Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ladislava Soukupová - RE/MAX Anděl

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ladislava Soukupová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 67258131.

Ladislava Soukupová

Makléřka - RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 776 221 440
Adresa:
Ostrovského 253/3
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

Makléři

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

U každého klienta se snažím o spokojenost obou stran, moje práce je mojí zábavou..

Ve svém životě jsem měl možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, že prodávat či kupovat nemovitost patří mezi ta nejdůležitější rozhodnutí.Pokud se k takovému kroku chystáte, nabízím Vám své zkušenosti, aby toto rozhodnutí patřilo mezi šťastné momenty Vašeho života.

Pokud hledáte makléře, který si zakládá na zodpovědném přístupu, férovém jednání a dosažení maximální spokojenosti prodávajících i kupujících jsem tady pro Vás. Každému klientovi nabízím možnost osobní schůzky s cílem pochopit jeho situaci a navrhnout mu to nejlepší řešení.

Videoprohlídka

Reference

"byla jsem opravdu spokojená, ochota, vřelý přístup, profesionalita"

Hodnocení: 5/5

"Dlouholetá a osvědčená spolupráce při vyhledávání nových nájemníků"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den,spolupráce s paní Soukupovou byla vynikající,takových makléřů, jako je paní Soukupová je velice málo!!Makléřů jsme prošli mnoho,ale ani jeden se jí nevyrovná."

Hodnocení: 5/5

"S paní Ladislavou Soukupovou spolupracuji již více let. Sprostředkovala mi již mnoho pronájmů bytů i nebytových prostor. Myslím, že vždy to bylo k všestranné spokojenosti. "

Hodnocení: 5/5

"Je to profesionální a flexibilní makléřka pravděpodobně s dlouholetými skušenostmi"

Hodnocení: 5/5

"Paní Soukupovou bych rozhodně doporučila, byla jsem velmi spokojená s jejím profesionálním a zároveň příjemným a milým vystupováním."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Příjemná, usměvavá makléřka. Vyřídila vše. předáním klíčů od nemovitosti to nekončí. Pomohla i s přepisem elektřiny. A i poté se zajímala zda je vše ok. Držím palce, jen tak dál."

Hodnocení: 5/5

"Paní Ladislava Soukupová je velmi milá vstřícná a odborně zdatná, jsme velmi spokojeni."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka Soukupová je velice vstřícný a ochotný člověk. Přestože tuto práci vykonává krátkou dobu, její přístup ke klientovi je velmi profesionální. V každém ohledu se snaží maximálně vyhovět požadavkům klienta. Při osobním jednání vystupuje velmi korektně a zákazníkovi poskytne potřebné informace okamžitě nebo ve velmi krátké době ať už osobně, telefonicky nebo e-mailem. Tyto informace jsou maximálně relevantní bez příkras a zbytečného vyzdvihování marginalit. Jsem velmi rád, že právě paní Soukupová se starala o prodej mé nemovitosti. Tato byla prodána velmi rychle a to i díky její zásluhou, tedy ochotou a zájmem obchod nikterak nekomplikovat nebo zbytečně prodlužovat. Paní Soukupové velice děkuji a přeji v pracovním i osobním životě jen to nejlepší. Bc. Jaroslav Jílek"

Hodnocení: 5/5