Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Anděl -, Praha 5 - Smíchov

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 725 293 030

Realitní kancelář
RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 725 293 030
E-mail:
Adresa:
Ostrovského 253/3
15000 Praha 5 - Smíchov
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po - Pá: 9.00 až 17.00, po dohodě mimo tyto časy

 

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Kdo jsme

Jsme pobočkou světové sítě realitních kanceláří RE/MAX, která vznikla před více jak 40 lety a v tuto chvíli s námi a pro Vás pracuje přes 110 000 obchodních partnerů společnosti RE/MAX ve více než 100 zemích světa.

KDE NÁS NAJDETE? Naše klientské centrum je pro Vás otevřeno v přízemí budovy AKCENT (Ženské domovy), kde nás můžete navštívit v pracovních dnech od 09.00 do 17.00 hodin, po předchozí domluvě i mimo uvedené časy.

POTŘEBUJETE PRODAT NEBO PRONAJMOUT JAKOUKOLIV VAŠI NEMOVITOST? RÁDI BYSTE NAŠLI NOVÝ DOMOV, NEBO MÍSTO K PODNIKÁNÍ? CHCETE PORADIT JAK NEJLÉPE INVESTOVAT SVÉ PENÍZE? Naši makléři jsou připraveni Vám poskytnout objektivní informace, kvalitní služby a jsou schopni vyřešit za Vás i nestandardní a komplikované případy.

Na prvním místě nemáme vaši nemovitost

Pokud řešíte otázku bydlení, zastavte se v realitní kanceláři RE/MAX na Andělu. Společně jistě najdeme vhodné řešení. A je přitom jedno, jestli právě pátráte po levném bytu k pronájmu v Praze 5, nebo chcete naopak investovat větší obnos do vlastního bydlení.  Máme totiž bohatou nabídku bytů k prodeji v Praze 5, ale pomůžeme vám i sehnat kupce, pokud prodáváte nemovitost vy. Rádi vám poradíme, na co si dát na trhu realit pozor a jak zajistit bezpečný obchod.

Google Recenze 4.4

Dagmar Kleinová

před 2 týdny

"Moc děkujeme za školení paní Aleně Maškové. Člověk dostane praktické odpovědi a návody, které může obratem zapojit do své profese a přitom jsou tak přirozené. V tom totiž spatřuji největší výhodu. Ještě jednou děkujeme za naši kancelář a těšíme se na další spolupráci "

Michaela Sedláčková

před 8 měsíci

"Prodej domu Černošice s Ing. Ondřejem Novákem (makléř RE/MAX Anděl) Vše kolem prodeje domu probíhalo díky makléři, Ondřeji Novákovi, velmi dobře. Byla jsem velmi spokojena. Vše proběhlo ve sjednaných termínech a byla jsem vždy o všem včas informována."

Petr Dlabola

před 4 měsíci

"Děkuju za rychlou a užitečnou pomoc při pronájmu našich nebytových prostor. Vše na čem jsme se dohodli fungovalo, příjemné jednání, měl jsem i dobrý pocit, že za mě přemýšlí a oprvdu hájí naše zájmy."

Tomáš First

před 5 měsíci

"Spolupracoval jsem s paní makléřkou Sedláčkovou při koupi bytu, musím ocenit zejména rychlé odpovědi na emaily, vstřícnost a ochotu při domluvě. Rovněž paní makléřka dodržela ústní domluvu, kterou jsme si v počátku spolupráce stanovili, to se dnes běžně nevidí. Díky tomu dávám i přes drobné zádrhely plný počet hvězdiček."

Šárka Slechanová

před 6 měsíci

"S paní Ing. Novotnou jsem se potkala při koupi nemovitosti na Praze 9. Od počátku na mě působila nesmírně mile a sympaticky. Musím zde rovněž zmínit naprostou právní znalost celé problematiky převodu bytu. Vždy jsem byla pečlivě informována o tom, v jaké fázi převodu se nacházíme, a co přesně bude dále následovat. Celá transakce díky Ing. Novotné proběhla rychle, hladce a v klidu pro všechny účastníky. Moc paní Ing. Novotné děkuji za báječnou spolupráci."