 5/5

"Ing/Mgr Veronika Černá-Hrabcová ~ kvalifikovaná odbornice Ať na telefonu nebo prostřednictvím dlouhých a podrobných e-mailů, pí Ing/Mgr Černá byla mimořádně flexibilní, profesionální, přátelská a věcná. Rozdílnost mezi USA a Českou Republikou není jen zeměpisná vzdálenost, ale co je důležitější, velký-hodinový časový rozdíl, takže jakýkoli včasný písemný styk je v nejlepším případě náročný. Po celou tuto dobu, a i při osobním setkání v konečném závěru prodeje, pí Ing/Mgr Černá prokázala nekonečnou trpělivost a odhodlání při řešení problémů když procházela mnoha překážkami které se během těchto postupů objevily. Pí Ing/Mgr Černá nikdy neztratila ze zřetele co je důležité a vždy byla tou na kterou bylo 150% spolehnutí. "

Hodnocení: 5/5

"Super, profesionálně odvedená práce, ještě jednou moc děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální chování "

Hodnocení: 5/5

"Jednání s paní Černou bylo velmi profesionální, příjemné vystupování a vstřícné. "

Hodnocení: 5/5

"Skvělý pronájem nemovitosti. Nadstandartní služby paní makléřky Veroniky Černé. Několik let využíváme služby paní Inženýrky, máme zajištěný kompletní servis pronájmu nemovitostí včetně komunikace s nájemci během roku, ukončení nájemného atd. Paní Inženýrku můžeme jen doporučit, jedná se o velmi milou a profesionální makléřku, která ví co dělá a miluje svou práci. Dlouho jsme se nesetkali s osobou, která odvádí takto oddaně svou práci s vysokým nasazením. Vždy nám zvedne telefon s úsměvem a nalezne vhodné řešení. Můžeme jen doporučit!!!"

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka Ing. Veronika Černá je profesionální a své profesi rozumí, dokáže řešit veškeré situace, komunikace s klienty je perfektní. Veronika Černá nám již několik let pronajímá naše nemovitosti. Vždy nám zajistila spolehlivé, platící a slušné klienty / nájemce. Perfektní nájemní smlouvy a hlavně máme naše byty vždy nafocené k předání nájemci. Vždy máme jasné poklady k pronájmu a nedochází k nedorozumění / dohadům s nájemcem v jakém stavu jsme byt předali.Dokáže nám pomoci i s dodatky ke smlouvám, vyúčtováním pro klienty, vyúčtováním kauce v případě oprav či úklidu, které nezajistil sám nájemce atd. Paní makléřka má i přímé kontakty na další služby, které využíváme při pronájmu. Děkujeme tímto za kvalitní, nadstandardní a precizní služby. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální,spolehlivá,pečlivá a má příjemné vystupování.Vřele doporučuji. Irena Miškovská"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, příjemné jednání, výborná spolupráce"

Hodnocení: 5/5

"spokojenost maximální: flexibilní, rychlá, spolehlivá, věcná - dokáže poradit v každé situaci, ve svém oboru odborník."

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce. Jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S přístupem a se službami makléřky paní Ing. Černé jsme velmi spokojeni a všem vřele doporučujeme. Bínovi"

Hodnocení: 5/5

"S prací paní Ing. Mgr. Veronika Černá Hrabcová jsem spokojen maximálně. Paní je vstřícná, milá, zodpovědná, pohotová, flexibilní, svého oboru znalá."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup,příjemne jednání. Určitě doporučím "

Hodnocení: 5/5

"Paní Veronika Černá je naprosto úžasná makléřka. Nájemníky mi shání již několik let a vždy s naprostou profesionalitou. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Veronika je nejsikovny makler, lepsiho nikoho nepodkala za 13 let , co jsme pronajimame nemovitosti"

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionálni přístup paní makléřky, seriózní jednání a celkově bezproblémový průběh prodeje naší nemovitosti. Paní Černou a spol. RE/MAX můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Velice dobrá informovanost o průběhu prodeje nemovitosti, zprostředkování podle vytyčených požadavků a časovým možnostem."

Hodnocení: 5/5

"100% profesionál"

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo v pořádku a rychle. Paní makléřka je profík ve své profesi a já ji všem 100%doporučuji. Příště další prodej nemovitosti jen s ní."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, serióznost a lidský přístup jako přidaná hodnota."

Hodnocení: 5/5

"Veronika je odborníkem na svém místě. Je velice šikovná, ochotná, obětavá. Můžeme jí všem doporučit. D.B."

Hodnocení: 5/5

"pronájem bytu sjednán bez problémů,110% profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Vynikající, milá, pečlivá, důkladná vč. odborných znalostí a mimořádně profesionální paní makléřka, jsme moc spokojeni s celým průběhem prodeje nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou Veronikou Černou (Hrabcovou) spolupracuji již několik let a jsem vždy nad míru spokojen. Spolupráce od počátku probíhá bez mé aktivní přítomnosti a paní makléřka si získala mou naprostou důvěru, i při výběru klientů do pronájmu. Veronika se nám stará o kompletní pronájmy našich nemovitostí. Vše probíhá vždy hladce s velkou profesionalitou. Děkuji naší osobní makléřce za perfektní odvedenou práci a budu se těšit na další setkání."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita , zájem , lidskost, rychlost atd atd . Naprosto úžasná mladá dáma s přístupem ke klientovi který se dnes již málo vidí . Mohu posoudit - je mi přes 50 let. Pokud budu já nebo mí dobří známí potřebovat nebudu žádat o pomoc nikoho jiného . Děkuji Veroniko Černá - Hrabcová"

Hodnocení: 5/5

"Paní Veronika Černá je velmi profesionální. Vždy vyjde maximálně vstříc. Na vše reaguje rychle, profesionálně a zároveň lidsky. Jako zákazník ji budu doporučovat."

