offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jiřina Laštovková - RE/MAX Anděl
Nemovitosti makléře

Jiřina Laštovková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75217988.

Jiřina Laštovková

RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 725 039 903
Adresa:
RE/MAX Anděl
RE/MAX Anděl, Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Jiřina Laštovková

Makléřka s certifikací 1. a 2. stupně.

PORADENSTVÍ A ODHAD CENY NEMOVITOSTÍ ZDARMA.

Uvažujete o prodeji nemovitosti a chcete vědět co Vás čeká? Zajímá Vás reálná prodejní cena a celý průběh prodeje? Chcete znát možná rizika, když se rozhodnete nemovitost prodávat sami? Ráda Vám Vaše dotazy zodpovím.

Proč právě RE/MAX? Než jsem pro tuto společnost začala pracovat, měla jsem možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak moc důležité je, když při prodeji Vaší nemovitosti máte za zády někoho, kdo za Vámi 100% stojí a své práci rozumí. Natolik mě vše, co se týká nemovitostí fascinovalo, že jsem se rozhodla této profesi věnovat. Být klientům vrbou, oporou, rádcem, přítelem ... zkrátka člověkem, na kterého se můžete spolehnout.
Proto je pro mě nejpodstatnějším ve vztahu ke svým klientům dodržet to, co slíbím. A co splnit nemohu, tak neslibuji. Jedině tak se dá vybudovat důvěra mezi makléřem a klientem... Spokojenost mých klientů je pro mě tou největší pracovní odměnou, každodenní radostí a motivací.

Reference

"Jiřinka Laštovková je jedním slovem skvělá,dvěma pak milá a profesionální. Prodej chaty proběhl v pohodě, nemusela jsem se o nic starat, dostávala jsem průběžně informace o tom, co se v prodeji děje. Mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Skvělá komunikace, profesionální přístup, rychlost vyřízení, komplexní služby při zajišťování pronájmu."

Hodnocení: 10/10

"Fantastická, lidsky i profesně."

Hodnocení: 10/10

"kvalita poskytovaných služeb byla nadstandartní"

Hodnocení: 10/10

"Paní Laštovková je naprosto úžasná, spolupracuji s ní už déle a vždy dokáže naprosto neuvěřitelné věci. Má skvělý lidský přístup a doufám, že s ní budu moci spolupracovat i nadále a doporučím jí všem známým. Děkuji za vše LS"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Laštovková je naprosto skvělá neznám lepšího makléře a to jsem jich vyzkoušela několik. Pracuje velice obětavě nad rámec svých pracovních povinnosti. S radosti ji doporučím všem svým známým. Děkuji za perfektní práci a srdečně zdravím"

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstřícný, pečlivý a profesionální přístup makléřky. Velmi oceňuji její profesionální přehled na trhu realit i lidský přístup k prodeji, jak ke mně, jako prodávající, tak ke klientům při prohlídkách i při finálním prodeji."

Hodnocení: 10/10

"Bezkonkurenčně nejlepší služby."

Hodnocení: 10/10

"spolupráce s paní Laštovkovou byla naprosto bezchybná a pohodová, od počáteční schůzky, kde se přišla na byt podívat až po finále, kdy se podepsala smlouva s nájemníkem. Kdyby někdo z mých známých, kamarádů či rodinných příslušníků potřeboval služby realitního makléře, doporučila bych paní Laštovkou bez jediného zaváhání. Jako personalista Vám gratuluji k takovému člověku ve Vašem týmu."

Hodnocení: 10/10

"Pani Lašťovková sa nám venovala pri sporostredkovaní kúpy ako aj pri predaji nehnuteľnosti. V oboch prípadoch sme boli od prvého konatku nadmieru spokojní s jej profesionálnym prístupom pri jednaniach a taktiež ochotou pri obhliadkach nehnuteľnosti. Všetkým záujemcom sa vždy maximálne znažila výjsť v ústrety. V každom prípade pani Lašťovkovú znova oslovíme pri ďaľšom prípadnom predaji alebo kúpe a vrelo odporúčam všetkým potencionálnym klientom, aby sa na pani Lašťovkovú obrátili."

Hodnocení: 10/10

"Slečna Jiřina Laštovková je opravdový profesionál, své práci rozumí a vždy velmi dobře ví, co dělá. Její přístup je nesmírně lidský a zároveň člověk ví, že se na ni může maximálně spolehnout. Prodej nemovitosti měl rychlý spád, byli jsme pravidelně informováni o každém kroku. Nesmírně oceňuji vzdělanost slečny Laštovkové a její maximální podporu a upřímnost. Více takových chytrých usměvavých makléřů!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Laštovková našla velmi rychle spolehlivého nájemníka. Při výběru určitě uplatňovala nejen svou profesionální zkušenost, ale i znalost lidí a intuici. Na všechn dotazy reagovala obratem a kompetentně. Byla s ní radost spolupracovat."

Hodnocení: 10/10

"Slečna Jiřina Laštovková, je velice profesionální a člověk na svém místě. Po celou dobu vyřizování prodeje mé nemovitosti mi vždy se vším pomohla, vše ihned zařídila a vždy mi byla ihned nápomocná i po telefonu. Velice skvělá spolupráce a určitě bych se v budoucnu opět na slečnu Jiřinu Laštovkovou ráda obrátila."

Hodnocení: 10/10

"Paní Laštovková byla vždy velice vstřícná a ochotná. I díky jejímu přístupu se podařilo vyřešit nastalé komplikace ke spokojenosti prodávající i kupující strany. Oceňujeme také její milé vystupování. Určitě bychom se na ni v budoucnu obrátili znovu. :-)"

Hodnocení: 10/10

"U paní Laštovkové musím vypíchnout velmi přátelský, lidský a přesto profesionální přístup. Byla ochotná jednat a domluvit se na všem, co jsem si vymyslel. Řekl bych až velmi nadstandardně. Její ochota, zájem o věc a spolehlivost byla něco, s čím se člověk běžně u jiných makléřů nesetkává. Proto ji mohu víc než doporučit, dělám tak, a s čistým svědomím budu!"

Hodnocení: 10/10

"Empatický a vstřícný přístup. Vždy s úsměvem a kdykoliv připravená pomoc. Veliká ochota."

Hodnocení: 10/10

"Jirina Lastovkova dela svou praci na urovni. Je zde vzdy pro vas i pro vase vsetecne otazky. Je velice mila, profesionalni a napomocna. Dalsi nemovitosti jen s ni."

Hodnocení: 10/10

"Ráda bych ocenila nasazení a přístup paní Jiřiny Laštovkové. Od prvního okamžiku přistupovala k prodeji naší nemovitosti zcela profesionálně, vždy byla perfektně připravená a měla odpovědi na naše otázky. Každý den jsme byli informováni o shlédnutí inzerce, o aktualitách, o následujících krocích. Vstřícnost a empatie jen korunovala skvělou spolupráci. Makléřku s čistým svědomím doporučuji. Její osobní investice do prodeje naší nemovitosti byla nad rámec standardu! Moc děkujeme!"

Hodnocení: 10/10

"Velmi ochotné a odborné jednání."

Hodnocení: 10/10

"Velmi ocenuji nadstandardni peci a velmi profesionalni jednani maklerky. Prodavala jsem jiz nekolik nemovitosti a s takovym pristupem, servisem a empatii jsem se setkala poprve. Jsem presvedcena, ze pouze diky maklerce byla moje nemovitost prodana v rekordnim case, skvelemu kupujicimj a ja se navic nemusela starat vubec o nic, coz jako maminka dvou malych deti nesmirne ocenuji. Opravdu velmi, velmi doporucuji!"

Hodnocení: 10/10