Hodnocení: 5/5

"S pani Veronikou spolupracuji jiz nekolik let a jsem nadmiru spokojena. Je velice mila, vzdy usmevava, ochotne se vsim poradi a o veskere zalezitosti se aktivne stara. Doporucila jsem ji jiz nekolika znamym a urcite budu doporucovat dal! Je to opravdu clovek na svem miste!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Perfektní práce, informování o probíhajících dějích. Hledání řešení na míru. Paní Černá je profesionální, lidská, milá osoba, se kterou je radost trávit čas i uskutečnit obchod. Velice paní Černé děkuji Ing. Jana Burianová"

Hodnocení: 5/5

"Odprezentovani bytu na vysoke a profesionalni urovni. Opravdu doporucuji pani Veroniku Hrabcovou. Dekuji za Vase sluzby"

Hodnocení: 5/5

"Přístup paní Mgr.Ing.Veroniky Hrabcové, dnes Černé hodnotím nejen jako profesionální a komplexní, ale vysoce nadstandardní."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, rychlé zprostředkování prodeje. Doporučuji tuto makléřku."

Hodnocení: 5/5

"S Veronikou Hrabcovou pracuji uz nekolik let, nejsikovna maklerka!! Velice rychle pronajma nemovitost!! Velice vazim jeji nazor !! A je velice pracovita !!"

Hodnocení: 5/5

"Makléř byl vstřícný, komunikativní a jednal profesionálně a pragmaticky. Přesně to jsme při zprostředkování prodeje domu očekávali."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní spolupráce!!!!! Doporučuji paní Inženýrku i svému okolí a rádi ji využijeme k další spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a spolehlivost v podání hezké ženy."

Hodnocení: 5/5

"Se službami p.Hrabcové jsme byly moc spokojeni.Už jsme využili jejich služeb podruhè .A opět nenì co vytknout..Pomohla se všìm a byla v přìpadě rady vždy k dispozici..Děkujem."

Hodnocení: 5/5

"Paní Hrabcová je zkušená, ochotná , příjemná, ale hlavně fundovaná v tomto odvětví. Má zkušenosti ve stavebnictví a ví přesně o čem mluví. Pomůže a zařídí vše,co je potřeba. Děkuji K."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost. Perfektní jednání a zajištění prodeje pro všech osm prodávajících. Děkujeme!"

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka nám poskytla naprosto dokonalý a profesionální servis. Věnovala se nám i nad rámec svých povinností a pomohla s právním zajištěním našich záležitostí. Obdivujeme právní přehled makléřky a celkový přístup. Moc děkujeme!"

Hodnocení: 5/5

"Se slečnou Hrabcovou jsme maximálně spokojeni a mohu jen doporučit její služby. Lidský přístup nás ohromil a poskytuje služby nad rámec svých povinností. Celý obchod proběhl bez komplikací a bylo dodrženo vše jak makléřka naplánovala. Slečna Hrabcová nás informovala o celém průběhu prodeje nemovitosti a především laicky vždy vysvětlila postup prodeje. Jsme ohromeni přístupem této makléřky k její práci a především přátelskému přístupu k lidem. Musíme jen doporučit dalším klientům."

Hodnocení: 5/5

"vyborna komunikace, skvely pristup, vzdy ochotna poradit a vysvetlit"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji paní Hrabcové za skvělou spolupráci.Velice rychlé jednání,kdykoliv ochotná poradit. Milá,usměvavá byla radost s ní spolupracovat.Rozhodně bych ji oslovila znovu."

Hodnocení: 5/5

"Paní Hrabcová je velice pečlivá,spolehlivá, ochotná a má všechny nej, nej. Naprostá profesionalita .Kdybych v budoucnu prodávala nebo i kupovala nemovitost tak pouze s paní Veronikou Hrabcovou. Myslím , že spousta makléřů by měla jít k paní Hrabcové na školení .... Vřele všem doporučuji tuto makléřku."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s paní Veronikou Hrabcovou byla dokonalá.Se vším si věděla rady a nic nebylo problém.Vždy byla milá a ochotná.Je skvělá a všem mým blízkým ji doporučím.Měla jsem na ni štěstí."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s paní Veronikou Hrabcovou byla úžasná-profesionální a navíc velmi milá a vstřícná.Často mi pomohla nad rámec svých povinností a vždy s úsměvem.Je skvělá !!!"

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce a profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní přístup, kdykoliv komunikativní a ochotná. "

Hodnocení: 5/5

"Velká snaha nemovitost nabízet a prodat, příjemný vzhled a vystupování a jednání."

Hodnocení: 5/5